Klasse Miniputt I Miniputt har 329 spillere spilt 705 turneringer
Samlet har 1369 spillere spilt 2990 turneringer
Sist oppdatert: Sunday 09. December 2018
USF-siden BGP 2018 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Peder Marcus AamodtSki10020202020208
2Arne EikreOSSU98202020201817
3Marton MoiStavanger9720202019186
4Yngve Mæhle RekdalNordstrand9220201817178
5Vetle Bjørge StrandFredrikstad9020191717178
6Magne AarflotVolda Ørsta8920201717156
6Kristjan Rafael VinogradovBergens8920181818156
8Aksel Hellerud1911U8720201715156
9Lars B DueOslo Barnesjakklubb8620201815136
10Jonas Kleppe BorlaugSotra8520191917105
11Ask Maardalen ThorbjørnsenBergens8320201815105
12Thomas Hansen JuvikJæren8220191716106
13Aaron HavelandSørum8017171716138
13William Alexander OlsenBærum80202020204
15Olav TrannumKristiansand7820201513105
16Martin FiskaaenStavanger7718161515138
16Alexander Leikis SlettumOSSU 7719171613128
18Ben Samuel Groth SkaarSarpsborg7620201511106
18Ola OlsenSøråshøgda7620191611105
20Matheo FrøsøyeMolde7420171710105
20Atle HaukåsVolda Ørsta74202017174
22Hermann VassbotnMolde7320171511105
22Anna Ovidia Young Sotra7317161614105
24Anton SougNordstrand72181513131313
24Kristoffer J JohansenMasfjorden7217151515105
24Ask FjeldstadKampen7220161511105
27Sander Nilsen SøråsVålerenga7115151513138
27Niklas Matthieu BlanpainDragulf7119171510107
27Georg Standal FlatenKragerø7120151511106
30Nikolai KrämerSmeaheia7019151511107
31Theodor HenriksenKongsvinger682020131055
32Mikkel Mellem Ulleberg1911U67201918104
33Kristoffer SolheimSøråshøgda66201917104
34Camilla Broch- AustvollStavanger631716111095
35Julian Lothe RingenSøråshøgda602020203
36Josefine HenriksenKongsvinger59171710875
36Henrik Lauvsnes NilsenSmeaheia591714131055
38Noa BrakestadSmeaheia58181713104
39Odin Andreas H NilsenAlta572020173
39Ailo Bang SkarvikAlta572020173
41Aya Khaled AlshebliMasfjorden531311101095
41Jonatan HardebergGjøvik532020133
41Elias Buschmann RustanCaissa 532020133
44Felix WølnerSmeaheia51151412104
45Olav Holden Viem1911U5017151084
45Eivind HagenGreveløkka50151311114
45Magnus FjortoftVeien502020103
45Ammar Khaled HafezMasfjorden502017133
45Alexander NormannKristiansund502020103
50Sjur H. SæthreSotra4917141084
51Herman Tonning GrønlidSmeaheia48151310104
51Jonathan GravdalMasfjorden482017113
53Ida OlsenKlyve472015664
53Elma SelvikBergens4720121054
53Stian JåvikBergens471717133
53Noah August Nes SmelandKristiansand471715153
53Balder SalteKlubbløs472017103
58Christopher BreilandJæren461598775
58Sigurd Rud FinnstunGreveløkka46151110104
58Elijah SolskjærKristiansund462013133
61Marius Hjemsæter Skjelbred1911U45131111104
62Ponnammal RamsubmaranianBærum431716103
62Natalie Johansen YdstebøVolda Ørsta431515133
62Areeb MansoorSøråshøgda432013103
65Magnus Wold FoldalMolde41201563
65Knut Holden Viem1911U412011103
65Emil Christopher WilbergKongsvinger412011103
0Rune MæstadSmeaheia4020202
68Lars Hakon ErikssonBærum39201093
69André Hovland ThiesenRødtvet381210974
70Sigurd Løken Braaten1911U37171463
70Gunnar Ivan HeiboDragulf37171553
0Viktor Nygaard LøvåsenVålerenga3720172
0Tias MarthiniussenKonnerud3720172
0Sander TrettvikLarvik3720172
0Jørgen ThranaFryal3720172
0Erland BrokkeNes3720172
0Brian Aleksander Farstad3720172
72Benedicte Løland Fleime1911U361510654
72Johannes K MortensenBergens36171093
72Farin ManiaBergens361313103
72Alaa Mohamad AlmasriMasfjorden361313103
0Gabriela Lunde HaugsdalMasfjorden3520152
0Edvard AgledahlTromsø3520152
76Amalia B. BrekkhusMasfjorden34109874
77Daniel O. VollheimFryal33131193
78William Giske NewthKampen3217963
78Titas MalaiskaStavanger32131093
78Amr SaiedFana321111103
81Raimbek Khamitov30127654
81Sander DuesundSotra30131073
81Luckas Martinius GrasåsenKragerø30131073
0Matias Hagerup KacelnikSki3019112
0Amelia NordquelleNordstrand3020102
0Geir BeukesDragulf2915142
0Mikael DigernesNittedal282082
0Elida SundeHordvik2814142
0Abdirizak ElmiBærum2818102
84Oskar Zhang SkjønbergFryal2715753
0Oskar SteensenOslo Barnesjakklubb2717102
0Johan Engelien AndresenFryal2717102
0Felix Rafael DalnokiDragulf2716112
0Victor Leander FauskeSøråshøgda2616102
0Sverre NygårdKristiansund2615112
0Jacek Stefan KotkowskiKristiansund261792
0Inti Nataniel SvenningEvje2615112
0Gard RobertsenCaissa261792
0Alfred Skjerve SeierstadDragulf2615112
85Nellie Knoph NordløvCaissa2511953
85Leon Fængsrud-StrømsnesRødtvet25101053
0Simen Kjærnes KristensenMoss2515102
0Rakel Eckbo-AglenElverum2515102
0Iben August FursetMolde2515102
0Hamza Al ShaeerElverum2515102
0Illan Sebastian Asp HollingerBærum2414102
87Erlend BrautJæren2311753
0Pranav TehlanFana2313102
88Yrjar VederhusDragulf229853
88Markus Finstad SkeieKampen pbU2210753
88Eline Raddum HvitsandFryal2211653
0Sargis ShahbazyanKragerø221392
0Olav DreyerStavanger2211112
0Cathrine MobækNes221752
0Alieu BahBergens211292
91Martin Zhang SkjønbergFryal209653
91Alexander Byhring ØlnesRødtvet2010553
0William LerschFredrikstad201552
0Ranvir Singh Bhatti2010102
0Levi Eldøy SalteJæren201462
0William EspnesFrøya20201
0Sverre LyeSmeaheia20201
0Sharam SheresadAlta20201
0Nikolas NygårdTveit SKU20201
0Nicholas Mo SandøyDirekte20201
0Lykke-Merlot HelliesenCaissa20201
0Isak PletanModum20201
0Håvard Keilen20201
0Håvard Bech ErichsenHarstad20201
0Fredrik AasenHaukås20201
0Eirik Strøm AustadBrattås20201
0Christian WilhelmsenAlta20201
0Aleksander Skrede HauskenAalesunds20201
0Aleksander IzmailovHammerfest20201
0Zina Khaled HafezMasfjorden191182
0Shaza Mohamad AlmasriMasfjorden191092
0Kim Leon Nyebak FauskeSøråshøgda191272
0Erlend SommerheinDragulf19191
0Noel KeseteSki17982
0Jonatan Erland BrunHordvik171162
0Abdallah AmadovNes171072
0Thomas Kirkholm SkauenKragerø17171
0Kiana Parvizi Bærum17171
0Jan Erling NarvestadTveit SKU17171
0Henry Chun RongStavanger17171
0Dina AmundsenHarstad17171
0August GloppestadSandane17171
0Andreas TranåsFrøya17171
0Adrian Slette LidBrattås17171
0Henrik ThoresenTønsberg161152
0William NordbergKampen pBU151052
0Maksims Roscins15872
0Magnus ElvebråtenSki15872
0Isak Hatteland151052
0Sigurd Kvåle PlatouDragulf USK15151
0Rizak AbdiBærum SU15151
0Nicolas Tirado Moritz-OlsenAalesunds15151
0Nicolas Elias NygårdTveit Sjakklubb Ungdom15151
0Magnus Hennøy VikeslandBergens15151
0Ina Raaum AndreassenFryal15151
0Finn BallackFrøya15151
0Elise JåvikBergens15151
0Elias YildizBærum15151
0Ada Tomine Helgheim LangloSandane15151
0Alexander Bertelsen HodneTveit Sjakklubb Ungdom14862
0Luke PinneyNordstrand14141
0Einar GrueKampen PBU14141
0Kristian VikenHamar13852
0Aaron Pham LuongNordstrand13852
0Yan DobroliubovTønsberg13131
0Viktor BeukesDragulf13131
0Trym Erik Krohn SætereieSørum13131
0Simon Hörnlund GustafssonStavanger13131
0Phillip DiepRødtvet13131
0Kevyn Haukås-Eide Soares LopesSøråshøgda13131
0Joakim HolmsethElverum13131
0Håkon SalteJæren13131
0Henrik SomdalenFryal13131
0Haldor GreibrokkAlta13131
0Fiona Xue Lan Sandstad1911U13131
0Emma AarsætherVolda Ørsta Slu13131
0Elias VassengHarstad13131
0Daniel M BostrømFredrikstad13131
0Christiane EkjordBærum13131
0Adrian BurkelandSøråshøgda12752
0Mattis L Esdaile1911U12121
0Adrian Lohne NæssAskøy12121
0Sigurd Stefansøn Theodorsen Harstad11111
0Noah Bjørke FjellumGreveløkka BSK11111
0Nathaniel De JongMasfjorden11111
0Ludvig Taradsen GuddalRødtvet11111
0Henrik NergårdHordvik11111
0Hashim JamaBergens11111
0Erik Skogrand11111
0Codrin BerceaHaugalandet11111
0Annelie NedalAverøy11111
0Eeoné PhamNordstrand10552
0Viktoria Magdalena Weronika VarøyAskøy10101
0Victor VangliOsen10101
0Ulrik Nøddebo MarkesethBergens10101
0Timian Martinius Månsson SolaasNordstrand10101
0Theodor LofaldliStavanger10101
0Sverre SømmeSkadberg10101
0Sondre LaforceGreveløkka10101
0Sivert HusaElverum10101
0Sigurd EideBergens10101
0Sergey EliseevSmeaheia10101
0Robin Floden DambuenOsen10101
0Oliver Rekdal HenriksenVestfossen10101
0Olai SolsvikSøråshøgda10101
0Nils Olav Fjæraa BredesenNittedal10101
0Nikolai Nyborg SørensenStavanger10101
0Nathaniel Eiken ReilstadSandved10101
0Minh Khoi LyVeitvet10101
0Mikael DostanicOSSU10101
0Mika GodalKongsvinger10101
0Mattis L Astad1911U10101
0Magnus Harald D. VarøyAskøy10101
0Mads TjensvolllStavanger10101
0Lars Nygaard JohannesenNordstrand10101
0Kristian SæleDragulf10101
0Joakim AasenHaukås10101
0Jesper OveråMolde10101
0Ilan Sebastian Hollinger Bærum10101
0Haakon Grunt KrekenNordstrand10101
0Gabriel Bakke HjeldeMoss10101
0Fredrik Olsen VeggeSki10101
0Filip Espe Li-Johansen1911U10101
0Felix MkrtchyanNes10101
0Ethan SollyStavanger10101
0Erik Severin ScheibeTønsberg10101
0Emil AndreassenÅsmarka10101
0Elias SkålevikBergens10101
0Elias JolicorpsMøhlenpris10101
0Einar KnudsenHalden10101
0Devin Tran LeeVeitvet10101
0Bjørn-Ivar Spernes SørstrømH1, Halden10101
0Bendik Tennøy HeideBærum10101
0Ava Sættan Valio1911U10101
0Alfred Paoletti Røbergshagen Nordstrand10101
0Sivert Taule MågeBergens991
0Marius SkjævelandStavanger991
0Joseph Liu KraabølNittedal991
0Ian Erling NarvesenTveit Sjakklubb Ungdom991
0Georg Lindbæck AstrupSki991
0Frans LagerfeltHorten991
0Eskil André PaulshusNordstrand991
0Emilie StolpDragulf991
0Dinis Alfonso AndradeSøråshøgda991
0Brage HaalandDragulf USK991
0Birk JørgensenKongsvinger991
0Badr LharchichiBergens991
0Anton TrelvikHamar991
0Yakup LaeskogenFryal881
0William MelbyMoss881
0Tord Albrigtsen Dragulf USK881
0Tobias BerlandSøråshøgda881
0Theo Hernar-AaseSotra881
0Sondre LarsenStavanger881
0Peder MoGjøvik881
0Patryk SzpyraTveit Sjakklubb Ungdom881
0Niklas Blindheim BybergSotra881
0Marcus Minh Khoi LyVeitvet881
0Live LandsvikSmeaheia881
0Jonah Askeland SøviknesOs881
0Ingrid AnfindsenSmeaheia881
0Fredrik BjørgumCaissa881
0Ferdinand Viermyr BjerkeFryal881
0Erlend Brevik GrøtheKristiansund881
0Emma Gjerlaugsen881
0Celine NyborgÅsmarka881
0Tianhao LiVeitvet771
0Sigurd F. HavreFridalen771
0Nils Fuskeland KroFredrikstad771
0Konrad Hagen-Kerstendragulf USK771
0Kaspar Yddal BjaanesFridalen771
0Jesse XieKristiansand771
0Flemming Idsø771
0Edvard FrøylandDragulf771
0David EvensenTveit Sjakklubb Ungdom771
0Skjalg Hagen-KerstenDragulf USK661
0Sander LindekleivKristiansand661
0Samuel TorsvikFana661
0Runar SolheimJæren661
0Mikael Undbekken-MyrvollNes661
0Kasun SiriwardaneStavanger661
0Johan HjorthaugCaissa661
0Andreas T. KvalbeinSmeaheia661
0William EngKongsvinger551
0Sven Bratland551
0Philip Solberg Flo1911U551
0Philip DiepRødtvet551
0Morten Wahlberg HansenGreveløkka551
0Mateo FosseSkadberg551
0Martin KvangravenKristiansand551
0Martin Kristensen FlatvoldTveit Sjakklubb Ungdom551
0Maria Schrøder FarmenCaissa551
0Magnus Torsvik PedersenStavanger Sku551
0Magnus AndersenCaissas551
0Ludvig Knoph Olsen1911U551
0Ludvig Fladseth551
0Lois Mathea GaldalFryal551
0Kristoffer BergsteinFana551
0Julie Helene KirkebergCaissas551
0Jonathan RødBergens551
0Henrik VestbøStavanger551
0Hagi AlbakovNordstrand551
0Fredrik Smiseth551
0Daniel MalminStavanger551
0Daniel Kharakoz1911U551
0Dani BookaeyHaugerud551
0Brede RathRødtvet551
0Brage Ve-HjelmenFridalen551
0Bianca Felicia NygårdTveit Sjakklubb Ungdom551
0Ask SkorstadRødtvet551
0Amund Halaas Irion1911U551
0Ameena KhanOslo Barnesjakklubb551
0Amalie Linnea HeiboDragulf USK551
0Adam AlbakovNordstrand551
0Abisanth JeyabalanRødtvet551

Valid HTML 4.01!