Jentelista Antall jenter i BGP: 144
Dette er 13 prosent av alle.
Sist oppdatert: Sunday 22. December 2019

USF-siden BGP 2012 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista

Klasse Mikroputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Thyra KvendsethNordstrand100202020202011
8Ulrikke LangvikTrondheim92202018171710
9Linnea G. TryggestadNordstrand90202018171515
18Mina Johanne HeierOSSU711715151598
20Amanda H. SellevaagVålerenga7017161313116
27Ishildur U. ÅdnedottirVålerenga6015131111108
28Sheroni AmarapalaStrømmen5917111110107
37Charlotte TallaksenStavanger54151110995
49Eva SkaslienVålerenga44111010856
53Sigrid J. Kjøita1911U4213111084
0Frida Marie AndreassenTromsø4020202
60Tonje Victoria OiresTromsø371710103
0Julie SkjerveRidabu3720172
0Lovise Sjøttem JentoftTromsø3520152
67Sofie BråtveitStavanger311065555
69Tia Schjølberg OlavsenVålerenga301055555
0Ann Regine KvingedalMasfjorden3015152
77Julie LarsenSmeaheia28108554
0Julie Birkeland HaugsdalMasfjorden2817112
79Oda AuklendStavanger27107554
0Karoline OlsenTromsø2615112
90Jone LundestadTyristrand2310853
91Inga Hem1911U2210753
94Sigrid Elisabeth HaalandNTG2010553
94Hanna Sofie SaltvedtStavanger2010553
0Ingrid SkaslienVålerenga20201
0Embla Ekeland GrønnOSSU20201
0Sigri de BeerByåsen181172
0Maja Mo Hjelseth1911U155553
0Julie Matre BergersenSandved151052
0Tove GiffordVålerenga11652
0Maren NærheimSmeaheia11652
0Ellen Jørstad Sulebak1911U11652
0Emilie Marie Myrvoll HillesundSøråshøgda11111
0Annie Helen Bratli NessNord-Odal11111
0Sophie FellusOSSU10552
0Sara KeadanaSmeaheia10552
0May Dagny HutchingsOSSU10552
0Elisabeth ColemanOSSU10552
0Elisa SalomonNordstrand10552
0Live Jørgensen SkigelstrandStavanger10101
0Inga Dyrhaug SkjølåsStavanger10101
0Emma Christine KvislaNord-Odal991
0Miriam Alleroy1911U661
0Malin Ottessen-FosseSmeaheia661
0Emilie Wold HansenModum661
0Yasmin Moreira OstherNTG551
0Vera WilandOSSU551
0Tora G. DanielsenOSSU551
0Sonja Helene ØyriStavanger551
0Shemorin AmarapalaStrømmen551
0Sara SlusarczykOSSU551
0Oda L. GrusdOSSU551
0Nicoline K. LeegaardMoss551
0Nathalie NilsenKonnerud551
0Mathilde Gulliksen SlindeNordstrand551
0Maria H. NordliRødtvet551
0Maisen Holst Rasmussenukjent551
0Maia Jawcciukjent551
0Leona Victoria Hay BorchBolteløkka skole SF551
0Kristin Sif Sveinsdottir1911U551
0Katinka EckhoffOSSU551
0Johanne BlystadVålerenga551
0Hedvig Blikstad-BlumenthalOSSU551
0Gyda RobertsenCaissa551
0Filippa Fabricius Bye1911U551
0Emma Gustad MyklebustSmeaheia551
0Emilia P. UlvangNordstrand551
0Emeli I. SabetzadehOSSU551
0Elsa Maher1911U551
0Cecilia Lind MoenStavanger551
0Caroline ThranaOSSU551
0Bettina Emilie Solberg BechNordstrand551
0Anna SebastianNTG551
0Andrine E. FlatnerNordstrand551
0Amelie I. LienVålerenga551
0Amanda SørlandNordstrand551

Klasse Miniputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
14Thyra KvendsethNordstrand8220171515158
15Ingrid SkaslienVålerenga8018171615147
16Amalie Isabel MerkesvikBergens7820171515117
24Maria SkaslienVålerenga70202020104
34Ingrid Jørdre KvammeBergens5913131310105
42Megan Alyssa GarciaVålerenga4918171404
67Polina BronderAsker331211554
71Oda VatlandStavanger321075555
71Sunniva Olsen StorvandTromsø32118854
71Maria GreibrokkAlta3218953
0Agnete VonheimAlta3017132
0Maria NæssVålerenga2515102
0Ina HammersvikAlta2515102
0Frida OhldieckBergens2413112
90Hannah Sesilie StangelandSandved2010553
0Ines WanvikNTG181352
0Thea Josefine NersethSmeaheia161152
0Birgit BrautEngelsvoll16161
0Merete OmtvedtTromsø14952
0Aina EdiassenSmeaheia12121
0Rakel Chua Ling Ch'ngOSSU10101
0Elise SørensenAlta881
0Camilla HitlandBergens661
0Aleksandra DivinaTromsø661
0Rathusha AsokumarBærum551
0Ingeborg P. Skotheim-SørensenVålerenga551
0Emma PattieStavanger551
0Cassandra BreilandEngelsvoll551
0Anjali KarikalanBærum551
0Andrine K. LeegaardMoss551

Klasse Lilleputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
10Ida Sundsvoll AndreassenTromsø8620171717157
11Christine LangeFollo8520191715146
16Stina Bergvoll HenriksenTromsø7720201313115
19Emilie TårnesTromsø7117151313137
33Ingrid Andrea GreibrokkAlta471917113
34Ane AkerFollo451715133
0Regine ForsåTromsø4020202
0Helene LoremTromsø3720172
50Nora Solberg HolteGeitebukken331310103
0Hanne Torsvik BaugeMasfjorden3217152
0Anne Margrete MyraunetFrosta2817112
0Sara NæssVålerenga20201
0Elin HæglandBrattås17171
0Elise Sjøttem JacobsenTromsø15151
0Caroline ThranaOSSU15151
0Merete OmtvedtTromsø11111
0Tuva MoholdtVeien10101
0Anniken Sofie SkogAalesunds10101
0Elin FarstadKristiansund991
0Camilla JohnsenStavanger991
0Mira PullarTromsø881

Klasse Kadett

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
16Marte B KyrkjebøStavanger62201715104
18Hanna B KyrkjebøStavanger57171614104
27Yan Maria SolbergGeitebukken441717103
0Maud RødsmoenOSSU20201
0Kimiya SajjadiOSSU20201
0Kateryna SigurjonssonIndre Østfold20201
0Edel Johanne MyraunetFrosta20201
0Cindy ZhangKristiansand20201
0Edit MachlikTromsø17171
0Ane FriestadSmeaheia12121
0Yee Cam CaoKonnerud11111
0Jui Cam CaoKonnerud10101
0Caroline Beer JacobsenStavanger10101
0Ingvild Brekke FløttenModum991

Klasse Ungdom

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
0Line Jin JørgensenSevland3020102
0Edel Johanne MyraunetFrosta20201

Valid HTML 4.01!