Jentelista Antall jenter i BGP: 199
Dette er 12 prosent av alle.
Sist oppdatert: Monday 01. January 2018

USF-siden BGP 2017 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista

Klasse Mikroputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
12Anna Ovidia Young Sotra9220191818177
40Alina ShehzadSandved6216141111107
40Tuva Sægrov ØygardSandane622013131155
54Oline Sundby WaageSotra58191510956
72Melissa MustataKristiansund471599775
74Ingrid AnfindsenSmeaheia45141110557
84Bella Marie YoungSotra4213109557
101Ida OlsenKlyve37139874
101Mina Nygaard ÅsnesSøråshøgda37171373
0Lykke-Merlot HelliesenCaissa3720172
101Viktoria Magdalena Weronika VarøyAskøy361210864
101Anna OvesenKristiansund361111864
101Benedicte Løland Fleime1911U351510554
101Emilie Esther Vitenberg1911U35201053
101Symre Mathea GryttenSmeaheia301055556
101Mathea NærheimSmeaheia26106554
101Oda Larsson HaugsdalSøråshøgda2610883
101Ingrid Vik Ugland1911U26111053
0Live LandsvikSmeaheia251782
0Jazzmin DyrnesKristiansund231582
0Anna BlauhutSarpsborg2313102
0Emilie StolpDragulf2275554
0Veera Havelandkongsvinger2055554
0Nellie Knoph NordløvCaissa2055554
0Matilde RathRødtvet2010553
0Ilana Tamar Vitenberg1911U2010553
0Eva Louise Unes VaatenKonnerud2010553
0Violetta IzmailovaHammerfest191182
0Linnea Sunde KobberdalNordstrand181082
0Sunniva Horsfjord GlomnesOslo Barnesjakklubb17171
0Nora Nygaard ÅsnesSøråshøgda161152
0Christine NordahlBærum155553
0Sophia KarlsenNordstrand151052
0Sofie Kjærnes KristensenMoss151052
0Linea TheodorsenFredrikstad151052
0Hayam Lharchichi RouichkaLaksevåg151052
0Melissa SuleymaniFryal13852
0Ameena KhanOslo Barnesjakklubb13131
0Ada Tomine Helgheim LangloSandane11111
0Solveig BjordalSøråshøgda10552
0Silje Kveseth IngebretsenRødtvet10552
0Naomi TekluSkadberg10552
0Mathilde RathRødtvet10552
0Maria Schrøder FarmenCaissa10552
0Mari Kveseth IngebretsenRødtvet10552
0Frida MathisenMoss10552
0Elise Træland(Ådnamarka)10552
0Alexis GveinOslo Barnesjakklubb10552
0Tala Sofie Garborg10101
0Rakel HosethKristiansund10101
0Lykke Barth SahlStjernen10101
0Ida Berge Gjellestad1911U10101
0Henriette Victoria Stave-Johansen1911U10101
0Ane Maardalen ThorbjørnsenLaksevåg10101
0Inger Merete Hætta-NilsenAlta991
0Eva Hjertø UchermannNordstrand991
0Andrine EidesenStavanger991
0Vanessa MoysovaHammerfest771
0Madelein Strand AndvikMasfjorden771
0Evina Dos Santos Johnsen1911U771
0Sunniva PedersenAlta661
0Silje SandbergKongsvinger661
0Selma LahlumNordstrand661
0Vilja BjørkendalKristiansand551
0Vilde SlettemarkRødtvet551
0Tiril MatreMasfjorden551
0Tanisha DoshiSmeaheia551
0Sofie HjønnevågStjernen551
0Silja BoreSkadberg551
0Selma HerouOslo Barnesjakklubb551
0Selin Soultanpour-NaminStavanger551
0Sara KvamsdalMasfjorden551
0Sara Fosseng-HeidarTøyen551
0Pernille BjerkesetKonnerud551
0Oda Elisabeth KlaussenSandved551
0Nora ØstenhedenGreveløkka551
0Mira Tørresdal EikangerSkadberg551
0Mia Esmeralda ElsaasHordvik551
0Matilde Dornish-NielsenOslo Barnesjakklubb551
0Matilda Rosenborg-JohnsenKonnerud551
0Mathea Moen AarøRødtvet551
0Marte SteinbruSki551
0Marianne Bjørnes551
0Margrete SøvikStavanger551
0Liwayway HeikkiläOslo Barnesjakklubb551
0Leen Kalaji1911U551
0Lauren KhazenUSA551
0Kiana Parvizi Bærum551
0Katlyn Svetlana Coker551
0Katarina Sandholm-Lærum1911U551
0Kari Moen Simmenes?551
0Julia Thorstensen Hordvik551
0Julia Thorstensen(Ådnamarka)551
0Jenny Sofie Kvinge HjelmtveitMasfjorden551
0Irina D. Barjitski551
0Ingrid Johanne Årdal1911U551
0Ingeborg EikreOslo Barnesjakklubb551
0Ida Voldner FjeldstadKampen pbU551
0Iben Sofie Riseth FlemmosDragulf551
0Hedda Jansson RønnestadSøråshøgda551
0Ella Nes551
0Dana MickevicusSmeaheia551
0Benedicte Bui-XuanBergens551
0Aurora Walsh KnarvikStavanger551
0Anastasiya OstaninaOs sjakk551
0Agnes Heen LangvikTøyen551

Klasse Miniputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Livia LindstadNordstrand100202020202013
1Sofie Kristine RatamaAlta10020202020208
42Elma SelvikBergens6515151411108
45Josefine HenriksenKongsvinger6314141312108
47Ida Marie Hjemsæter Skjelbred1911U6213131313106
50Ksenija KorobeinikovaStavanger6015151010105
52Linnea LarreOslo Barnesjakklubb59171715104
54Elise AarflotVolda Ørsta57201710104
67Seline Kvalheim-TømmerstølVolda Ørsta50111110995
69Susanne WiggenAlta48131311114
69Camilla Broch- AustvollStavanger48151211104
79Selma Marie Ursin af SandebergKampen4318101054
82Amelia NordquelleNordstrand422012103
84Rosemari EikremVolda Ørsta401515103
90Sofie Øy-LarsenSki361010974
90Gabriela Lunde HaugsdalMasfjorden361511103
93Elida SundeHordvik3510105555
101Alexandra IrgensBergens26115554
101Shemorin AmarapalaStrømmen26111053
0Sofie KaldestadDragulf2311753
0Dina AmundsenHarstad20201
0Ana DosicHammerfest17171
0Onni KursulaBergens161062
0Solveig Hem1911U151052
0Emilie Kvien15151
0Katrine LogsteinSmeaheia14141
0Emilija VlkuBergens14141
0Malene OshaugMolde13131
0Linnea Brekke NesVolda Ørsta13131
0Madina KahnRødtvet11652
0Kristina FrislidVolda Ørsta11111
0Kine BybergJæren11111
0Anna Maria TangnæsHamar11111
0Maja Dalager JarpKristiansund10101
0Natalie NilsenAlta991
0Camilla SekkingstadSotra991
0Sunniva Horsfjord GlomnesOslo Barnesjakklubb881
0Natalie Johansen YdstebøVolda Ørsta881
0Maiken Sevaldsen TaknæsKristiansund881
0Annelie NedalAverøy881
0Mari BrendenSki771
0Andrea GuttormsenAlta661
0Sara Mathilde EliassenSmeaheia551
0Molly WhitingRødtvet551
0Mille GulbrandsenDragulf551
0Julie-Constanse GangstøLaksevåg551
0Jenny BogadottirRødtvet551
0Ina Marie Thuen FolkvordStavanger551
0Cathrine MobækNes551
0Amalie HovstadOslo Barnesjakklubb551

Klasse Lilleputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
37Alisha ShehzadSandved5520201054
39Henny BrendenSki521211111087
41Julie SømhovdNittedal5117171074
0Emma MarthiniussenKonnerud4020202
65Amanda Aarthun HvileKonnerud381513103
0Ariza HinaSøråshøgda3720172
70Claud Valleria WatinSki341010774
0Vanessa LofsbergVestfossen3217152
0Eva SkaslienVålerenga3017132
78Marie FinkenhavnNittedal29109554
0Live Jørgensen SkigelstrandStavanger2818102
0Linnea G. TryggestadNordstrand2515102
0Durva ParmarSøråshøgda2414102
0Anna Maria RudshinaStavanger2212102
0Inga Hem1911U2010102
0Aurora RøsteGreveløkka171072
0Anine Bøvolden NerlandGreveløkka161062
0Emilie Lazareva1911U11111
0Ananya RautelaRødtvet11111
0Sofie M. NettelandSotra10101
0Sara RiveroJæren991
0Andrea Meurer-LundeBergens991
0Linéa SnipstadFryal881
0Celine Aguete HauglandBergens771
0Therese Ellisabeth HansenFryal551
0Kaia Raa JägerFryal551

Klasse Kadett

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
2Ariza HinaSøråshøgda9120201818155
13Linnea HolmboeNordstrand602020203
21Ingrid SkaslienVålerenga451817103
22Greta SlapelyteAlta431515133
0Alisha ShehzadSandved3019112
0Eva Louise LangholmBergens2815132
0Sheroni AmarapalaStrømmen2515102
0Sofie LøfaldliSandnes2313102
0Thyra KvendsethNordstrand20201
0Emina HandanagicFrøya20201
0Amalie Isabel MerkesvikBergens20201
0Merete OmtvedtTromsø17171
0Live Jørgensen SkigelstrandStavanger16161
0Tiril BergheimVeien10101
0Renate ArntzenKonnerud10101

Klasse Ungdom

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
0Henriette Egeberg KristensenNes18181
0Amalie Isabel MerkesvikBergens18181

Valid HTML 4.01!