Klasse Ungdom I Ungdom har 44 spillere spilt 53 turneringer
Samlet har 1499 spillere spilt 2999 turneringer
Sist oppdatert: Wednesday 14. October 2026
Søk BGP 2026 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Lasse Brusdal AasestrandAalesunds73201919154
2Kristoffer TurtumRustad592020193
3Mykola SchevchenkoKristiansund552020153
0Sindre FossumArendal4020202
0Gabriel SkotteVolda Ørsta4020202
0Nickolai Grande WienGreveløkka3720172
0Henrik Celjo ByeOSS3620162
0Zaheer MadadStjernen20201
0Nicolai FrøyshovHamar20201
0Mykhailo MaliarMolde20201
0Hoang DaoStovner20201
0Georg DorfmanOSS20201
0Even Huneide HetlandHorten20201
0Ernest DekhtaKristiansund20201
0Eirik Strøm AustadBrattås20201
0Bouke BarentsRauma20201
0Amadeus S. SveggenKristiansund20201
0Adrian Wolstad FarstadAalesunds20201
0Heorhii DiakunGreveløkka19191
0Elias Buschmann RustanHorten19191
0Arsalan Seyed SaadatStovner19191
0Leander SørheimAaalesund18181
0Eividas UrnikisHorten18181
0Aaron HavelandSørum18181
0Vladislav StrømKristiansund17171
0Thor HjelvikAalesunds17171
0Peder BrovollArendal17171
0Leo S SolbakkenKristiansund17171
0Ingmar KårevikNissedal17171
0Arne EikreOSS17171
0Amadeo Amarilla-TveitaHorten17171
0Alexander Ronan LangstøylVolda Ørsta17171
0Felix Andby-IversenHorten16161
0Henrik Dybå-EidemKristiansund15151
0Fredrik HammerAkademisk15151
0Alex Bakke-PettersenKristiansund15151
0Adrian OksholtNissedal15151
0Leonora Ravn-ChristensenOSS14141
0Henrik Grundvig BreivikOSS13131
0Alfred Markussen UlvundHell13131
0Jayden Stanford-SmythOSS12121
0Albert KalsnesBergens11111
0Thomas Fevang KaalstadSandnes00
0Sondre SandeSandnes00

Valid HTML 4.01!