Klasse Kadett I Kadett har 90 spillere spilt 190 turneringer
Samlet har 1032 spillere spilt 2393 turneringer
Sist oppdatert: Saturday 11. January 2014
USF-siden BGP 2012 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Cornelius KvendsethNordstrand10020202020206
2Aschmirthan SivaranjanNordstrand9720201919197
3Anders Nilsson AureDrammens9020191717176
4Kjell Håkon LienTyristrand80202020204
5Amir KeadanaSmeaheia7918181716105
6Sherington AmarapalaStrømmen77202020174
7Martin NilsenStavanger75202019164
8Jonas H RasmussenBergens74202017174
9Sigve HøllelandMasfjorden7320151513105
10Adrian HitlandRolland7117171313116
11Helmer HernesDrammens7017151513105
12Kazim YilmasHokksund69181717174
13Iver HalseKristiansund67202017104
14Oskar Vikhamar-SandbergTiger66201917104
15Thakilan PonnuduraiNordstrand65181816134
16Marte B KyrkjebøStavanger62201715104
17Hipolit WilczekKlyve602020203
18Hanna B KyrkjebøStavanger57171614104
18Markus SlettmoenRidabu572020173
18Eivind AartunStavanger572019183
21Lars Andrè BaustadStavanger53151414104
22Marius EriksenKongsvinger522017153
22Henrik Øie LøbersliKristiansund522017153
24Morten HamraSandved501918133
25Matias BirkelandBergens472017103
26Mathias Mokleiv SætreBergens452015103
27Yan Maria SolbergGeitebukken441717103
28Vegard KallsetGoma SKU4020202
28Martin SaltvedtStavanger4020202
28Jon MachlikTromsø4020202
31Kjetil AndåsMasfjorden3720172
31Jon Håkon Aa OlsenKragerø3720172
33Askild HeiretSjakkMatt United361313103
34Martin Gamst JohnsenTromsø3520152
35Jon Even PehrsonGjøvik341311103
36Theodor LundLillehammer3120112
37Daniel Steen HaugeStrømmen3020102
37Anders SøbergRidabu3015152
39Jon Oddvar RambjørKristiansund2313102
40Eavan Thomas PattieStavanger2111102
40Bjarke l PettersenGjøvik211382
42Maud RødsmoenOSSU20201
42Kimiya SajjadiOSSU20201
42Kateryna SigurjonssonIndre Østfold20201
42Einar TandbergModum20201
42Edel Johanne MyraunetFrosta20201
42Cindy ZhangKristiansand20201
42Benjamin HaldorsenBergens20201
42Audun H SannæsBrattås20201
42Andreas G. TryggestadNordstrand20201
Alv Johan SkarpeidBærum10101
Anders HammerNord-Odal13131
Ane FriestadSmeaheia12121
Arman K GhaderiElefantene17171
Caroline Beer JacobsenStavanger10101
Christopher J ScholzNittedal10101
Edit MachlikTromsø17171
Egil Aarstad FjedheimNordstrand10101
Endre MachlikTromsø13131
Erlend VenåsKristiansund15151
Espen AndreassenSevland10101
Espen TrengereidBergens10101
Flemming AasBergens10101
Håkon N NordstrømFana15151
Håkon StokkeGjøvik15151
Ingvild Brekke FløttenModum991
Jardar Moberg DavangerFana11111
Jostein FurnesKristiansund10101
Jui Cam CaoKonnerud10101
Kristian Hjelm-HansenTrondheim11111
Ludvig Brannsether EllingsenSandved15151
Magnus LindbeckSetskog10101
Martin Kvia HåSkulesjakk11111
Oddmund André Alsåker12121
Ole Gunnar Grinaker PrøisASU10101
Paulius CigriejusAllanengen SKU15151
Petter SkjerveHanstad15151
Samuel RiiserOSSU10101
Snorre RyggNord-Odal17171
Sondre HelistøSjakkMatt United10101
Sondre MerkesvikBergens13131
Sondre-Andreas B HoelSkedsmokorset10101
Stilian PishmishevSevland10101
Sverre DyrhaugStavanger15151
Thomas Lund MathisenTiger10101
Tiago FT Gjesdal1911U19191
Vebjørn OlstadRidabu17171
Yee Cam CaoKonnerud11111
Øystein KongsnesStrømmen10101
Øyvind Hoem VasengKristiansund15151

Valid HTML 4.01!