Klasse Kadett I Kadett har 106 spillere spilt 185 turneringer
Samlet har 1499 spillere spilt 2999 turneringer
Sist oppdatert: Wednesday 14. October 2026
Søk BGP 2026 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Noah Kim NjøtenSøråshøgda10020202020207
2Andreas Nicolai BlindheimNSF9820202020185
3Elias VirionDragulf AUSK9720201919195
4Alfred Lund StendeRustad9119191918165
5Alex Bakke-PettersenKristiansund8519171717155
6Iver Humberset MyreneVolda Ørsta8219171615155
7Mark ShcherbynaKristiansand80202020204
8Aditya MahadikRustad69201917134
9Sverre Milan Buarøy AasenDrammens582020183
10David DekhtaKristiansund572020173
11Rut GranqvistNesodden551918183
12Viktor Ekli ØynesRustad Sjakk542017173
13Sebastian SigvaldsenGjøvik532017163
14Arav AroraSøråshøgda522019133
15Georg Slettmoen StokkeHamar481919103
16Håkon Dybå-EidemKristiansund4717111184
16Aron SkålvikMolde471715153
18Vihaan SinghRustad461816123
19Tadei HalaschukGreveløkka451715133
20Matias Århus FossheimKristiansand431515133
0Yousf Layth AbbasStovner4020202
0Jørgen EdelsteenGreveløkka4020202
0Johannes FjerdingenEiker4020202
0Lasse Glenjen LygreEikelandsfjorden3820182
21Marwan HarbaKristiansund371313113
0Sondre Olsen LinkjendalPorsgrunn3720172
0Madhav Ananth SheshanDragulf AUSK3719182
0Leo S SolbakkenKristiansund3720172
0Alexander KamennyyVolda Ørsta3720172
0Maksym DibrovaKristiansand3417172
22August BustadGjøvik32151073
0Christoffer Langness HaugeVålerenga USK3216162
0Arthur HasselbergBergens3120112
0Aarav Vinay SrinivasKristiansand3015152
0Henrik Dybå-EidemKristiansund2815132
0Caspian AalbergGreveløkka271892
0Jens Christian PedersenGreveløkka261882
0Emir DilenStovnersjakk251782
0Vladimir NekrasovRustad231492
0Sigurd AlderslystGreveløkka2211112
0Håkon SkulevoldKristiansand2211112
0Yevgenij KobelevHammerfest20201
0Magnus TyldenKristiansund20201
0Magnus Bjurvold AndresenDragulf AUSK20201
0Evsei SapunovKristiansund20201
0Emir DilemStovnersjakk20201
0Anirudh RaturiSmeaheia20201
0Sjur Ø HeggernesSøråshøgda19191
0Nicolai EikHaugerud19191
0Mathias Simon VisterNordstrand19191
0Herman Hofmann RustadHorten19191
0Adrian StaveDragulf AUSK19191
0Viljar SkålvikUlsetskogen18181
0Samuel BroxGroruddalen18181
0Nemo Bråten LøvstadDragulf AUSK18181
0Monis NasarSki18181
0Leonard Horsfjord GlomnesOSS18181
0Jo Skjefte ByeSorte Hest18181
0Victor Hui SolvaagVolda Ørsta17171
0Sigurd Amandus VengenNordfjord17171
0Sebastian MeyerNissedal17171
0Oron Rossbakk PelosofNSF17171
0Magnus Rød SypriansenVålerenga17171
0Jørgen FrøislandHorten17171
0Felix Valen SvalastogaDragulf OUSK17171
0Elena RalyteMolde17171
0Carsten Daae JohnsenUlsetskogen17171
0Aurora FrøyshovHamar17171
0Annabelle StaveDragulf AUSK17171
0Alexander ArnesenSandnes17171
0Advait GiridharDragulf AUSK17171
0Jonathan FrøyshovHamar16161
0Hani Ibrahim MohamedOSS16161
0Ella OuyangDragulf AUSK16161
0Dennis Sletnes HoltenMolde16161
0Vegard BrendenHamar15151
0Tor Magne FauskHønefoss UngSjakk15151
0Oliver HenriksenBarnesjakklubben H115151
0Niklas ToreidNissedal15151
0Don Ferdinand VollVestby15151
0Alexander Totland JensenHaugaland15151
0Trym Leirhol-MidtmoenHamar14141
0Kristian FrøislandHorten14141
0Johan Aas BergholtzSki sjakk14141
0Sivert AurebekkDragulf AUSK13131
0Roman SkrypkoSandved13131
0Lukas Schrøder-NielsenHønefoss ungsjakk13131
0Heidi SolbergNissedal13131
0Andrei DragomanGreveløkka13131
0Akash MovvaAalesunds13131
0Sindre Fritsvold RomsåsJessheim SKU12121
0Even-Niilo Haugland-PaulsenPorsgrunn12121
0Eir Emilie T. HøilundHamar12121
0Maria HalstensenStavanger11111
0Linus ChalkDragulf OUSK11111
0Georg Birkelund HasselbergBergens11111
0Benjamin Kongsrud BengtsonSlemmestad11111
0Olav AlbumRustad10101
0Milian Hammer HoemKristiansund10101
0Arun Sandar VairamuthuKristiansand10101
0Vinjar Skjerdal KronenBergens991
0Elias Winsjansen HolmGreveløkka991
0Carlos MokkelbostKristiansund991
0Vetle Flobakk JuliussenGreveløkka881
0Edward Lier-OpsahlGreveløkka771
0Nikolai DahlStavanger00

Valid HTML 4.01!