De 10 beste alle klasser Sist oppdatert:
Sunday 22. December 2019

USF-siden BGP 2013 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista

Klasse Mikroputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Linnea G. TryggestadNordstrand100202020202011
1David NesseSmeaheia10020202020206
3Ole-Christian B. KranOSSU99202020201911
4Tim WanvikNTG9720202019186
5Adrian EganCaissa9320202017169
6Jakob HorstadSøråshøgda9220201817179
7Ishildur U. ÅdnedottirVålerenga8820191717156
8Marcus M. MeansNTG84202017171011
8Amanda H. SellevaagVålerenga8419181816136
10Fredrik Altberg-AbelsenCaissa83171717171511

Klasse Miniputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Amalie Isabel MerkesvikBergens10020202020208
2Tobias Lang NilsenMoss98202020191910
3Isak SjøbergNordstrand97202020191810
3Jens Christian L. OpdahlBergens9720202020177
5Ulrikke LangvikTrondheim9520202020158
6Thyra KvendsethNordstrand94202020171711
6Mats NærheimSmeaheia9420201918178
6Bjørn RobertsenCaissa9420202017177
6Thomas GrunnsundKlyve9420202017176
10August Kristiansen KløfsrudMoss9320202019147

Klasse Lilleputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Øyvind AndvikMasfjorden9620202019175
2Sigurd K. HuseNordstrand9520202018179
3August Berntsen-Øybø1911U9320201818176
4Jørgen KvalvikTromsø9020202015155
5Aleksander Lindbøl1911U8520191716137
6Pradheeban SivaranjanNordstrand8420171715158
6Roy André BogevågMasfjorden8420171717135
6Henrik G TallaksenLassa8420201717105
9Mikael TakleVadsø80202020204
10Ole Kristian BurholKlyve79202020194

Klasse Kadett

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Cornelius KvendsethNordstrand10020202020206
2Dag Einar Bjørkevoll NordNittedal9620202019175
3Elias KjerpesethByåsen8020201713105
4Petter Andreas WadstensvikKristiansund67201715154
5Oskar Vikhamar-SandbergVålerenga65191818104
6Håkon WatneOSSU64191817104
7Hanna B KyrkjebøStavanger62201715104
8Andreas SkotheimTønsberg602020203
9Espen Haltvik BakkeKristiansund58201513104
9Martin SaltvedtStavanger582020183

Klasse Ungdom

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Sondre MerkesvikBergens10020202020208
2Jonatan M AndersenBergens68202015134
3Jonas H RasmussenBergens6617151311105
4Vegard SimensenKristiansund602020203
5Fredrik Beer JacobsenStavanger582020183
6Timmie NygaardCaissa572020173
7Morten FrostKristiansund542017173
8Eirik HaugeFana53171511104
9Jørgen HoelBergens522017153
9Chris Willy GrunnsundKlyve522017153

Valid HTML 4.01!