Klasse Lilleputt I Lilleputt har 139 spillere spilt 257 turneringer
Samlet har 919 spillere spilt 1705 turneringer
Sist oppdatert: Sunday 23. September 2018
USF-siden BGP 2018 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Brynjar BakkeNordstrand9920202020199
2Sigurd RommetveitStavanger9420191918186
2Emre Amundsen BorgaasMoss9420202017176
4Lars Håvard Skuggerud DahlHamar9320201917176
5Tor Magnus HansenKristiansand9120201717175
6Johannes TyldenKristiansund8820202015135
7Eirik Pedersen ØdegaardAlta8420171715155
8Andreas EikremKristiansund8117171715156
9Sofie Kristine RatamaAlta77202020174
9Alexander SkredeSmeaheia77202020174
11Olav Holten FiskaaenStavanger741917161395
12Even GillestadKristiansund7317171513116
12Sindre Lyngsaunet Ytrestøyl Kristiansund73202020134
14Olav August D. TønnessenVolda Ørsta72202019134
15Sivert Olai ØyeGjøvik6715151511115
16Viljar Bergh SkeideKristiansund6217131111106
17Khaled AlkhatibAverøy6115131111115
18Sayed Elham HosainyGjøvik572020173
19Håvard FærdenSki5517161394
20Vinjar HammariAlta542017173
21Susanne WiggenAlta502017133
22Jonas Sæterlid HellaSotra492017123
22Albert Vogt-Østli1911U491915153
24Ledion BerishaHamar451715133
25Ksenija KorobeinikovaStavanger441717103
26Harald EkornåsvågKristiansand431515133
27Daniel VinichenkoNordstrand41171593
0John OommenKristiansand4020202
0Fredrik Berg Buxrud1911U3820182
28Sava DunjicKristiansund37109994
0Magnus FloBergens3720172
0Livia LindstadNordstrand3720172
29Cay Daniel LangeidNord-Odal36141393
0Lavran SundeHordvik3618182
30Jonas GilsKristiansund351510103
0Kasper LarsenMasfjorden3520152
0Alexander EinangenHammerfest3520152
0Abed Alrahman Khaled AlshebliMasfjorden Sku3520152
0Nikolai Dale MildeMasfjorden3417172
0Magnus MobækNes3417172
0Gardar Bjørnstadukjent3419152
0Seline Kvalheim-TømmerstølVolda Ørsta3217152
0Sverre SkillestadSki2515102
0Mikkel MathiassenGjøvik2313102
0Daniels KlintsSki2211112
0Sebastian Valentin ErvikFrøya20201
0Saad ElmiBærum20201
0Rune MæstadSmeaheia20201
0Olai Dyrhaug EriksenBergens20201
0Mattis Gammelmo WiksénGreveløkka20201
0Malin AmundsenHarstad20201
0Lykke-Merlot HelliesenCaissa20201
0Leopold Lodur-Lion HeartASKO20201
0Ervin Kavara BergSortland20201
0Emilie Lazareva1911U20201
0Eirik Strøm AustadBrattås20201
0Eirik AustadBrattås20201
0David L. VangenOSSU20201
0Audun Lund-Andersen SandveNordstrand20201
0Asbjørn Olai L. VikVolda Ørsta20201
0Theo N. JohannessenHaukås19191
0Tien Quoc TranDragulf18181
0Daniel KjeldsenStavanger18181
0Armin GalesicHaugerud18181
0Thomas SønnervigSki171072
0Xian LiVolda Ørsta17171
0Sverre LyeSmeaheia17171
0Sunniva Horsfjord GlomnesOslo Barnesjakklubb17171
0Sivert IhlenLarvik17171
0Sivert HaukåsMoss17171
0Nicklas SmaglioukovTromsø17171
0Markus LilletvedtMasfjorden17171
0Ludvik Storheim SannarnesSotra17171
0Jo Nicolai KristiansenFredrikstad17171
0Emilija VlkuBergens17171
0Emil RommetveitBergens17171
0Christopher SolheimSandane17171
0Adrian Fourman KloHaugerud17171
0Ådne WilbergMasfjorden16161
0Viktor TrotsaiHaugerud16161
0Matheo SchickSøråshøgda16161
0Leon Cincovic16161
0Amogh ManralStavanger16161
0Tygo PrinsenKragerø15151
0Tomas Hagerup KacelnikSki15151
0Sigurd LyeSmeaheia15151
0Sara Mathilde EliassenSmeaheia15151
0Rodrigo Cabello LopezStavanger15151
0Hermann Løland Fleime1911U15151
0Haakon Faye-LundCaissa15151
0Damian De JongMasfjorden Sku15151
0Anders LinjordStavanger15151
0Adrian RoklingBærum15151
0Viktor NiSmeaheia14141
0Phillip Hovland14141
0Madina KahnRødtvet14141
0Benjamin Ravnskog ByeOs sjakk14141
0Ola SkardingJæren13131
0Nataniel LauritzenKristiansand13131
0Matias Hagerup KacelnikSki13131
0Mark SpitzerBergens13131
0Elias Engen AkerholtHolmestrand13131
0Daniel StensvågKristiansand13131
0Andreas SandvikHaugalandet13131
0Andreas S GransethGjøvik13131
0Ananya RautelaRødtvet12121
0Tommy TranKristiansand11111
0Tala Al ShaeerElverum11111
0Simen MelingKristiansand11111
0Olav HjorthaugCaissa11111
0Ola Eken WollebækRødtvet11111
0Mikael HassanipourJæren Skulesjakklubb11111
0Johan Kristian StorebøOs sjakk11111
0Elias Fredrik BuddeVålerenga11111
0David HaugenDokka11111
0Asle Kydland11111
0Adrian EnoksenKlyve11111
0Peder Fiskebekk10101
0Onni KursulaBergens10101
0Mats Sollibråten HeimdalFryal10101
0Jonas Sunde KobberdalNordstrand10101
0Ismael Ally WangensteenRødtvet10101
0Khalil JimmoKristiansund991
0Julian Erik Fjæreide NævdalBergens991
0Isak RindalKristiansund991
0Elias SaeediGreveløkka991
0Abdallah MintaSki991
0Therese Ellisabeth HansenFryal881
0Syverin JohansenHamar881
0Lasse Hillersøy SkilbreiSotra881
0Julia ÅkessonBarnesjakklubben H1, Hald881
0Benhard ButeschønSki881
0Arnold Johan Helgevold Skretting881
0William Nybakke Fryal771
0Hedvig Engen EnestvedtDokka661
0Trym Langvasslien Fryal551
0Martin Bleken EmilsenFryal551
0Markus ØverbyFryal551
0Markus Hovdelien LoengDokka551

Valid HTML 4.01!