Klasse Mikroputt I Mikroputt har 577 spillere spilt 1202 turneringer
Samlet har 1171 spillere spilt 2495 turneringer
Sist oppdatert: Sunday 22. December 2019
USF-siden BGP 2013 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Linnea G. TryggestadNordstrand100202020202011
1David NesseSmeaheia10020202020206
3Ole-Christian B. KranOSSU99202020201911
4Tim WanvikNTG9720202019186
5Adrian EganCaissa9320202017169
6Jakob HorstadSøråshøgda9220201817179
7Ishildur U. ÅdnedottirVålerenga8820191717156
8Marcus M. MeansNTG84202017171011
8Amanda H. SellevaagVålerenga8419181816136
10Fredrik Altberg-AbelsenCaissa83171717171511
11Thomas Jørdre KvammeBergens8220171715138
11Mathias UnnelandAalesunds822020201755
11Benjamin HitlandBergens822020201485
14Marius GøbelNordstrand8118171616149
15Stian Altberg-AbelsenCaissa80201715151311
15Live Jørgensen SkigelstrandStavanger8020171615127
15Torbjørn Krogstad HystadSøråshøgda8020201713105
15Erlend Raugstad KlugeSmeaheia8019181716105
19David L. VangenOSSU75201515131210
19Gard Alexander SyrengNittedal7520171313127
21Afras MansoorSøråshøgda742020191055
22Teodor KristoffersenStavanger7319151514106
22Oliver Heszlein-LossiusBergens7317171513116
24Oliver Kjeilen StavdalMoss691717151195
25Kasper Johansen SandøGullkongen Stjørdal68202015134
26Jonas Egli1911U6619131311105
27Eva SkaslienVålerenga652020101056
27Liam Jansson RønnestadSøråshøgda651715151085
27Vebjørn Undstad RostadmoTromsø65201717114
30Halvor LeiraNordstrand6416151211108
30Anders Ivan SteinNittedal642015111086
32Karl Ivar LavergrenDrammens63201813756
33Martin Samnøy StoretvedtSøråshøgda6015131111106
33Maren NærheimSmeaheia60202010556
33Aleksander TurovTromsø60201515104
36Jacob Gangum Tonby1911U581614131055
37Olve HaglandVålerenga57151410995
37Ivar HavneråsSøråshøgda571513111085
39Oskar CaileSøråshøgda56171310976
40Gunnar Brandshaug DaleBærum55171710656
40Emil Nickelsen1911U551513121056
40Haakon Faye-LundCaissa5520151194
43Andreas Broch-AustvollStavanger541313121156
44Vetle LiasetSøråshøgda491111101075
44Inga Dyrhaug SkjølåsStavanger49171210555
44Jens IngebretsenHolmestrand492016133
47Aksel Fjeld1911U47101010986
47Rasmus BerglundVeien47131110855
49Daniel KjeldsenStavanger46131010857
49Kirill ShchipanovStavanger4620111054
51Sigurd LyeSmeaheia4517107656
51Mikkel Li Johansen1911U4517107655
51Jonatan VarvikTromsø4517131054
54Mina Johanne HeierOSSU431099878
54Anneli K. VatnarOSSU43131010556
54Herman SæthreNittedal4312109755
57Helene GunnarshaugStavanger4015105555
57Lukas Haarr RiisSmeaheia401710764
57Daniel FossanStavanger401614103
0Timour BelovTromsø4020202
60Fredrik Berg Buxrud1911U3914105556
61Sebastian DunnByåsen381711103
61Noam A. VitenbergDragulf Oslo381513103
63Sverre Indrebø Gjønnæss1911U37171553
0Einar Tofteng TømmerholDrammens3720172
0Anish Reddy AthmakoorStavanger3719182
64Tove GiffordVålerenga3611105555
64Eran MuraliNordstrand36171453
66Christian TorrisenVålerenga3510105557
66Stefan GajinovAsker351510554
66Henrik Espedal WathneOSSU3510101054
0Johannes ReigstadHamar3520152
69Elias Fredrik BuddeVålerenga341095558
69Harald Kittel Lytomt JacobsenStavanger341095555
69Håkon Vist WalsethByåsen341311103
69Andreas NordlandMasfjorden34151093
0Oskar AndreassenHamar3417172
73Sebastian Beadle EidNTG33139654
73Oline HausbergSmeaheia331310554
73Alisha ShehzadSandved33181053
76Syver S. KyvikNordstrand321075556
76Sverre LyeSmeaheia321066556
76Henrik H. SchneidtDragulf Oslo321075555
79Nikolai Istad PedersenTromsø311110554
79Emil Marton GunnarshaugStavanger311110554
79Shazil Khan ShehzadSandved31131083
0Erik OlsrudRidabu3120112
0Aksel HovlandBergens3116152
82Sigurd Wahl Kallum1911U301055555
82Sigurd Fjeld1911U301055555
82Herman Fleime1911U301055555
82Aksel RudjordMoss301055555
82Gina Sophie FellusVålerenga301010554
82Inga Hem1911U30151053
82Erling BjellandStavanger30151053
82Eirik SeimSøråshøgda30111093
0Øyvind SimonsenAlta3015152
0Torbjørn ValvågTromsø3017132
0Sofie Kristine RatamaAlta3017132
0Mia HammersvikAlta3017132
0Ian DahlHell3020102
0Eskil BruasetTrondheim3020102
0Aksel AmundsenKlyve3019112
90Ivan RozhkoSandved29108654
90Arne GiljeStavanger29101093
0Julian Aleksander MunkStavanger2919102
92Olav FrøvikSmeaheia28111073
0Adam FattouhiCaissa282082
93Kjell Oscar TorjesenVålerenga27106654
0Stian ThomassenKristiansund2717102
0Eirik KraknesTromsø272072
94Henrik Røstad1911U26655556
94Kittel WatneOSSU26111053
94Karl Edvard WallevikBergens26111053
0Sturle Hoff SkigelstrandStavanger2616102
0Alexander G KraglKlyve2616102
97Sumithiran MahendranStjernen25555555
97Martin Tonby1911U25105554
97Linus Baltasar Hoem HegreStavanger25105554
97Elisabeth ColemanOSSU25105554
97Caroline ThranaOSSU25105554
97Andreas Wiesener Haga1911U25105554
97Victor Berge JohansenStavanger2510873
97Asle Kydland25101053
0Maiken RøbergTromsø2515102
0Hugo HeinzeByåsen2515102
0Ksenia BannohNordstrand2410953
0Isak Berge JohansenStavanger2410953
0Lars BakketunStavanger2414102
0Karoline OlsenTromsø241592
0Caspar RichardsonNordstrand2414102
0Svend Tobias Ualand2310853
0Håvard Leret-VatneStavanger2310853
0Matias MeyerHamar2313102
0Victor NæssvikVålerenga2210753
0Mathias HestvikSøråshøgda2210753
0Anton K. HystadSøråshøgda229853
0Altin KrasniqiBærum2212553
0Vetle AuklendStavanger2212102
0Henrik HetlandSmeaheia221392
0Darja RabeyAlta2211112
0Rasmus SkaiaaVålerenga2165554
0Filippa Fabricius Bye1911U2110653
0Lukas G SkaalaBergens2111102
0Botond Boti BukoAlta2111102
0Silje MathisenMoss2055554
0Marcus TorrissenVålerenga2055554
0Emil GuntvedtVålerenga2055554
0Vilde Marie Bye SyrengNittedal2010553
0Vegard Vaula BråtenStavanger2010553
0Tollef Kvello Etholm1911U2010553
0Shameel Saheer1911U2010553
0Rolf Nikolai Lium1911U2010553
0Oliver F. Bautz-Holter1911U2010553
0Mark ZacharovDrammens2010553
0Linnea S. JohannessenStavanger2010553
0Kristoffer Aarflot1911U2010553
0Jørgen Sangolt1911U2010553
0Jens Engebrigtsen2010553
0Isac Lindefjeld1911U2010553
0Helene S. JohannessenStavanger2010553
0Elsa Maher1911U2010553
0Lasse Abeland MyrheimSmeaheia2010102
0Gyda RobertsenCaissa201552
0Damian LaufByåsen2010102
0Rebecca ØierosetFredrikstad20201
0Jens TeigenByåsen20201
0Anders Steinset SvarstadFana191092
0Torjus AlmåsBergens181082
0Mateusz NowickiTromsø181352
0Martin AndersenNTG181352
0Jostein SkogholtTromsø181082
0Einar Olaf B. AarnæsNordstrand181082
0Dimitry NavrotskyKlyve18181
0Alland KawaniSjakkMatt United18181
0Ståle SviggumVålerenga177553
0Sven Kristoffer Huseby1911U171072
0Thor Marius Wæhler JohannessenDrammens17171
0Stinus Frøseth SivertsenKristiansund17171
0Ronas AydilekByåsen17171
0Johannes IversenByåsen17171
0Adam DaleneSmeaheia17171
0Sofia LossiusBergens166553
0Nora Elisabeth Enger NordøyTromsø161152
0Johannes Tollessen RosbergSevland161152
0Emil Johannes JohansenTromsø161062
0Tom Dahlgren1911U155553
0Storm BrattlienNittedal155553
0Sigurd BrattlienNittedal155553
0Shemorin AmarapalaStrømmen155553
0Mattis MolandDragulf Oslo155553
0Magnus Ørn LavergrenDrammens155553
0Lucas Dahlgren1911U155553
0Jonas A. KaralOSSU155553
0Emilia P. UlvangNordstrand155553
0Øystein K. IngebretsenRødtvet151052
0Simon Auklend151052
0Sigurd Sagland-JensenSmeaheia151052
0Sebastian BjørsvikFana151052
0Sarim NasarVålerenga151052
0Nora Isabel HansenSmeaheia151052
0Nikolai Andre NygårdNordstrand151052
0Matias MelingStavanger151052
0Magnus Sebastian Eide-GundersenStavanger151052
0Leonard Volrath HolmboeNordstrand151052
0Karl Kristian HelgøySandved151052
0Jonatan JohnsenOSSU151052
0Jonas M. MellgrenBærum151052
0Jakob BellRødtvet151052
0Håkon BogasonRødtvet151052
0Henrik Sagland-JensenSmeaheia151052
0Hanna Nickelsen1911U151052
0Eskil BrændenRødtvet151052
0Erlend RøislandStavanger151052
0Erik LåhneStavanger151052
0Eilif Irgens Hynnekleiv1911U151052
0David BakketunStavanger151052
0Bjørnar ScheiStavanger151052
0Andreas Røberg BeitnesNordstrand151052
0Alrik BøeBergens151052
0Sigurd Lauritzen MolbergHamar15151
0Marius Wæhler JohannessenDrammens15151
0Kasper Hoel-KristiansenTrondheim15151
0Jonas GilsKristiansund15151
0Ole Lien RøneidKlyve14141
0Kristoffer JensenStavanger14141
0Solveig Hem1911U13852
0Viljar Bergh SkeideKristiansund13131
0Vebjørn BerganHamar13131
0Tobias Lundhaug-FagerbekkByåsen13131
0Ingard WaraTromsø13131
0Haakon Broch JohnsenKlyve13131
0Erlend LahtiMasfjorden13131
0Daniel BremnesTromsø13131
0Vince BukoAlta12752
0Vemund B. VilnoVålerenga12752
0Thomas SekkingstadSotra12752
0Adrian GjoniAsker12752
0Alfhild Asplin KlevenGeitebukken12121
0Oliver SvensholtSotra11652
0Vetle Gravdal TvetenKlyve11111
0Mathias Welle-GleditschHamar11111
0Magnus Øyvind LangeFollo11111
0Loke Alexander PettersenByåsen11111
0Karsten StøtringshaugCaissa11111
0Jesper GilsKristiansund11111
0Irian AvdijuMoss11111
0Aritina HauglandDrammens11111
0Vetle SkagmoDragulf Oslo10552
0Sander J. Løwer GriniLarvik10552
0Paul AanerudDragulf Oslo10552
0Oscar Taxt1911U10552
0Mats-Emil R. FriumNordstrand10552
0Mathias Ji Hong1911U10552
0Marius AamodtNordstrand10552
0Maja Mo Hjelseth1911U10552
0Ludvig KotengHolmestrand10552
0Jakob GilhuusLarvik10552
0Imre RomstadVålerenga10552
0Hanne Sofie S KviaSmeaheia10552
0Hanna BacheDragulf Oslo10552
0Fredrik Unhjem JohansenNTG10552
0Fredrik Nyborg SørensenStavanger10552
0Emil RommetveitBergens10552
0Elisa SalomonNordstrand10552
0Daniel Pulido UlvangNordstrand10552
0Birk Dyb KolstadTromsø10552
0Arun Cithu VijayStavanger10552
0Ann Edith Schei LorchVålerenga10552
0Albert Iver JohansenTromsø10552
0Albert AndersenLarvik10552
0Adrian Westwang1911U10552
0Viktor GhaderiElefantene10101
0Victor Fabricius Bye1911U10101
0Vetle StørenStavanger10101
0Vegard Røttingen Enden1911U10101
0Trym Holm HagenHamar10101
0Truls SkjævelandStavanger10101
0Tommaso CalderoneDragulf Oslo10101
0Tanguy MontagnonStavanger10101
0Simon Elia Bregård1911U10101
0Simen FeldmannStavanger10101
0Sebastian KmiecinskiCaissa10101
0Sebastian Johannes MyrvangDrammens10101
0Sander HammersvikAlta10101
0Petter Hanekamp1911U10101
0Olav Kløfsrud JauertMoss10101
0Olai StellbergBergens10101
0Oda Helen MelingStavanger10101
0Niklas Bjørgum AndersenByåsen10101
0Nicholas SundeSøråshøgda10101
0Munashe Zoe Nyenya1911U10101
0Mogens Corell Winsnes1911U10101
0Mattis Dekovic Ekeli1911U10101
0Martin Henden1911U10101
0Magnus SkanckeByåsen10101
0Mads Hanekamp1911U10101
0Lucas Ft Gjesdal1911U10101
0Kjell Erik NgoMoss10101
0Jarl Aleksander KaasenStavanger10101
0Håkon StørenStavanger10101
0Henrik Vang1911U10101
0Haris BaljicSmeaheia10101
0Filip Espe Li-Johansen1911U10101
0Filip Aarsland10101
0Felix Fabricius Bye1911U10101
0Elias Augustin StokkeKristiansund10101
0Dina Holst-LarsenMoss10101
0Daniel GhaderiElefantene10101
0Casper CockStavanger10101
0Birk Elias Mehammer1911U10101
0Bendik VolleKristiansund10101
0Alexander SkredeSmeaheia10101
0Aldrin NelsonBergens10101
0Albert W. Haga1911U10101
0Alan AskvikOSSU10101
0Agnes ErikstadNordstrand10101
0Adam Bregaard1911U10101
0Tinius Løvdal991
0Tarjei Lilleskog TronstadBergens991
0Johannes RødsethByåsen991
0Erlend Haugland-BerghFana991
0Erik JaatunStavanger991
0Emma Gustad MyklebustSmeaheia991
0Emil Særevåsukjent991
0Colin SkogmoByåsen991
0Chiara LehmannDrammens991
0Aksel KummervoldTromsø991
0Ulrik WasmuthNTG881
0Theodor ØstebrøtSøråshøgda881
0Peter BrunvollNTG881
0Patrick NæssNordstrand881
0Lukas Lauknes881
0Elias NerlandMolde881
0Christian A. RiisNTG881
0Baste Hope HannisdalMasfjorden881
0William Furdal - ErvikSevland771
0Noah FredriksenTromsø771
0Martin Vileid UlebergTromsø771
0Julie HaugvaldstadStavanger771
0Johannes Aamot-SkeidsvollBergens771
0Harald FagernesTønsberg771
0Ellinor Augestad1911U771
0Eivind BratlandMoss771
0Anders BarhaugenNTG771
0Ola Ø. HillestadStryn661
0Marius ClaudeyBergens661
0Marcus SmidtDragulf Oslo661
0Kristina HåkonsenVålerenga661
0Johan Nicolai BrandtStavanger661
0Emilian Revheim HauglandFana661
0Christianna KvalheimDragulf Oslo661
0Ask EidsvikHellen661
0Ariza HinaSøråshøgda661
0Øyvind MonclairNTG551
0William SvensholdtSotra551
0William SireFredrikstad551
0Vittorio AvelloneStavanger551
0Viktor Thoresen551
0Victoria BorchTromsø551
0Victor YankulovVålerenga551
0Victor Piero Campos AlarconDragulf Oslo551
0Vegard BjånesBergens551
0Ulrik IrgensTromsø551
0Tuva Marie Selmer ReinertsenStavanger551
0Trygve Aleksander VatneTromsø551
0Torjus AreklettSevland551
0Timur GusarovNordstrand551
0Tian Eide SkullerudNordstrand551
0Tia Schjølberg OlavsenVålerenga551
0Thomas F. Eide OhldieckBergens551
0Thesakan ArulnayagamNordstrand551
0Sverre Riis Jacobsenukjent551
0Sverre EikelandDragulf Oslo551
0Svale Iben Hetland Hauge1911U551
0Steffen S. JohannessenSmeaheia551
0Sophie FellusOSSU551
0Sondre Tandberg Øhrn1911U551
0Sondre MjaugetoLarvik551
0Sondre DahnFana551
0Sivert RommetveitBergens551
0Simon EngebretsenBergens551
0Simon AndersenStavanger551
0Simen GulbrandsenGjøvik551
0Sienna Bacheukjent551
0Sevil IsmayilovaStavanger551
0Sebastian Palm1911U551
0Sebastian Nataniel SundtTromsø551
0Sara Bough-Jensen551
0Sander Ravneng Jacobsen Randaberg551
0Sander Nøkling JohansenStavanger551
0Sander Gravdal StrømmeStavanger551
0Sander Granerud551
0Sander E. Bjurstrøm1911U551
0Sander Beadle Eidukjent551
0Rolf Erik HvalbyStavanger551
0Robert GeidaneStavanger551
0Ralph Alexander Hovtun551
0Ragnvald JakobsenStavanger551
0Piero C. AlarconVålerenga551
0Phillip Weisangen551
0Philip EganCaissa551
0Peter Sværen MehusStavanger551
0Per Fritjof E RøkkeAsker551
0Paul Grimsmo551
0Oskar Evenshaug551
0Oscar WasmuthNTG551
0Oscar OlkvamNTG551
0Oliver HoltskogDragulf Akershus551
0Oliver HeimsnesStavanger551
0Oline Kvaløy TunglandStavanger551
0Ole Patrick WelmerStavanger551
0Ole B. VikørenSøråshøgda551
0Odé GhumanDrammens551
0Odin ÅrsethSevland551
0Normann Eidsvig Røkke NTGBærum551
0Nora Øvergaard551
0Noah Sebastian TrudvangDragulf Oslo551
0Njål KlepsvikBergens 551
0Nils GrimsmoAsker551
0Nikolai Tandbergukjent551
0Nikolai Midjord TorkildsenStavanger551
0Nikolai Jæger KjeldsenBergens551
0Nicolai KarlsrudDragulf Akershus551
0Nathalie Angelie NilsenSotra551
0Nael Bostrøm551
0Monica Gamboa551
0Mia Vang BaarstadDragulf Akershus551
0Mia EikelandDragulf Oslo551
0Maxime de BilderlingDragulf Akershus551
0Max Almvang551
0Mathias Vada KlungtveitSmeaheia551
0Mathias S. SkobbaVålerenga551
0Mathea JohansenStavanger551
0Martin Gullbrandsenukjent551
0Martin Darre-Næss551
0Martin Brandt-EilertsenStavanger551
0Marthe Bore HovlandStavanger551
0Markus Strauss HålandStavanger551
0Marius BjørnsgaardStavanger551
0Marie G GrøsfjeldStavanger551
0Maria V. Sætre1911U551
0Marcus Fossum551
0Marcus BjørganNTG551
0Malene TidslevoldVålerenga551
0Maja BjørnstadNordstrand551
0Maicken RøbergTromsø551
0Magnus Vang BaarstadDragulf Akershus551
0Magnus NerlandStavanger551
0Magnus K. Mehl1911U551
0Mads LøfeniusSotra551
0Mads Lambergukjent551
0Luwisha Mwansa1911U551
0Ludvik HaukåsDragulf Oslo551
0Lucas de BilderlingDragulf Akershus551
0Lucas MathisenNTG551
0Lucas BaillyStavanger551
0Luca EiniNordstrand551
0Livia Kulås WibeDragulf Oslo551
0Linus S. ØgrimOSSU551
0Linus NüchterDragulf Oslo551
0Levi SandblostSmeaheia551
0Leonard Linge LystadVålerenga551
0Lennart Larsen HåvarsteinStavanger551
0Lars Idsøe RefvemStavanger551
0Kristian VoldSevland551
0Knut Jarleson Brottveit1911U551
0Kevin Kulandai RajSmeaheia551
0Kevin ErsdalSandved551
0Kaia L. SpetalenVålerenga551
0Jørgen S. Innselet1911U551
0Julie Matre BergersenSandved551
0Jonas Solberg-HansenSøråshøgda551
0Jonas S MjølhusSevland551
0Jonas Riiser Larsenukjent551
0Jonas EggeBærum551
0John Christian MjangerOSSU551
0Johannes Rasmussen1911U551
0Johannes BortneStavanger551
0Johanne BlystadVålerenga551
0Joachim Nysveenukjent551
0Jo IngebretsenHolmestrand551
0Jens Lerang Chance1911U551
0Jan Elias TollefsenSmeaheia551
0Jakob Rødal SkaarSøråshøgda551
0Jacob Netland LiStavanger551
0Isak Øvergaard551
0Isabelle MihajlovaDragulf Oslo551
0Ingrid Nomeukjent551
0Idunn BergeVålerenga551
0Ida Marie Hjemsæter Skjelbred1911U551
0Hy Chang VoDragulf Akershus551
0Hermann Løland Fleime1911U551
0Herman StrømnesBergens551
0Herman Skuterud MohnSøråshøgda551
0Herman Barlindhaug BrydeNTG551
0Henrik Thorheim ÅdlandSevland551
0Henrik SvelaSmeaheia551
0Henrik HjelkremNTG551
0Helene OlofssonVålerenga551
0Helene KarlsrudDragulf Akershus551
0Helena SitNordstrand551
0Haroon JamilNordstrand551
0Harald HårstadTromsø551
0Guido-Valentin SchauerSørum551
0Gardar BjørnstadDragulf Akershus551
0Gard RobertsenCaissa551
0Fredrik NilssonSmeaheia551
0Fredrick Gundersen Kjørstad1911U551
0Florian Selmer ReinertsenStavanger551
0Fernando H. MichaelsenDragulf Oslo551
0Felix StavnesAsker551
0Eva Unhjem JohansenVettre skole551
0Eskil VelleSøråshøgda551
0Esey Tekste1911U551
0Erling Bartnes HelgesenTromsø551
0Erlend W. HyggenDragulf Oslo551
0Erlend Torkildsen SeldalStavanger551
0Erlend Riis Jacobsenukjent551
0Erik RiiseVålerenga551
0Erik EdsbergDragulf Oslo551
0Emilie Marie Jensen Sotra551
0Emilie Lazareva1911U551
0Elias R. Uran1911U551
0Elias Kunz SeljesethBærum551
0Elias KjenneLarvik551
0Elias Gullerud-Engen551
0Elias Bekken StandalNordstrand551
0Elias AschimDragulf Oslo551
0Eivind Grunt KrekenNordstrand551
0Eik HovlandFana551
0Edward Milch AgledahlTromsø551
0Daniell BremnesTromsø551
0Daniel Tveitnes RemmeBergens551
0Daniel SandbyeDragulf Oslo551
0Daniel RezaiStavanger551
0Daniel RemsethUkjent551
0Daniel AngelsenSandved551
0Cora CarlsenMoss551
0Christoffer Waldum1911U551
0Christian Lockert551
0Caroline Nomeukjent551
0Caroline Lau-Revil551
0Camilla SekkingstadSotra551
0Børge PettersenLarvik551
0Brage Alexander HaugDragulf Akershus551
0Bobo Solan HedinDragulf Akershus551
0Benjamin WichmanBergens551
0Benjamin SøndervikSandved551
0Benjamin Lefdal MoenHosle551
0Benjamin JohansenBergens551
0Benjamin BredalLarvik551
0Bastian Nordskog MagnussenFana551
0August Lind OmaAsker551
0Ask AmundsenSørum551
0Anne Johanna Løvig HartvigsenTromsø551
0Angel D K HauglandSøråshøgda551
0Ane GiskeødegårdBergens551
0Andreas TenoldNordstrand551
0Andreas Rabben Bautz-Holter1911U551
0Andreas Franquillo HotvedtDragulf Oslo551
0Andreas Bacheukjent551
0Andrea HanevoldDragulf Akershus551
0Anders BakkevoldTromsø551
0Allis Bore HovlandStavanger551
0Alfred DanielsOSSU551
0Alexander SundbyNTG551
0Alexander Leikis SlettumOSSU 551
0Alexander Hegelstad BensoStavanger551
0Alexander Almvang551
0Aleksander StolpAsker551
0Aksel Hellerud1911U551
0Aksel Aasenius JørveNTG551
0Agathe Levia Teigen OlsenStavanger551
0Adrian G. HetleStavanger551
0Adrian D. HasselgårdDragulf Oslo551
0Adrian Andersen551

Valid HTML 4.01!