De 10 beste alle klasser Sist oppdatert:
Sunday 09. December 2018

USF-siden BGP 2018 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista

Klasse Mikroputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Emil Støen MoellHorten100202020202014
1Nicolai ØstensenKlyve10020202020209
3Lars Ystad-DeglumGreveløkka97202020201712
3Leo Alexander MyrnesStavanger9720201919199
5Eirik Eikeland FurulundNordstrand96202020191716
6Magnus Lid HagenSotra9420202018167
6Alfred Keilen ThomsenVolda Ørsta9420202017175
8Oline Sundby WaageSotra9320201917179
9Rafe RehmanVålerenga91202017171713
9Sharam SheresadAlta9120201717175

Klasse Miniputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Peder Marcus AamodtSki10020202020208
2Arne EikreOSSU98202020201817
3Marton MoiStavanger9720202019186
4Yngve Mæhle RekdalNordstrand9220201817178
5Vetle Bjørge StrandFredrikstad9020191717178
6Magne AarflotVolda Ørsta8920201717156
6Kristjan Rafael VinogradovBergens8920181818156
8Aksel Hellerud1911U8720201715156
9Lars B DueOslo Barnesjakklubb8620201815136
10Jonas Kleppe BorlaugSotra8520191917105

Klasse Lilleputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Brynjar BakkeNordstrand100202020202014
1Olav August D. TønnessenVolda Ørsta10020202020208
1Sofie Kristine RatamaAlta10020202020206
4Lars Håvard Skuggerud DahlHamar9920202020199
5Eirik Pedersen ØdegaardAlta9420202017179
5Sigurd RommetveitStavanger9420191918188
5Tor Magnus HansenKristiansand9420202017177
5Emre Amundsen BorgaasMoss9420202017177
5Alexander SkredeSmeaheia9420202017176
10Johannes TyldenKristiansund8820202015135

Klasse Kadett

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Ingvar LeknesAlta10020202020208
1Elias Horsfjord GlomnesOslo Barnesjakklubb10020202020208
1Peder Andreas BakkeSandane10020202020205
4Shjalg NæssMasfjorden9620202020166
5Ingvar Torjesen KveimKragerø8720201717136
6Fredrik Østlie PettersenHamar8420171715156
7Ivar G. HatterudGjøvik8220171515158
7Guttorm RosendahlKristiansand8220171515155
9Stian RøstSki80202020204
10Sander GlesnesSotra7120171410105

Klasse Ungdom

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Roy André BogevågMasfjorden9420202019158
2Simon T JohannessenKragerø67202017104
3Markus FlermoenHamar602020203
4Tor Harald OlsenKragerø59171715104
0Robin KjærHaugerud4020202
0Kristoffer HansenKristiansand4020202
0Afras MansoorSøråshøgda4020202
0Daniel LindalenKristiansand3217152
0Einar Clausen FrøvikKragerø3020102
0Vegard Lauvik FjeldstadSotra2717102

Valid HTML 4.01!