Jentelista Antall jenter i BGP: 92
Dette er 14.626391096979333 prosent av alle.
Sist oppdatert: Sunday 24. July 2022

USF-siden BGP 2022 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista

Klasse Mikroputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
7Ane Elisabeth JacobsenGreveløkka7016151313135
23Josefine JakobsenNSKU3020553
24Sofia HrituleacSki sjakk28855557
26Thea Alexandra HomtakoDragulf AUSK2697554
29Nora ElsnessBærum25105554
0Maria FerkingstadHaugaland241592
0Ina Elizabeth GuttormsenAlta241592
0Sara JiangGreveløkka2111102
33Johanna Ferreira AndersenSki sjakk2055554
33Aurora J Skogstad1911U2010553
0Ylva WintervoldTromsø sjakklubb ungdom20201
0Zofia BialeckaDragulf AUSK17171
40Maria ValhovdNordstrand SKU155553
0Mio S. Prestvold15151
0Anna HunstadTromsø sjakklubb ungdom13131
0Vendel NilsenKristiansund11111
0Iniya NamasivayamHaugaland11111
0Ella OuyangDragulf AUSK10552
0Sophia RykhusNSKU10101
0Sonja Tveit1911U10101
0Ambreen AzamNSKU10101
0Stine Olsen LinkjendalGrenland USK991
0Swetcha Athaluri rajaDragulf Oslo881
0Zoha Firdous ShaikBergens551
0Sophia Jæger-HeibergDragulf OUSK551
0Sienna AaseHaugaland551
0Nima ElmokashfiDragulf OUSK551
0Milena ChudzikVeitvet SKU551
0Maya WaszakDragulf OUSK551
0Lily BlincoDragulf OUSK551
0Juni HersvikHaukås551
0Jasmine Kristine HersvikHaukås551
0Janne Marigold Hersvik551
0Iris Eva OttarsdottirGreveløkka551
0Helma JungeDragulf OUSK551
0Hedda BjørnsonDragulf AUSK551
0Filippa Rosenkvist StrandeOSSU551
0Fay JarvisDragulf OUSK551
0Elisabetta Letizia PiacquadioDragulf OUSK551
0Eline Hristova SkadellGreveløkka551
0Anastasia ShepenkovaDragulf OUSK551
0Amelie ElgtvedtDragulf OUSK551
0Alba Mireia Parente TveraabakDragulf OUSK551
0Agnes HjelmGreveløkka551
0Agnes BrækhusDragulf OUSK551
0Ada Sørebø1911U551

Klasse Miniputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
8Anna KirakosyanDragulf Oslo502017133
15Astrid HjobergOSSU381410954
22Chloe Elisabeth HomtakoDragulf AUSK30155554
0Heidi XuGreveløkka3020102
26Nora Sørebø1911U2310853
0Mathea BaklienGreveløkka191092
0Tuva Benedicte BlomquistGrenland USK16161
29Leah KolstadOSSU155553
0Vilde Ebbestad-JordetNordstrand151052
0Heidi SolbergNissedal USK15151
0Anamika HomDragulf OUSK14952
0Lilly Irene LangåkerHaugaland13131
0Jonea MartinsenGreveløkka13131
0Natalie OdlandHaugaland11111
0Elicka SohrabiDragulf OUSK10552
0Astrid Näsholm1911U10552
0Sofia Stamenic GalåenDragulf Akershus10101
0Keti TamiruGreveløkka10101
0Sofie IsaksenAlta991
0Tilla Victoria Aasland Tjemsland881
0Signe BlystadGreveløkka881
0Karen Joa OhnstadBergens881
0Mille Watnedal-NorlandBergens771
0Angelica HåstøHaugaland771
0Kaya WoodDragulf OUSK551
0Frida Skar Hegna1911U551

Klasse Lilleputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
8Amalie Linnea HeiboDragulf Akershus532019143
10Oda Kofoed SkramstadDragulf Akershus472017103
10Iben Sofia HeggelundAlta471715153
12Kristina Isabelle KarlstadDrammen Sku391414113
15Signe Ebbestad-JordetNordstrand27111063
0Lill Szeflinski2613132
0Frida Johanna ElsnessBærum2010102
0Kajsa SvanøeNordstrand SKU171072
0Anja Andersen HosseiniHaugaland17171
0Silje SandbergKongsvinger13131
0Linnea Reinfjord LindholmDragulf USK10101
0Caisa AalbergGreveløkka10101
0Ariana QaderGreveløkka991
0Aleksandra HovdeLaksevåg991

Klasse Kadett

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
0Susanne WiggenAlta20201
0Cora Williams PetersonNSKU20201
0Josefine HenriksenKongsvinger16161
0Jenny Rødsten1911U10101

Klasse Ungdom

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
0Ingrid SkaslienVålerenga20201
0Amanda Mai Irgens EidingFredrikstad18181

Valid HTML 4.01!