Klasse Mikroputt I Mikroputt har 466 spillere spilt 1025 turneringer
Samlet har 1029 spillere spilt 2393 turneringer
Sist oppdatert: Sunday 22. December 2019
USF-siden BGP 2012 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Tobias Lang NilsenMoss100202020202012
1Thyra KvendsethNordstrand100202020202011
1Bjørn RobertsenCaissa10020202020209
4William Sandberg OlsenMoss97202020191815
4Sondre PiiksiMoss9720202019189
6Dmitrij OsadchukTromsø9420202017175
7Julian Aleksander MunkStavanger9320202019145
8Ulrikke LangvikTrondheim92202018171710
9Linnea G. TryggestadNordstrand90202018171515
10Gaute Bergan1911U8919191919136
11Adrian EganCaissa8420171715159
11Jesper G. JensenTyristrand8418171716167
13David NesseSmeaheia8120181815105
14Benjamin HitlandBergens7620171513116
15Kristian Natvig1911U7419151513127
15Håkon Faye-LundCaissa7417171713107
17Thomas Jørdre KvammeBergens7320201310105
18Mina Johanne HeierOSSU711715151598
18Maximilian L. LystadVålerenga7116141414137
20Amanda H. SellevaagVålerenga7017161313116
21Olav BrattetveitBergens672017111095
21Mateusz NowickiTromsø67201715154
21Isak SjøbergNordstrand67202017104
24Tim WanvikNTG66151413131110
25Teodor Mo Hjelseth1911U6520201874
26Stian ThomassenKristiansund64201717104
27Ishildur U. ÅdnedottirVålerenga6015131111108
28Arne Kjelsbøl HuseNordstrand59151311101012
28Sheroni AmarapalaStrømmen5917111110107
30Ole-Christian B. KranOSSU5815121110108
31Sander Thon EndresenBergens571715101055
32Olve HaglandVålerenga56151412878
32Martin Andreas HeimdalFana56201511104
32Erlend Raugstad KlugeSmeaheia56181513104
35Fredrik Lytomt JacobsenStavanger5520161094
35Thomas Santi JohnsenKristiansund552020153
37Charlotte TallaksenStavanger54151110995
37Arne Gabriel Jensen LindtnerStavanger54171512104
39Tobias ØstensenStavanger5320171154
40Mats-Emil R. FriumNordstrand5213101010911
40Patrick Aleksander Maher1911U52161312114
40Daniel FossanStavanger52191310104
43Magnus Øyvind LangeFollo5015109975
43Teodor KristoffersenStavanger50161311104
45Selmer SundellMoss47131310655
45Benjamin WoldMoss4715141084
45Mikael GjeddevannNord-Odal471717133
45Jonatan VarvikTromsø471717133
49Eva SkaslienVålerenga44111010856
49Tomas G. Faltinsen1911U441816103
51Richard BrunstadNTG43131010559
51Martin FjelstadKristiansand431713133
53Sigrid J. Kjøita1911U4213111084
54Oliver Kjeilen StavdalMoss4111109657
54Mats de BeerByåsen411513133
56Erling BjellandStavanger4013107555
0Frida Marie AndreassenTromsø4020202
0Bernt Magnus MyraunetFrosta4020202
57Preben Thon AanensenBergens3810108555
57Haris BaljicSmeaheia381110984
57Felix EriksenKristiansand381711103
60Tonje Victoria OiresTromsø371710103
60Erik OlsrudRidabu37151393
0Oliver GullholmTromsø3720172
0Julie SkjerveRidabu3720172
0Isak EllingsenAlta3720172
0Ian DahlHell3720172
62Mikkel BerglundVeien36201063
0Lovise Sjøttem JentoftTromsø3520152
0Eskil BruasetTrondheim3520152
0Anish Reddy AthmakoorStavanger3519162
63David TskhovrebovChess School of Rogaland341410103
64Victor NæssvikVålerenga33995557
64Jonatan JacobsenBrattås331310103
0Botond Boti BukoAlta3320132
66Jacob Gangum Tonby1911U321075555
0Fredrik Johan Aa. OlsenKragerø3217152
0Dario KristensenHarstad3217152
67Sofie BråtveitStavanger311065555
67Adrian GårudTyristrand311110103
69Tia Schjølberg OlavsenVålerenga301055555
69Marcus M. MeansNTG301055555
69Kristoffer Aarflot1911U301055555
69Daniel Pulido UlvangNordstrand301055555
69Vetle AuklendStavanger301010554
0Ann Regine KvingedalMasfjorden3015152
74Marius GøbelNordstrand29955555
74Sverre Indrebø Gjønnæss1911U29127554
74Adrian Westwang1911U29108654
77Kjell Oscar TorjesenVålerenga28108554
77Julie LarsenSmeaheia28108554
0Nikolai RistAlta2815132
0Julie Birkeland HaugsdalMasfjorden2817112
79Oda AuklendStavanger27107554
0Isak Tze Tou YauSmeaheia2715122
0Erik Rathe SondbøFana2717102
80Haakon JentoftStavanger26106554
0Kjell Olav Torsvik BaugeMasfjorden2613132
0Karoline OlsenTromsø2615112
81David L. VangenOSSU25555555
81Christian TorrisenVålerenga25555555
81Sven Kristoffer Huseby1911U25105554
81Lucas Dahlgren1911U25105554
81Jonas Egli1911U25105554
81Jehans L. LangnesOSSU25105554
81Christian Andreas HaalandNTG25105554
81Erik LåhneStavanger25101053
81Alexander StojkovicKampen pBU2512853
0Simon Qin FlønesNTG2515102
0Oliver Heszlein-LossiusBergens2515102
0Heine Aasgard TverangerMasfjorden252052
0Tobbias Lundhaug FagerbekkByåsen2413112
90Jone LundestadTyristrand2310853
0Kasper Hasborg SkarstenBergens2313102
0Gaute Radmann EspesethGjøvik231582
91Ivar Opheim BarmenVålerenga2275554
91Inga Hem1911U2210753
0Adam DaleneSmeaheia221752
93Lars Johan F. HerdleværBergens2110653
0Sigurd Moen HagenHarstad211562
0Mathias Rolness MortensenHarstad2111102
0Madi SalehHarstad211382
0August OhldieckBergens2111102
94Oscar OlkvamNTG2055554
94Imre RomstadVålerenga2055554
94Viktor KløfsrudMoss208753
94Storm NøklingNTG2010553
94Sigrid Elisabeth HaalandNTG2010553
94Oliver F. Bautz-Holter1911U2010553
94Nikolai Andre NygårdNordstrand2010553
94Lucas Ft Gjesdal1911U2010553
94Isac Lindefjeld1911U2010553
94Henrik Vang1911U2010553
94Hanna Sofie SaltvedtStavanger2010553
94Aslak Jo Bjørnerstedt1911U2010553
94Alrik BøeBergens2010553
94Aksel Fjeld1911U2010553
0Casper S. HaugerudModum2010102
0Andreas JørgensenKlyve201192
0Torben SkogenHarstad20201
0Mikhailo GalinskyNTG20201
0Martin-Elias PettersenHarstad20201
0Jacob Holden JacobsenKristiansund20201
0Ingrid SkaslienVålerenga20201
0Gustav NatvigBergens20201
0Embla Ekeland GrønnOSSU20201
0Bishal LiuStrømmen20201
0Aane SannerholtGeitebukken20201
0Peter Naper SchølbergKragerø191182
0Mathias Ji Hong1911U191092
0Anders SveenTyristrand191272
0Vilhelm Børs-Lind1911U181352
0Sigri de BeerByåsen181172
0Oliver A. PaulshusOppegård181352
0Kristoffer JensenStavanger181082
0Thomas F. Eide OhldieckBergens171072
0Daniel GhaderiElefantene17982
0Ulrik RuudTrondheim17171
0Nikita KhnykinOSSU17171
0Mykhaylo GalinskyyUkraina17171
0Levi Seberg HaldorsenHarstad17171
0Isak VikTromsø17171
0Halvor MidtveitKristiansund17171
0David ZhangKristiansand17171
0Baltazar Wiger-NordåsBergens17171
0Sigurd Wahl Kallum1911U166553
0Torbjørn Krogstad HystadSøråshøgda16972
0Øyvind MonclairNTG155553
0Øystein K. IngebretsenRødtvet155553
0Viktor Andersen1911U155553
0Tom Dahlgren1911U155553
0Rasmus SkaiaaVålerenga155553
0Maja Mo Hjelseth1911U155553
0Kevin DennisNTG155553
0Jone BastiansenStavanger155553
0Jonas M. MellgrenBærum155553
0Eskil BrændenRødtvet155553
0Christian A. RiisNTG155553
0Tollef Kvello Etholm1911U151052
0Thomas ReiersenTyristrand15962
0Theodor Følstad EskelandNTG151052
0Sigurd Sagland-JensenSmeaheia151052
0Sigurd Fjeld1911U151052
0Shameel Saheer1911U151052
0Sebastian Beadle EidNTG151052
0Rolf Nikolai Lium1911U151052
0Philip Lund1911U151052
0Peter Austlid1911U151052
0Olav FrøvikSmeaheia151052
0Mats William MarrotNordstrand151052
0Julie Matre BergersenSandved151052
0Julian Qin FlønesNTG151052
0Henrik Sagland-JensenSmeaheia151052
0Emil Nickelsen1911U151052
0Emil Gether-RønningVålerenga151052
0Birk Elias Mehammer1911U151052
0Andreas Wiesener Haga1911U151052
0Per Andreas Brinck StrømNord-Odal15151
0Magnus Moseid FauchaldKristiansand15151
0Michael BjørndahlMoss14952
0Eirik SeimSøråshøgda13762
0Edvard NygårdMoss13852
0Anders GulliksenTyristrand13852
0Vegard SteinheimHarstad13131
0Sebastian Andersenukjent13131
0Markus Kaland KongsrudFana13131
0Leander RøeBrattås13131
0Jens HelgesenTyristrand13131
0Felix IvlundNord-Odal13131
0Truls SkjævelandStavanger12752
0Mathias Man Fong YAUSmeaheia12662
0Ibrahim TimrazBærum12752
0André VautierStavanger12121
0Tove GiffordVålerenga11652
0Maren NærheimSmeaheia11652
0Herman HaugenMoss11652
0Ellen Jørstad Sulebak1911U11652
0William KildalHarstad11111
0Tamim NoraniAlta11111
0Stian Altberg-AbelsenCaissa11111
0Richard LundquistCaissa11111
0Niklas LauritzenModum11111
0Max A. ArntzenTyristrand11111
0Markus EllingsenAlta11111
0Kasper Johansen SandøGullkongen Stjørdal11111
0Kasper Hoel-KristiansenTrondheim11111
0Emilie Marie Myrvoll HillesundSøråshøgda11111
0Brage TakleKristiansand11111
0Annie Helen Bratli NessNord-Odal11111
0Viktor GrevskottNordstrand10552
0Victor Fabricius Bye1911U10552
0Vemund B. VilnoVålerenga10552
0Thomas Dugstad Gerhardsen1911U10552
0Tejn RollandVålerenga10552
0Ståle SviggumVålerenga10552
0Sophie FellusOSSU10552
0Sara KeadanaSmeaheia10552
0Piet SkaalmoVålerenga10552
0Peter BrunvollNTG10552
0May Dagny HutchingsOSSU10552
0Mathias SeguraOSSU10552
0Marius Castberg Stølan1911U10552
0Magnus HalvorsenVålerenga10552
0Kasper T Skjølås1911U10552
0Ilya KhnykinOSSU10552
0Håkon BogasonRødtvet10552
0Halvor LeiraNordstrand10552
0Emil Kristjansson1911U10552
0Elisabeth ColemanOSSU10552
0Elisa SalomonNordstrand10552
0Daniel Fernandez-KaspersenNTG10552
0Caspar RichardsonNordstrand10552
0William Sonerud1911U10101
0Tor Peter Slyngstad1911U10101
0Sigurd VermundsbergetNord-Odal10101
0Ola B. HøllelandMasfjorden10101
0Normann Eidsvig Røkke NTGBærum10101
0Neman RahmaniNTG10101
0Mikkel Lidemark Gausdal1911U10101
0Mathias TorvikLindern10101
0Mathias LarsenSmeaheia10101
0Mads DahlNTG10101
0Live Jørgensen SkigelstrandStavanger10101
0Linus Kvernberg1911U10101
0Linus Baltasar Hoem HegreStavanger10101
0Liam Jansson RønnestadSøråshøgda10101
0Karl Kristian HelgøySandved10101
0Karl Ivar LavergrenDrammens10101
0Jonas Sagmo SnøanBrattås10101
0Joakim Tangen LarsenBergens10101
0Isak Gåre OpstadLindern10101
0Inga Dyrhaug SkjølåsStavanger10101
0Håvard Dahl obrestadSevland10101
0Håkon Vist WalsethByåsen10101
0Herman Fleime1911U10101
0Herman Barlindhaug BrydeNTG10101
0Harald Skjølås DyrhaugStavanger10101
0Gard Alexander SyrengNittedal10101
0Fredrik Unhjem JohansenNTG10101
0Even Vogt-EiborgNordstrand10101
0Emil Bertelsen1911U10101
0Elias M SælhleFana10101
0Cornelius Bakken MørkhagenOSSU10101
0Christian TrengereidBergens10101
0Borgar Syrstad-VindenesDrammens10101
0August GrønvoldHarstad10101
0Askil HamreSmeaheia10101
0Ashvindh SateskumarVålerenga10101
0Ari Maman10101
0Anton G. Braanen1911U10101
0Anders Steinset SvarstadFana10101
0Anders Ivan SteinNittedal10101
0Anders BarhaugenNTG10101
0Alland KawaniSjakkMatt United10101
0Adam Bregaard1911U10101
0Viktor GhaderiElefantene991
0Vegard GrydelandFana991
0Philip HengKragerø991
0Ottar August OpsalHarstad991
0Matheus NorheimHarstad991
0Lars Einar HeggheimAlta991
0Henrik IversenSøråshøgda991
0Emma Christine KvislaNord-Odal991
0Tore V. FossåStavanger881
0Tarjei FløisandBergens881
0Mathias BallestadKlyve881
0Martin KaralOSSU881
0Kristoffer AasOSSU881
0Jakob HorstadSøråshøgda881
0Hugo HeinzeByåsen881
0Stefan GajinovAsker771
0Markus Arman Lie HellfjordMoss771
0Irian AvdijuMoss771
0Fredrik Altberg-AbelsenCaissa771
0Ask EriksenCaissa771
0Arya RezaiStavanger771
0Aleksander Tøllefsen Harstad771
0Oliver Frønes ArnesenKlyve661
0Miriam Alleroy1911U661
0Matias Montellukjent661
0Martin Stormo IsaksenElefantene661
0Martin A. OlsenNordstrand661
0Malin Ottessen-FosseSmeaheia661
0Emilie Wold HansenModum661
0Øyvind StaverNTG551
0Zoë Die ClausenNTG551
0Yasmin Moreira OstherNTG551
0William MarjanovicNordstrand551
0Wiktor IsachsenOSSU551
0Vera WilandOSSU551
0Torjus O. Sauar1911U551
0Tora G. DanielsenOSSU551
0Toby LoweChess Stavanger551
0Tobias GjerdeNTG551
0Tobias E. HeggelundVålerenga551
0Thorbjørn HovdenMoss551
0Tanishk TomarStavanger551
0Syver S. KyvikNordstrand551
0Subhan Ali ButtOSSU551
0Sonja Helene ØyriStavanger551
0Sindre TaalelsenStavanger551
0Simen Fossheim Olderskog1911U551
0Sigve WiedswangStavanger551
0Shemorin AmarapalaStrømmen551
0Sarim NasarVålerenga551
0Sara SlusarczykOSSU551
0Sander S. PedersenVålerenga551
0Petter Hanekamp1911U551
0Peder Lutsi SandvollSmeaheia551
0Oliver SollieVålerenga551
0Olav Kløfsrud JauertMoss551
0Odin Den HaeneOSSU551
0Oda L. GrusdOSSU551
0Noah StikbakkeNordstrand551
0Nikolai Wik Håland1911U551
0Niklas OlsenNordstrand551
0Nicoline K. LeegaardMoss551
0Nicolas NilsenKonnerud551
0Nicolai H. JohannessenOSSU551
0Nathalie NilsenKonnerud551
0Moujahed TimrazBærum551
0Milian Moursund-JohannessenOSSU551
0Mikkel Li Johansen1911U551
0Mattias KnutsenSmeaheia551
0Mathilde Gulliksen SlindeNordstrand551
0Mathias S. SkobbaVålerenga551
0Mathias BakkeOSSU551
0Martin SollieNittedal551
0Markus RikterNordstrand551
0Markus BeyerStavanger551
0Maria H. NordliRødtvet551
0Marcus Strømner HattNordstrand551
0Marcus K. Løbergukjent551
0Maisen Holst Rasmussenukjent551
0Maia Jawcciukjent551
0Magnus HansenVålerenga551
0Luan AvdijuMoss551
0Livar SørfossmoStavanger551
0Linus S. ØgrimOSSU551
0Leonard Hjelme Vickery1911U551
0Leona Victoria Hay BorchBolteløkka skole SF551
0Leander TronstadNTG551
0Lars Idsøe RefvemStavanger551
0Lars AaseSmeaheia551
0Kyan Michalsen1911U551
0Kristin Sif Sveinsdottir1911U551
0Kristian SittipantOSSU551
0Kristian A. AxelsenBærum551
0Knut Jarleson Brottveit1911U551
0Katinka EckhoffOSSU551
0Kasper HalvorsenVålerenga551
0Kasper Bakken Ulseth1911U551
0Karl Gunnar Sunnanåukjent551
0Jørgen N. MyhreVålerenga551
0Julian Rolland MurphyBergens551
0Jonathan Van RhijnNordstrand551
0Jonathan Holst Rasmussenukjent551
0Jonas Riiser Larsenukjent551
0Jonas N. MyhreVålerenga551
0Jonas A. KaralOSSU551
0Jona Tan LamKampen pBU551
0John Christian MjangerOSSU551
0Johannes LangåkerOSSU551
0Johannes Holst-HagedalOSSU551
0Johanne BlystadVålerenga551
0Johan R. SlettenOSSU551
0Johan Bjørkøyukjent551
0Joachim Høyer Von KroghOSSU551
0Joachim B. SkaiaaVålerenga551
0Jens Lerang Chance1911U551
0Jens Jul SolbergMoss551
0Jakub Pawel ZychNordstrand551
0Jacob HaworthBISS551
0Ivar Elias Rekdal Fodnes Kampen pBU551
0Henrik Røstad1911U551
0Henrik M. SollieOSSU551
0Henrik Espedal WathneOSSU551
0Henrik E. Dyngeland HammarBergens551
0Henrik A. SæterOppegård551
0Hedvig Blikstad-BlumenthalOSSU551
0Harald Kittel Lytomt JacobsenStavanger551
0Gyda RobertsenCaissa551
0Gustav Gerdrup1911U551
0Fredrik Nyborg SørensenStavanger551
0Fredrik HalldinNordstrand551
0Fredrik FloOSSU551
0Fredrik BergerødStavanger551
0Filippa Fabricius Bye1911U551
0Filip BjørkdahlOSSU551
0Felix NaumannNTG551
0Felix Fabricius Bye1911U551
0Eskild BotilsrudVålerenga551
0Eskil KolshusNordstrand551
0Erik Severin ScheibeTønsberg551
0Emma Gustad MyklebustSmeaheia551
0Emilia P. UlvangNordstrand551
0Emeli I. SabetzadehOSSU551
0Elsa Maher1911U551
0Elias Mwaniki Bakke1911U551
0Eirik GreenVålerenga551
0Eilif Irgens Hynnekleiv1911U551
0Edvard Brein GrothNTG551
0Daniel R. SundbøVålerenga551
0Daniel AngelsenSandved551
0Cecilia Lind MoenStavanger551
0Caroline ThranaOSSU551
0Buster MurrayVålerenga551
0Brage S. KvienOSSU551
0Bettina Emilie Solberg BechNordstrand551
0Bernhard GrønlieOSSU551
0August Wendt IngulstadNordstrand551
0Aslak BjørklundNTG551
0Ask EskelandOSSU551
0Arife FeriziNordstrand551
0Arian FarhaniehOSSU551
0Anton R.Sevald MamelundOSSU551
0Anna SebastianNTG551
0Andrine E. FlatnerNordstrand551
0Andreas LokkenOppegård551
0Andreas HansenVålerenga551
0Andreas A. C. LiheimVålerenga551
0Amelie I. LienVålerenga551
0Amanda SørlandNordstrand551
0Alfred DanielsOSSU551
0Albert AndersenLarvik551
0Aksel Skipstein-MidtstueMoss551

Valid HTML 4.01!