Klasse Ungdom I Ungdom har 43 spillere spilt 67 turneringer
Samlet har 1029 spillere spilt 2393 turneringer
Sist oppdatert: Sunday 22. December 2019
USF-siden BGP 2012 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Sondre MerkesvikBergens9720202020175
2Eirik HaugeFana8020171515136
3Sindre BrobakkenRidabu602020203
4Jonatan M AndersenBergens57171515104
5Erlend B KyrjebøStavanger492019103
0Vegard SimensenKristiansund4020202
0Benjamin HaldorsenBergens4020202
0Benjamin M AndersenMoss3920192
0Even HansenKlyve3720172
0Cornelius KvendsethNordstrand3720172
0Alexander BerezkinTrondheim3520152
0Line Jin JørgensenSevland3020102
0Ole Emil FrisvoldBergens2717102
0Vidar EdvardsenStavanger20201
0Vegar Koi GandrudVeien20201
0Timmie NygaardCaissa20201
0Sergii SigurjonssonIndre Østfold20201
0Morten FrostKristiansund20201
0Ludvig Brannsether EllingsenSandved20201
0Inge Sandstad SkrondalOSSU20201
0Hans Joachim AadlandFana20201
0Edel Johanne MyraunetFrosta20201
0Chris Willy GrunnsundKlyve20201
0Asbjørn KongsnesStrømmen20201
0Nicolas VarleyStavanger18181
0Vegard ØveråsSandved17171
0Ole Jakob HegelundTrondheim17171
0Markus SlettmoenRidabu17171
0Joakim GåsøyTrondheim17171
0Tarjei BenjaminsenTrondheim15151
0Jørgen HoelBergens15151
0Morten Stavik EggenByåsen13131
0Simon BaraneLye10101
0Sigve HaugsdalMasfjorden10101
0Petter Martin HestvikNordstrand10101
0Martin T AaserudFredrikstad10101
0Martin Istad SkogAalesunds10101
0Magnus AartunStavanger10101
0Fredrik Beer JacobsenStavanger10101
0Eivind Sæteren BerntsenNordstrand10101
0Eirik MoltuSarpsborg10101
0Audun HoemKristiansund10101
0Adrian OddenesFredrikstad10101

Valid HTML 4.01!