Klasse Miniputt I Miniputt har 237 spillere spilt 669 turneringer
Samlet har 1029 spillere spilt 2393 turneringer
Sist oppdatert: Sunday 22. December 2019
USF-siden BGP 2012 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Sigurd K. HuseNordstrand100202020202014
1Mads Wollan MyhreKristiansund10020202020205
3August Kristiansen KløfsrudMoss98202020191917
4Tor Fredrik KaasenTromsø9720202020178
5Mikael TakleVadsø9520202020156
6Mats NærheimSmeaheia92202018171713
6Eirik S. EnersenBærum92202020171510
8Torgeir H. BøVålerenga9120201817169
9Pradheeban SivaranjanNordstrand8720171717168
9Sigve Zaman ZandiTromsø8720202017106
9Aleksander FlæsenStavanger8720201816135
12Daniel NordquelleNordstrand8620201917105
13Jens Christian L. OpdahlBergens8420201717106
14Thyra KvendsethNordstrand8220171515158
15Ingrid SkaslienVålerenga8018171615147
16Amalie Isabel MerkesvikBergens7820171515117
17Kirill FedchukTromsø7720171713108
18Martin LyngåsDrammens7620171711117
19Anders TørresenTromsø7517171513138
19Gunnar LundTromsø7517171515116
21Truls Kløfsrud JauertMoss7420151313139
21Elias HaukenesRidabu74202017174
23Osmund Sandnes LaurvikVålerenga72151515141310
24Ole Kristian BurholKlyve70202015154
24Maria SkaslienVålerenga70202020104
26Arman LangeVålerenga6917161511109
27Benjamin HalvorsenTromsø6815151513108
28Magnus FalckStavanger661917111095
28Sverre SkjølingstadStavanger66202016104
30Niko IdivoumaTromsø652015111187
31Odin Nikolai HeierOSSU62191716104
32Christopher Robin MunkStavanger6120171774
33Even Elias Yuan Hem1911U602020203
34Ingrid Jørdre KvammeBergens5913131310105
35Simen KlausenKlyve582011111065
36Harald Christian VestjordTromsø571513111087
37Emil Bertelsen1911U54191312104
38Kyle JohansenVålerenga53171010889
38Ole Magnus Amble OlkvamNTG53181110955
40Haakon MonclairNTG52141210975
41Ulrik Longva HauglandModum511111101098
42Megan Alyssa GarciaVålerenga4918171404
43Mads Vestby-EllingsenTromsø4813118886
43Ulrik AuklendStavanger4815159905
43Abdulla Al-KananyModum482015133
46Torgeir BjellandStavanger47151010665
46Dmitry RudshinSandved4714141094
48Martin H. SteenslandBærum46131310556
49Georgy FominBergens44131110104
49Nawid KarimiKlyve441717103
49Bjørn RobertsenCaissa441716113
52Lars Opheim BarmenVålerenga4312108857
52Håkon S. HansenTromsø4313137555
52Thomas GrunnsundKlyve4313131074
52Marius TrelvikRidabu431715113
52Håkon KristoffersenAlta43201583
57Marcus H. BahreiniStavanger421913103
58Sigurd Wist KveineBærum401587556
0Håkon S JohansenKragerø4020202
0Dima KovalenkoRussland4020202
59Truls EriksenKristiansand37151393
0Lars TeigeKristiansund3720172
0Håvar DahlHell3720172
60Håkon Hembre HelgøySandved361310854
60Henrik S. HansenTromsø361110874
60Erlend G PersenBergens361010974
60Stein Mikal AndvikMasfjorden36201153
60Henrik BirkelandKlyve36171093
65Gard OterholtKlyve341110854
65Einar LoremTromsø34119774
67Sander Aae Skotheim1911U331210654
67Polina BronderAsker331211554
67Kristian Berg Tveter1911U33141093
67Aleksander LilleeideKristiansand33151173
71Sigurd Lauvås GaureOSSU32976556
71Oda VatlandStavanger321075555
71Sunniva Olsen StorvandTromsø32118854
71Fredrik KolstøKlyve32109764
71Philip LiabøNordstrand32131183
71Maria GreibrokkAlta3218953
71Aleksander Lindbøl1911U32131093
78Johannes BergersenSandved311010654
79Markus GundersenKlyve30151053
79Jerlow Lytomt JacobsenStavanger301010103
0Agnete VonheimAlta3017132
81Christer FarstadKlyve29108654
0Ole Andre SeglemSevland2919102
82Jens Mersland FredriksenKristiansand28131053
0Nikita KhnykinOSSU281992
0Even Lyche1911U2818102
83Daniel HøylandSandved27107554
0Thomas SveinsvollSmeaheia2714132
84Sebastian FolgerøStavanger25105554
84Håvard Ørnhøi-Falnes1911U25101053
0Sondre NordlandMasfjorden251782
0Maria NæssVålerenga2515102
0Ina HammersvikAlta2515102
86Richard B. Tøndel1911U2410953
0Frida OhldieckBergens2413112
87Leo FredsvikSmeaheia2310853
87Aleksander Thornes VestlundBærum2313553
0Emir Mrkod Blomfeldt KoricmazKlyve2313102
89Jacob Hanstad1911U2210753
90Stian Risa LeaSmeaheia2010553
90Hannah Sesilie StangelandSandved2010553
90Daniel E. GrønnesbyStrømmen2010553
0Simon U. KvalheimVålerenga2010102
0Oskar Kleven FrøylandStavanger201282
0Mikkel SvartveitMoss201552
0Martin SveenTyristrand201192
0Jonatan SimonsenKlyve2010102
0Jonas ØstremBærum201552
0Vladimir MerzliakovAlta20201
0Simon H. GrønvoldHarstad20201
0Arman K GhaderiElefantene20201
0Andreas G. TryggestadNordstrand20201
0Andre NielsenAlta20201
0Nils Jørgen LundeKlyve191182
0Kyrre Fretheim WalleMoss181352
0Ines WanvikNTG181352
0Adrian Wold HansenModum181082
0Ådne BjellandStavanger18181
0Olav Brasberg AaeKristiansund17171
0Mikael BjerkStavanger17171
0Leander EriksenRidabu17171
0Jackie ZhangKristiansand17171
0Elias Alexander HelgesenTyristrand17171
0Audun Skov HøyeTromsø17171
0Tor Harald OlsenKragerø161062
0Thea Josefine NersethSmeaheia161152
0Rune SkifteTromsø16972
0Luan AvdijuMoss161152
0Birgit BrautEngelsvoll16161
93Simon Sand1911U155553
0Trym Danielsen1911U151052
0Milo MooreKlyve151052
0Kjetil SeglemSevland151052
0Helge HåvardsteinRandaberg15962
0Andreas StavenesSmeaheia151052
0Rafails VoldemarsStavanger15151
0Olaf Talmo1911U15151
0Christian BjerkåsKristiansund15151
0Merete OmtvedtTromsø14952
0Sondre Holen OlafsenRidabu13131
0Odd Jørgen SalvesenSmeaheia13131
0Aslak MoholdtVeien13131
0Orion Minde EdvartsenKragerø12752
0Kristian BadeBærum12752
0Martin Hektoen SteenslandNTG12121
0Jens Haahjem Svinøy1911U12121
0Elias VilandStavanger12121
0Aina EdiassenSmeaheia12121
0Henrik HellandTromsø11652
0Oliver August TøndellDrammens11111
0Markus IsaksenKlyve11111
0Marcus Haug IvlundNord-Odal11111
0Fredrik Lytomt JacobsenStavanger11111
0David SimonsenAlta11111
0Stål Brændeland1911U10552
0Sondre Sæther HegerbergSmeaheia10552
0Simon JohansenStavanger10552
0Quin ArundelStavanger10552
0Nicolai SannesmoenKlyve10552
0Yngve FossheimLindern10101
0Sondre Dahl obrestadSevland10101
0Rakel Chua Ling Ch'ngOSSU10101
0Odd Aarstad SolumStrømmen10101
0Niklas LauritzenModum10101
0Magnus SæthreNittedal10101
0Leonard WaligGjøvik10101
0Kristoffer BratteteigSjakkMatt United10101
0Kjartan LidGeitebukken10101
0Karstein HøllelandMasfjorden10101
0Jostein HelistøSjakkMatt United10101
0Jonas HenriksenLørenskog10101
0Jinwar Amir KawanySjakkMatt United10101
0Henrik Utistog HausbergSmeaheia10101
0Emre Mrkod Blomfeldt KoricmazKlyve10101
0Emil HasvoldMoss10101
0Aron AlexSjakkMatt United10101
0Aravindh SatheskomarVålerenga10101
0Anders Sunde NordbergStrømmen10101
0Alexander FørelandTveit10101
0Aleksander FossanStavanger10101
0Sander Tobias UrsvikTveit991
0Nils Petter Alfsen1911U991
0Mursal NoraniAlta991
0Isak AsperudNTG991
0Emil BorgersenMoss991
0Elise SørensenAlta881
0Axel HanssonNTG881
0Arne Haldorsen GrønåsBergens881
0Nikolai KoopVålerenga771
0Kristian VonheimAlta771
0Abdirahman AskarModum771
0Nivin OmarAlta661
0Mats J. LarsenOSSU661
0Camilla HitlandBergens661
0Bendik SkarpnesStavanger661
0Anton Henriksen StensbyLarvik661
0Aleksandra DivinaTromsø661
0Ådne AspheimKlyve551
0Yaroslav DivinTromsø551
0William Skovholtukjent551
0Simon PedersenOSSU551
0Rathusha AsokumarBærum551
0Prehen BadarTromsø551
0Noah I. Sabetzadehukjent551
0Mathias Gudmestad PetersenSmeaheia551
0Martin FrønesKlyve551
0Markus ØstremBærum551
0Marcus SørfossmoStavanger551
0Livar SørfossmoStavanger551
0Lars Fredrik BrandstrupMoss551
0Kjell Oscar TorjesenVålerenga551
0Karl Kristian HelgøySandved551
0Jørgen AbrahamsenMoss551
0Jonas MælandSandved551
0Joakim Emil Solberg BechNordstrand551
0Jacob LauvangerVålerenga551
0Ingeborg P. Skotheim-SørensenVålerenga551
0Henrik Sigurd ØrjavikNordstrand551
0Hans BollingmoMoss551
0Hallvard MobergFana551
0Grunde Brottveit1911U551
0Emma PattieStavanger551
0Elias R Schjeldrup1911U551
0Elias AasenOSSU551
0Cassandra BreilandEngelsvoll551
0Benjamin FjelldalBergens551
0Ask Joakim StøreStavanger551
0Armand EnevoldOSSU551
0Anjali KarikalanBærum551
0Anish Reddy AthmakoorStavanger551
0Andrine K. LeegaardMoss551
0Andreas B. BarrilOSSU551
0Andre KverdokkenKlyve551

Valid HTML 4.01!