Klasse Lilleputt I Lilleputt har 193 spillere spilt 442 turneringer
Samlet har 1029 spillere spilt 2393 turneringer
Sist oppdatert: Sunday 22. December 2019
USF-siden BGP 2012 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1August Berntsen-Øybø1911U100202020202013
1Cornelius KvendsethNordstrand10020202020208
3Eivind Olav Risting1911U9920202020197
4Andreas G. TryggestadNordstrand9820202019197
5Magnus Dahl JenssenKristiansund9720202020176
6Rasmus L. HauglandHokksund9120201717176
7Anton RæderOSSU9020201717168
7Andreas FossanStavanger9020201918136
9Kristoffer BråtveitStavanger8720201915135
10Ida Sundsvoll AndreassenTromsø8620171717157
11Christine LangeFollo8520191715146
12Tobias Frisvold RuudRidabu8420171715155
13Andrei KuzmenkoTromsø8220171715135
14Einar Clausen FrøvikKragerø812020171595
15Jørgen KvalvikTromsø7917171515157
16Stina Bergvoll HenriksenTromsø7720201313115
17Henrik G TallaksenLassa7619171614105
18Magnus H. SteenslandBærum7218171611106
19Emilie TårnesTromsø7117151313137
20Emil Andre OlsenDale SKU70202017134
21Joachim JacobsenKlyve662017101095
22Vebjørn MysenStavanger6517151310105
22Vegard Engan-LarsenMoss65201615144
24Benjamin FossanStavanger59181615104
25Jørgen BrobakkenRidabu58201513104
26Lucas BaumannStavanger55181413104
27Sebastian N Berg-Olsen1911U5318151194
27Sander KaupangKlyve53151513104
29Sivert N ØrsleieRidabu51151313104
30Simon T JohannessenKragerø50171111114
31Øyvind AndvikMasfjorden491717153
31Aleksander FossanStavanger492017123
33Ingrid Andrea GreibrokkAlta471917113
34Ane AkerFollo451715133
35Emil LosvikVeien44101010865
35Olav Baade MøenVeien4413131084
37Martin RørenModum4313111094
38Aleksander LeraandKristiansand422012103
38Agnar GrøttingByåsen421715103
0Regine ForsåTromsø4020202
0Asbjørn SekseBergens4020202
40Martin SaltvedtStavanger39201093
40Jonas HauknesRidabu391513113
40Iacob NedreaasVålerenga391811103
43Jonas KraneKristiansund381310964
43Amandus Edward StolsmoKristiansund381110984
0Benjamin ImsrudCaissa3820182
45Jostein TvedtenDrammens371310954
45Øyvind B FløttenModum37151393
0Henrik ØierosetFredrikstad3720172
0Helene LoremTromsø3720172
0Gent LutaKlyve3720172
47Erik MusumStavanger361210864
0Martin GregussonTromsø3520152
48Erik LosvikVeien341077555
48Elias KjerpesethByåsen34151093
50Jose Carlos RomanoKristiansund331010764
50Jakob KristiansenVeien33158554
50Nora Solberg HolteGeitebukken331310103
0Roy André BogevågMasfjorden3320132
0Marius MüllerTrondheim3320132
0Egil Petter BuddeOSSU3317162
53Leo Andres Gisk VatnestrømStavanger321111103
53Henning BuskumGjøvik321111103
53Eirik B BjellandSandved321111103
0Hanne Torsvik BaugeMasfjorden3217152
0Bjarte Bergo NygårdsvikBergens3217152
0Alexander Christoffersen BlonzStavanger3116152
0Jørgen LohneFana3020102
0Espen Haltvik BakkeKristiansund3015152
0Daniel NordquelleNordstrand3017132
0Gjermund TandbergModum292092
56Kevin GundersenKlyve28101083
0Henrik A. JohansenKragerø2815132
0Barnabas GergelyNordstrand2818102
0Anne Margrete MyraunetFrosta2817112
57Simon KraneKristiansund27111063
0Stian Jørstad Sulebak1911U2717102
0Petter Andreas WadstensvikKristiansund2717102
0Magnus Hektoen SteenslandBærum2715122
0Sokrates J. J. VikIndre Østfold2414102
0Philip RakvågKristiansund241592
0Jon Philip SolemCaissa2413112
0Even KoplandModum2313102
58Boris DevyatkovKristiansund228773
0Tobias Wold HansenModum2111102
0Sander BjørkevollSetskog2111102
0Simen Strand AasandModum201552
0Håkon Dahl-StamnesKristiansund201552
0Edvin JarveStavanger2010102
0Shervin KoushanElefantene20201
0Sara NæssVålerenga20201
0Sander Sunde BernhusSørum20201
0Rune LivendahlSarpsborg20201
0Per Martin F HerdleværStavanger20201
0Jonas H. GrønvoldHarstad20201
0Endre MachlikTromsø20201
0Benjamin HaldorsenBergens20201
0Benjamin FjelldalBergens20201
0Arne NatskårStjørdal20201
0Andrej KuzmenkoTromsø20201
0Torbjørn FrøvikSolås191092
0Erik LøveidOSSU19191
0Mathias GunnarshaugJåtten181082
0Henrik HildenTyristrand181082
0David BjergSmeaheia181082
0Odin Nikolai HeierOSSU18181
0Thomas NevlandSolås171072
0Thomas LauritzenModum171072
0Lars Johan H. ThorsenSandved171072
0Trygve DahlHell17171
0Sam BjerkanKristiansund17171
0Martin BrådlandKristiansand17171
0Marcus M. MeansNTG17171
0Jonas HaukenesRidabu17171
0Henrik KristoffersenAlta17171
0Erling S DyrhaugStavanger17171
0Elliot Sveum TorpRidabu17171
0Elin HæglandBrattås17171
0Eivind BruasetTrondheim17171
0Adrian Wold HansenModum17171
0Kasper AndersenBærum16972
0Christian JensenTyristrand161062
0Vegar HolterHølen16161
0Tobias ThuneOSSU16161
0Henrik DueOSSU16161
0Sigve SundsbøElefantene15151
0Paulius CebatarauskasTjodalyng Bsk15151
0Haavard HagenNordstrand15151
0Elise Sjøttem JacobsenTromsø15151
0Eirik S. EnersenBærum15151
0Caroline ThranaOSSU15151
0Jan Olav FålandStavanger14141
0Audun EngesetLarvik14141
0Troy B. KarlsenHarstad13131
0Torbjørn MobergFana13131
0Sebastian Beadle EidNTG13131
0Markus S. AndersenHell13131
0Markus Malvik HognesHell13131
0Kristian OterholtKlyve13131
0Jørgen ThingstadModum13131
0Casper B. CorneliussenNordstrand13131
0Anders V. FlagetHokksund13131
0Max PfistererOSSU12121
0Trym H RyggNord-Odal11111
0Trygve GabrielsenByåsen11111
0Rasmus BerglundVeien11111
0Merete OmtvedtTromsø11111
0Espen Størseth GelleinKristiansund11111
0Vetle Aarstad FjeldheimNordstrand10101
0Ulrik OlsenOSSU10101
0Ulrich TovenKristiansund10101
0Tuva MoholdtVeien10101
0Tobias NygårdBærum10101
0Thomas ClementzNittedal10101
0Sindre LøndalenSevland10101
0Shaun A OndoOSSU10101
0Olai G. SkogenAalesunds10101
0Odin Aarstad SolumStrømmen10101
0Martin SortlandSande skole, Sola10101
0Martin LopezSørum10101
0John Harman BrattlandGeitebukken10101
0John Elijah BussingerNittedal10101
0Jarand ByrkjelandNittedal10101
0Håvard HeierOSSU10101
0Fredrik FredriksenSevland10101
0Eskil Ekland GrønnOSSU10101
0Emil ReiteAalesunds10101
0Eivind HaugIndre Østfold10101
0Egil SorbøSevland10101
0Dag Einar Bjørkevoll NordNittedal10101
0Christoffer LunderøSørum10101
0Christian A. RiisNTG10101
0Benjamin L. HansenAalesunds10101
0Anniken Sofie SkogAalesunds10101
0Andreas BingenSørum10101
0Alexander Tjora LillelandStavanger10101
0Alexander LunderøSørum10101
0Elin FarstadKristiansund991
0Camilla JohnsenStavanger991
0Alexander WilhiteFollo991
0Thomas Rostronukjent881
0Sebastian WaligGjøvik881
0Mira PullarTromsø881
0Malik MooreKlyve771
0Hadrian Barcukjent771
0Ole Einar RingenNordstrand661
0Jan Erik SvendsenKlyve661
0Tobias EgebergUllr551
0Teis Nakajima-Dueukjent551
0Sigve A. GundersenUllr551
0Niwat Wuthiboon Stavanger551
0Dennis UranKristiansund551

Valid HTML 4.01!