Klasse Kadett I Kadett har 90 spillere spilt 190 turneringer
Samlet har 1029 spillere spilt 2393 turneringer
Sist oppdatert: Saturday 29. September 2018
USF-siden BGP 2012 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Cornelius KvendsethNordstrand10020202020206
2Aschmirthan SivaranjanNordstrand9720201919197
3Anders Nilsson AureDrammens9020191717176
4Kjell Håkon LienTyristrand80202020204
5Amir KeadanaSmeaheia7918181716105
6Sherington AmarapalaStrømmen77202020174
7Martin NilsenStavanger75202019164
8Jonas H RasmussenBergens74202017174
9Sigve HøllelandMasfjorden7320151513105
10Adrian HitlandRolland7117171313116
11Helmer HernesDrammens7017151513105
12Kazim YilmasHokksund69181717174
13Iver HalseKristiansund67202017104
14Oskar Vikhamar-SandbergVålerenga66201917104
15Thakilan PonnuduraiNordstrand65181816134
16Marte B KyrkjebøStavanger62201715104
17Hipolit WilczekKlyve602020203
18Hanna B KyrkjebøStavanger57171614104
18Markus SlettmoenRidabu572020173
18Eivind AartunStavanger572019183
21Lars Andrè BaustadStavanger53151414104
22Marius EriksenKongsvinger522017153
22Henrik Øie LøbersliKristiansund522017153
24Morten HamraSandved501918133
25Matias BirkelandBergens472017103
26Mathias Mokleiv SætreBergens452015103
27Yan Maria SolbergGeitebukken441717103
0Vegard KallsetGoma SKU4020202
0Martin SaltvedtStavanger4020202
0Jon MachlikTromsø4020202
0Kjetil AndåsMasfjorden3720172
0Jon Håkon Aa OlsenKragerø3720172
28Askild HeiretSjakkMatt United361313103
0Martin Gamst JohnsenTromsø3520152
29Jon Even PehrsonGjøvik341311103
0Theodor LundLillehammer3120112
0Daniel Steen HaugeStrømmen3020102
0Anders SøbergRidabu3015152
0Jon Oddvar RambjørKristiansund2313102
0Eavan Thomas PattieStavanger2111102
0Bjarke l PettersenGjøvik211382
0Maud RødsmoenOSSU20201
0Kimiya SajjadiOSSU20201
0Kateryna SigurjonssonIndre Østfold20201
0Einar TandbergModum20201
0Edel Johanne MyraunetFrosta20201
0Cindy ZhangKristiansand20201
0Benjamin HaldorsenBergens20201
0Audun H SannæsBrattås20201
0Andreas G. TryggestadNordstrand20201
0Tiago FT Gjesdal1911U19191
0Vebjørn OlstadRidabu17171
0Snorre RyggNord-Odal17171
0Edit MachlikTromsø17171
0Arman K GhaderiElefantene17171
0Øyvind Hoem VasengKristiansund15151
0Sverre DyrhaugStavanger15151
0Petter SkjerveHanstad15151
0Paulius CigriejusAllanengen SKU15151
0Ludvig Brannsether EllingsenSandved15151
0Håkon StokkeGjøvik15151
0Håkon N NordstrømFana15151
0Erlend VenåsKristiansund15151
0Sondre MerkesvikBergens13131
0Endre MachlikTromsø13131
0Anders HammerNord-Odal13131
0Oddmund André Alsåker12121
0Ane FriestadSmeaheia12121
0Yee Cam CaoKonnerud11111
0Martin Kvia HåSkulesjakk11111
0Kristian Hjelm-HansenTrondheim11111
0Jardar Moberg DavangerFana11111
0Øystein KongsnesStrømmen10101
0Thomas Lund MathisenVålerenga10101
0Stilian PishmishevSevland10101
0Sondre-Andreas B HoelSkedsmokorset10101
0Sondre HelistøSjakkMatt United10101
0Samuel RiiserOSSU10101
0Ole Gunnar Grinaker PrøisASU10101
0Magnus LindbeckSetskog10101
0Jui Cam CaoKonnerud10101
0Jostein FurnesKristiansund10101
0Flemming AasBergens10101
0Espen TrengereidBergens10101
0Espen AndreassenSevland10101
0Egil Aarstad FjedheimNordstrand10101
0Christopher J ScholzNittedal10101
0Caroline Beer JacobsenStavanger10101
0Alv Johan SkarpeidBærum10101
0Ingvild Brekke FløttenModum991

Valid HTML 4.01!