Klasse Mikroputt I Mikroputt har 632 spillere spilt 1505 turneringer
Samlet har 1367 spillere spilt 2996 turneringer
Sist oppdatert: Sunday 10. February 2019
USF-siden BGP 2018 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Emil Støen MoellHorten100202020202014
1Nicolai ØstensenKlyve10020202020209
3Lars Ystad-DeglumGreveløkka97202020201712
3Leo Alexander MyrnesStavanger9720201919199
5Eirik Eikeland FurulundNordstrand96202020191716
6Magnus Lid HagenSotra9420202018167
6Alfred Keilen ThomsenVolda Ørsta9420202017175
8Oline Sundby WaageSotra9320201917179
9Rafe RehmanVålerenga91202017171713
9Sharam SheresadAlta9120201717175
11Monish BavishiBærum90202017171620
11Jørgen FrøislandHorten90202017171614
13Halldor Olaves GryttenSmeaheia89202018161510
14Victor StratBærum88201717171716
15Leo Oliver LudvigsenAlta8720201717135
16Villum KierulfKonnerud8620201815136
16Tarek AlkhatibAverøya8620171717155
16Magnus TyldenKristiansund862020201795
19Anna BlauhutFredrikstad FSU85202017151312
20Tuva Sægrov ØygardSandane8420171715158
21Balder BakkerudSki81202015131311
22Tim SagenDragulf Akershus80201915151110
23Even Huneide HetlandHorten7920201513119
23Cyril KarlsenKristiansand7920171615115
25Hans Michael SchnellKristiansand782017171595
26Leonard Horsfjord GlomnesDragulf Oslo76181717131112
27Andreas AnfindsenSmeaheia75181514141410
28Nicolai FrøyshovHamar7317151513137
29Tobias OlsenKlyve7118161511116
30Jacob TollefsenNordstrand70161514131212
30Jakob DaleSotra7017151513107
30Ingrid AnfindsenSmeaheia7017161413106
30Ruben WilhemsenAlta70202017134
30Alina ShehzadSandved70191917154
35Jens Emil NordmarkJæren6917171510106
35Felix TunsjøDragulf Oslo69202019104
37Mathias SkredeSmeaheia682017121096
37Bjørn-Håkon VikenesVolda Ørsta6815151513106
39Håvard HaugDragulf Oslo67202017104
40Arian Amundsen BorgaasMoss66171513111011
40Bobo Solan HedinDragulf Akershus662017101097
42Noah Darbinian-JohansenNordstrand64191311111018
43Subhan GilmessenVålerenga631815121086
44Bella Marie YoungSotra6217151010107
44Rasmus L. VinogradovBergens6215131311106
44Mateja KrbacevicBergens62201510985
47Øyvind FagerlundSmeaheia611815101085
48August BrattgjerdDragulf Oslo601513131098
48Monir Khaled AlshebliMasfjorden602011111085
48Viljar SæterKristiansund60171515134
51Johannes Djupedal PowerBergens59191610866
51Halvor OlsenSøråshøgda5913131211105
51Vegard FjørtoftVeien5920171484
54Nicolas Haugen KrogvoldGreveløkka5813131111106
55Per Håkon Skuggerud DahlHamar571513111086
56Johnson ShiStjernen56141311998
56Eirik Bernseter KeilenVolda Ørsta5615111010106
56Olav Sundby WaageSotra561513131055
56Ben George KvingedalMasfjorden5615111010105
60Frederik NordahlBærum5520187557
60Vegard KvalbeinSmeaheia551713101055
60Markus H. BodvarssonMoss55201510555
60Even N. JohannessenHaukås551711101075
60Håvard HovlidVolda Ørsta55171711104
65Ali KizatbayStavanger52141311956
66Victor Lindstad Nordstrand51151099811
66Thorbjørn Solheim StrømmenSøråshøgda512016153
68Aksel BræinMolde502020103
69Mathias SalthammerSki49131198813
69Emilian L. B. BjugnBærum49181010659
69Eirik Bjørge StrandFredrikstad FSU491210101078
72Bård Vangdal-JensenBergens48141311104
73Nikolay den RooverDragulf Oslo4712109976
73Madelein Strand AndvikMasfjorden4713109875
75Raphael StuhaugVolda Ørsta45151010555
75Benjamin MassonHordvik451817103
77Amalie Lahti FjellbyMasfjorden431710974
78David Mindestrømmen SimonsenSkadberg4213121074
79Kevin Tuan NguyenDragulf Oslo4111108756
79Simon Farstad-HareideNordstrand41201653
81Ask HannestadVålerenga401099666
81Kristina Krogh LangøyDragulf Oslo4015105555
81Symre Mathea GryttenSmeaheia4012121154
0Vebjørn Celius StrømmeHammerfest4020202
0Håkon SalteJæren4020202
84Vetle Klovning FolgerøStavanger391810654
84Tiago KarlsenNordstrand39201183
86Kristin Agni HellandMasfjorden3810107656
86Adrian Jeppsson BergOSSU381198555
88Oskar ØstenhedenGreveløkka371710103
89Sverre RommetveitSøråshøgda361088556
89Einar Ystad-DeglumGreveløkka361087655
91Thomas Nissen Hellerud1911U3510105555
91Jonas BødvarssonMoss3510101054
91Adam SelvikBergens351411103
0Vebjørn Abrahamsen Wikalta3520152
0Danail AndreevVolda Ørsta3520152
94Kristian FrøislandHorten34987556
94Fredrik Junha TøssebroSotra341010954
96Leandro Caruso Michel1911U331085556
96Amalie Linnea HeiboDragulf Akershus331355555
0Sivert GloppestadSandane3320132
0Birk Evertsen HoltetAlta3217152
98Ingeborg EikreDragulf Oslo311065557
98Sivert EspelandJæren311110103
100Lillebjørn Lhamo Olsen AasbergVålerenga3010555511
100Fredrik Sun-EdvardsenDragulf Oslo301055556
100Eskil Reikvam Briseid1911U301055555
0Emilie Esther Vitenberg1911U3020102
0Bastian Tenfjord EngelsenSøråshøgda3020102
101Vetle Killie KristiansenVålerenga29109554
101Stefan Ellingsen KanuckVeien29117654
101Iver Hov KleveGreveløkka29131063
101Olav HolmsenBærum28765558
101Solan BrevickKonnerud28108554
0Amar JukovicHaugerud2818102
101Amandus Innset-EkkjeFollo277555510
101Magnus Svendsen FolkvangSkadberg27106654
101Prakhar Mishra2715753
0Teodor EngelsenBergens2717102
0Ilana Tamar Vitenberg1911U2717102
101Steinar Skaaden FeldeSandane2613853
101Marius Bergen-SolvangStjernen26101063
101Jo Skjefte ByeSorte Hest2610973
101Anders FinnstunGreveløkka26101063
101Aleksandra HovdeLaksevåg2615653
0Liam YouDrammens2613132
101Matheo Emilian KjøniksenMoss25555556
101Jacob Worm-MullerDragulf Akershus25555555
101Sophie Elise Horgen MihajlovaDragulf Akershus25105554
101Sondre Sørebø1911U25105554
101Oliver AdriaenssensBærum25105554
101Magnus Kimsaas1911U25105554
101Leo GrimstadBærum25105554
101Kim Anders GillsæterRødtvet25105554
101Hallvard Foss BjørnstadDragulf Akershus25105554
101Finn Magnus KirkholtNordstrand25105554
101Sigurd Standal FlatenKragerø2511953
101Håkon RøedSarpsborg2511953
0Ludvig Elia LudvigsenAlta2515102
0Amro Al ShaeerElverum2515102
0Sigurd VevleSøråshøgda2410953
0Emil André Haveland MollandMasfjorden2411853
0Jens HegrenesSandane241592
0Adam HosethKristiansund2413112
0Nicholas KalombolaEidsvoll2385554
0Kasper Myhre-NielsenStavanger2310853
0Julian Bjørnsen OpsahlSandved2310853
0Simon EikelandJæren2210753
0Jeppe NielsenSørum2210753
0Tor Løseth WestgaardBergens2212102
0Jone LanghelleMasfjorden2165554
0Jonathan LarsenMasfjorden219663
0Frida Johanna Elsness1911U2110653
0Lukas KvaløHordvik2111102
0Isak Eckbo-AglenElverum2111102
0Haakon Mikelsen- NesseRødtvet211652
0Eivind ArntsenKristiansand2111102
0Arild BouquetRødtvet2111102
0Phillip Greve-Isdahl FlaaDragulf Oslo2055554
0Vetle RennanNordstrand2010553
0Vemund RaustølSki2010553
0Vemund M. FalkumDragulf Oslo2010553
0Sondre Gamborg-heggenBSU2010553
0Petter Bakke HanischDragulf Oslo2010553
0Noel PalmesenSøråshøgda2010553
0Mathias SvendsbergetElverum2010553
0Martin GøbelNordstrand2010553
0Jacob Lerberg-NielsenBergens2010553
0Hugo Øglend LønneJæren2010553
0Halvor Zach Skauge1911U2010553
0Fredrik ElsnessOSSU2010553
0Birk BraatenDragulf Akershus2010553
0Amund Bjørnarson Backer1911U2010553
0Alv Meland TofteNordstrand2010553
0Oskar Borg TegleStavanger2010102
0Nikolay ShantsevDragulf Oslo201552
0Mathea NærheimSmeaheia201192
0Isak Berner-JenssenKristiansund201192
0Edward ThoresenÅsmarka201192
0Daniel SivertsenKristiansund2010102
0August Myklebust Leopolder1911U2010102
0Albert LerschFredrikstad201372
0Isak BrattgjerdDragulf Oslo20201
0Evsuld MyagmarsurenTromsø20201
0Alexander KorobeinikFrøya20201
0Alexander AasenHaukås20201
0Emil GagnaireStjernen199553
0André StrømmenSøråshøgda199553
0Rebekka Eckbo-AglenElverum191092
0Lars Holten RaknerudGreveløkka191182
0Rakhimzhan Khamitov188553
0Cornelius SkrysethHennemarka SK181082
0Arav DhimanStavanger181352
0Jonas KvandeDragulf Oslo177553
0Victor LilliehöökDragulf Akershus171072
0Nicolai Leander OlsenSarpsborg17982
0Magne Emelius Jota-KarlsenGjøvik171072
0Erik AlbumNordstrand171252
0Adrian Elias NilsenKonnerud171072
0Sivert Schanche TørfossTromsø17171
0Håkon Sætrum17171
0Andreas NoerKongsvinger166553
0William Arntzen WalgrenBærum 161062
0Leander PettersenAskøy16161
0Skjalg Hagen-KerstenDragulf Akershus155553
0Sigurd Kvåle PlatouDragulf Akershus155553
0Sebastian Malecki UlsakerVålerenga155553
0Philip FinsnesDragulf Oslo155553
0Morten Andreas Riseth FlemmosDragulf Akershus155553
0Joshua StanislasDragulf Akershus155553
0Jana Mohamad AlmasriMasfjorden155553
0Henrik Mellbye DahlboSki155553
0Aron IrgensVålerenga155553
0Aksel TollefsenNordstrand155553
0Adrian Matteo Catalano KvamDragulf Oslo155553
0Yannis Pereira SeielstadVålerenga151052
0Tormod Iver KvelloDragulf Oslo151052
0Tinius Jørgensen HaglandStavanger151052
0Thomas Ditlev-SimonsenBærum151052
0Storm Erian BuddeCaissa151052
0Simon LykkenborgNordstrand151052
0Sigurd Hove HægelandDragulf Oslo151052
0Ruben BerlandHordvik151052
0Riccardo Daniele Piacquadio151052
0Pjotr Olavovitch ThorsenKampen pBU151052
0Nilas Sæth LilleBærum151052
0Mathias Ricci-OlsenVålerenga151052
0Mathias Finstad SkeieKampen pBU151052
0Mathias Bru-OlsenBærum151052
0Linus Astad1911U151052
0Linnea Sunde KobberdalNordstrand151052
0Liam HarperBærum151052
0Kristian Magnus Mook-Kleven1911U151052
0Kha Chang VoBærum151052
0Kerim SeceragocHaugerud151052
0Iver Jørgensen ØyenDragulf Oslo151052
0Harald GranH1, Halden151052
0Felix Wiger-NordåsSøråshøgda151052
0Eirik OrstadJæren151052
0Daniel AamodtNordstrand151052
0Brage Liam NilsenKonnerud151052
0Andreas Sanducu1911U151052
0Aksel KrogenesDragulf Oslo151052
0Aksel Johannes Sætnan Valio1911U151052
0Aksel Bakke WahlKonnerud151052
0Sava DunjicKristiansund15151
0Oliver Dias Wattø Hessa15151
0Martín Allende-UlebergEvje15151
0Khalil JimmoKristiansund15151
0Jon Magnus VågeHaugaland15151
0Henrik Marienborg StrømTromsø15151
0Elliot ToftebergVålerenga15151
0Sindre Fagnastøl BjørnenLaksevåg14862
0Sigurd Olai LilandSøråshøgda14952
0Alexander Almedal 14952
0Marius Haugen1911U13852
0Johan Fuskeland KroFredrikstad13852
0Emil Snorre VolkmerDragulf Akershus13852
0Wilhelm Hovlid-SimonsenHessa13131
0Thomas Nordfonn NordbøHaugaland13131
0Kristine BakkeKristiansand13131
0Iver Dahle IhrstadHarstad13131
0Filipp AndreevNordstrand12752
0Artyom RodinSmeaheia12752
0Anders Totland RongMasfjorden12752
0Alexandru FeodorovSorte Hest12752
0Umaima RajaDragulf Akershus11652
0Sigurd SkjerpenElverum11652
0John Mathew Ruiz MisjeSøråshøgda11652
0Sofia Stamenic GalåenDragulf Akershus11111
0Oliwier GawronskiHamar11111
0Mikael Biamon EriksenTromsø11111
0Jonatan ByeOs11111
0Jonas Ludvigsen NeremAlta11111
0Jakob Sande HaugsetSandane11111
0Bjarne OpsahlVolda Ørsta11111
0Anna FerkingstadHaugalandet11111
0Viktor Hauso Bjaaland Dragulf Akershus10552
0Vemund Førisdal1911U10552
0Tobias B. HelgøMasfjorden10552
0Tinius TreiderDragulf Oslo10552
0Sofie Murugesh BrandtsgårdBergens10552
0Sebastian CroitoruDragulf Akershus10552
0Noah L. FrøysethGreveløkka10552
0Mats Hov KleveGreveløkka10552
0Mathias Nikolaisen Østberg1911U10552
0Lucas FagerlundRødtvet10552
0Leon Alexander DalnokiDragulf Oslo10552
0Leo Conradi Amundsen-SteneSki10552
0Leander SkjævelandJæren10552
0Lauritz Nissen Hellerud1911U10552
0Kristoffer Lein-OulieSki10552
0Konrad Kramer Bolstad1911U10552
0Kamalesh MuraliKlUBB10552
0Joel EideStjernen10552
0Jakob DiepRødtvet10552
0Haider RajaDragulf Akershus10552
0Gustav Anton VolkmerDragulf Akershus10552
0Ewan Edvard GrotmolDragulf Akershus10552
0Emil Lahti FjellbyMasfjorden10552
0Diana KahnRødtvet10552
0Butoul Khaled HafezMasfjorden10552
0August Aarflot1911U10552
0Arne Berset DueDragulf Oslo10552
0Alise Oyut HellandMasfjorden10552
0Trym Erik Krohn SætereieSørum10101
0Timian X. L. Refvem1911U10101
0Ted BostrømKonnerud10101
0Taiyo SkjærvenNordstrand10101
0Sondre Skinlo BrodtkorbNordstrand10101
0Silja HillestadTromsø10101
0Sigurd KvisberglienKlyve10101
0Sigurd HelleNordstrand10101
0Sigurd Alsos1911U10101
0Sigrid Olava B. Forsmark1911U10101
0Sebastian GlesnesSotra10101
0Sebastian FridtunDragulf Oslo10101
0Sander Taylor Hessa10101
0Safin MansoorSøråshøgda10101
0Pavelas AdynecOsen10101
0Nikolai KrämerSmeaheia10101
0Nikolai GrinewitschKonnerud10101
0Niklas Kjørvik BentsenSarpsborg10101
0Nicholas Mo SandøyDirekte10101
0Matheo SepulvedaEvje10101
0Matheo Maximilian SandbergKampen pBU10101
0Markus ØrnSandved10101
0Magnus Sunde-FossKongsvinger10101
0Live WindingstadDragulf Oslo10101
0Lionel Caspian Jakobsen SandbergKampen pBU10101
0Leon Hiawata TranKampen pBU10101
0Leo A. R. ReinhardtNordstrand10101
0Leander RysgårdAalesunds10101
0Kristian Fængsrud-StraumnesRødtvet10101
0Kristalina AndreevaVolda Ørsta10101
0Kenneth VeibergSorte Hest10101
0Julian SchelanderKonnerud10101
0Jonas SolbakkenHamar10101
0Johannes Gifstad HegliKonnerud10101
0Johannes Eismann FlermoenLarvik10101
0Johannes Eiken ReilstadSandved10101
0Jacob Kringstad1911U10101
0Håkon OrstadJæren10101
0Even Tangen Asplin1911U10101
0Erica GlosimotNordstrand10101
0Emma NesseKonnerud10101
0Elise Bakke WahlKonnerud10101
0Eliceus Mogen SelsetTyristrand10101
0Eirik Laforce HaldenGreveløkka10101
0Brage Nøddebo MarkesethBergens10101
0Borgar Sjøgren UrsinSandved10101
0Ayumi SkjærvenNordstrand10101
0Annar Dunderovic SøntvedtKlyve10101
0Anea Sættan Valio1911U10101
0Andreas Hana KristoffersenBærum10101
0Alfred ThomsenVolda Ørsta10101
0Aksel Lund ØsterhagenVålerenga10101
0Adrian Slette LidBrattås10101
0Sondre LinkjendalKragerø991
0Silje SandbergKongsvinger991
0Robin strandenes RustenGreveløkka991
0Mathilde GrundtvigDragulf Oslo991
0Joakim Westvang1911U991
0Jens Møller ReintonNordstrand991
0Henning Nytræ HallandHarstad991
0Damian Eling991
0Benjamin T. TrøftmoenNord-Odal991
0Theo Thorstensen(Ådnamarka)881
0Theo Lind SchoutenTromsø881
0Swetcha Athaluri rajaDragulf Oslo881
0Selin Soultanpour-NaminStavanger881
0Rasmus LiaskarVolda Ørsta881
0Nicklas HaugomDokka881
0Michael Elias Nygaard-EriksenKongsvinger881
0Marius Nakken BjørsholHessa881
0Lwnd AfandiMasfjorden881
0Katlyn Svetlana Coker881
0Fredrik KvangravenKristiansand881
0Ask ThorvaldsenKlyve881
0Trym Selland771
0Teham YohannesSandane771
0Sebastian LauritzenKristiansand771
0Ola Hennøy VikeslandBergens771
0Nicolas HeimdalNord-Odal771
0Martin Pedersen FrydenlundHamar771
0Martin FuglesangDragulf Oslo771
0Ksavery Andre PaprockiBergens771
0Kevin ThuneVålerenga771
0Karoline GrundtvigDragulf Oslo771
0Elvira VollstadTromsø771
0Einar BakkenBrattås771
0Ane Maardalen ThorbjørnsenLaksevåg771
0Andreas EspelidAskøy771
0Andreas BergeJæren771
0Vetle WeslyeFollo661
0Richard Eger661
0Per August Halle HaugenLarvik661
0Oscar MyrhaugTromsø661
0Moritz VolkmerDragulf Akershus661
0Leif Martin SyversrudNes661
0Leander Hærnes Hovden661
0Kristoffer BjørklundVolda Ørsta661
0Kristian Petrus Førrisdahl JohansenSarp661
0Håvard Hoftun Kvammen661
0Halvard Wennberg KarlsenLillesand661
0Gaute Tonheim GrøteidSunnfjord Sjakklubb661
0Filip Bjaanes LemvikSmeaheia661
0Eivind Hagalid RavnåsSandved661
0Casper EttrupSøråshøgda661
0Zixuan Zeng551
0Yohan RijuOSSU551
0Yismake Ejigu Alemayehu1911U551
0William NilsenSøråshøgda551
0William IngierDragulf Akershus551
0Vladislav Hansen551
0Victor GerdinBærum551
0Vetle OpstadKonnerud551
0Vetle Idsø551
0Vemund SolbergHamar551
0Vegard Hoftun KvammenGreveløkka551
0Vea RajalaDragulf Akershus551
0Valdemar Schnedler JohansenKampen pBU551
0Ulrik Eliassen551
0Ulf-Konrad Hagen-Kersten Dragulf Akershus551
0Torjan Albrigtsen Dragulf Akershus551
0Tommy SkjelbredBergens551
0Tomine Rogneflåten551
0Tomasz PurcNordstrand551
0Tollak Espegren Aarsland551
0Tobias Stub DrevdalSki551
0Tobias Røren-JohansenKonnerud551
0Tobias ForgaardDragulf Oslo551
0Tobias Austnes Sevilhaug Dragulf Oslo551
0Theodor PadosDragulf Oslo551
0Theo Hernar-AaseSotra551
0Theo Elling Johansen Veigaard 551
0Teodor FjeldstadSotra551
0Sunniva Salte551
0Stefan Kharakoz1911U551
0Starkadur JonassonBærum551
0Sondre TrodalMasfjorden551
0Sondre Parr551
0Sondre Huuse-RøneidGreveløkka551
0Sondre HiimStavanger551
0Sofie SamosirSkadberg551
0Sofia Augusta MurudElverum551
0Simon EllingsenDragulf Oslo551
0Simen Solvåg-BørresenBergens551
0Silja BoreSkadberg551
0Silas Gilbert Hansen551
0Sigve Førisdal1911U551
0Sigurd Smith Ulseth Dragulf Oslo551
0Sigurd Mikkelsen NesseRødtvet551
0Sigurd MellebyDragulf Oslo551
0Sigurd HåvikDragulf Oslo551
0Sigrid Anea Sætnan Valio1911U551
0Shakur AbdiBærum551
0Sebastian MortensenSmeaheia551
0Sara Murugesh BrandtsgårdBergens551
0Samuel Rege551
0Samara Haukås-Eide Soares LopesSøråshøgda551
0Sabina Gustafsson551
0Ruben Canas-GonzaloBergens551
0Rounika Moufidian551
0Riccardo Voto HellandDragulf Oslo551
0Rasmus Bo BeddellBergens551
0Philip Leopold Henriksen Dragulf Oslo551
0Philip EngelhartBærum551
0Petter WaageFana551
0Peder TorskangerpollBergens551
0Patrick Pulido UlvangNordstrand551
0Oscar Julius Tafjord-CarlsenDragulf Oslo551
0Oron Rossbakk Pelosof551
0Orion Gustav IbsenDragulf Oslo551
0Omid FathirandHaugerud551
0Ola Sømme551
0Oda Kofoed SkramstadBærum551
0Nora Sørebø1911U551
0Noah Thomsen HaalandSmeaheia551
0Noa Vegge-KristensenKonnerud551
0Nils Tore Espegren Aarsland551
0Nikolai RanhoffDragulf Akershus551
0Nikolai Fourman KloHaugerud551
0Niclas Grundt Grossmann1911U551
0Nathan De JoyaSkadberg551
0Natalie Paulsen TrælandHordvik551
0Mikkel Mellem SøbergElverum551
0Mikkel Magnæs AassDragulf Oslo551
0Mikael TenoldDragulf Oslo551
0Michal Lye551
0Mia FjellestadBærum551
0Meryem AndvikMasfjorden551
0Mathias RaaeVålerenga551
0Mathias KjetlandMasfjorden551
0Mathias Dalset Steineger1911U551
0Markus TorsvikFana551
0Markus BjørtomtDragulf Akershus551
0Manar Khaled AlshebliMasfjorden551
0Maia Velentza-HøgsteinSøråshøgda551
0Magnus Tirado Moritz-OlsenSorte Hest551
0Magnus SagenAskøy551
0Magnus Parr551
0Magnus Leander Ohren ØstigårdHamar551
0Magnus L-A SandveNordstrand551
0Magnus Grundt Grossmann1911U551
0Magnus Ekornes Indrebø1911U551
0Magnus Bakkejord Bjørkholt1911U551
0Magnus Andresen1911U551
0Magne Vaktskjold HamreBergens551
0Mads Nissen Aakvaag551
0Madeleine Bratland551
0Lykke Bolger-Melhus551
0Ludvig Iversen SlæperudSki551
0Linus ToftebergVålerenga551
0Linea Marie Engerkonnerud551
0Leonard AlexeevStavanger551
0Leo Berg-GrindheimBergens551
0Lars LindhGjøvik551
0Lars Klovning Pedersen551
0Kristoffer SalteJæren551
0Kristoffer Fuglseth VestreHamar551
0Konrad Hagen-KerstenDragulf Akershus551
0Kjetil HoslemoJæren551
0Karl Oskar SommerH1, Halden551
0Karl Anthony Owen1911U551
0Jørgen Loe AndersenHamar551
0Juni HersvikHaukås551
0Julie OpsethElverum551
0Julian Evander KjøniksenMoss551
0Jonathan FrøyshovHamar551
0Jonathan BirkelandSmeaheia551
0Jonatan Myklebust-Young551
0Jonatan H AndreassenÅsmarka551
0Jonas YksnøyKonnerud551
0Jonas Holth LaugloSki551
0Jonas Auklend551
0Johannes Moe StenerHamar551
0Johannes Efrem RusomKlyve551
0Johannes BrækkeKonnerud551
0Johann BornFridalen551
0Joakim Fuglseth VestreHamar551
0Jasper Villekjær-AamodtGreveløkka551
0Jaroslav MakarovSmeaheia551
0Jan Karol Statkiewicz551
0Jan Bartosz ChobotStavanger551
0Jacob JallandDragulf Oslo551
0Jacob Holmboe-Rye1911U551
0Iver N. HenrichsenNordstrand551
0Iver KvalheimSøråshøgda551
0Iver FykerudBærum551
0Isak BirkelandSmeaheia551
0Ingrid Vik Ugland1911U551
0Håkon Vartdal AarsætherVolda Ørsta551
0Håkon KjetlandMasfjorden551
0Hugo Chun Rong551
0Herman Haukeland HuthVålerenga551
0Herman Bø StaalesenStavanger551
0Heorhii DobroliubovTønsberg551
0Henrik Wadel-AndersenBergens551
0Henrik Skretting Andersen551
0Henrik Henne-MadsenDragulf Oslo551
0Henrik Emil RosvoldSøråshøgda551
0Henrik BechDrammens551
0Hayam Lharchichi RouichkaLaksevåg551
0Hanna Schanche TørfossTromsø551
0Hall Schartum-HansenGreveløkka551
0Haaken Bjørk-Skaflestad1911U551
0Gaute Hermansen Jordhøy1911U551
0Gabriel KvernhaugSørum551
0Fredrik Oppedal PedersenBergens551
0Franek Buczek551
0Francesco Hjelleseth MoroniBergens551
0Filip Halvorsen1911U551
0Felix SvalastogaBergens551
0Eyosias TsegawSki551
0Eskil Møklebust-LienDragulf Oslo551
0Eskil ElgesemBærum551
0Eskil Andreas Mjaavatten-HansenBærum551
0Erling Skaug1911U551
0Erlend SandangerVålerenga551
0Erik Mæhla HoelUllr551
0Endre Kvestad VatnarDragulf Oslo551
0Elio FosseSkadberg551
0Elias SlettemarkRødtvet551
0Elias Sandkjær Engmark1911U551
0Eivind Johnsrud Sætrang1911U551
0Eira Gotland SaugenElverum551
0Einar Baban-OlsenDragulf Akershus551
0Edward IngierDragulf Akershus551
0Edvard Eliassen551
0Edgar BratveitNordstrand551
0Didier DuerrmeyerOslo SSU551
0Daniel Shahid SallesSøråshøgda551
0Christoffer UndrumRakkestad551
0Christoffer Solberg Flo1911U551
0Chris Martin SorkmoUllr551
0Børge Mæhla HoelUllr551
0Byrge Solheim FjordheimBergens551
0Brede SeldalJæren551
0Brage Bjaanæs1911U551
0Bjørn Herland Gudmundsen551
0Benjamin TenoldDragulf Oslo551
0Benjamin KirkebergCaissa551
0Benjamin Bist1911U551
0Bendik Ladderud MittetDragulf Oslo551
0Aya-Alisha ShifaNordstrand551
0Axel Veiby HolmBærum551
0August AmundsenSørum551
0Audun CarlinBærum551
0Asbjørn Skretting551
0Aron Zibudis1911U551
0Aron Bjørke551
0Anton AndreevNordstrand551
0Andreas Lyfjell Nielsen1911U551
0Andreas Grundseth KristiansenHamar551
0Anders Tran HoemOslo SSU551
0Anastasia OstaninaOs551
0Amund Saugestad1911U551
0Amund Bomo ØygardenBærum551
0Amandus FjeldstadSotra551
0Alexander Vasquez RøsjøBærum551
0Alexander Rosnes Jakobsen551
0Alexander IakhnoDragulf Oslo551
0Albert Knoph Olsen1911U551
0Aksel T. Weinberger1911U551
0Aksel Ruud SørensenDragulf Oslo551
0Aksel Hjermstad Strand1911U551
0Adrian Omar KitmittoVålerenga551
0Adian KhanDragulf Oslo551
0Adam RødBergens551
0Adam MatlakHamar551

Valid HTML 4.01!