Klasse Lilleputt I Lilleputt har 167 spillere spilt 336 turneringer
Samlet har 1013 spillere spilt 2129 turneringer
Sist oppdatert: Sunday 04. December 2022
USF-siden BGP 2022 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Nicolai FrøyshovHamar10020202020207
2Mikael RuudGjøvik9620202019177
3Lars Ystad-DeglumGreveløkka8920202019105
4Sebastian SigvaldsenGjøvik86181717171711
4Ole Johannes BuljoAlta8620171717155
6Kristina Isabelle KarlstadDrammen Sku8018171714146
6Kan IshigeDragulf OUSK801919181596
8Iben Sofia HeggelundAlta7917171515155
8Amalie Linnea HeiboDragulf Akershus7920191614105
10Trym Leirhol-MidtmoenGreveløkka7817171615138
11Oda Kofoed SkramstadDragulf Akershus7720201710105
12Thomas Nissen Hellerud1911U65202015104
13Anton RiddervoldSki Sjakk64191817104
13Alfred Keilen ThomsenVolda Ørsta64171717134
15Jørgen FrøislandHorten63191717104
15Fredrik Bull HofrenningAlta63201715114
17Jonas HåkonsenAlta602020203
17Jon Magnus VågeHaugaland602020203
19Ovin-Andreas HansenSøråshøgda57201710104
19Raphael StuhaugVolda Ørsta572020173
19Aksel BræinMolde572020173
22Victor Lindstad Nordstrand532017163
23Yno Alexander JahrenHurum511817163
24Aatmaj RanadeDragulf AUSK50151312104
24Even Huneide HetlandHorten502020103
26Jacob TollefsenNordstrand492019103
27Einar Løchen CottaIngen481616163
27Aksel TollefsenNordstrand481817133
29Simen LanghelleSøråshøgda472017103
30Sondre Sørebø1911U451817103
31Filip Lu OpheimSøråshøgda441717103
32Ingmar KårevikNissedal USK4315111074
33Kajsa SvanøeNordstrand SKU4114101074
34Elias Alexander TrosthoelGreveløkka401613113
0Tarek AlkhatibAverøya4020202
35Nicolai EikDragulf OUSK391514103
35Eskil Møklebust-LienDragulf Oslo391613103
0Christine NordahlBærum3920192
37Vetle Killie KristiansenVålerenga381711103
0Bobo Solan HedinDragulf Akershus3819192
38Peder TorskangerpollBergens361511103
38Ali AlabodiDragulf OUSK361511103
40Jonas Bjørgan NarmoDragulf Akershus351510103
0Sigur H. MynySøråshøgda3520152
41Emilian L. B. BjugnBærum331211103
0Simen SmelværSevland3015152
0Liam YouDrammens3020102
0Fredrik Lexow BjørgeBærum3020102
0Felix Wiger-NordåsSøråshøgda3020102
0Eirik Bernseter KeilenVolda Ørsta3015152
0Magnus Kimsaas1911U2919102
0Lukas Ze-Ting XiaDragulf OUSK2915142
0Andres Santiago DuranBergens SKU292092
0Mathias Århus FossheimKristiansand2817112
0Linus Valentin BlomquistGrenland Sjakksenter USK2818102
42Signe Ebbestad-JordetNordstrand27111063
0Christer Røraas HansenGrenland Sjakksenter2717102
0Ruben BergBergens2613132
0Oskar Helland-HaugenDragulf OUSK2614122
0Lill Szeflinski2613132
0Edward Adrian MichelsenKongsvinger2615112
0Aksel Johannes Sætnan Valio1911U2616102
0William Arntzen WalgrenBærum 2515102
0Vetle Rørvik LølandGrenland USK2515102
0Vegard Olaussen TuftelandSøråshøgda2515102
0Oleander AndersenLarvik2414102
0Nickan SohrabiDragulf OUSK2412122
0Edwin HjorthaugVolda Ørsta2413112
0Siver Flaten Søråshøgda2313102
0Silje SandbergKongsvinger2313102
0Jonas Kastet DahleGrenland sjakksenter2313102
0René Alejandro MyhreHolmestrand221392
0Ilia KukankovGrenland USK2212102
43Bjønne BakkenNissedal USK2110653
0Sofie Sæterlid HellaSotra2111102
0Jonas Weholt LilløyGrenland Sjakksenter USK2111102
0Frida Johanna ElsnessBærum2010102
0Emthe SolskinnsbakkStjernen2010102
0Elias Mohn AntonsenGrenland USK2010102
0William Alexander OlsenBærum20201
0Tim SagenDragulf Akershus20201
0Teodor EngelsenSøråshøgda20201
0Sriraj ManikandanilayamNSKU20201
0Ola Eckholdt GustavsenFUS20201
0Ola AurebekkDragulf AUSK20201
0Niklas Kjørvik BentsenSarpsborg20201
0Mikkel Damtoft SolbakkenAlta20201
0Isak BrattgjerdDragulf Oslo20201
0Håvard HovlidVolda Ørsta20201
0Hans Michael SchnellKristiansand20201
0Evsuld MyagmarsurenTromsø20201
0David Mindestrømmen SimonsenSkadberg20201
0Cyril KarlsenKristiansand20201
0Victor StratBærum18181
0Eskil Reikvam Briseid1911U18181
0August Myklebust Leopolder1911U18181
0Tuva Sægrov ØygardSandane17171
0Tarjei Midtsund LysterMolde17171
0Sindre BirkelandSmeaheia17171
0Sakthi PrabuHaugaland17171
0Noah Ihlebæk OlsonSarpsborg SKU17171
0Hallvard Foss BjørnstadDragulf Akershus17171
0Anja Andersen HosseiniHaugaland17171
0Boming ZhuDragulf Oslo16161
0Annar Dunderovic SøntvedtKlyve16161
0Sander Sundsbø DyrstadMolde15151
0Rasmus SimonsenVolda Ørsta Slu15151
0Nikolai StorheimAalesunds15151
0Nickolai Grande WienGreveløkka15151
0Marcus Reianes15151
0Lucas KristensenHaugaland15151
0Jonas Angel MangelrødTønsberg15151
0John-Daniel Moen JensenAalesunds15151
0Davin LiuSøråshøgda15151
0Christian Heim MoenHaugerud SF15151
0Aldric KenarlikdjianJessheim15151
0Adam HosethKristiansund15151
0Sivert HennøHorten13762
0Theodore Samuel Wakeford SwainCaissas U13131
0Louis Emil ØymoenArendal13131
0Fredrik ElsnessDragulf Oslo13131
0Amin Daniel FinsrudDrammen Sku13131
0Simen Solvåg-BørresenBergens11111
0Njord GarsholVolda Ørsta Slu11111
0Chris Martin SorkmoUllr11111
0Brage Moe-DyrhaugVolda Ørsta Slu11111
0Yahaya Negash AbdelazizCaissas U10101
0Sufian MalikNordstrand SKU10101
0Simon Snellingen-Vikbjer1911U10101
0Sebastian StangholmGrenland Sjakksenter10101
0Samuel Bendixen PhillipsStjernen SKU10101
0Rafe RehmanVålerenga10101
0Oskar Rutgersson VangenBergens10101
0Noah Løberg-JacobsenGrenland Sjakksenter10101
0Nikolay den RooverBærum10101
0Niels Andreas SamuelsenBergens10101
0Mohamed Ali M. AlkalifaVestli10101
0Maria Sultana AhmadVestli10101
0Madalina TapuBergens10101
0Linnea Reinfjord LindholmDragulf USK10101
0Leonard Horsfjord GlomnesDragulf Oslo10101
0Kavin SapthagireeshBergens10101
0Jørgen SteenOSSU10101
0Halan Karvan OsmanVestli10101
0Gavrilo SpasovicVeien10101
0Erik Mæhla HoelUllr10101
0Elias Buschmann RustanCaissa 10101
0Eirik OpedalSøråshøgda10101
0Daniel LiuSøråshøgda SSL10101
0Ciya BendiksenBergens10101
0Caisa AalbergGreveløkka10101
0Bella Marie YoungSotra10101
0Axel BorgBærum10101
0Anirudh SahayVålerenga USK10101
0Andrea Vikingsen SkogestadSotra10101
0Teodor Olsen ForsethCaissa U991
0Sigurd KvisberglienKlyve991
0Ivan SidelnikovOSSU991
0Emil Linus Hygen FrankBærum991
0Ariana QaderGreveløkka991
0Aleksandra HovdeLaksevåg991
0Theodore SwainCaissa881
0Lucas AschimDragulf OUSK881
0Jørgen SeierstadGjøvik Sku881
0Hamza ElmraniHorten881
0Andrej RakovicBergens881
0Anton Nilsen NødtvedtHorten551

Valid HTML 4.01!