De 10 beste alle klasser Sist oppdatert:
Sunday 23. September 2018

USF-siden BGP 2018 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista

Klasse Mikroputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Emil Støen MoellHorten100202020202014
1Nicolai ØstensenKlyve10020202020209
3Eirik Eikeland FurulundNordstrand96202020191713
4Leo Alexander MyrnesStavanger9520191919186
5Jørgen FrøislandHorten90202017171611
6Rafe RehmanVålerenga8920201717158
6Oline Sundby WaageSotra8920201717156
8Magnus Lid HagenSotra8820202016125
9Magnus TyldenKristiansund862020201795
10Halldor Olaves GryttenSmeaheia8220181615137

Klasse Miniputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Peder Marcus AamodtSki9720202020176
2Arne EikreOSSU92202018171711
3Yngve Mæhle RekdalNordstrand8620181716156
3Lars B DueOslo Barnesjakklubb8620201815136
5Vetle Bjørge StrandFredrikstad8519171717157
6Marton MoiStavanger77202019184
7Jonas Kleppe BorlaugSotra75201919174
8Sander Nilsen SøråsVålerenga7115151513137
8Kristjan Rafael VinogradovBergens71201818154
10Niklas Matthieu BlanpainDragulf691917151086

Klasse Lilleputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Brynjar BakkeNordstrand9920202020199
2Sigurd RommetveitStavanger9420191918186
2Emre Amundsen BorgaasMoss9420202017176
4Lars Håvard Skuggerud DahlHamar9320201917176
5Tor Magnus HansenKristiansand9120201717175
6Johannes TyldenKristiansund8820202015135
7Eirik Pedersen ØdegaardAlta8420171715155
8Andreas EikremKristiansund8117171715156
9Sofie Kristine RatamaAlta77202020174
9Alexander SkredeSmeaheia77202020174

Klasse Kadett

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Ingvar LeknesAlta9420202017175
2Ivar G. HatterudGjøvik7720171515105
2Elias Horsfjord GlomnesOslo Barnesjakklubb77202020174
4Shjalg NæssMasfjorden71202016154
5Ingvar Torjesen KveimKragerø67201717134
6Jonas HøiomFredrikstad60191713114
6Stian RøstSki602020203
6Peder Andreas BakkeSandane602020203
9Guttorm RosendahlKristiansand471715153
9Fredrik Østlie PettersenHamar471715153

Klasse Ungdom

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Roy André BogevågMasfjorden8920201915155
2Markus FlermoenHamar602020203
0Simon T JohannessenKragerø4020202
0Afras MansoorSøråshøgda4020202
0Tor Harald OlsenKragerø3417172
0Tobias BerlandSøråshøgda20201
0Thomas SekkingstadSotra20201
0Sverre LyeSmeaheia20201
0Robin KjærHaugerud20201
0Martin AureKristiansund20201

Valid HTML 4.01!