Klasse Kadett I Kadett har 86 spillere spilt 163 turneringer
Samlet har 1171 spillere spilt 2495 turneringer
Sist oppdatert: Sunday 22. December 2019
USF-siden BGP 2013 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Cornelius KvendsethNordstrand10020202020206
2Dag Einar Bjørkevoll NordNittedal9620202019175
3Elias KjerpesethByåsen8020201713105
4Petter Andreas WadstensvikKristiansund67201715154
5Oskar Vikhamar-SandbergVålerenga65191818104
6Håkon WatneOSSU64191817104
7Hanna B KyrkjebøStavanger62201715104
8Andreas SkotheimTønsberg602020203
9Espen Haltvik BakkeKristiansund58201513104
9Martin SaltvedtStavanger582020183
11Iver HalseKristiansund572020173
11Adrian HitlandRolland572020173
13Marte B KyrkjebøStavanger55191412104
14Eirik B BjellandSandved54201311104
15Erling S DyrhaugStavanger53151513104
16Ludvig Brannsether EllingsenSandved441816103
16Andreas FossanStavanger441816103
18Aschmirthan SivaranjanNordstrand421913103
0Mathias Mokleiv SætreBergens4020202
0Kjetil AndåsMasfjorden4020202
0Jon Håkon Aa OlsenKragerø4020202
0Anne Margrete MyraunetFrosta4020202
0Mark Olav ØiestadFana3920192
0Maria HolteGeitebukken3920192
0Alseit KizatbayStavanger3920192
0Marius SanbækSørum3619172
0Erlend ReigstadHamar3520152
0Markus SlettmoenRidabu3417172
0Felix HilbigSevland3417172
0Amir KeadanaSmeaheia3117142
0Øyvind B FløttenModum3020102
0Stilian PishmishevSevland3015152
0Jon Even PehrsonGjøvik3017132
0Eskil Ekland GrønnOSSU3020102
0Lars Andrè BaustadStavanger2816122
0Emanuel NerlandMolde2817112
0Helmer HernesDrammens2717102
0Jørgen BrobakkenRidabu2413112
0Askild HeiretSjakkMatt United2414102
0Rino Haver Figenschou2313102
0Mads Wollan MyhreKristiansund2313102
0Caroline Beer JacobsenStavanger2111102
0Ruurd Kuipers2010102
0Sindre LøndalenSevland20201
0Sherington AmarapalaStrømmen20201
0Rasmus L. HauglandHokksund20201
0Maud RødsmoenOSSU20201
0Matias BirkelandBergens20201
0Mathias HellandSevland20201
0Marius EriksenKongsvinger20201
0Magnus Dahl JenssenKristiansund20201
0Liam SiraDragulf Oslo20201
0Kjell Håkon LienTyristrand20201
0Jostein TvedtenDrammens20201
0Hipolit WilczekKlyve20201
0Henrik Øie LøbersliKristiansund20201
0Eivind Olav Risting1911U20201
0Ida FålandStavanger191092
0Martin NilsenStavanger19191
0Elias RyggvikDragulf Oslo19191
0Sondre BratlandMoss17171
0Rune LivendahlSarpsborg17171
0Kristoffer BråtveitStavanger17171
0Ingmund AndvikMasfjorden17171
0Henrik A. JohansenKragerø17171
0Bendik BergTønsberg17171
0Peter Jakob MotzfeldtOSSU16161
0Vegard Engan-LarsenMoss15151
0Thomas Andre Helland JohansenMasfjorden15151
0Skjalg Eide HodnelandBergens15151
0Markus Malvik HognesHell15151
0Anders SøbergRidabu15151
0David BjergSmeaheia12121
0Erlend VenåsKristiansund11111
0Ulrik OlsenOSSU10101
0Thomas HartvigNittedal10101
0Martin RørenModum10101
0Martin Mokkelbost SteneKristiansund10101
0Magnus LindbeckSetskog10101
0Kristian Hjelm-HansenTrondheim10101
0Kazim YilmasHokksund10101
0Jostein FurnesKristiansund10101
0John Elijah BussingerNittedal10101
0Erik LøveidOSSU10101
0Daniel Steen HaugeStrømmen10101
0Anders Nilsson AureDrammens10101

Valid HTML 4.01!