Jentelista Antall jenter i BGP: 96
Dette er 11 prosent av alle.
Sist oppdatert: Saturday 16. June 2018

USF-siden BGP 2018 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista

Klasse Mikroputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
11Tuva Sægrov ØygardSandane681717151185
16Anna BlauhutSarpsborg65201713877
17Oline Sundby WaageSotra62201715104
24Alina ShehzadSandved511917153
28Ingrid AnfindsenSmeaheia5017141364
44Bella Marie YoungSotra351510554
52Symre Mathea GryttenSmeaheia28121153
66Ingeborg EikreOslo Barnesjakklubb155553
0Kristine BakkeKristiansand13131
0Kristin Agni HellandMasfjorden11652
0Frida Johanna Elsness1911U11652
0Sofie Murugesh BrandtsgårdBergens10552
0Silja HillestadTromsø10101
0Kristalina AndreevaVolda Ørsta Slu10101
0Silje SandbergKongsvinger991
0Rebekka Eckbo-AglenElverum SKU991
0Mathea NærheimSmeaheia991
0Madelein Strand AndvikMasfjorden991
0Elvira VollstadTromsø771
0Ane Maardalen ThorbjørnsenLaksevåg771
0Amalie Lahti FjellbyMasfjorden Sku771
0Silja BoreSkadberg551
0Sara Murugesh BrandtsgårdBergens551
0Natalie Paulsen TrælandHordvik551
0Mia FjellestadBærum551
0Madeleine Bratland551
0Linnea Sunde KobberdalNordstrand551
0Linea Marie Engerkonnerud551
0Juni HersvikHaukås551
0Julie OpsethElverum551
0Jana Mohamad AlmasriMasfjorden Sku551
0Jacob JallandOslo Barnesjakklubb551
0Ingrid Vik Ugland1911U551
0Hayam Lharchichi RouichkaLaksevåg551
0Hanna Schanche TørfossTromsø551
0Eira Gotland SaugenElverum551
0Diana KahnRødtvet551
0Butoul Khaled HafezMasfjorden Sku551
0Aya-Alisha ShifaNordstrand551
0Anastasia OstaninaOs551
0Aleksandra HovdeLaksevåg551

Klasse Miniputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
20Josefine HenriksenKongsvinger491717874
0Anna Ovidia Young Sotra3016142
0Natalie Johansen YdstebøVolda Ørsta2815132
0Elida SundeHordvik2814142
33Ida OlsenKlyve2715663
35Eline Raddum HvitsandFryal2211653
0Gabriela Lunde HaugsdalMasfjorden20201
0Amelia NordquelleNordstrand20201
0Kiana Parvizi Bærum17171
0Dina AmundsenHarstad17171
0Ponnammal RamsubmaranianBærum16161
0Rakel Eckbo-AglenElverum SKU15151
0Ina Raaum AndreassenFryal15151
0Ada Tomine Helgheim LangloSandane15151
0Christiane EkjordBærum13131
0Elma SelvikBergens12121
0Annelie NedalAverøy11111
0Shaza Mohamad AlmasriMasfjorden Sku10101
0Emilie StolpDragulf991
0Camilla Broch- AustvollStavanger991
0Aya Khaled AlshebliMasfjorden Sku991
0Zina Khaled HafezMasfjorden Sku881
0Live LandsvikSmeaheia881
0Ingrid AnfindsenSmeaheia881
0Amalia B. BrekkhusMasfjorden Sku771
0Nellie Knoph NordløvCaissa551
0Maria Schrøder FarmenCaissa551
0Lois Mathea GaldalFryal551
0Julie Helene KirkebergCaissas551
0Cathrine MobækNes551
0Bianca Felicia NygårdTveit Sjakklubb Ungdom551
0Benedicte Løland Fleime1911U551
0Ameena KhanOslo Barnesjakklubb551

Klasse Lilleputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
9Sofie Kristine RatamaAlta572020173
16Susanne WiggenAlta502017133
0Livia LindstadNordstrand3720172
0Seline Kvalheim-TømmerstølVolda Ørsta3217152
0Ksenija KorobeinikovaStavanger2717102
0Malin AmundsenHarstad20201
0Emilie Lazareva1911U20201
0Emilija VlkuBergens17171
0Madina KahnRødtvet14141
0Ananya RautelaRødtvet12121
0Tala Al ShaeerElverum11111
0Onni KursulaBergens10101
0Therese Ellisabeth HansenFryal881
0Julia ÅkessonBarnesjakklubben H1, Hald881
0Hedvig Engen EnestvedtDokka661

Klasse Kadett

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
12Sofie M. NettelandSotra39201183
0Ariza HinaSøråshøgda3720172
0Lykke-Merlot HelliesenCaissa20201
0Emina HandanagicFrøya20201
0Amanda Mai Irgens EidingFredrikstad18181
0Eva Louise LangholmBergens12121
0Henny BrendenSki11111

Klasse Ungdom

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall

Valid HTML 4.01!