Jentelista Antall jenter i BGP: 157
Dette er 11 prosent av alle.
Sist oppdatert: Sunday 09. December 2018

USF-siden BGP 2018 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista

Klasse Mikroputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
8Oline Sundby WaageSotra9320201917179
19Anna BlauhutSarpsborg85202017151312
20Tuva Sægrov ØygardSandane8420171715158
30Ingrid AnfindsenSmeaheia7017161413106
30Alina ShehzadSandved70191917154
43Bella Marie YoungSotra6217151010107
72Madelein Strand AndvikMasfjorden4713109875
76Amalie Lahti FjellbyMasfjorden431710974
80Kristina Krogh LangøyOslo Barnesjakklubb4015105555
80Symre Mathea GryttenSmeaheia4012121154
86Kristin Agni HellandMasfjorden3810107656
96Amalie Linnea HeiboDragulf USK331355555
98Ingeborg EikreOslo Barnesjakklubb311065557
0Emilie Esther Vitenberg1911U3020102
0Ilana Tamar Vitenberg1911U2717102
101Aleksandra HovdeLaksevåg2615653
101Sophie Elise Horgen MihajlovaDragulf USK25105554
0Frida Johanna Elsness1911U2110653
0Mathea NærheimSmeaheia201192
0Rebekka Eckbo-AglenElverum191092
0Jana Mohamad AlmasriMasfjorden155553
0Linnea Sunde KobberdalNordstrand151052
0Kristine BakkeKristiansand13131
0Anna FerkingstadHaugalandet11111
0Sofie Murugesh BrandtsgårdBergens10552
0Diana KahnRødtvet10552
0Butoul Khaled HafezMasfjorden10552
0Alise Oyut HellandMasfjorden10552
0Silja HillestadTromsø10101
0Sigrid Olava B. Forsmark1911U10101
0Live WindingstadOslo BSK10101
0Kristalina AndreevaVolda Ørsta Slu10101
0Erica GlosimotNordstrand10101
0Emma NesseKonnerud10101
0Elise Bakke WahlKonnerud10101
0Ayumi SkjærvenNordstrand10101
0Anea Sættan Valio1911U10101
0Silje SandbergKongsvinger991
0Mathilde GrundtvigOBSK991
0Swetcha Athaluri rajaOBSK881
0Selin Soultanpour-NaminStavanger881
0Katlyn Svetlana Coker881
0Karoline GrundtvigOBSK771
0Elvira VollstadTromsø771
0Ane Maardalen ThorbjørnsenLaksevåg771
0Tomine Rogneflåten551
0Sunniva Salte551
0Sofie SamosirSkadberg551
0Silja BoreSkadberg551
0Sigrid Anea Sætnan Valio1911U551
0Sara Murugesh BrandtsgårdBergens551
0Samara Haukås-Eide Soares LopesSøråshøgda551
0Sabina Gustafsson551
0Rounika Moufidian551
0Oda Kofoed SkramstadBærum Schakselskaps SU551
0Nora Sørebø1911U551
0Natalie Paulsen TrælandHordvik551
0Mia FjellestadBærum551
0Meryem AndvikMasfjorden551
0Manar Khaled AlshebliMasfjorden SKU551
0Maia Velentza-HøgsteinSøråshøgda551
0Madeleine Bratland551
0Lykke Bolger-Melhus551
0Linea Marie Engerkonnerud551
0Juni HersvikHaukås551
0Julie OpsethElverum551
0Ingrid Vik Ugland1911U551
0Hayam Lharchichi RouichkaLaksevåg551
0Hanna Schanche TørfossTromsø551
0Eira Gotland SaugenElverum551
0Aya-Alisha ShifaNordstrand551
0Anastasia OstaninaOs551

Klasse Miniputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
22Anna Ovidia Young Sotra7317161614105
34Camilla Broch- AustvollStavanger631716111095
36Josefine HenriksenKongsvinger59171710875
41Aya Khaled AlshebliMasfjorden531311101095
53Ida OlsenKlyve472015664
53Elma SelvikBergens4720121054
62Ponnammal RamsubmaranianBærum431716103
62Natalie Johansen YdstebøVolda Ørsta431515133
72Benedicte Løland Fleime1911U361510654
0Gabriela Lunde HaugsdalMasfjorden3520152
76Amalia B. BrekkhusMasfjorden34109874
0Amelia NordquelleNordstrand3020102
0Elida SundeHordvik2814142
85Nellie Knoph NordløvCaissa2511953
0Rakel Eckbo-AglenElverum2515102
88Eline Raddum HvitsandFryal2211653
0Cathrine MobækNes221752
0Lykke-Merlot HelliesenCaissa20201
0Zina Khaled HafezMasfjorden191182
0Shaza Mohamad AlmasriMasfjorden191092
0Kiana Parvizi Bærum17171
0Dina AmundsenHarstad17171
0Ina Raaum AndreassenFryal15151
0Elise JåvikBergens15151
0Ada Tomine Helgheim LangloSandane15151
0Fiona Xue Lan Sandstad1911U13131
0Emma AarsætherVolda Ørsta Slu13131
0Christiane EkjordBærum13131
0Annelie NedalAverøy11111
0Viktoria Magdalena Weronika VarøyAskøy10101
0Ava Sættan Valio1911U10101
0Emilie StolpDragulf991
0Live LandsvikSmeaheia881
0Ingrid AnfindsenSmeaheia881
0Emma Gjerlaugsen881
0Celine NyborgÅsmarka881
0Maria Schrøder FarmenCaissa551
0Lois Mathea GaldalFryal551
0Julie Helene KirkebergCaissas551
0Bianca Felicia NygårdTveit Sjakklubb Ungdom551
0Ameena KhanOslo Barnesjakklubb551
0Amalie Linnea HeiboDragulf USK551

Klasse Lilleputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Sofie Kristine RatamaAlta10020202020206
13Susanne WiggenAlta8220171715135
18Seline Kvalheim-TømmerstølVolda Ørsta7317151513136
26Livia LindstadNordstrand64201717104
29Ksenija KorobeinikovaStavanger611717101075
33Emilie Lazareva1911U58201810104
0Linnea LarreOslo Barnesjakklubb3520152
49Onni KursulaBergens341410103
0Madina KahnRødtvet2814142
0Julia ÅkessonBarnesjakklubben H1, Hald282082
0Shemorin AmarapalaStrømmen2212102
0Julie SømhovdNittedal2111102
0Malin AmundsenHarstad20201
0Lykke-Merlot HelliesenCaissa20201
0Emma MarthiniussenKonnerud20201
0Amelia NordquelleNordstrand20201
0Sunniva Horsfjord GlomnesOslo Barnesjakklubb17171
0Emilija VlkuBergens17171
0Sara Mathilde EliassenSmeaheia15151
0Rosemari EikremVolda Ørsta15151
0Linnea G. TryggestadNordstrand13131
0Ananya RautelaRødtvet12121
0Tala Al ShaeerElverum11111
0Ariza HinaSøråshøgda10101
0Abirami ThiruchelvamVeitvet10101
0Amalie HovstadOslo Barnesjakklubb991
0Therese Ellisabeth HansenFryal881
0Hedvig Engen EnestvedtDokka661

Klasse Kadett

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
20Sofie M. NettelandSotra4920111084
0Ariza HinaSøråshøgda3720172
0Eva Weston SzemesVålerenga3020102
0Lykke-Merlot HelliesenCaissa20201
0Emina HandanagicFrøya20201
0Live Jørgensen SkigelstrandStavanger18181
0Amanda Mai Irgens EidingFredrikstad18181
0Emma SkålevikBergens16161
0Eva Louise LangholmBergens12121
0Henny BrendenSki11111
0Sofie LøfaldliSandnes10101
0Alisha ShehzadSandved10101

Klasse Ungdom

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
0Maiken Kvisberglien10101
0Lykke-Merlot HelliesenCaissa10101
0Ida OlsenKlyve10101

Valid HTML 4.01!