Klasse Mikroputt I Mikroputt har 376 spillere spilt 669 turneringer
Samlet har 822 spillere spilt 1405 turneringer
Sist oppdatert: Saturday 16. June 2018
USF-siden BGP 2018 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Nicolai ØstensenKlyve10020202020208
2Emil Støen MoellHorten96202020191711
3Eirik Eikeland FurulundNordstrand93202019171711
3Leo Alexander MyrnesStavanger9320191918175
5Rafe RehmanVålerenga8720201715156
6Jørgen FrøislandHorten8320171615157
7Lars Ystad-DeglumGreveløkka8020171515136
8Monish BavishiBærum7417171613118
8Andreas AnfindsenSmeaheia7418151414137
10Nicolai FrøyshovHamar7317151513135
11Tuva Sægrov ØygardSandane681717151185
11Magnus Lid HagenSotra68202016124
13Halldor Olaves GryttenSmeaheia671816131195
14Tarek AlkhatibAverøya66171717154
14Magnus TyldenKristiansund6620201794
16Anna BlauhutSarpsborg65201713877
17Oline Sundby WaageSotra62201715104
18Leonard Horsfjord GlomnesOslo Barnesjakklubb60181711955
19Victor StratBærum59171711955
20Sharam SheresadAlta572020173
21Arian Amundsen BorgaasMoss56171511766
22Jacob TollefsenNordstrand541413121056
22Leo Oliver LudvigsenAlta542017173
24Tobias OlsenKlyve5116151194
24Villum KierulfKonnerud512018133
24Thorbjørn Solheim StrømmenSøråshøgda512016153
24Alina ShehzadSandved511917153
28Ingrid AnfindsenSmeaheia5017141364
29Balder BakkerudSki4920136555
30Rasmus L. VinogradovBergens4415131154
30Hans Michael SchnellKristiansand44201593
32Viljar SæterKristiansund431515133
33Mathias SalthammerSki411388755
34Eirik Bjørge StrandFredrikstad4012107655
34Markus H. BodvarssonMoss40201553
0Aksel BræinMolde4020202
36Tiago KarlsenNordstrand39201183
36Mathias SkredeSmeaheia39201273
0Felix TunsjøOslo Barnesjakklubb3920192
38Johannes Djupedal PowerBergens38198654
39Jakob DaleSotra37171553
39Halvor OlsenSøråshøgda371313113
0Alfred Keilen ThomsenVolda Ørsta3720172
41Victor Lindstad Nordstrand36159754
41Jens Emil NordmarkJæren36171093
41Even Huneide HetlandHorten36151383
44Bella Marie YoungSotra351510554
0Vebjørn Abrahamsen Wikalta3520152
0Danail AndreevVolda Ørsta3520152
0Benjamin MassonHordvik3518172
45Even N. JohannessenHaukås34171073
46Øyvind FagerlundSmeaheia33151083
47August BrattgjerdOslo Barnesjakklubb32139554
47Tim SagenDragulf32151163
47Per Håkon Skuggerud DahlHamar32131183
47Nicolas Haugen KrogvoldGreveløkka32131183
51Fredrik Sun-EdvardsenOslo Barnesjakklubb301055556
52Symre Mathea GryttenSmeaheia28121153
52Frederik NordahlBærum2818553
0Cyril KarlsenKristiansand2817112
54Prakhar Mishra2715753
0Oskar ØstenhedenGreveløkka2717102
55Noah Darbinian-JohansenNordstrand26655555
55Marius Bergen-SolvangStjernen26101063
57Lillebjørn Lhamo Olsen AasbergVålerenga25555555
57Sigurd Standal FlatenKragerø2511953
57Nikolay den RooverOslo Barnesjakklubb259973
60Stefan Ellingsen KanuckVeien2411763
60Bobo Solan HedinDragulf2410953
0Bjørn Håkon VikenesVolda Ørsta Slu241592
0Adam HosethKristiansund2413112
62Ali KizatbayStavanger2313553
0Sivert EspelandJæren2111102
0Simon Farstad-HareideNordstrand211652
0Isak Berner-JenssenKristiansund201192
0Edward ThoresenÅsmarka201192
0Daniel SivertsenKristiansund2010102
0Albert LerschFredrikstad201372
0Vebjørn Celius StrømmeHammerfest20201
0Sivert GloppestadSandane20201
0Håvard HaugOslo Barnesjakklubb20201
0Håkon SalteJæren20201
0Evsuld MyagmarsurenTromsø20201
0Alexander KorobeinikFrøya20201
63André StrømmenSøråshøgda199553
0Fredrik Junha TøssebroSotra191092
0Subhan GilmessenVålerenga181262
0Steinar Skaaden FeldeSandane181352
0Olav Sundby WaageSotra181352
0Amar JukovicHaugerud18181
0Nicolai Leander OlsenSarpsborg17982
0Magne Emelius Jota-KarlsenGjøvik171072
0Eirik Bernseter KeilenVolda Ørsta Slu171162
0Sivert Schanche TørfossTromsø17171
0Håkon Sætrum17171
0Birk Evertsen HoltetAlta17171
64Olav HolmsenBærum166553
64Emilian L. B. BjugnBærum166553
0Anders FinnstunGreveløkka161062
0Leander PettersenAskøy16161
0Haakon Mikelsen- NesseRødtvet16161
66Sverre RommetveitSøråshøgda155553
66Philip FinsnesOslo Barnesjakklubb155553
66Morten Andreas Riseth FlemmosDragulf155553
66Joshua StanislasDragulf155553
66Ingeborg EikreOslo Barnesjakklubb155553
66Eskil Reikvam Briseid1911U155553
66Amandus Innset-EkkjeSki155553
0Jonas BødvarssonMoss151052
0Halvor Zach Skauge1911U151052
0Daniel AamodtNordstrand151052
0Sava DunjicKristiansund15151
0Oliver Dias Wattø Hessa15151
0Nikolay ShantsevOslo Barnesjakklubb15151
0Ludvig Elia LudvigsenAlta15151
0Khalil JimmoKristiansund15151
0Jens HegrenesSandane15151
0Henrik Marienborg StrømTromsø15151
0Elliot ToftebergVålerenga15151
0Amro Al ShaeerElverum15151
0Vetle Killie KristiansenVålerenga14952
0Sindre Fagnastøl BjørnenLaksevåg14862
0Sigurd VevleSøråshøgda14952
0Vegard FjørtoftVeien14141
0Rakhimzhan Khamitov13852
0Kasper Myhre-NielsenStavanger13852
0Johnson ShiStjernen13852
0Johan Fuskeland KroFredrikstad13852
0Emil André Haveland MollandMasfjorden13852
0Adrian Jeppsson BergOSSU13852
0Wilhelm Hovlid-SimonsenHessa13131
0Liam YouDrammens13131
0Kristine BakkeKristiansand13131
0Iver Dahle IhrstadHarstad13131
0Jonas KvandeOslo Barnesjakklubb12752
0Einar Ystad-DeglumGreveløkka12752
0Tor Løseth WestgaardBergens12121
0Erik AlbumNordstrand12121
0Vetle Klovning FolgerøStavanger11652
0Kristin Agni HellandMasfjorden11652
0John Mathew Ruiz MisjeSøråshøgda11652
0Frida Johanna Elsness1911U11652
0Oliwier GawronskiHamar11111
0Monir Khaled AlshebliMasfjorden Sku11111
0Mikael Biamon EriksenTromsø11111
0Lukas KvaløHordvik11111
0Jonatan ByeOs11111
0Jakob Sande HaugsetSandane11111
0Isak Eckbo-AglenElverum SKU11111
0Håkon RøedSarpsborg11111
0Arild BouquetRødtvet11111
0Adam SelvikBergens11111
0Viktor Hauso Bjaaland Dragulf10552
0Sondre Sørebø1911U10552
0Solan BrevickKonnerud10552
0Sofie Murugesh BrandtsgårdBergens10552
0Sigurd Kvåle PlatouDragulf USK10552
0Sebastian Malecki UlsakerVålerenga10552
0Phillip Greve-Isdahl FlaaOslo Barnesjakklubb10552
0Noel PalmesenSøråshøgda10552
0Magnus Kimsaas1911U10552
0Leander SkjævelandJæren10552
0Kristoffer Lein-OulieSki10552
0Konrad Kramer Bolstad1911U10552
0Kim Anders GillsæterRødtvet10552
0Kamalesh MuraliKlUBB10552
0Jakob DiepRødtvet10552
0Henrik Mellbye DahlboSki10552
0Fredrik ElsnessOSSU10552
0Finn Magnus KirkholtNordstrand10552
0Ewan Edvard GrotmolDragulf10552
0Aron IrgensVålerenga10552
0Arne Berset DueOslo Barnesjakklubb10552
0Silja HillestadTromsø10101
0Sander Taylor Hessa10101
0Magnus Sunde-FossKongsvinger10101
0Kristalina AndreevaVolda Ørsta Slu10101
0Johannes Eismann FlermoenLarvik10101
0Eivind ArntsenKristiansand10101
0Ben George KvingedalMasfjorden10101
0Annar Dunderovic SøntvedtKlyve10101
0Silje SandbergKongsvinger991
0Robin strandenes RustenGreveløkka991
0Rebekka Eckbo-AglenElverum SKU991
0Mathea NærheimSmeaheia991
0Madelein Strand AndvikMasfjorden991
0Joakim Westvang1911U991
0Jens Møller ReintonNordstrand991
0Henning Nytræ HallandHarstad991
0Theo Thorstensen(Ådnamarka)881
0Theo Lind SchoutenTromsø881
0Nicklas HaugomDokka881
0Michael Elias Nygaard-EriksenKongsvinger881
0Mateja KrbacevicBergens881
0Marius Nakken BjørsholHessa881
0Leandro Caruso Michel1911U881
0Fredrik KvangravenKristiansand881
0Emil Snorre VolkmerDragulf881
0Cornelius SkrysethHennemarka SK881
0Ask ThorvaldsenKlyve881
0Victor LilliehöökDragulf USK771
0Sebastian LauritzenKristiansand771
0Nicolas HeimdalNord-Odal771
0Martin Pedersen FrydenlundHamarSSU771
0Martin FuglesangOslo Barnesjakklubb771
0Kevin Tuan NguyenHorten771
0Jo Skjefte ByeSorte Hest771
0Elvira VollstadTromsø771
0Einar BakkenBrattås771
0David Mindestrømmen SimonsenSkadberg771
0Ane Maardalen ThorbjørnsenLaksevåg771
0Andreas EspelidAskøy771
0Andreas BergeJæren771
0Amalie Lahti FjellbyMasfjorden Sku771
0William Arntzen WalgrenBærum 661
0Vetle WeslyeFollo661
0Sigurd SkjerpenElverum SKU661
0Per August Halle HaugenLarvik661
0Oscar MyrhaugTromsø661
0Moritz VolkmerDragulf661
0Leif Martin SyversrudNes661
0Kristian Petrus Førrisdahl JohansenSarp661
0Halvard Wennberg KarlsenLillesand661
0Filip Bjaanes LemvikSmeaheia661
0Eivind Hagalid RavnåsSandved661
0Andreas NoerKongsvinger661
0Zixuan Zeng551
0Yohan RijuOSSU551
0Yismake Ejigu Alemayehu1911U551
0Yannis Pereira SeielstadVålerenga551
0Victor GerdinBærum551
0Vetle RennanNordstrand551
0Vetle OpstadKonnerud551
0Vemund SolbergHamar551
0Vemund RaustølSki551
0Vemund Førisdal1911U551
0Vegard KvalbeinSmeaheia551
0Vea RajalaDragulf551
0Tollak Espegren AarslandHå SS551
0Tobias Stub DrevdalSki551
0Tobias Røren-JohansenKonnerud551
0Tobias ForgaardOslo Barnesjakklubb551
0Tobias Austnes Sevilhaug Oslo barnesjakklubb551
0Tinius Jørgensen HaglandStavanger551
0Thomas Nissen Hellerud1911U551
0Thomas Ditlev-SimonsenBærum551
0Theo Hernar-AaseSotra551
0Teodor FjeldstadSotra551
0Starkadur JonassonBærum551
0Sondre Gamborg-heggenBSU551
0Skjalg Hagen-KerstenDragulf USK551
0Simon EikelandJæren551
0Simen Solvåg-BørresenBergens551
0Silja BoreSkadberg551
0Sigurd Olai LilandSøråshøgda551
0Sigurd Mikkelsen NesseRødtvet551
0Sigurd MellebyOslo Barnesjakklubb551
0Sebastian CroitoruDragulf551
0Sara Murugesh BrandtsgårdBergens551
0Ruben Canas-GonzaloBergens551
0Ruben BerlandHordvik551
0Rasmus Bo BeddellBergens551
0Raphael StuhaugVolda Ørsta551
0Philip Leopold Henriksen Oslo Barnesjakklubb551
0Philip EngelhartBærum551
0Petter WaageFana551
0Orion Gustav IbsenOslo Barnesjakklubb551
0Oliver AdriaenssensBærum551
0Noa Vegge-KristensenKonnerud551
0Nils Tore Espegren AarslandHå SS551
0Nikolai RanhoffDragulf551
0Nikolai Fourman KloHaugerud551
0Niclas Grundt Grossmann1911U551
0Nathan De JoyaSkadberg551
0Natalie Paulsen TrælandHordvik551
0Mikkel Magnæs AassOslo Barnesjakklubb551
0Mikael TenoldOslo Barnsjakklub551
0Mia FjellestadBærum551
0Mathias SvendsbergetElverum SKU551
0Mathias Ricci-OlsenVålerenga551
0Mathias RaaeVålerenga551
0Mathias Nikolaisen Østberg1911U551
0Mathias Dalset Steineger1911U551
0Mathias Bru-OlsenBærum551
0Martin GøbelNSKU551
0Markus TorsvikFana551
0Markus BjørtomtDragulf USK551
0Marius Haugen1911U551
0Magnus Svendsen FolkvangSkadberg551
0Magnus L-A SandveNordstrand551
0Magnus Grundt Grossmann1911U551
0Magnus Bakkejord Bjørkholt1911U551
0Magnus Andresen1911U551
0Madeleine Bratland551
0Ludvig Iversen SlæperudSki551
0Lucas FagerlundRødtvet551
0Linus ToftebergVålerenga551
0Linnea Sunde KobberdalNordstrand551
0Linea Marie Engerkonnerud551
0Leonard AlexeevStavanger551
0Leo GrimstadBærum551
0Leo Conradi Amundsen-SteneSki551
0Leo Berg-GrindheimBergens551
0Lauritz Nissen Hellerud1911 U551
0Kristoffer SalteJæren551
0Konrad Hagen-Kerstendragulf USK551
0Kjetil HoslemoJæren551
0Kerim SeceragocHaugerud551
0Karl Oskar SommerBarnesjakklubben H1551
0Juni HersvikHaukås551
0Julie OpsethElverum551
0Jone LanghelleMasfjorden551
0Jonas YksnøyKonnerud551
0Johannes Efrem RusomKlyve551
0Johannes BrækkeKonnerud551
0Johann BornFridalen551
0Jaroslav MakarovSmeaheia551
0Jana Mohamad AlmasriMasfjorden Sku551
0Jacob JallandOslo Barnesjakklubb551
0Jacob Lerberg-NielsenBergens551
0Iver KvalheimSøråshøgda551
0Iver FykerudBærum551
0Ingrid Vik Ugland1911U551
0Hugo Øglend LønneJæren551
0Heorhii DobroliubovTønsberg551
0Henrik Wadel-AndersenBergens551
0Henrik Henne-MadsenOslo Barnesjakklubb551
0Henrik Emil RosvoldSøråshøgda551
0Hayam Lharchichi RouichkaLaksevåg551
0Harald GranHalden551
0Hanna Schanche TørfossTromsø551
0Gustav Anton VolkmerDragulf551
0Filip Halvorsen1911U551
0Felix Wiger-NordåsSøråshøgda551
0Eyosias TsegawSki551
0Eskil Møklebust-LienOslo Barnesjakklubb KK551
0Elio FosseSkadberg551
0Elias SlettemarkRødtvet551
0Eirik OrstadJæren Skulesjakk551
0Eira Gotland SaugenElverum551
0Einar Baban-OlsenDragulf551
0Edgar BratveitNordstrand551
0Diana KahnRødtvet551
0Daniel Shahid SallesSøråshøgda551
0Christoffer UndrumRakkestad551
0Byrge Solheim FjordheimBergens551
0Butoul Khaled HafezMasfjorden Sku551
0Brede SeldalJæren Skulesjakk551
0Benjamin TenoldOslo Barnsjakklub551
0Benjamin KirkebergCaissas551
0Aya-Alisha ShifaNordstrand551
0Axel Veiby HolmBærum551
0August Aarflot1911U551
0Audun CarlinBærum551
0Ask HannestadVålerenga551
0Asbjørn Skretting551
0Arav DhimanStavanger551
0Andreas Lyfjell Nielsen1911U551
0Andreas Grundseth KristiansenHamar551
0Anastasia OstaninaOs551
0Amund Saugestad1911U551
0Amund Bomo ØygardenBærum551
0Amandus FjeldstadSotra551
0Amandus EkkjeFollo551
0Alv Meland TofteNordstrand551
0Alexandru FeodorovSorte Hest551
0Alexander Vasquez RøsjøBærum551
0Alexander Almedal 551
0Aleksandra HovdeLaksevåg551
0Albert Knoph Olsen1911U551
0Aksel TollefsenNordstrand551
0Aksel T. Weinberger1911U551
0Aksel Bakke WahlKonnerud551
0Adrian BergOSSU551
0Adian KhanOslo Barnesjakklubb551
0Adam MatlakHamar551

Valid HTML 4.01!