Klasse Miniputt I Miniputt har 227 spillere spilt 376 turneringer
Samlet har 822 spillere spilt 1405 turneringer
Sist oppdatert: Saturday 16. June 2018
USF-siden BGP 2018 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Arne EikreOSSU8720181717159
2Lars B DueOslo Barnesjakklubb8620201815136
3Vetle Bjørge StrandFredrikstad7819171514135
4Yngve Mæhle RekdalNordstrand71201817164
4Kristjan Rafael VinogradovBergens71201818154
6Anton SougNordstrand6715131313136
7Olav TrannumKristiansand65202015104
8Peder Marcus AamodtSki6420201774
8Matheo FrøsøyeMolde64201717104
10Sander Nilsen SøråsVålerenga631515151355
10Hermann VassbotnMolde63201715114
12Alexander Leikis SlettumOSSU 61191711955
13Niklas Matthieu BlanpainDragulf59191710855
13Marton MoiStavanger592020193
15Odin Andreas H NilsenAlta572020173
15Ailo Bang SkarvikAlta572020173
17Magne AarflotVolda Ørsta552020153
17Jonas Kleppe BorlaugSotra551919173
19Ask Maardalen ThorbjørnsenBergens532018153
20Josefine HenriksenKongsvinger491717874
21Theodor HenriksenKongsvinger4820131054
21Aaron HavelandKongsvinger4816131094
23Ola OlsenSøråshøgda472016113
23Ask FjeldstadKampen472016113
25Elijah SolskjærKristiansund462013133
26Magnus Wold FoldalMolde41201563
27Martin FiskaaenStavanger40161593
0Mikkel Mellem Ulleberg1911U3920192
0Sander TrettvikLarvik3720172
0Jørgen ThranaFryal3720172
0Balder SalteKlubbløs3720172
0Atle HaukåsVolda Ørsta3417172
0Jonatan HardebergGjøvik3320132
0Areeb MansoorSøråshøgda3320132
28William Giske NewthKampen3217963
0Noah August Nes SmelandKristiansand3217152
0Aksel Hellerud1911U3217152
29Georg Standal FlatenKragerø31151153
0Noa BrakestadSmeaheia3118132
0Emil Christopher WilbergKongsvinger3120112
30Nikolai KrämerSmeaheia30151053
30Luckas Martinius GrasåsenKragerø30131073
0Stian JåvikBergens3017132
0Anna Ovidia Young Sotra3016142
32Christopher BreilandJæren2915773
0Ben Samuel Groth SkaarSarpsborg292092
0Natalie Johansen YdstebøVolda Ørsta2815132
0Mikael DigernesNittedal282082
0Elida SundeHordvik2814142
33Oskar Zhang SkjønbergFryal2715753
33Ida OlsenKlyve2715663
0Johan Engelien AndresenFryal2717102
0Victor Leander FauskeSøråshøgda2616102
0Sverre NygårdKristiansund2615112
0Johannes K MortensenBergens261792
0Jacek Stefan KotkowskiKristiansund261792
0Gard RobertsenCaissa261792
0Thomas Hansen JuvikJæren251782
0Sjur H. SæthreSotra251782
0Eivind HagenGreveløkka2413112
0Pranav TehlanFana2313102
0Olav Holden Viem1911U231582
35Yrjar VederhusDragulf229853
35Eline Raddum HvitsandFryal2211653
0Olav DreyerStavanger2211112
0Amr SaiedFana2211112
0Sigurd Rud FinnstunGreveløkka2111102
0Knut Holden Viem1911U2111102
0Alieu BahBergens211292
37Martin Zhang SkjønbergFryal209653
0William LerschFredrikstad201552
0Sander DuesundSotra201372
0Levi Eldøy SalteJæren201462
0Daniel O. VollheimFryal201192
0William EspnesFrøya20201
0William Alexander OlsenBærum20201
0Magnus FjortoftVeien20201
0Julian Lothe RingenSøråshøgda20201
0Håvard Bech ErichsenHarstad20201
0Gabriela Lunde HaugsdalMasfjorden20201
0Elias Buschmann RustanCaissa 20201
0Christian WilhelmsenAlta20201
0Brian Aleksander Farstad20201
0Amelia NordquelleNordstrand20201
0Kim Leon Nyebak FauskeSøråshøgda191272
0Andre Hovland ThiesenRødtvet191272
0Kristoffer SolheimSøråshøgda19191
0Henrik Lauvsnes NilsenSmeaheia181352
0Abdirizak ElmiBærum18181
0Viktor Nygaard LøvåsenVålerenga17171
0Tias MarthiniussenKonnerud17171
0Thomas Kirkholm SkauenKragerø17171
0Oskar SteensenOslo Barnesjakklubb17171
0Kiana Parvizi Bærum17171
0Dina AmundsenHarstad17171
0August GloppestadSandane17171
0Andreas TranåsFrøya17171
0Ammar Khaled HafezMasfjorden Sku17171
0Henrik ThoresenTønsberg161152
0Ponnammal RamsubmaranianBærum16161
0Leon Fængsrud-StrømsnesRødtvet151052
0Rakel Eckbo-AglenElverum SKU15151
0Nicolas Elias NygårdTveit Sjakklubb Ungdom15151
0Kristoffer J JohansenMasfjorden15151
0Inti Nataniel SvenningEvje15151
0Ina Raaum AndreassenFryal15151
0Iben August FursetMolde15151
0Hamza Al ShaeerElverum15151
0Geir BeukesDragulf15151
0Finn BallackFrøya15151
0Elias YildizBærum15151
0Edvard AgledahlTromsø15151
0Ada Tomine Helgheim LangloSandane15151
0Luke PinneyNordstrand14141
0Illan Sebastian Asp HollingerBærum14141
0Einar GrueKampen PBU14141
0Kristian VikenHamar13852
0Yan DobroliubovTønsberg13131
0Phillip DiepRødtvet13131
0Joakim HolmsethElverum SKU13131
0Håkon SalteJæren13131
0Henrik SomdalenFryal13131
0Haldor GreibrokkAlta13131
0Farin ManiaBergens13131
0Elias VassengHarstad13131
0Daniel M BostrømFredrikstad13131
0Christiane EkjordBærum13131
0Alaa Mohamad AlmasriMasfjorden Sku13131
0Raimbek Khamitov12752
0Adrian BurkelandSøråshøgda12752
0Felix WølnerSmeaheia12121
0Elma SelvikBergens12121
0Sigurd Stefansøn Theodorsen Harstad11111
0Nathaniel De JongMasfjorden Sku11111
0Ludvig Taradsen GuddalRødtvet11111
0Henrik NergårdHordvik11111
0Felix Rafael DalnokiDragulf11111
0Annelie NedalAverøy11111
0Alfred Skjerve SeierstadDragulf11111
0Alexander Byhring ØlnesRødtvet10552
0Sigurd EideBergens10101
0Shaza Mohamad AlmasriMasfjorden Sku10101
0Nils Olav Fjæraa BredesenNittedal10101
0Mika GodalKongsvinger10101
0Herman Tonning GrønlidSmeaheia10101
0Erik Severin ScheibeTønsberg10101
0Elias JolicorpsMøhlenpris10101
0Alexander NormannKristiansund10101
0Titas MalaiskaStavanger991
0Joseph Liu KraabølNittedal991
0Ian Erling NarvesenTveit Sjakklubb Ungdom991
0Frans LagerfeltHorten991
0Eskil André PaulshusNordstrand991
0Emilie StolpDragulf991
0Dinis Alfonso AndradeSøråshøgda991
0Camilla Broch- AustvollStavanger991
0Birk JørgensenKongsvinger991
0Badr LharchichiBergens991
0Aya Khaled AlshebliMasfjorden Sku991
0Zina Khaled HafezMasfjorden Sku881
0Yakup LaeskogenFryal881
0Tobias BerlandSøråshøgda881
0Peder MoGjøvik881
0Patryk SzpyraTveit Sjakklubb Ungdom881
0Niklas Blindheim BybergSotra881
0Marcus Minh Khoi LyVeitvet881
0Maksims Roscins881
0Live LandsvikSmeaheia881
0Jonah Askeland SøviknesOs sjakk881
0Ingrid AnfindsenSmeaheia881
0Fredrik BjørgumCaissa881
0Ferdinand Viermyr BjerkeFryal881
0Erlend Brevik GrøtheKristiansund881
0Tianhao LiVeitvet771
0Sigurd F. HavreFridalen771
0Nils Fuskeland KroFredrikstad771
0Konrad Hagen-Kerstendragulf USK771
0Kaspar Yddal BjaanesFridalen771
0Edvard FrøylandDragulf771
0David EvensenTveit Sjakklubb Ungdom771
0Amalia B. BrekkhusMasfjorden Sku771
0Abdallah AmadovNes771
0Skjalg Hagen-KerstenDragulf USK661
0Sigurd Løken Braaten1911U661
0Samuel TorsvikFana661
0Runar SolheimJæren661
0Mikael Undbekken-MyrvollNes661
0Kasun SiriwardaneStavanger661
0Jonatan Erland BrunHordvik661
0Johan HjorthaugCaissa661
0Alexander Bertelsen HodneTveit Sjakklubb Ungdom661
0William EngKongsvinger551
0Sven Bratland551
0Philip DiepRødtvet551
0Nellie Knoph NordløvCaissa551
0Morten Wahlberg HansenGreveløkka551
0Mateo FosseSkadberg551
0Martin KvangravenKristiansand551
0Martin Kristensen FlatvoldTveit Sjakklubb Ungdom551
0Markus Finstad SkeieKampen pbU551
0Maria Schrøder FarmenCaissa551
0Magnus AndersenCaissas551
0Ludvig Knoph Olsen1911U551
0Ludvig Fladseth551
0Lois Mathea GaldalFryal551
0Kristoffer BergsteinFana551
0Julie Helene KirkebergCaissas551
0Jonathan RødBergens551
0Isak Hatteland551
0Henrik VestbøStavanger551
0Hagi AlbakovNordstrand551
0Fredrik Smiseth551
0Erlend BrautJæren Skulesjakk551
0Eeoné PhamNordstrand551
0Daniel MalminStavanger551
0Dani BookaeyHaugerud551
0Cathrine MobækNes551
0Brede RathRødtvet551
0Brage Ve-HjelmenFridalen551
0Bianca Felicia NygårdTveit Sjakklubb Ungdom551
0Benedicte Løland Fleime1911U551
0Ask SkorstadRødtvet551
0Amund Halaas Irion1911U551
0Ameena KhanOslo Barnesjakklubb551
0Adam AlbakovNordstrand551
0Abisanth JeyabalanRødtvet551
0Aaron Pham LuongNordstrand551

Valid HTML 4.01!