Klasse Lilleputt I Lilleputt har 104 spillere spilt 165 turneringer
Samlet har 629 spillere spilt 991 turneringer
Sist oppdatert: Sunday 24. July 2022
USF-siden BGP 2022 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Sebastian SigvaldsenGjøvik8117171715156
2Lars Ystad-DeglumGreveløkka602020203
3Trym Leirhol-MidtmoenGreveløkka59171613134
3Mikael RuudGjøvik592020193
5Raphael StuhaugVolda Ørsta572020173
6Nicolai FrøyshovHamar552018173
7Ole Johannes BuljoAlta542017173
8Amalie Linnea HeiboDragulf Akershus532019143
9Aksel TollefsenNordstrand481817133
10Oda Kofoed SkramstadDragulf Akershus472017103
10Iben Sofia HeggelundAlta471715153
0Jon Magnus VågeHaugaland4020202
12Kristina Isabelle KarlstadDrammen Sku391414113
0Jacob TollefsenNordstrand3920192
0Bobo Solan HedinDragulf Akershus3819192
0Aksel BræinMolde3720172
13Jonas Bjørgan NarmoDragulf Akershus351510103
0Thomas Nissen Hellerud1911U3520152
0Sondre Sørebø1911U3518172
0Sigur H. MynySøråshøgda3520152
0Filip Lu OpheimSøråshøgda3417172
0Alfred Keilen ThomsenVolda Ørsta3417172
0Yno Alexander JahrenHurum3317162
0Victor Lindstad Nordstrand3317162
14Kan IshigeDragulf OUSK3115973
0Ovin-Andreas HansenSøråshøgda3020102
0Eirik Bernseter KeilenVolda Ørsta3015152
0Lukas Ze-Ting XiaDragulf OUSK2915142
0Eskil Møklebust-LienDragulf Oslo2916132
15Signe Ebbestad-JordetNordstrand27111063
0Peder TorskangerpollBergens2615112
0Oskar Helland-HaugenDragulf OUSK2614122
0Lill Szeflinski2613132
0Edward Adrian MichelsenKongsvinger2615112
0Ali AlabodiDragulf OUSK2615112
0Aatmaj RanadeDragulf AUSK2513122
0Nickan SohrabiDragulf OUSK2412122
0Elias Alexander TrosthoelGreveløkka2413112
0Edwin HjorthaugVolda Ørsta2413112
0René Alejandro MyhreHolmestrand221392
0Frida Johanna ElsnessBærum2010102
0Tim SagenDragulf Akershus20201
0Tarek AlkhatibAverøya20201
0Ola AurebekkDragulf AUSK20201
0Mikkel Damtoft SolbakkenAlta20201
0Jonas HåkonsenAlta20201
0Hans Michael SchnellKristiansand20201
0Felix Wiger-NordåsSøråshøgda20201
0Even Huneide HetlandHorten20201
0David Mindestrømmen SimonsenSkadberg20201
0Magnus Kimsaas1911U19191
0Jørgen FrøislandHorten19191
0Victor StratBærum18181
0Linus Valentin BlomquistGrenland Sjakksenter USK18181
0Eskil Reikvam Briseid1911U18181
0August Myklebust Leopolder1911U18181
0Kajsa SvanøeNordstrand SKU171072
0Vetle Killie KristiansenVålerenga17171
0Sindre BirkelandSmeaheia17171
0Simen LanghelleSøråshøgda17171
0Mathias Århus FossheimKristiansand17171
0Christer Røraas HansenGrenland Sjakksenter17171
0Anja Andersen HosseiniHaugaland17171
0Boming ZhuDragulf Oslo16161
0Annar Dunderovic SøntvedtKlyve16161
0Aksel Johannes Sætnan Valio1911U16161
0Vetle Rørvik LølandGrenland USK15151
0Vegard Olaussen TuftelandSøråshøgda15151
0Simen SmelværSevland15151
0Sander Sundsbø DyrstadMolde15151
0Nickolai Grande WienGreveløkka15151
0Marcus Reianes15151
0Lucas KristensenHaugaland15151
0Christian Heim MoenHaugerud SF15151
0Adam HosethKristiansund15151
0Oleander AndersenLarvik14141
0Siver Flaten Søråshøgda13131
0Silje SandbergKongsvinger13131
0Ruben BergBergens13131
0Jonas Kastet DahleGrenland sjakksenter13131
0Amin Daniel FinsrudDrammen Sku13131
0Ilia KukankovGrenland USK12121
0Emilian L. B. BjugnBærum12121
0Simen Solvåg-BørresenBergens11111
0Njord GarsholVolda Ørsta Slu11111
0Jonas Weholt LilløyGrenland Sjakksenter USK11111
0Fredrik Bull HofrenningAlta11111
0Linnea Reinfjord LindholmDragulf USK10101
0Gavrilo SpasovicVeien10101
0Emthe SolskinnsbakkStjernen10101
0Elias Mohn AntonsenGrenland USK10101
0Ciya BendiksenBergens10101
0Caisa AalbergGreveløkka10101
0Sigurd KvisberglienKlyve991
0Ivan SidelnikovOSSU991
0Ariana QaderGreveløkka991
0Aleksandra HovdeLaksevåg991
0Lucas AschimDragulf OUSK881
0Hamza ElmraniHorten881
0Andrej RakovicBergens881
0Ingmar KårevikNissedal USK771
0Sivert HennøHorten661
0Bjønne BakkenNissedal USK551
0Anton Nilsen NødtvedtHorten551

Valid HTML 4.01!