Klasse Lilleputt I Lilleputt har 126 spillere spilt 213 turneringer
Samlet har 822 spillere spilt 1405 turneringer
Sist oppdatert: Saturday 16. June 2018
USF-siden BGP 2018 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Brynjar BakkeNordstrand9620202019177
2Lars Håvard Skuggerud DahlHamar9320201917176
3Tor Magnus HansenKristiansand9120201717175
4Emre Amundsen BorgaasMoss8720201717135
5Olav August D. TønnessenVolda Ørsta72202019134
6Sivert Olai ØyeGjøvik6715151511115
7Eirik Pedersen ØdegaardAlta64171715154
8Andreas EikremKristiansund59171715104
9Sofie Kristine RatamaAlta572020173
9Sayed Elham HosainyGjøvik572020173
9Alexander SkredeSmeaheia572020173
12Sigurd RommetveitStavanger561919183
13Johannes TyldenKristiansund552020153
14Sindre Lyngsaunet Ytrestøyl Kristiansund532020133
15Even GillestadKristiansund5217151194
16Viljar Bergh SkeideKristiansund50171310104
16Susanne WiggenAlta502017133
18Jonas Sæterlid HellaSotra492017123
18Albert Vogt-Østli1911U491915153
20Khaled AlkhatibAverøy46131111114
21Ledion BerishaHamar451715133
22Harald EkornåsvågKristiansand431515133
23Daniel VinichenkoNordstrand41171593
0John OommenKristiansand4020202
24Olav Holten FiskaaenStavanger38161393
24Håvard FærdenSki38161393
0Fredrik Berg Buxrud1911U3820182
0Vinjar HammariAlta3720172
0Livia LindstadNordstrand3720172
26Cay Daniel LangeidNord-Odal36141393
0Lavran SundeHordvik3618182
0Nikolai Dale MildeMasfjorden3417172
0Magnus MobækNes3417172
0Gardar Bjørnstadukjent3419152
0Seline Kvalheim-TømmerstølVolda Ørsta3217152
0Ksenija KorobeinikovaStavanger2717102
0Sverre SkillestadSki2515102
0Jonas GilsKristiansund2515102
0Mikkel MathiassenGjøvik2313102
0Daniels KlintsSki2211112
0Sebastian Valentin ErvikFrøya20201
0Saad ElmiBærum20201
0Rune MæstadSmeaheia20201
0Olai Dyrhaug EriksenBergens20201
0Mattis Gammelmo WiksénGreveløkka20201
0Malin AmundsenHarstad20201
0Leopold Lodur-Lion HeartASKO20201
0Emilie Lazareva1911U20201
0Eirik Strøm AustadBrattås20201
0Eirik AustadBrattås20201
0David L. VangenOSSU20201
0Audun Lund-Andersen SandveNordstrand20201
0Asbjørn Olai L. VikVolda Ørsta20201
0Alexander EinangenHammerfest20201
0Abed Alrahman Khaled AlshebliMasfjorden Sku20201
0Theo N. JohannessenHaukås19191
0Sava DunjicKristiansund18992
0Tien Quoc TranDragulf18181
0Daniel KjeldsenStavanger18181
0Armin GalesicHaugerud18181
0Thomas SønnervigSki171072
0Xian LiVolda Ørsta17171
0Sverre LyeSmeaheia17171
0Sivert IhlenLarvik17171
0Nicklas SmaglioukovTromsø17171
0Magnus FloBergens17171
0Ludvik Storheim SannarnesSotra17171
0Jo Nicolai KristiansenFredrikstad17171
0Emilija VlkuBergens17171
0Christopher SolheimSandane17171
0Adrian Fourman KloHaugerud17171
0Ådne WilbergMasfjorden16161
0Viktor TrotsaiHaugerud16161
0Matheo SchickSøråshøgda16161
0Leon Cincovic16161
0Tygo PrinsenKragerø15151
0Sigurd LyeSmeaheia15151
0Rodrigo Cabello LopezStavanger15151
0Kasper LarsenMasfjorden15151
0Hermann Løland Fleime1911U15151
0Haakon Faye-LundCaissa15151
0Damian De JongMasfjorden Sku15151
0Anders LinjordStavanger15151
0Adrian RoklingBærum15151
0Viktor NiSmeaheia14141
0Madina KahnRødtvet14141
0Benjamin Ravnskog ByeOs sjakk14141
0Ola SkardingJæren13131
0Nataniel LauritzenKristiansand13131
0Mark SpitzerBergens13131
0Elias Engen AkerholtHolmestrand13131
0Daniel StensvågKristiansand13131
0Andreas S GransethGjøvik13131
0Ananya RautelaRødtvet12121
0Tommy TranKristiansand11111
0Tala Al ShaeerElverum11111
0Simen MelingKristiansand11111
0Olav HjorthaugCaissa11111
0Ola Eken WollebækRødtvet11111
0Mikael HassanipourJæren Skulesjakklubb11111
0Johan Kristian StorebøOs sjakk11111
0Elias Fredrik BuddeVålerenga11111
0David HaugenDokka11111
0Asle Kydland11111
0Adrian EnoksenKlyve11111
0Peder Fiskebekk10101
0Onni KursulaBergens10101
0Mats Sollibråten HeimdalFryal10101
0Jonas Sunde KobberdalNordstrand10101
0Ismael Ally WangensteenRødtvet10101
0Julian Erik Fjæreide NævdalBergens991
0Isak RindalKristiansund991
0Elias SaeediGreveløkka991
0Abdallah MintaSki991
0Therese Ellisabeth HansenFryal881
0Syverin JohansenHamar881
0Lasse Hillersøy SkilbreiSotra881
0Julia ÅkessonBarnesjakklubben H1, Hald881
0Benhard ButeschønSki881
0Arnold Johan Helgevold Skretting881
0William Nybakke Fryal771
0Hedvig Engen EnestvedtDokka661
0Trym Langvasslien Fryal551
0Martin Bleken EmilsenFryal551
0Markus ØverbyFryal551
0Markus Hovdelien LoengDokka551

Valid HTML 4.01!