Klasse Ungdom I Ungdom har 35 spillere spilt 71 turneringer
Samlet har 1171 spillere spilt 2495 turneringer
Sist oppdatert: Sunday 22. December 2019
USF-siden BGP 2013 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Sondre MerkesvikBergens10020202020208
2Jonatan M AndersenBergens68202015134
3Jonas H RasmussenBergens6617151311105
4Vegard SimensenKristiansund602020203
5Fredrik Beer JacobsenStavanger582020183
6Timmie NygaardCaissa572020173
7Morten FrostKristiansund542017173
8Eirik HaugeFana53171511104
9Jørgen HoelBergens522017153
9Chris Willy GrunnsundKlyve522017153
0Sindre BrobakkenRidabu4020202
0Benjamin HaldorsenBergens4020202
0Ilia KakushadzeStavanger3920192
0Joakim GåsøyTrondheim3720172
101Ramona GrotleBergens311110103
0Edel Johanne MyraunetFrosta2717102
0Silje Malen RoenSetskog20201
0Sigurd Anders Berg20201
0Magnus Hals MeyerTromsø20201
0Jonas Rabben1911U20201
0Henrik StoresundOSSU20201
0Evgeny FedorovStavanger20201
0Espen AndreassenSevland20201
0Bjørn Emil JørgensenTrondheim20201
0Arman K GhaderiElefantene20201
0Adrian HitlandRolland20201
0Sigve HøllelandMasfjorden17171
0Paulius CigriejusAllanengen SKU17171
0Nicolas VarleyStavanger17171
0Vegard ØveråsSandved16161
0Tarjei BenjaminsenTrondheim15151
0Erlend B KyrjebøStavanger15151
0Håkon N NordstrømFana10101
0Flemming AasBergens10101
0Eivind AartunStavanger10101

Valid HTML 4.01!