De 10 beste alle klasser Sist oppdatert:
Saturday 16. June 2018

USF-siden BGP 2018 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista

Klasse Mikroputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Nicolai ØstensenKlyve10020202020208
2Emil Støen MoellHorten96202020191711
3Eirik Eikeland FurulundNordstrand93202019171711
3Leo Alexander MyrnesStavanger9320191918175
5Rafe RehmanVålerenga8720201715156
6Jørgen FrøislandHorten8320171615157
7Lars Ystad-DeglumGreveløkka8020171515136
8Monish BavishiBærum7417171613118
8Andreas AnfindsenSmeaheia7418151414137
10Nicolai FrøyshovHamar7317151513135

Klasse Miniputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Arne EikreOSSU8720181717159
2Lars B DueOslo Barnesjakklubb8620201815136
3Vetle Bjørge StrandFredrikstad7819171514135
4Yngve Mæhle RekdalNordstrand71201817164
4Kristjan Rafael VinogradovBergens71201818154
6Anton SougNordstrand6715131313136
7Olav TrannumKristiansand65202015104
8Peder Marcus AamodtSki6420201774
8Matheo FrøsøyeMolde64201717104
10Sander Nilsen SøråsVålerenga631515151355

Klasse Lilleputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Brynjar BakkeNordstrand9620202019177
2Lars Håvard Skuggerud DahlHamar9320201917176
3Tor Magnus HansenKristiansand9120201717175
4Emre Amundsen BorgaasMoss8720201717135
5Olav August D. TønnessenVolda Ørsta72202019134
6Sivert Olai ØyeGjøvik6715151511115
7Eirik Pedersen ØdegaardAlta64171715154
8Andreas EikremKristiansund59171715104
9Sofie Kristine RatamaAlta572020173
9Sayed Elham HosainyGjøvik572020173

Klasse Kadett

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Ivar G. HatterudGjøvik7720171515105
2Ingvar LeknesAlta74202017174
3Ingvar Torjesen KveimKragerø67201717134
4Peder Andreas BakkeSandane602020203
5Elias Horsfjord GlomnesOslo Barnesjakklubb572020173
6Shjalg NæssMasfjorden512016153
7Guttorm RosendahlKristiansand471715153
7Fredrik Østlie PettersenHamar471715153
9Jonas HøiomFredrikstad431913113
10Andreas Thorsen LieKongsvinger42201393

Klasse Ungdom

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Roy André BogevågMasfjorden74202019154
2Markus FlermoenHamar602020203
0Simon T JohannessenKragerø4020202
0Afras MansoorSøråshøgda4020202
0Tor Harald OlsenKragerø3417172
0Robin KjærHaugerud20201
0Kristoffer HansenKristiansand20201
0Jonathan Bunes ThiisKristiansund20201
0Elias Vigrestad KristiansenJæren Skulesjakklubb20201
0Ashvika ThirukumarNordstrand19191

Valid HTML 4.01!