Klasse Lilleputt I Lilleputt har 274 spillere spilt 506 turneringer
Samlet har 1499 spillere spilt 2999 turneringer
Sist oppdatert: Wednesday 14. October 2026
Søk BGP 2026 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Henrik Daehan Malmo GjønOSS9720201919199
2Jakob Mork FurstrandAalesunds9520202018175
3Oliver Miao19118820191816155
4Nishel Maria WickramasingheRødtvet8620181817135
5Vivaan MehtaDragulf OUSK8419191715146
6Magnus Humberset MyreneAalesund8320171615155
7Linus ChalkDragulf OUSK8219181615146
8Leon AsakDragulf OUSK8019171515146
8Andreas Leer-HelgesenKristiansand80202020204
10Emil IsmayilovSøråshøgda7820181413136
11Eirik Johnsen Skogstad191177202019184
12Elias ThorshaugKristiansund7520171413116
13Olav Gjelstenli AndersonMolde72202017154
14Erik Johan MustapartaJessheim70201917144
15Ivo TorjussenSøråshøgda67191716154
16Evaan DalmeidaRustad6416131311116
16Nicolai KolosovOSS64191815124
16Leo EmilsenGreveløkka6420181794
19Ulrik Bildøy HjartåkerSotra63201715114
19Irina SalenSandved63181717114
21Mikkjel Lofthus FlügelSkien611513131195
22Timoteus LøbergSkien58171515114
23Ivan StepanenkovRustad57161610967
24Yelyzaveta TymchukSøråshøgda56151414134
24Alexander IakhnoOSS56181711104
26Oskar Lång LangmyrOSS542019153
26Felix TranSki541918173
28Lily BlincoDragulf OUSK531412111065
28Arish AhmedSki sjakk531818173
30Nils LangfjæranOSS5215151484
30Ivan TurchakKristiansund522017153
32Illia PanchenkoGreveløkka501917143
32Ernest DekhtaKristiansund502017133
34Oskar Meisingset1911491917133
34Bjørn Mennink RøyrvikMolde491919113
36Anton BruasetRauma4817151064
37Teodor KuleszaAalesund471715153
38Neo Aleksander JohnsenSkien46151110104
38Sondre Sundvor Hjorteset1911461717123
40Ivan ShevchenkoEikelandsfjorden45121211104
40Edvard GravdalSøråshøgda45191793
42Sigurd BorgenKongsvinger431515133
43Nikolai Hollund RemøyAalesund421814103
43Leander Ang Gurvin SleireySøråshøgda421616103
45Niklas Vatle-ToddBærum411614113
0Liam StenstrandSøråshøgda4020202
0Kosta HrituleacSki4020202
0Ha Tran Dieu LeBergens4020202
46Jovan MilankovicEikelandsfjorden3911101084
46Alvin Andreas Berntsen BryhnDragulf OUSK39171483
0Marius Maitre EkernVålerenga3920192
48Kai RosenBergens381513103
49Samuel Vegge-KristensenDrammens371412113
49Petr MartemyanovSekkematten37171283
0Patrick SkogstadFryal3719182
0Mikjel Kvan StrømmeMolde3620162
0Filip Johansen19113620162
0Ella OuyangDragulf AUSK3618182
51Markus Dønnestad HåheimDragulf AUSK35151373
0Zofia BialeckaNissedal3520152
0Arthur Tseelee HellebøSøråshøgda3518172
0Ane Elisabeth JacobsenGreveløkka3518172
52Matias Børresen StrandElverum341410103
0Ciljan KarlsenKristiansand3417172
53Eva Aurora Dwyer BlågestadBergens33118864
53Arjan Hansen WinkelmanGrenland33131283
0Tobias Tveranger KlevenSøråshøgda3320132
0Mathias LauridsenNarvik3320132
0Loke Boberg HynneCaissa3317162
0Johannes Nikolai HaugstenDragulf OUSK3318152
0Jan KulaszewiczHallingskarvet3320132
0Haytham BouhaniaDragulf3317162
55Fredrik BlochAalesunds32131183
0Wiktor NawrockiGreveløkka3216162
56Blixa Adrian Blaue BorresenDragulf AUSK30128554
0Storm Lesovsky Tollås NationAalesunds3017132
0Marius Skaugvold-RøsjøOSS3016142
0Aleksander RomanovKristiansund3015152
0Nikshith ManikandanSmeaheia292092
0Sverre TrannumKristiansand2815132
0Sivert ForgaardStavanger2815132
0Samuel KeilegavlenSøråshøgda2815132
0Oskar NybakkVolda Ørsta2815132
0Oliver Eikeland KnudsenPorsgrunn2817112
0Leo Andreas Lac Haugan19112814142
0Johan SlåttenHamar2815132
0Elias Nikolai MoeVolda Ørsta2817112
0Abhinav KandukuriAsker2816122
57Nn NnDragulf AUSK27101073
58Lars Toftdahl ØkernOSS26111053
0Guijun Ma19112613132
0Jakob Stokmo EvensenHarstad2515102
0Mikkel Mellem SøbergElverum2312112
0Oliver Jacob JohannessenFUS221662
0Louis S AmundsenDragulf AUSK221482
0Chrisander AalbergGreveløkka2211112
0Alexander Svellingen FlatevåkVolda Ørsta221392
59Dhruv KhetanRustad2111553
0Onur HadzalicDragulf OUSK211472
0Nikolai HalseVolda Ørsta201372
0Georg Fagna-BreivikVolda Ørsta201192
0Aadyath John KarkadaDragulf OUSK201192
0Terje Kevin G. LysenKongsvinger20201
0Sverre Anton LinnerudFryal20201
0Petter VongphuthonEikelandsfjord20201
0Nathaniel HåkstadTromsø20201
0Mario Fyrileiv BaldariDragulf AUSK20201
0Joakim IvanovSkien20201
0Frits Cato Belles PedersenAlta20201
0Edvard Vallestrand BergDragulf OUSK20201
0Danial BulegenovBISS20201
0Danial BitanovSøråshøgda20201
0Anton BaeRustad20201
0Navadeep RajaSøråshøgda19191
0Mia OuyangDragulf AUSK19191
0Martine Synnes-SandbergGreveløkka18992
0David Khoroshilov-TskaroziiaSkien18992
0Sebastian GuldhaugNordstrand18181
0Ivar Yichen ChangBærum18181
0Kristian Aalborg RønaasJessheim171072
0Kevinn Ken ChanVolda Ørsta171072
0Heorhii KushnirenkoStovner171252
0Vebjørn Veijo PonkuSagene17171
0Trond Willie FjellangerNarvik17171
0Theodore Hui SolvaagVolda Ørsta17171
0Rolan EndresenHarstad17171
0Peder HustadHemsedal17171
0Mateo Skartveit GormondSøråshøgda17171
0Jad OurirStavanger17171
0Grigory Kirillovich KonovalovFUS17171
0Eirik Moe WærstadSøråshøgda17171
0David GreveTønsberg17171
0Markus Hesjedal BråthenUlsetskogen16972
0Even Nordal-RandemDragulf AUSK16161
0Ulrikke ThuRustad151052
0Mathias Schouten BrekkeUlsetskogen15962
0Vebjørn Andreas Svor SøndrålHallingskarvet15151
0Umar AzhaevSki sjakk15151
0Samuel SvenssonSøråshøgda15151
0Nathaniel Leander FauskangerBømlo15151
0Ludvig Borch EideHorten15151
0Kristoffer RysstadKristiansand15151
0Ivan KhelikDragulf OUSK15151
0Emil Finset SæleSøråshøgda15151
0Bryan SanchezTromsø15151
0Audun ØyriPOL sjakklag15151
0Araf WafiqLillestrøm15151
0Magnus Ailo PonkuSagene14141
0Sandro Castillo HoveRustad13852
0Ved Rithvik TakkellapatiSmeaheia13131
0Unica Rosa Blaue PoppyNesodden13131
0Sondre FossheimVolda Ørsta13131
0Salvador Goldschmidt-GjerløwDragulf OUSK13131
0Kasper Johan SaraOlaelva13131
0Haris JaseviciusSki sjakk13131
0Finn Cappelen SmithNordstrand SKU13131
0Falk Alexander Irgens-ThorneFredrikstad Ungdomssjakk13131
0David DragomanGreveløkka13131
0Daniel HarlamovDragulf AUSK13131
0Casper Emil TveraabakDragulf OUSK13131
0Vibishnav Varadhan KamalakannanSøråshøgda12121
0Nikhileshrajan RamasubramanianVolda Ørsta12121
0Matheus TynesVolda Ørsta12121
0Marcus HenriksenNord-Odal12121
0Lucas BjørneremMolde12121
0Johan BerglannSki sjakk12121
0Hjalmar ThalbergSarpsborg12121
0Aryan KohliDragulf AUSK12121
0Jon SaunesUlsetskogen11652
0Viljar SvendsenSøråshøgda11111
0Ruslan SavoskoMolde11111
0Muhammad ZakariyaStovner11111
0Mio Pedersen BuggeSlemmestad11111
0Henry MohaugenVolda Ørsta11111
0Hannah BehjatStavanger11111
0Fredrik GjelsvikMasfjorden11111
0Bjørn-Henning Bastiansen OelmannHarstad11111
0Andreas Castellano11111
0Senn Van Der VeenNissedal10552
0Sanjey Rangasamy MohanrajDragulf AUSK10552
0Daarun SithiravelJessheim SKU10552
0Victoria CaoAalesunds10101
0Torben Levi BrodieDragulf AUSK10101
0Theodor Vik-PreussKragerø10101
0Platon GalimzianovStavanger Sku10101
0Ole Hoem TysnesKristiansund10101
0Ola Gulaker SandstrømDrammens10101
0Noah Helset StrandRauma10101
0Jiishnu Saai KanakarajStavanger10101
0Henrik Haukom HedemanVolda Ørsta10101
0Heine Sekse KjellevoldSøråshøgda10101
0Adrian BanerjeeVålerenga USK10101
0Victor Elverhøy NakkenVolda Ørsta991
0Shivakishore JeyarajOSS991
0Patrick AlmåsVolda Ørsta991
0Oskar Fyhn BlokkumTromsø991
0Oles BilytskyiMolde991
0Maksym ShevchenkoEikelandsfjorden991
0Faustas PetuskinasVolda Ørsta991
0Emilija ObradovicVolda Ørsta991
0Dimitrious KoutasAalesunds991
0Dan Nathy NguyenPorsgrunn991
0Beatrice StoicanSki sjakk991
0Alex SucariNittedal991
0Torbjørn GautefaldNissedal881
0Shardul MudgalStavanger881
0Noah Jonathan Rosenkranz-TveitVolda Ørsta881
0Mateo RasmussenUlsetskogen881
0Louis RossbergVolda Ørsta881
0Karl SaxhaugVolda Ørsta881
0Julian VillaverdeHarstad881
0Jonas FøllingSlemmestad881
0Johannes Westby DigernesRauma881
0Joakim Dalberg NguyenGjøvik881
0Eirik Hjelle SteinslandVolda Ørsta881
0Dexter Myhra StainesHorten881
0Aslan OlsenGjøvik881
0Andreas Helset MyklebustMolde881
0Alexander AtanasovSkien881
0Sebastian Thakore-GuntherRustad771
0Rakel RaaeSøråshøgda771
0Nicolai LindsetVestnes771
0Lukas JohnsenDrammens771
0Goran Cheikh SulaimanUlsetskogen771
0David BrekkeStavanger771
0Christian Selassie EngerDragulf OUSK771
0Christian AamodtSlemmestad771
0Amund BørresenGrenland771
0Vilja Fagerland KjelstadMolde661
0Vihaan NakkaStavanger661
0Sondre Gjerde GrønningRauma661
0Niklas J. NordholmenHorten661
0Matias Grant GundersenSkien661
0Maiken BettenNissedal661
0Johannes GoksøyrAalesunds661
0Emilia Zeng WillgohsSøråshøgda661
0Armaan HussainDragulf AUSK661
0Andreas EnesOSS661
0Yuriy PavlenkoNissedal551
0Vladyslav NekhaievMolde551
0Vita ProskurinaTyrifjord551
0Troy-Daniel EriksenUlsetskogen551
0Tobias Øystad-LarsenHaugerud551
0Sofia PavlenkoNissedal551
0Sergej VujkovacStovner551
0Roman SavikovAalesunds551
0Rafael-Lancelot Brauer-JohansenSkien551
0Pantelis IoannidisDragulf AUSK551
0Oliver LaurendzLarvik551
0Odd Aleksander MøllAalesunds551
0Nancy MustafaVolda Ørsta551
0Matheo Nygård SkaarSandved551
0Marius NguyenJessheim551
0Magnus BirkelandVolda Ørsta551
0Madeleine Felicio FodstadRustad551
0Maddalena MartinAalesund551
0Lukman WarsameAalesunds551
0Lukas TynesVolda Ørsta551
0Luka PavlenkoNissedal551
0Loke SaltnesRustad551
0Liam GiskeødegårdDragulf OUSK551
0Kristoffer Linnbar-RobleroVolda Ørsta551
0Jakub BogdanskiRustad551
0Guro HundvenVolda Ørsta551
0Gabriel Herikstad RegeSandved551
0Filip Saldivar MüllerRustad551
0Daniel Olai MaridalMolde551
0Ask Sebastian Sande LillebøUlsetskogen551
0Armaan Hassan HussainDragulf AUSK551
0Andreas KihlVolda Ørsta551
0Amund Fidje AkselvollRødtvet551
0Ahmed Ali-AbdelkaderAalesunds551
0Abel FrossardDragulf OUSK551
0Daniel OriomahStavanger Sku00

Valid HTML 4.01!