Jentelista Antall jenter i BGP: 173
Dette er 14 prosent av alle.
Sist oppdatert: Sunday 22. December 2019

USF-siden BGP 2013 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista

Klasse Mikroputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Linnea G. TryggestadNordstrand100202020202011
7Ishildur U. ÅdnedottirVålerenga8820191717156
8Amanda H. SellevaagVålerenga8419181816136
15Live Jørgensen SkigelstrandStavanger8020171615127
27Eva SkaslienVålerenga652020101056
33Maren NærheimSmeaheia60202010556
44Inga Dyrhaug SkjølåsStavanger49171210555
54Mina Johanne HeierOSSU431099878
54Anneli K. VatnarOSSU43131010556
57Helene GunnarshaugStavanger4015105555
64Tove GiffordVålerenga3611105555
73Oline HausbergSmeaheia331310554
73Alisha ShehzadSandved33181053
82Gina Sophie FellusVålerenga301010554
82Inga Hem1911U30151053
0Sofie Kristine RatamaAlta3017132
0Mia HammersvikAlta3017132
97Elisabeth ColemanOSSU25105554
97Caroline ThranaOSSU25105554
0Maiken RøbergTromsø2515102
0Ksenia BannohNordstrand2410953
0Karoline OlsenTromsø241592
0Darja RabeyAlta2211112
0Filippa Fabricius Bye1911U2110653
0Silje MathisenMoss2055554
0Vilde Marie Bye SyrengNittedal2010553
0Linnea S. JohannessenStavanger2010553
0Helene S. JohannessenStavanger2010553
0Elsa Maher1911U2010553
0Gyda RobertsenCaissa201552
0Rebecca ØierosetFredrikstad20201
0Sofia LossiusBergens166553
0Nora Elisabeth Enger NordøyTromsø161152
0Shemorin AmarapalaStrømmen155553
0Emilia P. UlvangNordstrand155553
0Nora Isabel HansenSmeaheia151052
0Hanna Nickelsen1911U151052
0Solveig Hem1911U13852
0Alfhild Asplin KlevenGeitebukken12121
0Aritina HauglandDrammens11111
0Maja Mo Hjelseth1911U10552
0Hanne Sofie S KviaSmeaheia10552
0Hanna BacheDragulf Oslo10552
0Elisa SalomonNordstrand10552
0Ann Edith Schei LorchVålerenga10552
0Oda Helen MelingStavanger10101
0Dina Holst-LarsenMoss10101
0Agnes ErikstadNordstrand10101
0Emma Gustad MyklebustSmeaheia991
0Chiara LehmannDrammens991
0Julie HaugvaldstadStavanger771
0Ellinor Augestad1911U771
0Kristina HåkonsenVålerenga661
0Christianna KvalheimDragulf Oslo661
0Ariza HinaSøråshøgda661
0Victoria BorchTromsø551
0Tuva Marie Selmer ReinertsenStavanger551
0Tia Schjølberg OlavsenVålerenga551
0Svale Iben Hetland Hauge1911U551
0Sophie FellusOSSU551
0Sienna Bacheukjent551
0Sevil IsmayilovaStavanger551
0Sara Bough-Jensen551
0Oline Kvaløy TunglandStavanger551
0Nora Øvergaard551
0Nathalie Angelie NilsenSotra551
0Monica Gamboa551
0Mia Vang BaarstadDragulf Akershus551
0Mia EikelandDragulf Oslo551
0Mathea JohansenStavanger551
0Marthe Bore HovlandStavanger551
0Marie G GrøsfjeldStavanger551
0Maria V. Sætre1911U551
0Malene TidslevoldVålerenga551
0Maja BjørnstadNordstrand551
0Maicken RøbergTromsø551
0Luwisha Mwansa1911U551
0Livia Kulås WibeDragulf Oslo551
0Kaia L. SpetalenVålerenga551
0Julie Matre BergersenSandved551
0Johanne BlystadVålerenga551
0Isabelle MihajlovaDragulf Oslo551
0Ingrid Nomeukjent551
0Idunn BergeVålerenga551
0Ida Marie Hjemsæter Skjelbred1911U551
0Helene OlofssonVålerenga551
0Helene KarlsrudDragulf Akershus551
0Helena SitNordstrand551
0Eva Unhjem JohansenVettre skole551
0Emilie Marie Jensen Sotra551
0Emilie Lazareva1911U551
0Cora CarlsenMoss551
0Caroline Nomeukjent551
0Caroline Lau-Revil551
0Camilla SekkingstadSotra551
0Anne Johanna Løvig HartvigsenTromsø551
0Ane GiskeødegårdBergens551
0Andrea HanevoldDragulf Akershus551
0Allis Bore HovlandStavanger551
0Agathe Levia Teigen OlsenStavanger551

Klasse Miniputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Amalie Isabel MerkesvikBergens10020202020208
5Ulrikke LangvikTrondheim9520202020158
6Thyra KvendsethNordstrand94202020171711
11Ingrid SkaslienVålerenga9220202017156
15Ingrid Jørdre KvammeBergens8020191515116
31Sheroni AmarapalaStrømmen612011111097
41Embla Ekeland GrønnOSSU53201211104
50Oda VatlandStavanger4314108655
50Charlotte TallaksenStavanger4313108755
61Linnea HolmboeNordstrand381513103
0Julie SkjerveRidabu3720172
0Ekaterina MatyasMurmansk3417172
65Hannah Sesilie StangelandSandved33109864
0Ina HammersvikAlta3020102
70Emilie Marie Myrvoll HillesundSøråshøgda2911993
0Maria NæssVålerenga2616102
76Ann Regine KvingedalMasfjorden259883
0Agnete VonheimAlta2413112
0Polina BronderAsker2212102
0Julie Birkeland HaugsdalMasfjorden16972
0Elise SørensenAlta161062
0Rakel Chua Ling Ch'ngOSSU13131
0Marianne HaugvalstadStavanger12121
0Sunniva SkolåsGeitebukken11111
0Matilda LøvgrenDrammens11111
0Nora AndersenNTG10552
0Thea Kvaløy TunglandStavanger10101
0Synnøve Berg-VålerhaugMoss10101
0Cassandra BreilandEngelsvoll10101
0Frida Marie AndreassenTromsø881
0Une Ma BergumStavanger661
0Malgorzata Kopaczek-StyczenKragerø661
0Tine OrumGeitebukken551
0Synne DrægniBergens551
0Sofie BråtveitStavanger551
0Selina RaveendranVålerenga551
0Sara SlusarczykOSSU551
0Maren NærheimSmeaheia551
0Leah Levin Bodd551
0Karoline BøSmeaheia551
0Isabell EriksenTønsberg551
0Inger FrøvikSmeaheia551
0Ines WanvikNTG551
0Frida Kathrine PettersenLarvik551
0Emilie ChristiansenBergens551
0Eira OledalVålerenga551
0Dina Øvergaard551
0Cecilie Lind MoenStavanger551
0Casandra B. CorneliussenDragulf Oslo551
0Andrea Nybø551
0Andrea AvelloneStavanger551

Klasse Lilleputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
0Christine LangeFollo3118132
0Sara NæssVålerenga3020102
0Nora Solberg HolteGeitebukken3017132
0Katarina GrønvollBergens261792
0Regine ForsåTromsø20201
0Amalie Isabel MerkesvikBergens20201
0Stina Bergvoll HenriksenTromsø17171
0Ida Sundsvoll AndreassenTromsø17171
0Elise Sjøttem JacobsenTromsø17171
0Camilla HitlandBergens15151
0Ane AkerFollo11111
0Else Marie SannerholtGeitebukken10101

Klasse Kadett

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
7Hanna B KyrkjebøStavanger62201715104
13Marte B KyrkjebøStavanger55191412104
0Anne Margrete MyraunetFrosta4020202
0Maria HolteGeitebukken3920192
0Caroline Beer JacobsenStavanger2111102
0Maud RødsmoenOSSU20201
0Ida FålandStavanger191092

Klasse Ungdom

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
101Ramona GrotleBergens311110103
0Edel Johanne MyraunetFrosta2717102
0Silje Malen RoenSetskog20201

Valid HTML 4.01!