Klasse Mikroputt I Mikroputt har 486 spillere spilt 1040 turneringer
Samlet har 1013 spillere spilt 2129 turneringer
Sist oppdatert: Sunday 04. December 2022
USF-siden BGP 2022 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Even Jåtog Trygstad1911U99202020201913
1William OlsenDragulf Akershus9920202020196
3Tommy MatysiakNord-Odal SKU98202020201812
3Astor Moe MaurstadDragulf Oslo9820202019197
5Espen Siben YangDragulf Oslo9120201817166
6Kosta HrituleacSki sjakk89191818171713
6Gard Wiik GlomnesDragulf OUSK8919191817167
6Mathias Kristoffer Hoaas NilsenAlta8920201717155
9Viktor Jansen Lund1911U88191817171715
10Sverre TrannumKristiansand8620191717136
11Oskar AndersenDragulf Akershus85201818151410
11Jotautas Jonas IndrasiusGreveløkka8520181715155
13Kasper Macdonald HaldorsenBergens7820201513105
14Peder Oleander Damtoft SolbakkenAlta77202020174
15Ane Elisabeth JacobsenGreveløkka7619161513139
15Julian GjersvikBergens7617171715105
17Stein Viktor GuttormsenAlta7517171713116
18Terje Kevin G. LysenKongsvinger7417151514137
19Eirik Johnsen Skogstad1911U7017161511119
20Daniel Engedal JensenKongsvinger6915151414117
21Mikjel Kvan StrømmeMolde67201717134
22Alfred Hem SöderströmDragulf OUSK65181716144
23Artem RyabchikovBergens6415151311105
24Ole Jakob FossgårdHaugaland602020203
25Casper ValderhaugDragulf OUSK571513111086
25Elias Nikolai MoeVolda Ørsta572020173
25Bjørn Mennink RøyrvikMolde572020173
28Matheo Austlid-GabrielsenGreveløkka561710101095
28Alexander IakhnoDragulf Oslo56201412104
30Sofia HrituleacSki sjakk5513131110814
31Thea Alexandra HomtakoDragulf AUSK54131110101012
31Tim de la KethulleDragulf AUSK541711101066
33Halvor Heierland FarsethåsBergens531711101055
34Ina Elizabeth GuttormsenAlta5015151194
34Noah Jullum AmundsenGrenland USK502020103
36Lucas AasheimDragulf OUSK49151010955
36William Peder FossgårdHaugaland491717153
38Oskar Lång LangmyrDragulf OUSK47121110956
38Harald Schjødt-WestadDragulf OUSK47151010755
40Sivert KnutsenAlta4615131174
41Leo EmilsenGreveløkka45131110655
42Sara JiangGreveløkka43111010756
43Edvald Skjellerudsveen1911U42111110556
44Oliver BaklienGreveløkka411588555
45Josefine JakobsenNSKU402055555
45Frank MatysiakNord Odal4010108755
45Tyson Quang Hy NguyenGrenland USK401713103
0Ciljan KarlsenKristiansand4020202
48Nora ElsnessBærum3910109558
48Theo BomBærum391514103
48Didrik Osdal WestlyeVolda Ørsta Slu391711113
0Fridtjof RavloGrenland Sjakksenter USK3920192
51Sverre AandalDragulf OUSK38161393
52Vendel NilsenKristiansund371511113
52Ask Killie KristiansenVålerenga371710103
54Eivind Søiland BrobakOSSU361087657
54Theodor Mend Rune HellebøSøråshøgda36109984
54David DragomanGreveløkka3611101054
57Leon AsakDragulf OUSK35169554
57Ulrik Eikeland TveitGrenland Sjakksenter USK35181073
57Maria FerkingstadHaugaland35151193
60Mikkjel Lofthus FlügelSkien SKU34151093
61Tobias Nessan AbbedissenBergens331076555
61Sander SporsheimDragulf AUSK331355555
61Marcus LøvdalGreveløkka331085555
64Rayyan SyedDragulf OUSK32985555
64Atle Näsholm1911U321075555
64Alvin Andreas Berntsen BryhnDragulf OUSK321075555
64Jonas RehmanVålerenga3217873
0Storm Lesovsky Tollås NationAalesunds3217152
68Søren-Elias MoldeklevSøråshøgda31108764
68Stine Olsen LinkjendalGrenland USK31109754
68Arthur Tseelee HellebøBergens31131083
71Knut Finborud Reigstad1911U301055556
71Anker Moe MaurstadDragulf OUSK301055556
71Oskar Meisingset1911U301055555
71Oliver Miao1911U30965555
71Henrik Daehan Malmo GjønOSSU301055555
71Endre Betten TandbergDragulf OUSK301055555
0Oliver SolbergAlta SKU3015152
0Nikolai HalseVolda Ørsta Slu3015152
0Manu MichoelSøråshøgda3020102
0Benjamin Espe RyeVolda Ørsta Slu3017132
77Ko IshigeDragulf OUSK28855555
77Felix TranSki Sjakk28108554
77Edvard Augestad-BarraOSSU28108554
0Loke Le VågenHaugaland2817112
80Ola Gjernes1911U27111063
80Ivo TorjussenBergens27101073
0Zofia BialeckaDragulf AUSK2717102
0Trym M ØstbergDragulf USK2715122
82Magnus StokkenBergens26111053
0Thomas Fjerdingøy SchilbredGrenland USK2616102
83Johanna Ferreira AndersenSki sjakk25555557
83Ella OuyangDragulf AUSK25555555
83Sverre KilliDragulf OUSK25105554
83Storm KilliDragulf OUSK25105554
83Sondre Sundvor Hjorteset1911U25105554
83Nils LangfjæranOSSU25105554
83Brage GerhardsenGreveløkka25105554
83Aurora J Skogstad1911U25105554
83Zhichu RenDragulf AUSK2514653
0Leonard SkjöbergNordstrand SKU252052
92Chrisander AalbergGreveløkka2495554
92Edvard Filtvedt1911U2410953
0Iniya NamasivayamHaugaland2413112
94Trym PedersenSki sjakk2313553
0Henrik Schjøtt-BuggeBærum2313102
95Filip Alexander Engh-JansenJessheim Sjakkklubb229853
0Adrian BanerjeeDragulf OUSK2212102
0Trym BjørnsenGrenland USK2111102
0Nikon BaranovskisSøråshøgda2111102
0Henrik Andersen ArntsenAlta SKU211382
0Amund Jevnaker MorfjordGreveløkka2111102
96Sebastian-Armand GramaNordstrand SKU2055554
96Otto Kaarbø HaavikOSSU2055554
96Aidan Hlomovs-NoszlopiBærum2055554
96Ryan SajeeshGruneløkka SKU2010553
96Leander McDowallOSSU2010553
96Håkon Ugland1911U2010553
96Huxley BlincoDragulf OUSK2010553
96Anton BaeNordstrand SKU2010553
96Anita BalazsGreveløkka2010553
0Sonja Tveit1911U2010102
0Roman PrylipkoAlta SKU201192
0Guijun Ma1911U2010102
0Edvard Giæver-Berge1911U201552
0Ylva WintervoldTromsø sjakklubb ungdom20201
0Yelisiei PyrohovFUS20201
0Ulrik Sægrov ØygardSandane20201
0Ronav RoyBergens20201
0Nicole Yelis20201
0Nhat Anh NguyenMolde SKU20201
0Isak Gjerdrum HartzGreveløkka20201
0Birk BraatenDragulf Akershus20201
0Trym Sandvik TeigenSotra191092
0Leander Ang Gurvin SleireySøråshøgda191182
0Kristian Daniel DaniloffAlta SKU191092
0Knut Anders GulowsenSotra191092
0Bao Nam DoanDragulf AUSK19191
0Mayank ChowreddyGrenland USK181082
0Leon LiuDragulf OUSK181352
0Kasper Bjoland-ØverbySki sjakk181082
0Vincent MatysiakNord Odal177553
0Michael MortensenIØSS177553
0Aleksander MilovanovicSotra177553
0Vedant Dindore17171
0Oliver Hoel-HaugenVeien Skolesjakk klubb166553
0Victor Holmberg AlmendingenDragulf OUSK161152
0Victor DøhliBærum161062
0Samuel KeilegavlenSøråshøgda161062
0Emil IsmayilovSøråshøgda161062
0Ardrian Blakstad AndresenAsker161062
0Mattis SandvollGreveløkka16161
0William Zhang AmundsenDragulf AUSK155553
0Theodor Bryn BakkerudDrammen155553
0Theodor Kaltenborn1911U155553
0Tamaya TusethDragulf OUSK155553
0Sverre Heierland FarsethåsDragulf AUSK155553
0Ole Grothe ValvedDragulf AUSK155553
0Maria ValhovdNordstrand SKU155553
0Lily BlincoDragulf OUSK155553
0Leon Maximilian SabaDragulf OUSK155553
0Jesper HøvdingDragulf OUSK155553
0Ivan KhelikDragulf OUSK155553
0Håkon Blomskøld BøeDragulf OUSK155553
0Georg Aleksander BergVeitvet SKU155553
0Emma Hope Hlomovs-NoszlopiDragulf AUSK155553
0Benjamin Hoel-HaugenVeien Skolesjakk klubb155553
0Zoha Firdous ShaikBergens151052
0Vuk RaskovicGrenland USK151052
0Victor LundemoDragulf AUSK151052
0Vibishnav Varadhan KamalakannanBergens151052
0Sverre Reksten EldevikLaksevåg151052
0Surya Siddhanth NukalaBergens SKU151052
0Styrk Fallon RotevatnBergens SKU151052
0Sigurd Jyssum Samdal1911U151052
0Rithik MyilsamyBergens151052
0Nathaniel Johannes JarnesBergens151052
0Mateo Skartveit GormondSøråshøgda151052
0Markus AustnesVeitvet SKU151052
0Malvin Melting KleivelandBergens SKU151052
0Magnus Pålsrud HorrigmoGreveløkka151052
0Lewend Menla AliFUS151052
0Leo MundalStjernen SKU151052
0Jacob BakkenOSSU151052
0Hermann König MarqvardsenStjernen SKU151052
0Frikk-Andre Stordahl-GundersenFUS151052
0Francesco ToftnerDragulf OUSK151052
0David Kristiansen Mangok1911U151052
0Caspian Måseide1911U151052
0Ayaan NallaBergens151052
0Arjan Hansen WinkelmanGrenland Sjakksenter151052
0Alvilde Johnsen1911U151052
0Alin AlomerOSSU151052
0Alfred HillestadGreveløkka151052
0Ada Sørebø1911U151052
0Olai LødingMolde15151
0Mio S. Prestvold15151
0Kristoffer RysstadKristiansand15151
0Kasper AarebrotGreveløkka15151
0Emrik SyltheMolde15151
0Torbjørn Olsen MikalsenHaugaland14862
0Marius MelåsGrenland USK14141
0Viktor LundemoDragulf AUSK13131
0Sofiia ZaitsevaVolda Ørsta Slu13131
0Snow Burden StokkelandKristiansand SKU13131
0Nikolai LøksethMolde13131
0Leon Aleksander ChobotStavanger13131
0Jonathan HosethKristiansund13131
0Emanuel MyrlandEiker13131
0Are Sarajærvi StavSola Sjakklubb13131
0Anna HunstadTromsø sjakklubb ungdom13131
0Andreas Leer-HelgesenKristiansand SKU13131
0Alexander RosslandHaugaland13131
0Adam SheriefBergens13131
0Emanuel MartinsenGreveløkka12752
0Torbjørn GautefaldNissedal USK12121
0Syver Løbak FladsrudGreveløkka12121
0Vibhaan JainDragulf AUSK11652
0Ryan VijayanandKristiansand SKU11111
0Olav Hornslien SteinbekkenKongsvinger11111
0Noah Gausel Vindenes11111
0Dimitrious KoutasAalesunds11111
0Vira PolityloDragulf AUSK10552
0Viktor Vigeland AskimDragulf OUSK10552
0Ulrik AkreGreveløkka10552
0Torbjørn TotlandDragulf OUSK10552
0Tomas Karlsson BlomvikDragulf OUSK10552
0Tian Magnus TusethDragulf OUSK10552
0Selma FrossardDragulf OUSK10552
0Peder Henry Andersen TorvildsenDragulf OUSK10552
0Oscar RiddervoldSki Sjakk10552
0Mikkel BunesDragulf OUSK10552
0Leonard MohrNorstrand SKU10552
0Jon Felix AlnesGreveløkka10552
0Jens Weng HåklevGreveløkka10552
0Iver Markali1911U10552
0Isak Abem AbrehamDragulf OUSK10552
0Gabriel Forattini PedersenDragulf OUSK10552
0Filippa Rosenkvist StrandeOSSU10552
0Emilian Finnevolden OlsenMjøndalen og Krokstad BSK10552
0Ellis EvensenDragulf AUSK10552
0Eivind BrobakOSSU10552
0Daniel Saemi-ToldDragulf OUSK10552
0Birger PetersonGreveløkka10552
0Bernhard Scheen ReinskouDragulf OUSK10552
0Benjamin SohrabiDragulf OUSK10552
0Arvid TorstadGreveløkka10552
0Alvar RumiNordstrand SKU10552
0Aleksander Blom BakkeDragulf OUSK10552
0Øystein NygårdKristiansund10101
0Ysuf Umut Aydintepe1911U10101
0Yichen ZhangSøråshøgda10101
0William LundSøråshøgda10101
0William Brandtsæg1911U10101
0Trygve Lindbekk1911U10101
0Thor Ruud Gjessing1911U10101
0Sverre Boska SigmundGreveløkka10101
0Sverre August Rustad Spilleth1911U10101
0Storm Trosterud Resvold1911U10101
0Sophia RykhusNSKU10101
0Simon Ragvin Rystad1911U10101
0Sigurd Helmet HolmsveGrenland Sjakksenter10101
0Selma Sikiric Moe1911U10101
0Sayed Emad Amini1911U10101
0Robert Hongbo ZhaoBergens10101
0Oskar Thadeus Wlodek LangvatnSarpsborg Sjakkklubb Barn10101
0Oskar Stendal1911U10101
0Olav Furlund NystrandHaugaland10101
0Olai Holgersen1911U10101
0Oktawian Osowski10101
0Nora Johnsen1911U10101
0Mathea Juliane ArntsenFUS10101
0Marie Nikolaisen Østberg1911U10101
0Mads Rodem1911U10101
0Liam HindahlNordstrand SKU10101
0Leon Aleksander Wlodek LangvatnSarpsborg Sjakkklubb Barn10101
0Ledvin Morseth-Nordbryhn1911U10101
0Kristian Borch MathisenMolde SKU10101
0Keyaan IbrahimVålerenga USK10101
0Kasper ÅrhusSøråshøgda10101
0Kasper Mandt-DedekamGrenland sjakksenter10101
0Kasper GjelsvikLillehammer10101
0Julia OleynikFUS10101
0Jonathan Thorbjørnsrud1911U10101
0Jonas GuðmundssonAalesunds10101
0Jonah Pedersen Lønnebakke10101
0John Andreas Idsø ThorsheimBergens10101
0Johannes Sagatun-Langleite1911U10101
0Johannes Flateland1911U10101
0Jesper Lofthus FlugelSkien10101
0Jack Martin HanssenMoss10101
0Isak Stang AasAlta SKU10101
0Isak HatledalSandane Sku10101
0Heorhi Isayenka1911U10101
0Hektor IsaksenGrenland Sjakksenter10101
0Hedda Ruud Gjessing1911U10101
0Gustav Andreas LarsenBærum10101
0Falk Colman-Denstad1911U10101
0Even Wiig Hindenes1911U10101
0Erik Bråten1911U10101
0Emrik Skonnord1911U10101
0Emil LarrssonFUS10101
0Elian Svenning10101
0Eldar BørresenGrenland Sjakksenter10101
0Eivind Jacobsen NygaardGrenland Sjakksenter10101
0Einar HåkonsenAlta10101
0Ebba Ingrid HanssenMoss10101
0Birger Syvertsen10101
0Askil Bjørnarson Backer1911U10101
0Arthur Bichard-Bréaud1911U10101
0Amund BørresenGrenland Sjakksenter10101
0Ambreen AzamNSKU10101
0Aleksander Nysæter Løge1911U10101
0Aaheli Sinha RoyBergens10101
0Thor Petterssønn BergKongsvinger991
0Sebastian Greve-Flaa991
0Nancy NissanGreveløkka991
0Kasper Egenes ZachariassenKristiansand SKU991
0Halvar Kro Hauge991
0Elias Bolstad BjørdalAalesunds991
0Christian Lintho BueLillehammer991
0Boye M HeibergMolde991
0Teodor Lie Olufsen881
0Swetcha Athaluri rajaDragulf Oslo881
0Santiago KlockAalesunds881
0Nicolai Samuelsen TømmervågKristiansund881
0Karstein NilsenAlta SKU881
0Harald Espeland MelzSmeheia881
0Tarjei Trontveit VikNissedal USK771
0Nikolas Strøm Lien771
0Nikolai TeigeAalesunds771
0Andre Mathias SorkmoJessheim771
0Wolat QaderGreveløkka661
0Thimote MichelOSSU661
0Sondre MorehouseGreveløkka661
0Migle NomgaudyteNord-Odal SKU661
0Mario Fyrileiv BaldariDragulf AUSK661
0Magnor HestetunBergens661
0Leo Staddeland661
0Iver Strøm AustadBrattås661
0Håkon Døvle Tandberglillehammer661
0Eirik Robberstad LøkenAalesunds661
0Åsmund Heierland FarsethåsDragulf AUSK551
0Zahida Menla AliFUS551
0Zaeem Syed MohideenBergens551
0Yulian BrinchmannDragulf OUSK551
0Ydar ShaoDragulf OUSK551
0William HarveyDragulf OUSK551
0Vlad Erik TapuSøråshøgda551
0Viljar Stensby1911U551
0Vera Celine Stenberg-MerckollDragulf OUSK551
0Vedansh Singh551
0Torstein DavisDragulf OUSK551
0Torjus RellingAalesunds551
0Timothée MIchelOSSU551
0Theodor BergstrømGreveløkka551
0Sverre Beck WallandDragulf OUSK551
0Storm BesiktiosisBærum551
0Sophia Jæger-HeibergDragulf OUSK551
0Solan Fedog Sayed1911U551
0Sienna AaseHaugaland551
0Severin GjersetAalesunds551
0Ryan MokhtariSotra SKU551
0Robin Amalie TresseltOSSU551
0Riivansh ParekhSøråshøgda551
0Randi ZhangDragulf OUSK551
0Ragnhild MeyerGreveløkka551
0Petter Dyrnes HovdeGreveløkka551
0Ove Näsholm1911U551
0Oskar RuudGjøvik SKU551
0Oscar RibicDragulf OUSK551
0Olaf Wiik GlomnesDragulf OUSK551
0Noah CostaGreveløkka551
0Nima ElmokashfiDragulf OUSK551
0Nicolas By NilsenDragulf AUSK551
0Nicolai Loubello-StolpnesOSSU551
0Nicholas NordSotra SKU551
0Milena ChudzikVeitvet SKU551
0Mikail TasdelenDrammen551
0Melvin EkbråtenDragulf AUSK551
0Maya WaszakDragulf OUSK551
0Maxmilian UlbergSande551
0Maximilian HavneraasDragulf AUSK551
0Maurizio GarrèDragulf OUSK551
0Matthias Jan RottyDragulf OUSK551
0Matheus Aasen551
0Mateo Callau KniggeDragulf OUSK551
0Martin FinneidDragulf OUSK551
0Marlon Naumki Høigård1911U551
0Marius FinneidDragulf OUSK551
0Ludvig BråtalienGreveløkka551
0Lucas Chengze LiDragulf OUSK551
0Lionel OchoaNordstrand SKU551
0Linus ChalkDragulf Oslo551
0Lim KanghyonDragulf AUSK551
0Levi Urke HelleAalesunds551
0Leon KlinDragulf OUSK551
0Leo Henriksen LandheimGreveløkka551
0Leo AamAalesunds551
0Lars BjellaanesDragulf OUSK551
0Kristian Skumsnes TorvikSotra SKU551
0Konrad Årnes RaaenDragulf OUSK551
0Klaus Emil DøscherOSSU551
0Klara Klausmark WalterDragulf OUSK551
0Khiem HoangDragulf OUSK551
0Kexuan MengDragulf OUSK551
0Kavin SapthagireeshBergens551
0Kasper Eugen HanstadCaissa551
0Kai RosenBergens SKU551
0Juni HersvikHaukås551
0Julian Hansen1911U551
0Julian BrinchmannDragulf OUSK551
0Julian DanielsenHorten551
0Joshua Erwin Arokiaraj BrittoBergens551
0Jonas Larsen-Rolin1911U551
0Jon BrækhusDragulf OUSK551
0Johan TorsvikSotra SKU551
0Johan HenriksenHaugaland551
0Joel Jullum AmundsenGrenland sjakksenter551
0Jens Øyvind Rise BørresenTønsberg551
0Jay MohalDragulf AUSK551
0Jasmine Kristine HersvikHaukås551
0Janne Marigold Hersvik551
0Iris Eva OttarsdottirGreveløkka551
0Herman OppenVeien Skolesjakklubb551
0Herman KolstadGreveløkka551
0Henrik SvelaSmeaheia551
0Henrik Schiøtz BeiskeOSSU551
0Henrik Omland Paulsrud1911U551
0Henrik Dahl1911U551
0Helmer EkbråtenDragulf AUSK551
0Helma JungeDragulf OUSK551
0Hedda BjørnsonDragulf AUSK551
0Harris CroucherGreveløkka551
0Ha Tran Dieu LeBergens SKU551
0German TribuhovskiDragulf OUSK551
0George BrettevilleDragulf OUSK551
0Francesco Fyrileiv BaldariDragulf AUSK551
0Filipe Lasch LindDragulf AUSK551
0Fay JarvisDragulf OUSK551
0Falk Alexander Irgens-ThorneFredrikstad Ungdomssjakk551
0Even Nordal-RandemDragulf AUSK551
0Erling Arnulf Lauritsen1911U551
0Ella Louise SorkmoJessheim551
0Elisabetta Letizia PiacquadioDragulf OUSK551
0Eline Hristova SkadellGreveløkka551
0Elias Fjørtoft KjerstadAalesunds551
0Elian CataldoDragulf OUSK551
0Eirik SolbuTromsø SKU551
0Eirik Moe WærstadSøråshøgda SSL551
0Eimund KaaldGreveløkka551
0Edward Mpho Rondestveit MabadaGreveløkka551
0Edvin LienAalesunds551
0Ebban TamiruGreveløkka551
0Drew BalascioBergens SKU551
0David WiechDragulf551
0Daniel Leikas-BusethBærum551
0Daniel HarlamovDragulf AUSK551
0Daniel BrynildsenHaugerud SF551
0Christian Selassie EngerDragulf OUSK551
0Christian MoenOSSU551
0Christian FurulundGreveløkka551
0Casper Emil TveraabakDragulf OUSK551
0Bjarmi HardarsonBærum551
0Bernhard Madsen WesselStjernen SKU551
0Benjamin RøbergGreveløkka551
0Axel GrennbergOSSU551
0Austin ZhangDragulf OUSK551
0Atharv GoyalBærum551
0Andreas Kjellså Stensby1911U551
0Andreas Kihl551
0Andreas Joa OhnstadBergens551
0Andreas EnesOSSU551
0Anastasia ShepenkovaDragulf OUSK551
0Amha FikruUSF551
0Amelie ElgtvedtDragulf OUSK551
0Albert Åsen NordliNord-Odal SKU551
0Alba Mireia Parente TveraabakDragulf OUSK551
0Ajuni Nimrat SinghBergens SKU551
0Agnes HjelmGreveløkka551
0Agnes BrækhusDragulf OUSK551
0Abraham Thomas Leding KibsgaardDragulf AUSK551
0Abel FrossardDragulf551
0Aadhav ViswanathanDragulf AUSK551

Valid HTML 4.01!