De 10 beste alle klasser Sist oppdatert:
Sunday 24. July 2022

USF-siden BGP 2022 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista

Klasse Mikroputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Tommy MatysiakNord-Odal SKU8620181717148
2Jotautas Jonas IndrasiusGreveløkka8520181715155
3Viktor Jansen Lund1911U7919171615125
3William OlsenDragulf Akershus79202020194
5Kosta HrituleacSki sjakk7719171713118
5Even Jåtog Trygstad1911U772017161595
7Ane Elisabeth JacobsenGreveløkka7016151313135
8Sverre TrannumKristiansand68201917124
9Oskar AndersenDragulf Akershus65201814855
10Mathias Kristoffer Hoaas NilsenAlta552020153

Klasse Miniputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Sindre KvedalenSki8420191715136
2Amandus Innset-EkkjeFollo73202018154
3Tristan Mathias Holth BrækkeNordstrand692016151355
4Sigurd AlderslystGreveløkka5820201084
5Noah Darbinian-JohansenNordstrand56191412114
6Ruben Aanes WilhelmsenAlta552020153
7Lauritz Nissen Hellerud1911U511817163
8Teodor BolandAlta502017133
8Anna KirakosyanDragulf Oslo502017133
10Henrik NomeNordstrand491918123

Klasse Lilleputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Sebastian SigvaldsenGjøvik8117171715156
2Lars Ystad-DeglumGreveløkka602020203
3Trym Leirhol-MidtmoenGreveløkka59171613134
3Mikael RuudGjøvik592020193
5Raphael StuhaugVolda Ørsta572020173
6Nicolai FrøyshovHamar552018173
7Ole Johannes BuljoAlta542017173
8Amalie Linnea HeiboDragulf Akershus532019143
9Aksel TollefsenNordstrand481817133
10Oda Kofoed SkramstadDragulf Akershus472017103

Klasse Kadett

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Daniel O. VollheimGjøvik8519171717155
2Elias SaeediGreveløkka64171715154
3Maximilian MentzelHamar602020203
4Theodor HenriksenKongsvinger552018173
5Ajay NagarajahBergens522017153
0Sander Storbakken OlsenSevland4020202
0Pantham KaewpitakkunDragulf OUSK4020202
0Maximillian MenzelHamar4020202
0Amadeus S. SveggenKristiansund4020202
0Asbjørn LieGreveløkka2815132

Klasse Ungdom

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Jørgen NordfjærenGjøvik74202017174
2Mikael Santiago Avdem FrankmoHamar68201716154
0Peder Andreas BakkeSandane4020202
0Snorri Vikanes BjarnasonBergens20201
0Sindre FossumArendal20201
0Peder Oleander Damtoft SolbakkenAlta20201
0Ledion BerishaHamar20201
0Khaled AlkhatibAverøy20201
0Ingrid SkaslienVålerenga20201
0Amund Pihl StrandKristiansund20201

Valid HTML 4.01!