Klasse Lilleputt I Lilleputt har 218 spillere spilt 458 turneringer
Samlet har 1369 spillere spilt 2990 turneringer
Sist oppdatert: Sunday 09. December 2018
USF-siden BGP 2018 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Brynjar BakkeNordstrand100202020202014
1Olav August D. TønnessenVolda Ørsta10020202020208
1Sofie Kristine RatamaAlta10020202020206
4Lars Håvard Skuggerud DahlHamar9920202020199
5Eirik Pedersen ØdegaardAlta9420202017179
5Sigurd RommetveitStavanger9420191918188
5Tor Magnus HansenKristiansand9420202017177
5Emre Amundsen BorgaasMoss9420202017177
5Alexander SkredeSmeaheia9420202017176
10Johannes TyldenKristiansund8820202015135
11Albert Vogt-Østli1911U8420191515156
12Jonas Sæterlid HellaSotra8320171717126
13Susanne WiggenAlta8220171715135
13Lavran SundeHordvik8220181816105
13Kasper LarsenMasfjorden8220201715105
16Andreas EikremKristiansund8117171715156
17Olav Holten FiskaaenStavanger8019171615137
18Sivert Olai ØyeGjøvik7317151515118
18Seline Kvalheim-TømmerstølVolda Ørsta7317151513136
18Even GillestadKristiansund7317171513116
18Sindre Lyngsaunet Ytrestøyl Kristiansund73202020134
22Harald EkornåsvågKristiansand7117151513115
22Abed Alrahman Khaled AlshebliMasfjorden7120151511105
22Vinjar HammariAlta71201717174
25Fredrik Berg Buxrud1911U67201918104
26Xian LiVolda Ørsta64201717104
26Livia LindstadNordstrand64201717104
28Viljar Bergh SkeideKristiansund6217131111106
29Khaled AlkhatibAverøy6115131111116
29Ksenija KorobeinikovaStavanger611717101075
29Armin GalesicHaugerud61201813104
32Ledion BerishaHamar60171515134
33Emilie Lazareva1911U58201810104
33Theo N. JohannessenHaukås582019193
35Sayed Elham HosainyGjøvik572020173
36Håvard FærdenSki5517161394
37Tomas Hagerup KacelnikSki522017153
38Daniels KlintsSki47151111104
39Cay Daniel LangeidNord-Odal451413994
40Magnus MobækNes441717103
40Gardar BjørnstadDragulf441915103
42Markus LilletvedtMasfjorden431713133
43Daniel VinichenkoNordstrand41171593
0Shazil Khan ShehzadSandved4020202
0Olai Dyrhaug EriksenBergens4020202
0Leopold Lodur-Lion HeartASKO4020202
0John OommenKristiansand4020202
0Eirik AustadBrattås4020202
44Hermann Løland Fleime1911U381513103
44Adrian RoklingBærum381513103
46Sava DunjicKristiansund37109994
0Sigurd BrattlienNittedal3720172
0Magnus FloBergens3720172
0Asbjørn Olai L. VikVolda Ørsta3720172
47Daniel KjeldsenStavanger36181083
0Sverre LyeSmeaheia3619172
48Jonas GilsKristiansund351510103
0Linnea LarreOslo Barnesjakklubb3520152
0Alexander EinangenHammerfest3520152
49Onni KursulaBergens341410103
0Nikolai Dale MildeMasfjorden3417172
0Mattis Gammelmo WiksénGreveløkka3120112
0Saad ElmiBærum3020102
0Andreas Røberg BeitnesNordstrand3020102
0Madina KahnRødtvet2814142
0Julia ÅkessonBarnesjakklubben H1, Hald282082
0Jo Nicolai KristiansenFredrikstad2717102
0Viktor TrotsaiHaugerud2616102
0Storm BrattlienNittedal2616102
0Matheo SchickSøråshøgda2616102
0Gustav HestholmStavanger2616102
0Sverre SkillestadSki2515102
0Sigurd LyeSmeaheia2515102
0Linus BorgundHordvik2515102
0Anders LinjordStavanger2515102
0Julian Erik Fjæreide NævdalBergens241592
0Håkon StørenStavanger2414102
0Mikkel MathiassenGjøvik2313102
0Mark SpitzerBergens2313102
0Shemorin AmarapalaStrømmen2212102
0Vetle StørenStavanger2111102
0Julie SømhovdNittedal2111102
0Elias Fredrik BuddeVålerenga2111102
0Adrian EnoksenKlyve2111102
0Kasper Kleppe TungeStavanger2010102
0Jonas Sunde KobberdalNordstrand2010102
0Thirukkumaran JeyachandranSotra20201
0Sebastian Valentin ErvikFrøya20201
0Rune MæstadSmeaheia20201
0Philip HellandGrenland Sjakksenter20201
0Mathias UnnelandAalesunds20201
0Malin AmundsenHarstad20201
0Lykke-Merlot HelliesenCaissa20201
0Gunnar Brandshaug DaleBærum20201
0Even TellefsenDrammen SKU20201
0Ervin Kavara BergSortland20201
0Emma MarthiniussenKonnerud20201
0Eirik Strøm AustadBrattås20201
0David L. VangenOSSU20201
0Audun Lund-Andersen SandveNordstrand20201
0Arjan WyllemanSmeaheia20201
0Andreas TenoldNordstrand20201
0Amelia NordquelleNordstrand20201
0Lado NymanOBSK19191
0Tien Quoc TranDragulf18181
0Sergey EliseevSmeaheia18181
0Jonas Kleppe BorlaugSotra18181
0Thomas SønnervigSki171072
0Kasper Skrammel JohnsenElverum171072
0Thomas Kirkholm SkauenKragerø17171
0Sunniva Horsfjord GlomnesOslo Barnesjakklubb17171
0Sivert IhlenLarvik17171
0Sivert HaukåsMoss17171
0Oscar Tjømøe BekkelundDrammens17171
0Nicklas SmaglioukovTromsø17171
0Ludvik Storheim SannarnesSotra17171
0Emilija VlkuBergens17171
0Emil RommetveitBergens17171
0Christopher SolheimSandane17171
0Adrian Fourman KloHaugerud17171
0Ådne WilbergMasfjorden16161
0Leon Cincovic16161
0Amogh ManralStavanger16161
0Tygo PrinsenKragerø15151
0Skule SkjerdalKristiansand15151
0Sara Mathilde EliassenSmeaheia15151
0Rosemari EikremVolda Ørsta15151
0Rodrigo Cabello LopezStavanger15151
0Marcus GoosenSunnfjord Sjakklubb15151
0Julius Elguren SommernesTønsberg15151
0Haakon Faye-LundCaissa15151
0Damian De JongMasfjorden15151
0Viktor NiSmeaheia14141
0Phillip Hovland14141
0Benjamin Ravnskog ByeOs14141
0Ulrik Nøddebo MarkesethBergens13131
0Tiger OlafsonGjøvik Sku13131
0Ola SkardingJæren13131
0Nataniel LauritzenKristiansand13131
0Matias Hagerup KacelnikSki13131
0Lyder ØverbøKlyve13131
0Linnea G. TryggestadNordstrand13131
0Håkon SalteJæren13131
0Filip G. KjøleAsker13131
0Elias Engen AkerholtHolmestrand13131
0Daniel StensvågKristiansand13131
0Andreas SandvikHaugalandet13131
0Andreas S GransethGjøvik13131
0Balder SalteKlubbløs12121
0Ananya RautelaRødtvet12121
0Tommy TranKristiansand11111
0Tala Al ShaeerElverum11111
0Simen MelingKristiansand11111
0Olav HjorthaugCaissa11111
0Ola Eken WollebækRødtvet11111
0Mikael HassanipourJæren11111
0Lucas FagerlundRødtvet11111
0Johannes Fagernes KvadsheimTønsberg11111
0Johan Kristian StorebøOs11111
0Joel FagerlandSki11111
0David HaugenDokka11111
0Asle Kydland11111
0William Nilsen10101
0Viktor Vik Ugland1911U10101
0Vetle Frydenlund Norling1911U10101
0Thomas SekkingstadSotra10101
0Theodor Sander KavliElverum10101
0Sondre HoleDragulf10101
0Peder Fiskebekk10101
0Mikkel KvisberglienKlyve10101
0Max Skjerpen Huseby1911U10101
0Mats Sollibråten HeimdalFryal10101
0Mathias Emanuel AasKlyve10101
0Mahrukh TirmiziKonnerud10101
0Liam Hogstad SommerBærum10101
0Kirill ShchipanovStavanger10101
0Kim Roger Hansen WestrumNittedal10101
0Kian Lea HeggernesHaugerud10101
0Jørgen Andersen HommerstadHamar10101
0Johannes Nitter Elvsborg1911U10101
0Jo Frønsdal EngedalOSSU10101
0Ivroy NimkiSmeaheia10101
0Ismael Ally WangensteenRødtvet10101
0Hy Chang VoDragulf10101
0Herman SæthreNittedal10101
0Herman Johan Johannessen10101
0Heine N. JohannessenHaukås10101
0Fredrik Nyborg SørensenStavanger10101
0Eivind Grunt KrekenNordstrand10101
0Ask AmundsenSørum10101
0Ariza HinaSøråshøgda10101
0Anders Vetle SamdalNittedal10101
0Amadeus Hestvik EvenshaugBærum10101
0Aksel NesNittedal10101
0Adam Wasa-SchraderNordstrand10101
0Adam StevensGjøvik10101
0Abirami ThiruchelvamVeitvet10101
0Olav TrannumKristiansand991
0Khalil JimmoKristiansund991
0Isak RindalKristiansund991
0Elias SaeediGreveløkka991
0Arjun Vijay CithuStavanger991
0Amalie HovstadOslo Barnesjakklubb991
0Abdallah MintaSki991
0Therese Ellisabeth HansenFryal881
0Syverin JohansenHamar881
0Mateo Breen LangbackGjøvik Sku881
0Lasse Hillersøy SkilbreiSotra881
0Emil ForsbergLarvik881
0Benhard ButeschønSki881
0Arnold Johan Helgevold Skretting881
0William Nybakke Fryal771
0Vetle Øyvind SandåkerKragerø SKU771
0Hedvig Engen EnestvedtDokka661
0Trym Langvasslien Fryal551
0Martin Bleken EmilsenFryal551
0Markus ØverbyFryal551
0Markus Hovdelien LoengDokka551

Valid HTML 4.01!