Klasse Miniputt I Miniputt har 248 spillere spilt 444 turneringer
Samlet har 919 spillere spilt 1705 turneringer
Sist oppdatert: Sunday 23. September 2018
USF-siden BGP 2018 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Peder Marcus AamodtSki9720202020176
2Arne EikreOSSU92202018171711
3Yngve Mæhle RekdalNordstrand8620181716156
3Lars B DueOslo Barnesjakklubb8620201815136
5Vetle Bjørge StrandFredrikstad8519171717157
6Marton MoiStavanger77202019184
7Jonas Kleppe BorlaugSotra75201919174
8Sander Nilsen SøråsVålerenga7115151513137
8Kristjan Rafael VinogradovBergens71201818154
10Niklas Matthieu BlanpainDragulf691917151086
11Anton SougNordstrand6715131313139
12Martin FiskaaenStavanger651615131295
12Aaron HavelandKongsvinger651716131095
12Olav TrannumKristiansand65202015104
15Matheo FrøsøyeMolde64201717104
16Hermann VassbotnMolde63201715114
17Alexander Leikis SlettumOSSU 61191711955
18Odin Andreas H NilsenAlta572020173
18Ailo Bang SkarvikAlta572020173
20Nikolai KrämerSmeaheia561515111055
21Magne AarflotVolda Ørsta552020153
22Ask Maardalen ThorbjørnsenBergens532018153
23Aksel Hellerud1911U522017153
24Ben Samuel Groth SkaarSarpsborg5020111094
24Alexander NormannKristiansund502020103
26Josefine HenriksenKongsvinger491717874
27Theodor HenriksenKongsvinger4820131054
28Ola OlsenSøråshøgda472016113
28Ask FjeldstadKampen472016113
28Anna Ovidia Young Sotra471716143
31Elijah SolskjærKristiansund462013133
32Thomas Hansen JuvikJæren44191783
33Magnus Wold FoldalMolde41201563
0William Alexander OlsenBærum4020202
0Julian Lothe RingenSøråshøgda4020202
0Mikkel Mellem Ulleberg1911U3920192
0Kristoffer SolheimSøråshøgda3920192
0Sander TrettvikLarvik3720172
0Jørgen ThranaFryal3720172
0Balder SalteKlubbløs3720172
34Henrik Lauvsnes NilsenSmeaheia35171353
0Edvard AgledahlTromsø3520152
0Atle HaukåsVolda Ørsta3417172
0Jonatan HardebergGjøvik3320132
0Elias Buschmann RustanCaissa 3320132
0Areeb MansoorSøråshøgda3320132
35William Giske NewthKampen3217963
0Noah August Nes SmelandKristiansand3217152
36Georg Standal FlatenKragerø31151153
0Noa BrakestadSmeaheia3118132
0Emil Christopher WilbergKongsvinger3120112
37Luckas Martinius GrasåsenKragerø30131073
0Stian JåvikBergens3017132
0Kristoffer J JohansenMasfjorden3015152
38Christopher BreilandJæren2915773
0Natalie Johansen YdstebøVolda Ørsta2815132
0Mikael DigernesNittedal282082
0Elida SundeHordvik2814142
39Oskar Zhang SkjønbergFryal2715753
39Ida OlsenKlyve2715663
0Johan Engelien AndresenFryal2717102
0Victor Leander FauskeSøråshøgda2616102
0Sverre NygårdKristiansund2615112
0Johannes K MortensenBergens261792
0Jacek Stefan KotkowskiKristiansund261792
0Gard RobertsenCaissa261792
0Felix WølnerSmeaheia2614122
0Alfred Skjerve SeierstadDragulf2615112
0Alaa Mohamad AlmasriMasfjorden Sku2613132
0Sjur H. SæthreSotra251782
0Herman Tonning GrønlidSmeaheia2515102
0Camilla Broch- AustvollStavanger251692
0Illan Sebastian Asp HollingerBærum2414102
0Eivind HagenGreveløkka2413112
0Pranav TehlanFana2313102
0Olav Holden Viem1911U231582
41Yrjar VederhusDragulf229853
41Eline Raddum HvitsandFryal2211653
0Olav DreyerStavanger2211112
0Cathrine MobækNes221752
0Amr SaiedFana2211112
0Sigurd Rud FinnstunGreveløkka2111102
0Knut Holden Viem1911U2111102
0Alieu BahBergens211292
43Martin Zhang SkjønbergFryal209653
0William LerschFredrikstad201552
0Sander DuesundSotra201372
0Levi Eldøy SalteJæren201462
0Daniel O. VollheimFryal201192
0William EspnesFrøya20201
0Rune MæstadSmeaheia20201
0Magnus FjortoftVeien20201
0Håvard Bech ErichsenHarstad20201
0Gabriela Lunde HaugsdalMasfjorden20201
0Erland BrokkeNes SKU20201
0Christian WilhelmsenAlta20201
0Brian Aleksander Farstad20201
0Amelia NordquelleNordstrand20201
0Shaza Mohamad AlmasriMasfjorden Sku191092
0Kim Leon Nyebak FauskeSøråshøgda191272
0Aya Khaled AlshebliMasfjorden Sku191092
0Andre Hovland ThiesenRødtvet191272
0Abdirizak ElmiBærum18181
0Jonatan Erland BrunHordvik171162
0Viktor Nygaard LøvåsenVålerenga17171
0Tias MarthiniussenKonnerud17171
0Thomas Kirkholm SkauenKragerø17171
0Oskar SteensenOslo Barnesjakklubb17171
0Kiana Parvizi Bærum17171
0Henry Chun RongStavanger17171
0Dina AmundsenHarstad17171
0August GloppestadSandane17171
0Andreas TranåsFrøya17171
0Ammar Khaled HafezMasfjorden Sku17171
0Henrik ThoresenTønsberg161152
0Ponnammal RamsubmaranianBærum16161
0Leon Fængsrud-StrømsnesRødtvet151052
0Amalia B. BrekkhusMasfjorden Sku15872
0Simen Kjærnes KristensenMoss15151
0Rakel Eckbo-AglenElverum SKU15151
0Nicolas Elias NygårdTveit Sjakklubb Ungdom15151
0Inti Nataniel SvenningEvje15151
0Ina Raaum AndreassenFryal15151
0Iben August FursetMolde15151
0Hamza Al ShaeerElverum15151
0Geir BeukesDragulf15151
0Finn BallackFrøya15151
0Elise JåvikBergens15151
0Elias YildizBærum15151
0Ada Tomine Helgheim LangloSandane15151
0Nellie Knoph NordløvCaissa14952
0Luke PinneyNordstrand14141
0Einar GrueKampen PBU14141
0Kristian VikenHamar13852
0Yan DobroliubovTønsberg13131
0Simon Hörnlund GustafssonStavanger13131
0Phillip DiepRødtvet13131
0Marius Hjemsæter Skjelbred1911U13131
0Kevyn Haukås-Eide Soares LopesSøråshøgda13131
0Joakim HolmsethElverum SKU13131
0Håkon SalteJæren13131
0Henrik SomdalenFryal13131
0Haldor GreibrokkAlta13131
0Farin ManiaBergens13131
0Elias VassengHarstad13131
0Daniel M BostrømFredrikstad13131
0Christiane EkjordBærum13131
0Raimbek Khamitov12752
0Adrian BurkelandSøråshøgda12752
0Elma SelvikBergens12121
0Sigurd Stefansøn Theodorsen Harstad11111
0Nathaniel De JongMasfjorden Sku11111
0Ludvig Taradsen GuddalRødtvet11111
0Jonathan GravdalMasfjorden Sku11111
0Henrik NergårdHordvik11111
0Felix Rafael DalnokiDragulf11111
0Erik Skogrand11111
0Codrin BerceaHaugalandet11111
0Annelie NedalAverøy11111
0Alexander Byhring ØlnesRødtvet10552
0Sigurd EideBergens10101
0Ranvir Singh Bhatti10101
0Olai SolsvikSøråshøgda10101
0Nils Olav Fjæraa BredesenNittedal10101
0Mika GodalKongsvinger10101
0Erik Severin ScheibeTønsberg10101
0Elias JolicorpsMøhlenpris10101
0Titas MalaiskaStavanger991
0Noel KeseteSki Sjakk991
0Marius SkjævelandStavanger991
0Joseph Liu KraabølNittedal991
0Ian Erling NarvesenTveit Sjakklubb Ungdom991
0Frans LagerfeltHorten991
0Eskil André PaulshusNordstrand991
0Emilie StolpDragulf991
0Dinis Alfonso AndradeSøråshøgda991
0Brage HaalandDragulf USK991
0Birk JørgensenKongsvinger991
0Badr LharchichiBergens991
0Zina Khaled HafezMasfjorden Sku881
0Yakup LaeskogenFryal881
0William MelbyMoss881
0Tobias BerlandSøråshøgda881
0Theo Hernar-AaseSotra881
0Peder MoGjøvik881
0Patryk SzpyraTveit Sjakklubb Ungdom881
0Niklas Blindheim BybergSotra881
0Marcus Minh Khoi LyVeitvet881
0Maksims Roscins881
0Magnus ElvebråtenSki881
0Live LandsvikSmeaheia881
0Jonah Askeland SøviknesOs sjakk881
0Ingrid AnfindsenSmeaheia881
0Fredrik BjørgumCaissa881
0Ferdinand Viermyr BjerkeFryal881
0Erlend Brevik GrøtheKristiansund881
0Emma Gjerlaugsen881
0Tianhao LiVeitvet771
0Sigurd F. HavreFridalen771
0Nils Fuskeland KroFredrikstad771
0Konrad Hagen-Kerstendragulf USK771
0Kaspar Yddal BjaanesFridalen771
0Flemming Idsø771
0Edvard FrøylandDragulf771
0David EvensenTveit Sjakklubb Ungdom771
0Abdallah AmadovNes771
0Skjalg Hagen-KerstenDragulf USK661
0Sigurd Løken Braaten1911U661
0Samuel TorsvikFana661
0Runar SolheimJæren661
0Mikael Undbekken-MyrvollNes661
0Kasun SiriwardaneStavanger661
0Johan HjorthaugCaissa661
0Alexander Bertelsen HodneTveit Sjakklubb Ungdom661
0William EngKongsvinger551
0Sven Bratland551
0Philip DiepRødtvet551
0Morten Wahlberg HansenGreveløkka551
0Mateo FosseSkadberg551
0Martin KvangravenKristiansand551
0Martin Kristensen FlatvoldTveit Sjakklubb Ungdom551
0Markus Finstad SkeieKampen pbU551
0Maria Schrøder FarmenCaissa551
0Magnus AndersenCaissas551
0Ludvig Knoph Olsen1911U551
0Ludvig Fladseth551
0Lois Mathea GaldalFryal551
0Kristoffer BergsteinFana551
0Julie Helene KirkebergCaissas551
0Jonathan RødBergens551
0Isak Hatteland551
0Henrik VestbøStavanger551
0Hagi AlbakovNordstrand551
0Fredrik Smiseth551
0Erlend BrautJæren Skulesjakk551
0Eeoné PhamNordstrand551
0Daniel MalminStavanger551
0Dani BookaeyHaugerud551
0Brede RathRødtvet551
0Brage Ve-HjelmenFridalen551
0Bianca Felicia NygårdTveit Sjakklubb Ungdom551
0Benedicte Løland Fleime1911U551
0Ask SkorstadRødtvet551
0Amund Halaas Irion1911U551
0Ameena KhanOslo Barnesjakklubb551
0Adam AlbakovNordstrand551
0Abisanth JeyabalanRødtvet551
0Aaron Pham LuongNordstrand551

Valid HTML 4.01!