De 10 beste alle klasser Sist oppdatert:
Wednesday 14. October 2026

Søk BGP 2026 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista

Klasse Mikroputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Aksel EriksenSøråshøgda10020202020206
2Gunnar Odven-Winther191199202020201912
2Bardia SalimiRustad99202020201910
4Anton Øie FarstadAalesunds9520202018175
5Nathaniel HøilandDragulf OUSK94201919191710
6Oliver Wu WenDragulf OUSK92201919181610
7Aparajita PawaskarKristiansund9120202017147
8Andreas RyggSøråshøgda8920191918135
9Mikhail PonomarevDragulf AUSK8719181816168
10Mounan BhattuBærum8620181818128

Klasse Miniputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Filip Johansen191110020202020209
1Anton BaeRustad10020202020207
3Tim de la KethulleDragulf AUSK9820202020186
4Askil Bjørnarson Backer19119420191919178
5Leon Basiejko-PuczydlowskiTønsberg92202020161610
5Torjus RellingAalesunds9220201918155
7Olivier KlekaDragulf OUSK8618181817156
8Dev JayarajArendal8420191715135
9Daniel RasmussenBergens8320171615156
10Einar Flesland JohnsenSøråshøgda8020171515135

Klasse Lilleputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Henrik Daehan Malmo GjønOSS9720201919199
2Jakob Mork FurstrandAalesunds9520202018175
3Oliver Miao19118820191816155
4Nishel Maria WickramasingheRødtvet8620181817135
5Vivaan MehtaDragulf OUSK8419191715146
6Magnus Humberset MyreneAalesund8320171615155
7Linus ChalkDragulf OUSK8219181615146
8Leon AsakDragulf OUSK8019171515146
8Andreas Leer-HelgesenKristiansand80202020204
10Emil IsmayilovSøråshøgda7820181413136

Klasse Kadett

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Noah Kim NjøtenSøråshøgda10020202020207
2Andreas Nicolai BlindheimNSF9820202020185
3Elias VirionDragulf AUSK9720201919195
4Alfred Lund StendeRustad9119191918165
5Alex Bakke-PettersenKristiansund8519171717155
6Iver Humberset MyreneVolda Ørsta8219171615155
7Mark ShcherbynaKristiansand80202020204
8Aditya MahadikRustad69201917134
9Sverre Milan Buarøy AasenDrammens582020183
10David DekhtaKristiansund572020173

Klasse Ungdom

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Lasse Brusdal AasestrandAalesunds73201919154
2Kristoffer TurtumRustad592020193
3Mykola SchevchenkoKristiansund552020153
0Sindre FossumArendal4020202
0Gabriel SkotteVolda Ørsta4020202
0Nickolai Grande WienGreveløkka3720172
0Henrik Celjo ByeOSS3620162
0Zaheer MadadStjernen20201
0Nicolai FrøyshovHamar20201
0Mykhailo MaliarMolde20201

Valid HTML 4.01!