Jentelista Antall jenter i BGP: 110
Dette er 11 prosent av alle.
Sist oppdatert: Sunday 23. September 2018

USF-siden BGP 2018 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista

Klasse Mikroputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
6Oline Sundby WaageSotra8920201717156
18Anna BlauhutSarpsborg682017131088
18Tuva Sægrov ØygardSandane681717151186
20Ingrid AnfindsenSmeaheia661716141365
32Bella Marie YoungSotra52171510555
33Alina ShehzadSandved511917153
48Symre Mathea GryttenSmeaheia4012121154
69Ingeborg EikreOslo Barnesjakklubb2165554
0Mathea NærheimSmeaheia201192
0Amalie Lahti FjellbyMasfjorden Sku171072
77Kristin Agni HellandMasfjorden166553
0Madelein Strand AndvikMasfjorden16972
0Kristine BakkeKristiansand13131
0Frida Johanna Elsness1911U11652
0Anna FerkingstadHaugalandet11111
0Sofie Murugesh BrandtsgårdBergens10552
0Jana Mohamad AlmasriMasfjorden Sku10552
0Silja HillestadTromsø10101
0Kristalina AndreevaVolda Ørsta Slu10101
0Silje SandbergKongsvinger991
0Rebekka Eckbo-AglenElverum SKU991
0Selin Soultanpour-NaminStavanger881
0Elvira VollstadTromsø771
0Ane Maardalen ThorbjørnsenLaksevåg771
0Tomine Rogneflåten551
0Silja BoreSkadberg551
0Sara Murugesh BrandtsgårdBergens551
0Samara Haukås-Eide Soares LopesSøråshøgda551
0Sabina Gustafsson551
0Rounika Moufidian551
0Natalie Paulsen TrælandHordvik551
0Mia FjellestadBærum551
0Maia Velentza-HøgsteinSøråshøgda551
0Madeleine Bratland551
0Lykke Bolger-Melhus551
0Linnea Sunde KobberdalNordstrand551
0Linea Marie Engerkonnerud551
0Juni HersvikHaukås551
0Julie OpsethElverum551
0Jacob JallandOslo Barnesjakklubb551
0Ingrid Vik Ugland1911U551
0Hayam Lharchichi RouichkaLaksevåg551
0Hanna Schanche TørfossTromsø551
0Eira Gotland SaugenElverum551
0Diana KahnRødtvet551
0Butoul Khaled HafezMasfjorden Sku551
0Aya-Alisha ShifaNordstrand551
0Anastasia OstaninaOs551
0Aleksandra HovdeLaksevåg551

Klasse Miniputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
26Josefine HenriksenKongsvinger491717874
28Anna Ovidia Young Sotra471716143
0Natalie Johansen YdstebøVolda Ørsta2815132
0Elida SundeHordvik2814142
39Ida OlsenKlyve2715663
0Camilla Broch- AustvollStavanger251692
41Eline Raddum HvitsandFryal2211653
0Cathrine MobækNes221752
0Gabriela Lunde HaugsdalMasfjorden20201
0Amelia NordquelleNordstrand20201
0Shaza Mohamad AlmasriMasfjorden Sku191092
0Aya Khaled AlshebliMasfjorden Sku191092
0Kiana Parvizi Bærum17171
0Dina AmundsenHarstad17171
0Ponnammal RamsubmaranianBærum16161
0Amalia B. BrekkhusMasfjorden Sku15872
0Rakel Eckbo-AglenElverum SKU15151
0Ina Raaum AndreassenFryal15151
0Elise JåvikBergens15151
0Ada Tomine Helgheim LangloSandane15151
0Nellie Knoph NordløvCaissa14952
0Christiane EkjordBærum13131
0Elma SelvikBergens12121
0Annelie NedalAverøy11111
0Emilie StolpDragulf991
0Zina Khaled HafezMasfjorden Sku881
0Live LandsvikSmeaheia881
0Ingrid AnfindsenSmeaheia881
0Emma Gjerlaugsen881
0Maria Schrøder FarmenCaissa551
0Lois Mathea GaldalFryal551
0Julie Helene KirkebergCaissas551
0Bianca Felicia NygårdTveit Sjakklubb Ungdom551
0Benedicte Løland Fleime1911U551
0Ameena KhanOslo Barnesjakklubb551

Klasse Lilleputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
9Sofie Kristine RatamaAlta77202020174
21Susanne WiggenAlta502017133
25Ksenija KorobeinikovaStavanger441717103
0Livia LindstadNordstrand3720172
0Seline Kvalheim-TømmerstølVolda Ørsta3217152
0Malin AmundsenHarstad20201
0Lykke-Merlot HelliesenCaissa20201
0Emilie Lazareva1911U20201
0Sunniva Horsfjord GlomnesOslo Barnesjakklubb17171
0Emilija VlkuBergens17171
0Sara Mathilde EliassenSmeaheia15151
0Madina KahnRødtvet14141
0Ananya RautelaRødtvet12121
0Tala Al ShaeerElverum11111
0Onni KursulaBergens10101
0Therese Ellisabeth HansenFryal881
0Julia ÅkessonBarnesjakklubben H1, Hald881
0Hedvig Engen EnestvedtDokka661

Klasse Kadett

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
13Sofie M. NettelandSotra39201183
0Ariza HinaSøråshøgda3720172
0Lykke-Merlot HelliesenCaissa20201
0Emina HandanagicFrøya20201
0Live Jørgensen SkigelstrandStavanger18181
0Amanda Mai Irgens EidingFredrikstad18181
0Eva Louise LangholmBergens12121
0Henny BrendenSki11111

Klasse Ungdom

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall

Valid HTML 4.01!