Klasse Mikroputt I Mikroputt har 421 spillere spilt 827 turneringer
Samlet har 919 spillere spilt 1705 turneringer
Sist oppdatert: Sunday 23. September 2018
USF-siden BGP 2018 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Emil Støen MoellHorten100202020202014
1Nicolai ØstensenKlyve10020202020209
3Eirik Eikeland FurulundNordstrand96202020191713
4Leo Alexander MyrnesStavanger9520191919186
5Jørgen FrøislandHorten90202017171611
6Rafe RehmanVålerenga8920201717158
6Oline Sundby WaageSotra8920201717156
8Magnus Lid HagenSotra8820202016125
9Magnus TyldenKristiansund862020201795
10Halldor Olaves GryttenSmeaheia8220181615137
11Lars Ystad-DeglumGreveløkka8020171515139
12Monish BavishiBærum78171716151312
13Victor StratBærum7717171713139
14Andreas AnfindsenSmeaheia7518151414148
15Nicolai FrøyshovHamar7317151513135
16Balder BakkerudSki7220151313118
17Villum KierulfKonnerud71202018134
18Anna BlauhutSarpsborg682017131088
18Tuva Sægrov ØygardSandane681717151186
20Ingrid AnfindsenSmeaheia661716141365
20Tarek AlkhatibAverøya66171717154
22Jakob DaleSotra651715151355
23Leonard Horsfjord GlomnesOslo Barnesjakklubb60181711956
23Viljar SæterKristiansund60171515134
25Arian Amundsen BorgaasMoss59171511978
26Sharam SheresadAlta572020173
27Even Huneide HetlandHorten56151311986
27Mathias SkredeSmeaheia5620171274
29Jacob TollefsenNordstrand541413121056
29Leo Oliver LudvigsenAlta542017173
31Tim SagenDragulf53151511665
32Bella Marie YoungSotra52171510555
33Noah Darbinian-JohansenNordstrand5113111010711
33Øyvind FagerlundSmeaheia5118151084
33Tobias OlsenKlyve5116151194
33Thorbjørn Solheim StrømmenSøråshøgda512016153
33Alina ShehzadSandved511917153
38Mathias SalthammerSki4913119888
39Frederik NordahlBærum482018554
40Olav Sundby WaageSotra4615131354
41Eirik Bjørge StrandFredrikstad45121010767
41Markus H. BodvarssonMoss452015554
43Victor Lindstad Nordstrand441598755
43Rasmus L. VinogradovBergens4415131154
43Hans Michael SchnellKristiansand44201593
46Bobo Solan HedinDragulf411710954
46Simon Farstad-HareideNordstrand41201653
48Symre Mathea GryttenSmeaheia4012121154
0Aksel BræinMolde4020202
49Tiago KarlsenNordstrand39201183
0Felix TunsjøOslo Barnesjakklubb3920192
50Johannes Djupedal PowerBergens38198654
51Halvor OlsenSøråshøgda371313113
0Alfred Keilen ThomsenVolda Ørsta3720172
52Jens Emil NordmarkJæren36171093
0Vebjørn Abrahamsen Wikalta3520152
0Danail AndreevVolda Ørsta3520152
0Benjamin MassonHordvik3518172
53Even N. JohannessenHaukås34171073
54August BrattgjerdOslo Barnesjakklubb32139554
54Ali KizatbayStavanger32139554
54Per Håkon Skuggerud DahlHamar32131183
54Nicolas Haugen KrogvoldGreveløkka32131183
58Fredrik Sun-EdvardsenOslo Barnesjakklubb301055556
59Stefan Ellingsen KanuckVeien29117654
60Olav HolmsenBærum28765555
0Cyril KarlsenKristiansand2817112
61Prakhar Mishra2715753
0Oskar ØstenhedenGreveløkka2717102
62Marius Bergen-SolvangStjernen26101063
0Liam YouDrammens2613132
63Lillebjørn Lhamo Olsen AasbergVålerenga25555556
63Sigurd Standal FlatenKragerø2511953
63Nikolay den RooverOslo Barnesjakklubb259973
63Jonas BødvarssonMoss25101053
67Sigurd VevleSøråshøgda2410953
0Bjørn Håkon VikenesVolda Ørsta Slu241592
0Adam HosethKristiansund2413112
68Sverre RommetveitSøråshøgda2385554
0Vegard KvalbeinSmeaheia221752
69Ingeborg EikreOslo Barnesjakklubb2165554
69Emilian L. B. BjugnBærum2165554
69Johnson ShiStjernen218853
0Sivert EspelandJæren2111102
0Ben George KvingedalMasfjorden2111102
0Nikolay ShantsevOslo Barnesjakklubb201552
0Mathea NærheimSmeaheia201192
0Isak Berner-JenssenKristiansund201192
0Edward ThoresenÅsmarka201192
0Daniel SivertsenKristiansund2010102
0Albert LerschFredrikstad201372
0Vebjørn Celius StrømmeHammerfest20201
0Sivert GloppestadSandane20201
0Håvard HaugOslo Barnesjakklubb20201
0Håkon SalteJæren20201
0Evsuld MyagmarsurenTromsø20201
0Alexander KorobeinikFrøya20201
72Vetle Killie KristiansenVålerenga199553
72André StrømmenSøråshøgda199553
0Monir Khaled AlshebliMasfjorden Sku191182
0Fredrik Junha TøssebroSotra191092
74Solan BrevickKonnerud188553
74Einar Ystad-DeglumGreveløkka187653
0Subhan GilmessenVålerenga181262
0Steinar Skaaden FeldeSandane181352
0Arav DhimanStavanger181352
0Amar JukovicHaugerud18181
76Kristian FrøislandHorten SKU177553
0Victor LilliehöökDragulf USK171072
0Nicolai Leander OlsenSarpsborg17982
0Mateja KrbacevicBergens17982
0Magne Emelius Jota-KarlsenGjøvik171072
0Erik AlbumNordstrand171252
0Eirik Bernseter KeilenVolda Ørsta Slu171162
0Amalie Lahti FjellbyMasfjorden Sku171072
0Sivert Schanche TørfossTromsø17171
0Håkon Sætrum17171
0Birk Evertsen HoltetAlta17171
77Kristin Agni HellandMasfjorden166553
0Madelein Strand AndvikMasfjorden16972
0Anders FinnstunGreveløkka161062
0Leander PettersenAskøy16161
0Haakon Mikelsen- NesseRødtvet16161
78Sigurd Kvåle PlatouDragulf USK155553
78Philip FinsnesOslo Barnesjakklubb155553
78Morten Andreas Riseth FlemmosDragulf155553
78Joshua StanislasDragulf155553
78Henrik Mellbye DahlboSki155553
78Eskil Reikvam Briseid1911U155553
78Aron IrgensVålerenga155553
78Amandus Innset-EkkjeSki155553
0Tinius Jørgensen HaglandStavanger151052
0Halvor Zach Skauge1911U151052
0Daniel AamodtNordstrand151052
0Sava DunjicKristiansund15151
0Oliver Dias Wattø Hessa15151
0Ludvig Elia LudvigsenAlta15151
0Khalil JimmoKristiansund15151
0Jon Magnus VågeHaugaland15151
0Jens HegrenesSandane15151
0Henrik Marienborg StrømTromsø15151
0Elliot ToftebergVålerenga15151
0Amro Al ShaeerElverum15151
0Sindre Fagnastøl BjørnenLaksevåg14862
0Sigurd Olai LilandSøråshøgda14952
0Vegard FjørtoftVeien14141
0Rakhimzhan Khamitov13852
0Leandro Caruso Michel1911U13852
0Kasper Myhre-NielsenStavanger13852
0Johan Fuskeland KroFredrikstad13852
0Emil André Haveland MollandMasfjorden13852
0Adrian Jeppsson BergOSSU13852
0Wilhelm Hovlid-SimonsenHessa13131
0Kristine BakkeKristiansand13131
0Iver Dahle IhrstadHarstad13131
0Jonas KvandeOslo Barnesjakklubb12752
0Tor Løseth WestgaardBergens12121
0Vetle Klovning FolgerøStavanger11652
0John Mathew Ruiz MisjeSøråshøgda11652
0Frida Johanna Elsness1911U11652
0Andreas NoerKongsvinger11652
0Oliwier GawronskiHamar11111
0Mikael Biamon EriksenTromsø11111
0Lukas KvaløHordvik11111
0Jonatan ByeOs11111
0Jakob Sande HaugsetSandane11111
0Isak Eckbo-AglenElverum SKU11111
0Håkon RøedSarpsborg11111
0Bård Vangdal-JensenBergens11111
0Arild BouquetRødtvet11111
0Anna FerkingstadHaugalandet11111
0Adam SelvikBergens11111
0Viktor Hauso Bjaaland Dragulf10552
0Vemund RaustølSki10552
0Sondre Sørebø1911U10552
0Sofie Murugesh BrandtsgårdBergens10552
0Skjalg Hagen-KerstenDragulf USK10552
0Sebastian Malecki UlsakerVålerenga10552
0Phillip Greve-Isdahl FlaaOslo Barnesjakklubb10552
0Noel PalmesenSøråshøgda10552
0Matheo Emilian KjøniksenMoss10552
0Magnus Kimsaas1911U10552
0Leo Conradi Amundsen-SteneSki10552
0Leander SkjævelandJæren10552
0Kristoffer Lein-OulieSki10552
0Konrad Kramer Bolstad1911U10552
0Kim Anders GillsæterRødtvet10552
0Kamalesh MuraliKlUBB10552
0Jone LanghelleMasfjorden10552
0Jana Mohamad AlmasriMasfjorden Sku10552
0Jakob DiepRødtvet10552
0Fredrik ElsnessOSSU10552
0Finn Magnus KirkholtNordstrand10552
0Ewan Edvard GrotmolDragulf10552
0Arne Berset DueOslo Barnesjakklubb10552
0Silja HillestadTromsø10101
0Sander Taylor Hessa10101
0Magnus Sunde-FossKongsvinger10101
0Kristalina AndreevaVolda Ørsta Slu10101
0Johannes Eismann FlermoenLarvik10101
0Eivind ArntsenKristiansand10101
0Annar Dunderovic SøntvedtKlyve10101
0Silje SandbergKongsvinger991
0Robin strandenes RustenGreveløkka991
0Rebekka Eckbo-AglenElverum SKU991
0Joakim Westvang1911U991
0Jens Møller ReintonNordstrand991
0Henning Nytræ HallandHarstad991
0Emil GagnaireStjernen SKU991
0Theo Thorstensen(Ådnamarka)881
0Theo Lind SchoutenTromsø881
0Selin Soultanpour-NaminStavanger881
0Nicklas HaugomDokka881
0Nicholas KalombolaEidsvoll881
0Michael Elias Nygaard-EriksenKongsvinger881
0Marius Nakken BjørsholHessa881
0Fredrik KvangravenKristiansand881
0Emil Snorre VolkmerDragulf881
0Cornelius SkrysethHennemarka SK881
0Ask ThorvaldsenKlyve881
0Trym Selland771
0Sebastian LauritzenKristiansand771
0Nicolas HeimdalNord-Odal771
0Martin Pedersen FrydenlundHamarSSU771
0Martin FuglesangOslo Barnesjakklubb771
0Ksavery Andre PaprockiBergens771
0Kevin Tuan NguyenHorten771
0Jo Skjefte ByeSorte Hest771
0Elvira VollstadTromsø771
0Einar BakkenBrattås771
0David Mindestrømmen SimonsenSkadberg771
0Ane Maardalen ThorbjørnsenLaksevåg771
0Andreas EspelidAskøy771
0Andreas BergeJæren771
0Adrian Elias NilsenKonnerud771
0William Arntzen WalgrenBærum 661
0Vetle WeslyeFollo661
0Sigurd SkjerpenElverum SKU661
0Richard Eger661
0Per August Halle HaugenLarvik661
0Oscar MyrhaugTromsø661
0Moritz VolkmerDragulf661
0Leif Martin SyversrudNes661
0Kristian Petrus Førrisdahl JohansenSarp661
0Jonathan LarsenMasfjorden661
0Halvard Wennberg KarlsenLillesand661
0Filip Bjaanes LemvikSmeaheia661
0Eivind Hagalid RavnåsSandved661
0Casper EttrupSøråshøgda661
0jonatan myklebust-young551
0Zixuan Zeng551
0Yohan RijuOSSU551
0Yismake Ejigu Alemayehu1911U551
0Yannis Pereira SeielstadVålerenga551
0William NilsenSøråshøgda551
0Victor GerdinBærum551
0Vetle RennanNordstrand551
0Vetle OpstadKonnerud551
0Vetle Idsø551
0Vemund SolbergHamar551
0Vemund M. FalkumOslo Barnesjakklubb551
0Vemund Førisdal1911U551
0Vea RajalaDragulf551
0Ulf-Konrad Hagen-Kersten Dragulf USK551
0Tomine Rogneflåten551
0Tollak Espegren AarslandHå SS551
0Tobias Stub DrevdalSki551
0Tobias Røren-JohansenKonnerud551
0Tobias ForgaardOslo Barnesjakklubb551
0Tobias B. HelgøMasfjorden551
0Tobias Austnes Sevilhaug Oslo barnesjakklubb551
0Thomas Nissen Hellerud1911U551
0Thomas Ditlev-SimonsenBærum551
0Theo Hernar-AaseSotra551
0Teodor FjeldstadSotra551
0Storm Erian BuddeCaissas ungdom551
0Starkadur JonassonBærum551
0Sondre Gamborg-heggenBSU551
0Simon EllingsenOslo Barnesjakklubb551
0Simon EikelandJæren551
0Simen Solvåg-BørresenBergens551
0Silja BoreSkadberg551
0Sigurd Mikkelsen NesseRødtvet551
0Sigurd MellebyOslo Barnesjakklubb551
0Sebastian CroitoruDragulf551
0Sara Murugesh BrandtsgårdBergens551
0Samuel Rege551
0Samara Haukås-Eide Soares LopesSøråshøgda551
0Sabina Gustafsson551
0Ruben Canas-GonzaloBergens551
0Ruben BerlandHordvik551
0Rounika Moufidian551
0Rasmus Bo BeddellBergens551
0Raphael StuhaugVolda Ørsta551
0Philip Leopold Henriksen Oslo Barnesjakklubb551
0Philip EngelhartBærum551
0Petter WaageFana551
0Oron Rossbakk Pelosof551
0Orion Gustav IbsenOslo Barnesjakklubb551
0Oliver AdriaenssensBærum551
0Noa Vegge-KristensenKonnerud551
0Nils Tore Espegren AarslandHå SS551
0Nikolai RanhoffDragulf551
0Nikolai Fourman KloHaugerud551
0Niclas Grundt Grossmann1911U551
0Nathan De JoyaSkadberg551
0Natalie Paulsen TrælandHordvik551
0Mikkel Magnæs AassOslo Barnesjakklubb551
0Mikael TenoldOslo Barnsjakklub551
0Mia FjellestadBærum551
0Mathias SvendsbergetElverum SKU551
0Mathias Ricci-OlsenVålerenga551
0Mathias RaaeVålerenga551
0Mathias Nikolaisen Østberg1911U551
0Mathias Dalset Steineger1911U551
0Mathias Bru-OlsenBærum551
0Martin GøbelNSKU551
0Markus TorsvikFana551
0Markus BjørtomtDragulf USK551
0Marius Haugen1911U551
0Maia Velentza-HøgsteinSøråshøgda551
0Magnus Svendsen FolkvangSkadberg551
0Magnus L-A SandveNordstrand551
0Magnus Grundt Grossmann1911U551
0Magnus Ekornes IndrebøSK av 1911 U551
0Magnus Bakkejord Bjørkholt1911U551
0Magnus Andresen1911U551
0Madeleine Bratland551
0Lykke Bolger-Melhus551
0Ludvig Iversen SlæperudSki551
0Lucas FagerlundRødtvet551
0Linus ToftebergVålerenga551
0Linnea Sunde KobberdalNordstrand551
0Linea Marie Engerkonnerud551
0Leonard AlexeevStavanger551
0Leo GrimstadBærum551
0Leo Berg-GrindheimBergens551
0Lauritz Nissen Hellerud1911 U551
0Kristoffer SalteJæren551
0Kristina Krogh LangøyOslo Barnesjakklubb551
0Konrad Hagen-Kerstendragulf USK551
0Kjetil HoslemoJæren551
0Kerim SeceragocHaugerud551
0Karl Oskar SommerBarnesjakklubben H1551
0Juni HersvikHaukås551
0Julie OpsethElverum551
0Jonas YksnøyKonnerud551
0Johannes Efrem RusomKlyve551
0Johannes BrækkeKonnerud551
0Johann BornFridalen551
0Jeppe NielsenSørum SKU551
0Jaroslav MakarovSmeaheia551
0Jacob JallandOslo Barnesjakklubb551
0Jacob Lerberg-NielsenBergens551
0Iver KvalheimSøråshøgda551
0Iver FykerudBærum551
0Ingrid Vik Ugland1911U551
0Hugo Øglend LønneJæren551
0Hugo Chun Rong551
0Herman Bø StaalesenStavanger551
0Heorhii DobroliubovTønsberg551
0Henrik Wadel-AndersenBergens551
0Henrik Skretting Andersen551
0Henrik Henne-MadsenOslo Barnesjakklubb551
0Henrik Emil RosvoldSøråshøgda551
0Hayam Lharchichi RouichkaLaksevåg551
0Harald GranHalden551
0Hanna Schanche TørfossTromsø551
0Gustav Anton VolkmerDragulf551
0Gabriel KvernhaugSørum SKU551
0Filipp AndreevNordstrand551
0Filip Halvorsen1911U551
0Felix Wiger-NordåsSøråshøgda551
0Eyosias TsegawSki551
0Eskil Møklebust-LienOslo Barnesjakklubb KK551
0Erik Mæhla HoelUllr551
0Elio FosseSkadberg551
0Elias SlettemarkRødtvet551
0Eirik OrstadJæren Skulesjakk551
0Eira Gotland SaugenElverum551
0Einar Baban-OlsenDragulf551
0Edgar BratveitNordstrand551
0Diana KahnRødtvet551
0Daniel Shahid SallesSøråshøgda551
0Christoffer UndrumRakkestad551
0Chris Martin SorkmoUllr551
0Børge Mæhla HoelUllr551
0Byrge Solheim FjordheimBergens551
0Butoul Khaled HafezMasfjorden Sku551
0Brede SeldalJæren Skulesjakk551
0Brage Liam NilsenKonnerud551
0Bjørn Herland Gudmundsen551
0Benjamin TenoldOslo Barnsjakklub551
0Benjamin KirkebergCaissas551
0Aya-Alisha ShifaNordstrand551
0Axel Veiby HolmBærum551
0August Aarflot1911U551
0Audun CarlinBærum551
0Ask HannestadVålerenga551
0Asbjørn Skretting551
0Aron Bjørke551
0Andreas Lyfjell Nielsen1911U551
0Andreas Grundseth KristiansenHamar551
0Anastasia OstaninaOs551
0Amund Saugestad1911U551
0Amund Bomo ØygardenBærum551
0Amandus FjeldstadSotra551
0Amandus EkkjeFollo551
0Alv Meland TofteNordstrand551
0Alexandru FeodorovSorte Hest551
0Alexander Vasquez RøsjøBærum551
0Alexander Almedal 551
0Aleksandra HovdeLaksevåg551
0Albert Knoph Olsen1911U551
0Aksel TollefsenNordstrand551
0Aksel T. Weinberger1911U551
0Aksel Bakke WahlKonnerud551
0Adrian Matteo Catalano KvamOslo Barnesjakklubb551
0Adrian BergOSSU551
0Adian KhanOslo Barnesjakklubb551
0Adam MatlakHamar551

Valid HTML 4.01!