Klasse Miniputt I Miniputt har 432 spillere spilt 873 turneringer
Samlet har 1499 spillere spilt 2999 turneringer
Sist oppdatert: Wednesday 14. October 2026
Søk BGP 2026 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Filip Johansen191110020202020209
1Anton BaeRustad10020202020207
3Tim de la KethulleDragulf AUSK9820202020186
4Askil Bjørnarson Backer19119420191919178
5Leon Basiejko-PuczydlowskiTønsberg92202020161610
5Torjus RellingAalesunds9220201918155
7Olivier KlekaDragulf OUSK8618181817156
8Dev JayarajArendal8420191715135
9Daniel RasmussenBergens8320171615156
10Einar Flesland JohnsenSøråshøgda8020171515135
11Lucas NordstrandAalesunds7917171717115
12Iver Gjelstenli AndersonMolde78202020184
13Casper Yue Tong ChauDragulf AUSK771818161697
14Theo GrunnanRustad7619161513137
15Nithael Mathias Schwenke OstrøNesodden7420171413108
16Marco ChaoDragulf AUSK732017161195
17Sigurd Jyssum Samdal1911711918151456
18Mathias KaatorpIndre Østfold6916151313127
19Aleksander Meling TjøntveitStjernen6515131313117
19Viktor Buvik FredriksenRustad651614141295
21Henrik Eikrem RileySøråshøgda61171615134
22Aleksander HolterFornebu60191614655
23Even Nicolay Hoen Forthun191159181711855
23Timothy Valentin Malé-WikKristiansund5920201184
23Eiril-Helen Bjørvik JohnsonSøråshøgda59191613114
26David SkotteneSlemmestad58201414555
27Navadeep RajaSøråshøgda54191311114
28Natalie SteiroCaissa53151312767
28Tobias Sohl AmundsenLillestrøm5317179556
30Ivar Johann Guarin SætherKristiansund52131110995
30Shivansh DalviSøråshøgda522018143
30Jørgen IngvaldsenGreveløkka522018143
30Alvin Gürakar SkribelandDragen521817173
34Ottar Elias StridhVolda Ørsta502017133
34Béla Lucian Blaue-PoppyDragulf AUSK502017133
36Einar ThorsrudDragulf OUSK491899856
37Adele HøgbergSøråshøgda4815141094
37Elian SvenningVolda Ørsta482017113
39Matheo HeckerVestby4612129856
39Sebastian Thakore-GuntherRustad461914854
41Robert FaehDragulf OUSK451616133
41Erlend Matre BuggeMolde451714143
43August Lund-AndersenGreveløkka441815113
44Leander MyranGreveløkka4313137555
44Leon Maximilian SabaDragulf OUSK431813123
46Yusuf CaglarlarRustad42111010658
46Theodor LangnesKristiansund421515754
46Oskar BySki sjakk421613854
46Ole Grothe ValvedRauma421913103
50Sebastian GravdalSøråshøgda411513133
51Edvard Giæver-Berge1911401611854
51Huda HarbaKristiansund40201373
51Dennis EngenMolde401514113
51Christian ThorneSkien401713103
55Iver Sageflått1911391397555
56Gabriel SveliDragulf OUSK3810108555
56Elise MüllerRustad381310964
56Pelle Dyrnes SandRustad38171563
0Mia OuyangDragulf AUSK3819192
0Advay AlhatSøråshøgda3820182
59Olav Hallgren MelanderRustad37189554
59Kristupas PekarskisAalesunds371511113
59Didrik Elias Solland-OlsenGreveløkka37171553
0Ylva WintervoldTromsø3720172
0Lev BrusentsovSognefjord3720172
0Ola Kornelius Ellingsen19113618182
0Daniel Engedal JensenKongsvinger3619172
62Kai Gjøystdal SolstadJessheim351195556
62Yaejun LeeSøråshøgda35171173
64Christian Hartvig MoenOSS341210754
0Lukas BråthenSkien3417172
0Aro MahmodKristiansund3417172
65Herman Wiese-MøllerKristiansand33151173
65Halvor TorgersenOSS33151083
0Vincent BryplassHallingskarvet3320132
0Sofia HrituleacSki3319142
0Sam KaasaDragulf OUSK3320132
0Andreas Skarstein MarkussenBergens3318152
67Torstein Houge-HunderiDragulf OUSK32151253
67Nikolai Daae JohnsenUlsetskogen32131183
67Kevin BjørdalAalesunds32131183
67Filip Taraldlien Fredriksen191132141353
0Rudra Taluri DebnathHallingskarvet3217152
71Simon Leer-HelgesenKristiansand31131083
71Aarohi Balaji MareRustad31141073
0Adam EngenGjøvik3116152
0Sebastian Ambrosius NielsenDragulf OUSK3015152
0Mathias Flage-RisanHallingskarvet3017132
0Jon Haugen SundvorSøråshøgda3017132
73Pawel Ragnar LorencSøråshøgda2987774
73Anton B. TjelleDragulf AUSK29145554
73Maksym ShevchenkoEikelandsfjorden29121163
73Lucas Stephan KrutakSøråshøgda2912983
0Olivia BlaauwSmeaheia292092
0Ask Bergem BirkelandSøråshøgda2917122
0Advik GaurKampen pbU2915142
0Vendel NilsenKristiansund2815132
0Axel GrotmolBærum2817112
77Isac Lie MokhtariDragulf OUSK27755555
0Hauk K. Kjærstad19112716112
78Pranavraj SankarrajDragulf AUSK26655556
78Andreas Thorstensen StenbergDragulf OUSK26106554
78Martin Kuuskmae FløtakerSagene26111053
0Evelin Nilsen ØpsenStavanger2615112
81Victoria SteffensenDragulf OUSK25555556
81Sofie Hoem WisløffMolde2510873
81Otto ExnerDragulf OUSK2512853
81Nicolas By NilsenDragulf AUSK2515553
81Karl Sverre KleivenOSS2511953
0Audun Nordby DigernesMolde2515102
0Adam KulaszewiczHallingskarvet2515102
86Henrik Mjelde LaaneDragulf OUSK2414553
86Eivind RobinsonDragulf AUSK2411853
88Sebastian Lein SantosDragulf2376554
88Andreas Drabløs BlochAalesunds239863
0Solveig Stokmo EvensenHarstad231582
90Noah Slettemoen-WindslandSlemmestad2212553
90Magnus Lunde Tefre19112210753
0William Sundell PettersenSkien221392
0Selmer Mathias HøvdeSortland221752
0Maria RomanovaKristiansund221392
0Henrik HolenStavanger SKU221752
92Linus Seren SternDragulf OUSK2165554
92Isak Olivander DidriksenDragulf AUSK2165554
92Elis UndhagenSagene2165554
92Maksim NepomiashchyiKragerø2110653
92Johan Pedersen SlåtsveenFryal219663
0Teodor EnneGreveløkka2111102
0Ryan VijayanandKristiansand2111102
0Hans Fossholt YtterstadMolde211562
0Daniel Austmolo-LanglieKragerø211382
97Steinar BaardsenDragulf AUSK2055554
97Niranjan AnilDragulf AUSK2055554
97Madeleine WitzøeRustad2055554
97Lotte Roll SivertsenRustad2055554
97Johan Nicholas Papadakos PedersenSagene2055554
97Ayub AliDragulf OUSK2055554
0Erik Holtan GarteSagene201552
0Theodor Mend Rune HellebøSøråshøgda20201
0Olav Føsund SønvisenAlta20201
0Marius TorneusSkjervøy20201
0Lukian PylypenkoLillehammer20201
0Aksel EriksenSøråshøgda20201
0Aarush RaturiSmeaheia20201
0Atlas MyrsethGreveløkka199553
0Raaid KarimStovnersjakk191092
0Thea Alexandra HomtakoLørenskog19191
0Shreshtha AlhatSøråshøgda19191
0Aleksander Andresen FjellhammerDragulf AUSK187653
0Stian SøraasNarvik181352
0Nils JukonisSøråshøgda181082
0Julian DrogsethDragulf OUSK181352
0Jonas Feiring Echholt1911181352
0Jamie Alexander Miguel BrøndumSki Sjakk18181
0Dennis RyvængeHorten18181
0Emil Maitre EkernVålerenga USK177553
0Syver Holmen-NordlieNesodden171252
0Mikkel Øye PehrsonRustad171252
0Maxim SolvangHaugerud171162
0Max BådeLarvik171162
0Liam HillestadSagene If171252
0Henrik KristiansenRustad171252
0Emil Mære SkjellerudsveenStavanger171162
0Roman PrylipkoAlta17171
0Mahatej Reddy MylamHaugaland17171
0Jonathan RoscherArendal17171
0Johannes Sollie MyklebustVolda Ørsta17171
0Huynh Nhat NamSøråshøgda17171
0Eilif Stokstad KuschLillehammer17171
0Anker Moe MaurstadDragen17171
0Alaa RahalKristiansund17171
0Joanna Omar KhalloKragerø166553
0Tobias Eriksson SvenskerudGjøvik161152
0Henrik Kjær-WilhelmsenTønsberg16972
0Olav Iversen FosseideMolde16161
0Noel Ødegaard-BrynestadAalesunds16161
0Alexander HolterDragulf AUSK16161
0Oliver Herrera KneppenDragulf AUSK155553
0Mohammad Hussein KassemKragerø155553
0Kevin SongBærum155553
0Jacob HennumDragulf OUSK155553
0Hannah Vatle-ToddBærum155553
0Olai Helgheim MorkenUlsetskogen15962
0Thor Costa RønningAlta15151
0Nathaniel Grønås EngebretsenHorten15151
0Jonatan EtnanCaissa15151
0Johannes Garnaas KiellandHaugerud15151
0Erling Johan Høve FjellvangSortland15151
0Demid DaskevicsSmeaheia15151
0Cody Gillies Furuseth-SandDragulf AUSK15151
0Sofiia FediuraGreveløkka14952
0Mathias Furre-ReinersSSKU14952
0Sigrid NomeRustad14141
0Nina ZhangDragulf AUSK14141
0Liam Ruud SkjelbredCaissa14141
0Johan Alex AbrahamSøråshøgda14141
0Rudolf Erik StöckertCaissa13852
0Lebella NissanGreveløkka13852
0Joey ChungOSS13852
0Ivanna FediuraGreveløkka13852
0Adrian CzarkowskiSøråshøgda13852
0Tymur PerekrostbyiHammerfest13131
0Ludvig MackHarstad13131
0Kittel BjørnebyeKpbu13131
0Ilay Jakobsen-BeckStavanger13131
0Gustavs VeinbergsAalesund13131
0Sonja Enger HolmTønsberg12752
0Brage HolmenKristiansand12752
0Åsmund KløwDragulf AUSK12121
0Robert DragomanGreveløkka12121
0Johannes LundenAalesunds12121
0Eivind RosslandMolde12121
0Oscar Auguste Segarra-OdlandDragulf OUSK11652
0Nn NnDragulf AUSK11652
0Elias Mustafa Taha DilerSlemmestad11652
0Ujal Rai BiswakarmaHammerfest11111
0Tymoteusz KarpiakHallingskarvet11111
0Oleksandr PavlenkoNissedal11111
0Esekiel DyrhovdenDragulf AUSK11111
0Emil LarssonHalden11111
0Ellinor FagervoldHarstad11111
0Theodora VihjalmsdottirTønsberg10552
0Samuel Arnold-JohansenDragulf OUSK10552
0Nikolai Øverås RogndalenSki sjakk10552
0Naomi FurnesGreveløkka10552
0Mikkel HamannBergens10552
0Mikael StraarupNesodden10552
0Matteo StabelliniDragulf AUSK10552
0Liam ThorbjørnsenRustad10552
0Kasper WarholmRustad10552
0Kai Ze ChuaDragulf AUSK10552
0Jon Solbakk Kluge191110552
0Jacob HaugenDragulf OUSK10552
0Håvard Sandvik LindNesodden10552
0Halvor Jahren FrøyslandDrammens10552
0Fredrik Midtbø EkebergDragulf OUSK10552
0Frank MatysiakNord Odal10552
0Francesco Fyrileiv BaldariDragulf AUSK10552
0Filip Blomhoff Holm191110552
0Emrik Tufte BergeSøråshøgda10552
0Elvira Skaarstad TraasdahlRustad10552
0Bårris NovoselovDragulf OUSK10552
0Brage Folkvord HansenJessheim10552
0Bo Hagen ZättertrömGreveløkka10552
0Bjørn KorbølVålerenga10552
0Benjamin MundalDragulf OUSK10552
0Anaya SinghRustad10552
0Viljar UlvesethGreveløkka10101
0Timas DruteikaDragulf AUSK10101
0Teodor SadlejGreveløkka10101
0Sunniva Mariscal TeofanovicNissedal10101
0Sudharson DhanasekaranDragulf AUSK10101
0Sebastian DhindsaDragulf AUSK10101
0Samuel Steinnes HeumStavanger Sku10101
0Millian Mortensen StrandHarstad10101
0Magnus LangsethHammerfest10101
0Ludvik HovdenakOSS10101
0Ludvik FerkingstadHaugaland10101
0Kotryna RalyteMolde10101
0Jonatan B. EvensenSkien10101
0Herman Ødegården StrindbergTønsberg10101
0Tian TanzKristiansand991
0Storm Hollekim FykseDragulf AUSK991
0Ola A. NordgårdTromsø991
0Musafiri KanzeguheraNordstrand SKU991
0Jonas H EllsethHallingskarvet991
0Ivan StepanenkovRustad991
0Gniewko GawronDragulf991
0Espen SergeevSagene991
0Daniel Krave1911991
0Adam Haugland MathisenSøråshøgda991
0Yerali BitanovSøråshøgda881
0Tormod BrovollArendal881
0Ryan LaliStavanger881
0Nella Lyylia HarjuHallingskarvet881
0Magnus Stokvik RongDragulf AUSK881
0Kia AlamiVestby881
0Eldar Ingvaldsen DelicHell881
0Davyd YakubovychHorten881
0Aleksander Jankowski1911881
0Trym Fredheim HellandDragulf AUSK771
0Tobias Eikrem NygaardAalesunds771
0Sebastian DamianoStavanger771
0Mohammed AlhanzalGjøvik771
0Milo Frohe RomeynGreveløkka771
0Michael RuasheuskiSmeaheia771
0Jowan DandoDragulf AUSK771
0Johannes BjerkholtSki sjakk771
0Isak RehmanNordstrand SKU771
0Henrik SæleOSS771
0Haralds Ezis1911771
0Eivind Biamon EriksenTromsø771
0Edvard Augestad-BarraSchakklubben av 1911771
0Christian BachinskiUlsetskogen771
0Brage Nicklas FjerdingenEiker771
0Aryan A Badhwar HansenSlemmestad771
0Ulrik KjellevoldDragulf AUSK661
0Snorre Weyergang VartdalNesodden661
0Noah AmundsenDragulf AUSK661
0Nils Sexe StulerSK 1911661
0Magnus Bratberg ØyraSøråshøgda661
0Kristoffer StugaardHorten661
0Kateryna KorolGreveløkka661
0Kasper MontesSki sjakk661
0Kasper MontesSki sjakk661
0Kasper Macdonald HaldorsenSøråshøgda661
0Isak BeinsetVestnes661
0Ilya Plotnikov-SpencerVestby661
0Evander KlosterStavanger SKU661
0Edmund Hikaru SøråsNordstrand SKU661
0Aniket BajpayeeSandved661
0Andreas KarlsenKonnerud Tempo661
0Alexander Schmölzer-BangsundDragulf AUSK661
0Aisha Marie Solås SolarKristiansund661
0Yuvin SinghH1 Halden551
0Wilmer WallenborgDragulf OUSK551
0Vilde Nygård HagenGreveløkka551
0Ulrik Olai Spilde MundalDragulf AUSK551
0Tuva BlikomBærum551
0Tim HyttenRustad551
0Theodore Marcel Poly1911551
0Theodora VilhjalmsdottirTønsberg551
0Sverre Willumsen HøyemDragulf OUSK551
0Sverre Moen BrandstorpVålerenga USK551
0Stefanos SourdiVålerenga551
0Sondre Hongseth SorgendalSlemmestad551
0Sjur Loen OhnstadSandved551
0Sebastian Ljosland VatneDragulf AUSK551
0Sarveshkrithik JeyarajOSS551
0Sander NygårdStavanger551
0Romans ArtamonovsSmeaheia551
0Raffaele TincaniNesodden551
0Peter Avdem BlaaflatVålerenga USK551
0Parthiv Shiva Reddy MylamHaugaland551
0Oskar Gaup-JåmaDragulf OUSK551
0Oskar Follestad GøystdalDragulf OUSK551
0Oscar Stabell SchlömilchDragulf OUSK551
0Oscar OlavesenDragulf551
0Oscar NybråtenDragulf551
0Omar HarbaGjøvik551
0Oliver Shoemaker SandorfSki sjakk551
0Oliver BroenSøråshøgda551
0Ole Johan Aadland Døviken1911551
0Ola Malerud KjernsmoRustad551
0Nivaan DhanjalOSS551
0Niranjan Sarath ChandranDragulf551
0Nikolai Udgaard SimensenVolda Ørsta551
0Mohammed Ihsan ZiadmoosaDragulf551
0Miriam TalstadMolde551
0Mila AbushammalaGreveløkka551
0Medeea UrecheSki sjakk551
0Matheo Hagen1911551
0Martin Meling GullåsenDragulf551
0Markus LeineMoss551
0Marie Helene NygaardRustad551
0Maria JohnsenDrammens551
0Magnus TrondsenVålerenga USK551
0Magnus Kjesbu BowlingSøråshøgda551
0Ludvig AmundsenTromsø551
0Lucas Marthinsen SandhålandStavanger551
0Lian Perez RomihSøråshøgda551
0Leonard FedorcakAalesunds551
0Leo Aleksander VollVestby551
0Lars Torp-JoakimsenDragulf551
0Kristoffer Eklund ManengenDragulf AUSK551
0Kristian BergDragulf OUSK551
0Krish Ishaan KamalakkannanDragulf551
0Konrad Årnes RaaenDragulf OUSK551
0Karl Skeie KlausenDrammens551
0Kai Oliver Rand-HendriksenDragulf AUSK551
0Johan Nærlie SchwambornStjernen551
0Jesper WithSortland551
0Jernisha JeyachandranStovnersjakk551
0Jenny Ringdal HansenSekkematten551
0Isak AntepuRustad551
0Ingrid Helene Njålsdotter TaubøllDragulf OUSK551
0Ina FrøysaDragulf AUSK551
0Håkon Fritsvold RomsåsLørenskog551
0Hugo Ekeli ReschDragulf551
0Hugo Caba VasquezStovner551
0Herman Moen BrandstorpVålerenga USK551
0Herman Endrestøl WaagaardHønefoss UngSjakk551
0Herman Ekeli ReschDragulf551
0Henning Thor VidarssonDragulf551
0Haakon AamodtSlemmestad551
0Gustav ØsterbøFornebu551
0Gustav Jacobsen TunholtDragulf AUSK551
0Georg KnappeDragulf551
0Filippo GarrèDragulf OUSK551
0Evaan DalmeidaRustad551
0Eskil Romslo SkålvikUlsetskogen551
0Erling Godø DehliOSS551
0Erik Sondre Strand-HjellenDragulf551
0Emilja ObradovicSK 1911551
0Emil-Bogdan IonescuGreveløkka551
0Elizabeth LuDrammens551
0Elisabeth LuDrammens551
0Edvard Aakre VikDragulf OUSK551
0Dhyan NithinDragulf AUSK551
0Daniil BalahuraHorten551
0Daniel ReissmannHell551
0Daniel Leander LarsenRustad551
0Dag Andreas EnerstvedtNesodden551
0Clara Marie SlettelandDragulf AUSK551
0Christian Beck LandetDragulf551
0Carl Philippe BauerDragulf551
0Brage PrestmoJessheim551
0Benjamin Stenseth HeimdalTromsø551
0Ayaansh Vikram SinghSandved551
0Avan GenelHaugerud551
0Aslak Stokke Sandbakken1911551
0Ask Skjærholt IlkamaStjernen551
0Arik MalakarEiker551
0Ana Rebeca BratilaSkien551
0Amund Villanger LindgrenNesodden551
0Amudhini AnbarasanUlsetskogen551
0Alvar Policer HavnevikDragulf AUSK551
0Alfred ThorvaldsenDragulf551
0Alfred Faye HelvikRustad551
0Alexander WassåsDragulf551
0Alexander Jankowski1911551
0Akira KodariDragulf AUSK551
0Ajan RamakirshnanHalden551
0Aiden SharifyazdyDragulf AUSK551
0Adrian KnutsenOSS551
0Aadhyaa Prabhakaran Tamizh IlakiaDragulf AUSK551
0Pazu Simon DammannStavanger Sku00
0Mathias Løken UtnePOL SLU00
0Daren OriomahStavanger Sku00
0Audun ØyriPOL sjakklag00
0Arnet FossmarkStavanger00
0Aleks Daniel ZawadzkiPOL sjakklag00

Valid HTML 4.01!