Klasse Lilleputt I Lilleputt har 162 spillere spilt 348 turneringer
Samlet har 1171 spillere spilt 2495 turneringer
Sist oppdatert: Sunday 22. December 2019
USF-siden BGP 2013 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Øyvind AndvikMasfjorden9620202019175
2Sigurd K. HuseNordstrand9520202018179
3August Berntsen-Øybø1911U9320201818176
4Jørgen KvalvikTromsø9020202015155
5Aleksander Lindbøl1911U8520191716137
6Pradheeban SivaranjanNordstrand8420171715158
6Roy André BogevågMasfjorden8420171717135
6Henrik G TallaksenLassa8420201717105
9Mikael TakleVadsø80202020204
10Ole Kristian BurholKlyve79202020194
10Andreas G. TryggestadNordstrand79202020194
12Joachim JacobsenKlyve7720171513126
13Daniel NordquelleNordstrand75201919174
14Eirik S. EnersenBærum7319161512115
15Egil Petter BuddeOSSU71151515141210
16Krister SmelværFana70202017134
17Olav Nymo1911U6916151313126
17Ole Andre SeglemSevland69202019104
19Henrik ØierosetFredrikstad66201716134
20Matias Grude EriksenSmeaheia62201814104
21Mathias GunnarshaugJåtten6115121212105
22Sverre SkjølingstadStavanger60181715104
22Christian BjerkåsKristiansund60201713104
24Lars Opheim BarmenVålerenga59191514114
25Tobias Frisvold RuudRidabu562020163
26Agnar GrøttingByåsen552020153
27Benjamin FossanStavanger542018163
28Kristoffer BråtveitStavanger502020103
29Odin Nikolai HeierOSSU482018103
29Martin LyngåsDrammens482018103
29Lucas BaumannStavanger481919103
32Yngve FossheimLindern472017103
33Einar Clausen FrøvikKragerø461817113
34Jonatan SimonsenKlyve451715133
35Ådne AspheimKlyve441714133
35Fredrik FredriksenSevland441717103
35Erlend G PersenBergens441717103
38Henrik Utistog HausbergSmeaheia4316101074
38Torgeir H. BøVålerenga43171793
40Leo Andres Gisk VatnestrømStavanger421913103
41Tor Harald OlsenKragerø401515103
0Trygve DahlHell4020202
0Eivind BruasetTrondheim4020202
0David SimonsenAlta4020202
42Jerlow Lytomt JacobsenStavanger391613103
0Eivind Olav Risting1911U3920192
43Vebjørn MysenStavanger381513103
43Torbjørn FrøvikSolås381414103
43Christopher Robin MunkStavanger381711103
46Simon T JohannessenKragerø37171193
0Jose Carlos RomanoKristiansund3520152
0Daniel BergerudTønsberg3520152
47Sigurd Wist KveineBærum34131383
0Sivert N ØrsleieRidabu3417172
48Marius Rein KrugerFana331310103
0Simen Sundet JohansenTønsberg3217152
0Jonas KraneKristiansund3217152
0Aleksander FossanStavanger3218142
0Nawid KarimiKlyve3120112
0Christine LangeFollo3118132
49Aslak MoholdtVeien30111093
0Sara NæssVålerenga3020102
0Nora Solberg HolteGeitebukken3017132
0Jonas HauknesRidabu3015152
0Murteza HazzansadeGjøvik2815132
0Isak VågeSotra2817112
0Sigve SundsbøElefantene2717102
0Abdirahman AskarModum2717102
0Simon KraneKristiansund2615112
0Rafails VoldemarsStavanger2616102
0Katarina GrønvollBergens261792
0Jan Olav FålandStavanger2515102
50Magnus H. SteenslandBærum2410773
0Even Elias Yuan Hem1911U2313102
0Tobias KvilhaugsvikSevland2111102
0Sondre Dahl obrestadSevland2010102
0Sigve Zaman ZandiTromsø20201
0Sander BjørkevollSetskog20201
0Regine ForsåTromsø20201
0Amandus Edward StolsmoKristiansund20201
0Amalie Isabel MerkesvikBergens20201
0Adrian Wold HansenModum20201
0John Harman BrattlandGeitebukken191092
0Edvin JarveStavanger191092
0Kieran SmørdalBergens18181
0Iacob NedreaasVålerenga18181
0Sander KaupangKlyve17982
0Jens Marius B TjeltaSandved171072
0Stina Bergvoll HenriksenTromsø17171
0Mikael Lunde IsaksenHarstad17171
0Markus S. AndersenHell17171
0Ida Sundsvoll AndreassenTromsø17171
0Emanuel Kjensmo HauganBærum17171
0Elise Sjøttem JacobsenTromsø17171
0Glenn JørgensenKlyve16972
0Yarris RaveendranVålerenga16161
0Jackie ZhangKristiansand16161
0Alf Horvei SundBergens16161
0Simen LosnegaardHarstad15151
0Samuel ThurstonKlyve15151
0Per Tore PedersenSevland15151
0Niwat Wuthiboon Stavanger15151
0Kent André GjervikSotra15151
0Camilla HitlandBergens15151
0Bjørnar T. BaugeMasfjorden15151
0Ariel Skaug EiniNordstrand15151
0Stian Jørstad Sulebak1911U14141
0Simon Sletthei RustadHolmestrand14141
0Kristian M. BrekkeRomsås14141
0Bjørnar ScheiStavanger14141
0Skage Rollheim LarsenStavanger13131
0Ola Tobias NilsenHolmestrand13131
0Jonas JøsangSevland13131
0Håkon S JohansenKragerø13131
0Trond Karlsen StrømStavanger12121
0Tim Matrasukjent12121
0Sindre Øyulvstad GumøCaissa11111
0Martin Eidesvik11111
0Lars Høyland GundesøStavanger11111
0Jørn YndesdalSotra11111
0Jinwar Amir KawanySjakkMatt United11111
0Håvard VildalenHolmestrand11111
0Håkon Liuhagen Brurbergukjent11111
0Geir Magne TeiglandGeitebukken11111
0Even Lyche1911U11111
0Elias HoleMoss11111
0Ane AkerFollo11111
0Ulrich TovenKristiansund10101
0Trygve GabrielsenByåsen10101
0Truls Kløfsrud JauertMoss10101
0Tobias Wold HansenModum10101
0Tobias R. HoltaCaissa10101
0Tobias ChristensenDrammens10101
0Simon U. KvalheimVålerenga10101
0Philip HigleyDrammens10101
0Olav Baade MøenVeien10101
0Jostein TvedtenDrammens10101
0Jon BjellåsKlyve10101
0Jakob GilhuusLarvik10101
0Håkon Abeland MyrheimSmeaheia10101
0Gjermund TandbergModum10101
0Erik LosvikVeien10101
0Emil LosvikVeien10101
0Else Marie SannerholtGeitebukken10101
0Eivind X. DjurhuusNordstrand10101
0Christer André H. GrovenVålerenga10101
0Zhen Wei LiuSmeaheia991
0Henrik Hines Grapeukjent991
0Casper B. CorneliussenNordstrand991
0Thomas NevlandSolås881
0Lars Johan H. ThorsenSandved881
0Gard OterholtKlyve881
0Birk MullerGeitebukken881
0Birk Arildssønn BlekkenFredrikstad881
0Orion Minde EdvartsenKragerø771
0Joakim Bakke ØygardenGeitebukken661
0Elias AasenOSSU661
0Artur LobockiKragerø661
0Neri TjønnGeitebukken551
0Jon Norendal BjellåsKlyve551
0Jan Fredrik ToftKlyve551
0Daniel HerigstadKristiansand551

Valid HTML 4.01!