Klasse Miniputt I Miniputt har 149 spillere spilt 253 turneringer
Samlet har 629 spillere spilt 991 turneringer
Sist oppdatert: Sunday 24. July 2022
USF-siden BGP 2022 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Sindre KvedalenSki8420191715136
2Amandus Innset-EkkjeFollo73202018154
3Tristan Mathias Holth BrækkeNordstrand692016151355
4Sigurd AlderslystGreveløkka5820201084
5Noah Darbinian-JohansenNordstrand56191412114
6Ruben Aanes WilhelmsenAlta552020153
7Lauritz Nissen Hellerud1911U511817163
8Teodor BolandAlta502017133
8Anna KirakosyanDragulf Oslo502017133
10Henrik NomeNordstrand491918123
11Jonathan FrøyshovHamar481716153
12Caspian AalbergGreveløkka451715133
13Aksel Elia Hoaas JohansenAlta431715113
14Erland FoshaugSøråshøgda412011103
0Mateja KrbacevicBergens4020202
0Hallvard Foss BjørnstadDragulf Akershus4020202
0Amar JukovicHaugerud4020202
15Astrid HjobergOSSU381410954
0Riccardo Daniele Piacquadio3719182
0Mikhail FilatovMolde3720172
0Jakob Keilen ThomsenVolda Ørsta3720172
16Vemund M. FalkumDragulf Oslo35191063
16Andrei DragomanGreveløkka351311113
18Aarash GodboleBergens341010954
0Einar Ystad-DeglumGreveløkka3417172
0Aksel Elias GjersvikBergens3417172
19Sriraj ManikandanilayamNSKU33161253
0Olav Faye HelvikNordstrand3317162
0Eirik Finnborud Reigstad1911U3319142
0Birk BraatenDragulf Akershus3317162
20Mikhail GolovinOSSU32148554
20August BustadGjøvik3215983
0Balder HjorthaugVolda Ørsta Slu3217152
22Chloe Elisabeth HomtakoDragulf AUSK30155554
0Heidi XuGreveløkka3020102
23Andy PhanDragulf OUSK29865555
23Vladislav Hansen29121253
23Ludvig Balchen Ludvigsen1911U29131153
0Erik ÅsvestadGreveløkka2413112
26Nora Sørebø1911U2310853
0Theodor HansethOSSU2211112
0Arjan Zorawar SinghBergens2111102
27August Reynert MarfjordDragulf Oslo USK2055554
27Philip JakobsenDragulf OUSK209653
0Sondre Olsen LinkjendalKragerø20201
0Halldor Olaves GryttenSmeaheia20201
0Frederik NordahlBærum20201
0Even Lange WoldMolde20201
0Cyril KarlsenKristiansand20201
0Alexander KamennyyAalesunds20201
0Mathea BaklienGreveløkka191092
0Kristian FrøislandHorten19191
0Paul Even SagenDragulf Akershus181352
0Tankred Ims SorboGrenland Sjakksenter USK18181
0Georg StokkeHamar18181
0Fredrik ElsnessBærum18181
0Jakob Skraastad Ulseth1911U171072
0Tazwar Shazi ShaikBergens17171
0Jan Bartosz ChobotStavanger17171
0Hugo Chun Rong17171
0Gregor JørgensenKongsvinger17171
0Fedor KukankovGrenland USK17171
0Fabian SchrøderKristiansund17171
0Emil GagnaireStjernen17171
0Ask WintervoldTromsø sjakklubb ungdom17171
0Aarav Vinay SrinivasKristiansand17171
0Pranaov RanjithDragulf OUSK16972
0Tuva Benedicte BlomquistGrenland USK16161
29Leah KolstadOSSU155553
0Vilde Ebbestad-JordetNordstrand151052
0Sigurd Alsos1911U15872
0Marius Holtan Rønningen1911U151052
0William Åsen VestgårdNord Odal SKU15151
0Stefan NilsenBærum15151
0Leander Theodor Kragh MuraasMoss15151
0Krithick SelvavendhanHaugaland15151
0Kristian Langfeldt FrydenlundKristiansand15151
0Johannes Lindøe15151
0Heidi SolbergNissedal USK15151
0Gabriel Helland-HaugenDragulf OUSK15151
0Erling ThingvoldKristiansund15151
0Bjarne Stavseth15151
0Andreas Aarset LilleskogHaugaland15151
0Aksel Bjøntegaard StrausSøråshøgda15151
0Martin NguyenNordstrand SKU14952
0Anamika HomDragulf OUSK14952
0Sindre Titlestad ByeGrenland USK14141
0Sedinam SørumGreveløkka14141
0Nils Gabriel HellandDragulf OUSK14141
0Sebastian MeyerNissedal USK13131
0Olav Onarheim SeljestokkenAlta13131
0Lilly Irene LangåkerHaugaland13131
0Jonea MartinsenGreveløkka13131
0Johan FuglestadRøyneberg13131
0Henrik Helland KaadaSøråshøgda13131
0Harald Lien SiqvelandArendal13131
0Brage BenestvedtHaugaland13131
0Alec Bernhoftsen-BanksNorstrand SKU13131
0Christian Nicolai SedalDragulf OSUK12752
0Ellis CroucherGreveløkka12121
0Natalie OdlandHaugaland11111
0Kornelius Torsvik PedersenStavanger Sku11111
0Arun Sandar VairamuthuKristiansand SKU11111
0Arild TorstadGreveløkka11111
0Thomas Juland1911U10552
0Petr SidelnikovOSSU10552
0Oskar FjogstadNordstrand SKU10552
0Elicka SohrabiDragulf OUSK10552
0Astrid Näsholm1911U10552
0Trygve KjellstrupTromsø sjakklubb ungdom10101
0Sofia Stamenic GalåenDragulf Akershus10101
0Roma Skrypko10101
0Keti TamiruGreveløkka10101
0Benjamin GoodwinArendal10101
0Arthur LyngholmHaugaland10101
0Sofie IsaksenAlta991
0Magnus Jakobsen991
0Lars Midtskogen BergerDragulf OUSK991
0John Andreas Idsø ThorsheimBergens991
0Tomas Bakken Juland1911U881
0Tilla Victoria Aasland Tjemsland881
0Signe BlystadGreveløkka881
0Karen Joa OhnstadBergens881
0Joakim SmelværHaugaland881
0Mille Watnedal-NorlandBergens771
0Mateo StøtzerDragulf OUSK771
0Layan MohamadGreveløkka771
0Angelica HåstøHaugaland771
0Johannes Martin Vestly-AarlieDragulf OUSK661
0David Josef KarstadGreveløkka661
0Yohan RijuOSSU551
0William WiegelsDragulf OUSK551
0Tor Magne FauskSjakkfemmeren551
0Timur SemenovDragulf OSUK551
0Stephen Weli1911U551
0Sondre Husby-Øverbø1911U551
0Savva TangenDragulf OUSK551
0Oskar Berlin Røyland1911U551
0Magnus Ugland1911U551
0Kaya WoodDragulf OUSK551
0Joel Skjæråsen Titelman1911U551
0Ibrahim Samapar Hirsi1911U551
0Henning Wang HaugeDragulf OUSK551
0Gustav Alnæs Festø1911U551
0Gulbrand NordbyDragulf AUSK551
0Frida Skar Hegna1911U551
0Bhavya Patel1911U551
0Aleksander Hika-Jensen1911U551
0Aarav BarveDragulf OUSK551

Valid HTML 4.01!