Klasse Miniputt I Miniputt har 225 spillere spilt 546 turneringer
Samlet har 1013 spillere spilt 2129 turneringer
Sist oppdatert: Sunday 04. December 2022
USF-siden BGP 2022 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Henrik NomeNordstrand9720202019187
2Amandus Innset-EkkjeFollo9520202018178
3Sindre KvedalenSki92201919171713
3Sondre Olsen LinkjendalKragerø9220202017155
5Tristan Mathias Holth BrækkeNordstrand90202019161511
6Lauritz Nissen Hellerud1911U8820181717167
7Ruben Aanes WilhelmsenAlta8720201715156
7Nikolas TyrsettGreveløkka SKU8720201815146
9Leander Theodor Kragh MuraasMoss8620201815135
10Sigurd AlderslystGreveløkka8020201513129
11Aksel Elia Hoaas JohansenAlta7717171715115
12Anna KirakosyanDragulf Oslo7620171313137
13Hallvard Foss BjørnstadDragulf Akershus75202020154
14Eirik Finnborud Reigstad1911U7320191410106
15Erik ÅsvestadGreveløkka7220151313115
15Jakob Keilen ThomsenVolda Ørsta72202017154
17Noah Darbinian-JohansenNordstrand7019141412116
17Teodor BolandAlta70202017134
19Erland FoshaugSøråshøgda6820171110105
19Olav Onarheim SeljestokkenAlta68202015134
21Lars Midtskogen BergerDragulf OUSK651817111096
21Heidi XuGreveløkka6520141110106
23Andrei DragomanGreveløkka642013111195
23Georg StokkeHamar64201816104
25Vemund M. FalkumDragulf Oslo631917101076
25Jakob Skraastad Ulseth1911U6316151210106
27Chloe Elisabeth HomtakoDragulf AUSK6217151110911
28Einar Ystad-DeglumGreveløkka61171717104
29Theodor MohrVålerenga59191614104
29Olav Faye HelvikNordstrand59171616104
31Caspian AalbergGreveløkka58171513134
32Aarash GodboleBergens57191010999
32Fredrik ElsnessDragulf Oslo572019183
34Mikhail FilatovMolde542017173
35Marius Holtan Rønningen1911U511511101055
35Kristian FrøislandHorten5119131094
37Mikhail GolovinOSSU50141210867
37Mateja KrbacevicBergens502020103
39Astrid HjobergOSSU48141010957
39August BustadGjøvik4815109866
39Jonathan FrøyshovHamar481716153
42Arjan Zorawar SinghBergens46151110104
43Ludvig Balchen Ludvigsen1911U44131110555
43Aksel Elias GjersvikBergens441717103
45Sriraj ManikandanilayamNSKU4316121054
46Frederik NordahlBærum422012103
0Even Lange WoldMolde4020202
0Amar JukovicHaugerud4020202
47Leah KolstadOSSU3910109556
0Riccardo Daniele Piacquadio3719182
0Alexander KamennyyAalesunds3720172
48Andy PhanDragulf OUSK341086557
48Anamika HomDragulf OUSK34996555
48Mathea BaklienGreveløkka341010954
51Nora Sørebø1911U331010854
51Mate BalazsGreveløkka3320853
0Birk BraatenDragulf Akershus3317162
0Krithick SelvavendhanHaugaland3217152
0Kristian Langfeldt FrydenlundKristiansand3217152
0Balder HjorthaugVolda Ørsta Slu3217152
0Aarav Vinay SrinivasKristiansand3217152
53Philip JakobsenDragulf OUSK31966555
53Pranaov RanjithDragulf OUSK31109754
55August Reynert MarfjordDragulf Oslo USK301055556
55Thomas Juland1911U301055555
55William Åsen VestgårdNord Odal SKU3015963
0Tazwar Shazi ShaikBergens3017132
0Fabian SchrøderKristiansund3017132
58Vladislav Hansen29121253
58Sedinam SørumGreveløkka29141053
0Tankred Ims SorboGrenland Sjakksenter USK2818102
0Filip Myrseth NilsenValerenga USK2818102
0Brage BenestvedtHaugaland2815132
0Fedor KukankovGrenland USK2717102
0Tuva Benedicte BlomquistGrenland USK2616102
60Sigurd Alsos1911U2510873
60Henning Wang HaugeDragulf OUSK25101053
0Kosta HrituleacSki sjakk2514112
0Bjarne Stavseth2515102
0Aksel Bjøntegaard StrausSøråshøgda2515102
62Petr SidelnikovOSSU2495554
62Christian Nicolai SedalDragulf OSUK2477554
0Sindre Titlestad ByeGrenland USK2414102
0Natalie OdlandHaugaland2413112
0Heidi SolbergNissedal USK241592
64Teodor HansethOSSU2310853
0Henrik Helland KaadaSøråshøgda2313102
0Harald Lien SiqvelandArendal2313102
0Alec Bernhoftsen-BanksNorstrand SKU2313102
0Abdishakur Abobaker ElmiBærum2313102
0Theodor HansethOSSU2211112
0Sofie IsaksenAlta221392
65Magnus Ugland1911U2010553
0Jonea MartinsenGreveløkka201372
0Arian Zaja RøkkeBærum2010102
0Zixuan LuoSøråshøgda SSL20201
0Jonas BødvarssonMoss20201
0Halldor Olaves GryttenSmeaheia20201
0Eirik Bernseter KeilenVolda Ørsta20201
0David Myrseth NilsenVålerenga20201
0Cyril KarlsenKristiansand20201
0Aahwaanith Sinha RoyBergens20201
0Joakim SmelværHaugaland191182
66Astrid Näsholm1911U188553
0Paul Even SagenDragulf Akershus181352
0August SolbuTromsø18181
0Michael YarushinBærum171072
0Nicolai Paulsrud JensenJessheim17171
0Maxym SorokaVolda Ørsta Slu17171
0Jan Bartosz ChobotStavanger17171
0Hugo Chun Rong17171
0Gregor JørgensenKongsvinger17171
0Emil GagnaireStjernen17171
0Ask WintervoldTromsø sjakklubb ungdom17171
0William OlsenDragulf Akershus16161
0Vilde Ebbestad-JordetNordstrand151052
0Nils Nikolaisen Østberg1911U151052
0Karna KloSki sjakk151052
0Aleksander Hika-Jensen1911U151052
0Aarav BarveDragulf OUSK151052
0Thor Nerland AandalMolde15151
0Stefan NilsenBærum15151
0Johannes Lindøe15151
0Gabriel Helland-HaugenDragulf OUSK15151
0Erling ThingvoldKristiansund15151
0Børge Mæhla HoelUllr15151
0Andreas Aarset LilleskogHaugaland15151
0Anastasiia ZaitsevaVolda Ørsta Slu15151
0Martin NguyenNordstrand SKU14952
0Nils Gabriel HellandDragulf OUSK14141
0Villiam LensebakkenNord-Odal SKU13852
0William Giskegjerde FureAalesunds13131
0Sebastian MeyerNissedal USK13131
0Lilly Irene LangåkerHaugaland13131
0Johan FuglestadRøyneberg13131
0Live LensebakkenNord-Odal12662
0Gudmund SkjeppestadNord-Odal SKU12752
0Ellis CroucherGreveløkka12121
0Iselin Gravem-GrasliGreveløkka11652
0Andrius Daniel VilimasGreveløkka11652
0Mathias KostølKristiansand SKU11111
0Lucas Korsnes RøslandGreveløkka11111
0Leo AminiCaissa11111
0Kornelius Torsvik PedersenStavanger Sku11111
0Ieon ParkBergens SKU11111
0Felix Bjørtomt-HaugJessheim11111
0Arun Sandar VairamuthuKristiansand SKU11111
0Arild TorstadGreveløkka11111
0William WiegelsDragulf OUSK10552
0Tobias Nikolai Røstum LienDeagulf10552
0Oskar FjogstadNordstrand SKU10552
0Johan Holm-BergerTønsberg10552
0Frida Skar Hegna1911U10552
0Elicka SohrabiDragulf OUSK10552
0Trygve KjellstrupTromsø sjakklubb ungdom10101
0Timon Engan10101
0Theodor Gran Ulseth10101
0Tarjei Holte SvareVUSK10101
0Sofia Stamenic GalåenDragulf Akershus10101
0Sigur H. MynySøråshøgda10101
0Roy André BogevågMasfjorden10101
0Roma Skrypko10101
0Quoc Le Minh NguyenMoss10101
0Mikkel Foss1911U10101
0Maren Holmen AalborgHalden10101
0Magnus Ekornes Indrebø1911U10101
0Linus Astad1911U10101
0Leander Morits Brandsdal BjugnBærum10101
0Lasse Lysgård-AndersenNittedal10101
0Knut-Gurvan Elleouet-ReiersenMoss10101
0Keti TamiruGreveløkka10101
0Jens Standal1911U10101
0Jens Christian PedersenGreveløkka10101
0Ioen ParkBergens10101
0Håkon MccallumVålerenga10101
0Helene Kåsastul10101
0Daniel TønnesenJessheim10101
0Benjamin GoodwinArendal10101
0August Minh BrattgjerdOSSU10101
0Arthur LyngholmHaugaland10101
0Arnav Dembi-TikuBergens10101
0Marcel Nikoma MendezDragulf OUSK991
0Magnus Jakobsen991
0John Andreas Idsø ThorsheimBergens991
0Tomas Bakken Juland1911U881
0Tilla Victoria Aasland Tjemsland881
0Sverre Løbak FladsrudGreveløkka881
0Signe BlystadGreveløkka881
0Nicolas TyrsettGreveløkka881
0Misha GolovinOSSU881
0Karen Joa OhnstadBergens881
0Elina EsmurzievaCaissa881
0Mille Watnedal-NorlandBergens771
0Mateo StøtzerDragulf OUSK771
0Layan MohamadGreveløkka771
0Harshini ViswanathanDragulf Akershus771
0Angelica HåstøHaugaland771
0Andre BarrosCaissa771
0Magnus Melsom HommeTønsberg661
0Johannes Martin Vestly-AarlieDragulf OUSK661
0Ishan KulkarniBærum661
0David Josef KarstadGreveløkka661
0Yohan RijuOSSU551
0Trym Småge551
0Tor Magne FauskSjakkfemmeren551
0Timur SemenovDragulf OSUK551
0Stephen Weli1911U551
0Sondre Husby-Øverbø1911U551
0Savva TangenDragulf OUSK551
0Oskar Berlin Røyland1911U551
0Nn Nn551
0Lavrans Kvaale RykhusGreveløkka551
0Kaya WoodDragulf OUSK551
0Joel Skjæråsen Titelman1911U551
0Isabelle Charlene DupontDragulf OUSK551
0Ingeborg MeyerGreveløkka551
0Ibrahim Samapar Hirsi1911U551
0Henie Christiane LeonhardsenGreveløkka551
0Gustav Alnæs Festø1911U551
0Gulbrand NordbyDragulf AUSK551
0Fernando ProoiNord-Odal SKU551
0Erik Gürakar SkribelandDragulf OUSK551
0Bhavya Patel1911U551
0Amund Magnus Sørvik MalmeDragulf AUSK551
0Alexander Loubello-Stolpnes551

Valid HTML 4.01!