Klasse Lilleputt I Lilleputt har 268 spillere spilt 616 turneringer
Samlet har 1600 spillere spilt 3593 turneringer
Sist oppdatert: Monday 01. January 2018
USF-siden BGP 2017 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Alexander EinangenHammerfest10020202020206
2Stian RøstSki98202020191913
2Kim Roger Hansen WestrumNittedal9820202019197
4Stinus Frøseth SivertsenKristiansund9720202020178
5Sayed Elham HosainyGjøvik9520202018177
5Noah Myklebust ChristensenLillehammer9520202018175
7Erik Kammersten-BørresenDrammens87202019141410
8Fredrik Østlie PettersenHamar8520181715156
8Andreas Røberg BeitnesNordstrand8520201916105
10Johannes Fagernes KvadsheimTønsberg8419181715156
10Jonas GilsKristiansund8420201717105
12Stian Kammersten-BørresenDrammens82181716161510
12Brynjar BakkeNordstrand8220191713136
12Andreas Virkesdal JonsterhaugHordvik8219181717116
15Ibragim MadagovGreveløkka8020191911117
16Sigurd LyeSmeaheia7818181514137
17Ivar G. HatterudGjøvik7717171515137
18Matheo SchickSøråshøgda7518171513127
18Olav Holten FiskaaenStavanger7520171513106
20Andreas Fuskeland KroFredrikstad7420151514105
21Fredrik Berg Buxrud1911U7320161611105
22Leon Brudvik(Fyllingsdalen)6918151411117
23Lavran SundeHordvik6716151412105
24Elias Horsfjord GlomnesOslo Barnesjakklubb662014131095
25Kevin ErsdalSandved64201717104
26Oscar Pielinger AmundsenDrammens6317131310105
27Vebjørn BerganHamar6015131210105
27Emre Amundsen BorgaasMoss6020171584
27Alexander SkredeSmeaheia60191615104
30Anders Vetle SamdalNittedal591713121077
30Nils Henrik NedregårdOSSU591515101095
30Fredrik AasenHaukås592020193
33Olav HjorthaugCaissa582020183
34Lyder ØverbøKlyve572020173
34Joakim AasenHaukås572019183
34Andreas TenoldNordstrand572020173
37Mattis Gammelmo WiksénGreveløkka5520161094
37Alisha ShehzadSandved5520201054
39Henny BrendenSki521211111087
39Jonas B. NilsenSøråshøgda521817173
41Julie SømhovdNittedal5117171074
41Benjamin SkogenJæren5117141374
43Jonas HøiomFredrikstad5020131254
43Brede SvendsenLarvik50171310104
43Thomas SekkingstadSotra502020103
46Andreas Broch-AustvollStavanger492019103
47Paul Gustav LofsbergVestfossen48141311104
47Anders Ivan SteinNittedal482018103
49Lars DreyerJæren47151110656
50Claudio CostaOslo Barnesjakklubb4614131184
50Snorre KristiansenStavanger462016103
50Nikolai Dale MildeMasfjorden46201793
50Mikkel Li Johansen1911U461917103
54Martin PachevVestfossen4515121084
54Eilif Irgens Hynnekleiv1911U451817103
56Sindre RægJæren441815113
56Elias AschimOslo Barnesjakklubb441816103
58Elias BåtnesGroruddalen431716103
59Hemant AnilkumarStavanger421610974
59Magnus Øyvind LangeFollo421715103
59Asle Kydland422012103
59Andre' Gjestemoen-von HirschSkadberg421814103
63Sigurd BrattlienNittedal401515103
0Nikolai Olsen WernbergTromsø4020202
0Emma MarthiniussenKonnerud4020202
64Armin GalesicHaugerud391613103
0Shazil Khan ShehzadSandved3920192
65Steinar Dieseth SkogholtNes381010994
65Amanda Aarthun HvileKonnerud381513103
67Ledion BerishaHamar371413103
0Øyvind SimonsenAlta3720172
0Pjotr AndreevNordstrand3719182
0John OommenKristiansand3720172
0Ariza HinaSøråshøgda3720172
68Ivroy NimkiSmeaheia361010884
68Martin TolfsbyDragulf36181353
0Khaled AlkhatibAverøy3520152
0Isak RindalKristiansund3520152
0Aslak Nils HeimenAlta3520152
70Claud Valleria WatinSki341010774
70Stian Altberg-AbelsenCaissa341211113
70Hermann Løland Fleime1911U34181153
0Haakon Faye-LundCaissa3419152
73Martin Andre SkjønneborgSki331310554
73Storm BrattlienNittedal33141093
73Philip Che BuiFredrikstad33171063
73Mathias Le NgocKonnerud331211103
73Gard Alexander SyrengNittedal331310103
0Theo N. JohannessenHaukås3320132
0Vanessa LofsbergVestfossen3217152
0John Ulrik OsmundsenDragulf3017132
0Jo Nicolai KristiansenFredrikstad3017132
0Gard Rye HøyforsslettBergens3020102
0Eva SkaslienVålerenga3017132
78Marie FinkenhavnNittedal29109554
0Qasim SultanNordstrand2919102
0Max ErtvaagBærum2915142
0Jørgen Vamnes SætherSørum2919102
0Gustav HestholmStavanger2919102
79Franciszek StosikHamar28131053
79Dawid ZwierzchowskiDragulf28121153
79Arnold Johan Helgevold Skretting28131053
0Tor Magnus HansenKristiansand2817112
0Simon Østvik GroossSøråshøgda2815132
0Marius DahlgrenBrattås2817112
0Live Jørgensen SkigelstrandStavanger2818102
0Kasper ÅseHammerfest2815132
0Teodor KristoffersenStavanger2717102
0Eirik BergetModum2717102
0Aleksander StolpAsker2717102
0Gardar Bjørnstadukjent2615112
82Vegard Hansen LutsiSmeaheia2511863
0Linnea G. TryggestadNordstrand2515102
0Johannes PundsnesStavanger2515102
0Mikal Nyland SvendsbyCaissa2413112
0Durva ParmarSøråshøgda2414102
0David L. VangenBærum2414102
0Viktor TrotsaiHaugerud2212102
0Leif Sverre Gimre Håland2211112
0Kirill ShchipanovStavanger2212102
0Anna Maria RudshinaStavanger2212102
0Tommy Aleksander Strachan-DufeyGroruddalen2111102
0Svend Tobias Ualand2111102
0André TheodorsenFredrikstad2111102
0Simen FløgstadSøråshøgda201192
0Mathias Emanuel AasKlyve201192
0Jed Christer SebiosVestfossen2010102
0Inga Hem1911U2010102
0Henrik Austrumdal SvanekilTønsberg201192
0Daniel Fløgstad MikkelsenBergens2010102
0Andreas S GransethGjøvik201552
0Sevrin LøvollVolda Ørsta20201
0Sander FuglesteinSevland20201
0Lars Emil SkogeVolda Ørsta20201
0Julian Aleksander MunkStavanger20201
0Ivar HavneråsSøråshøgda20201
0Elham AbdulraufOSSU20201
0Eivind Andreas AlmliOrkdal20201
0Dennis KristiansenSjakk Orkene20201
0Daniel RemsethUkjent20201
0Axel TunsjøOslo Barnesjakklubb20201
0Ask AmundsenSørum20201
0Aksel Bu KvaløyStavanger20201
0Afras MansoorSøråshøgda20201
0Vegard Vaula BråtenStavanger191092
0Ruben MulelidBergens19191
0Ivan RozhkoSandved19191
0Anton K. HystadSøråshøgda19191
0Ola SkardingJæren181262
0Emil Nickelsen1911U18181
0Aurora RøsteGreveløkka171072
0Sverre RatamaAlta17171
0Sergey EliseevSmeaheia17171
0Isak KollenbergHarstad17171
0Gustav Rafael ØsthusHaugalandet17171
0Eivind JetlundHamar17171
0David LeistadHammerfest17171
0Christopher Lie SivertsenAlta17171
0Birk NæssvoldSjakk Orkene17171
0Anine Bøvolden NerlandGreveløkka161062
0Aksel AsmundssonGreveløkka161152
0Villiam LøvikSøråshøgda16161
0Thomas VendsholBærum16161
0Thomas Nikolai BrekkeSandved16161
0Thomas Jørdre KvammeBergens16161
0Teodor Hansteen ValenBergens16161
0Emanuel OlsbøCaissa16161
0Benjamin Ravnskog ByeOs sjakk16161
0Magnus FloBergens151052
0Deepesh DunnaStavanger151052
0Daniel KarlsenFredrikstad151052
0Tygo PrinsenKragerø15151
0Tobias TransethSøråshøgda15151
0Silas KlavenessCaissa15151
0Johannes StrømbergKristiansand15151
0Isak Ringstad1911U15151
0Herman Johan Johannessen15151
0Henrik KarlsenAlta15151
0Edvard AgledahlTromsø15151
0Adrian WaldersnesBergens15151
0Vegard Oksum EidsheimLarvik14141
0Trygve VendsholBærum14141
0Peder Fiskebekk14141
0Patrick HareideSotra14141
0Julian Erik Fjæreide NævdalBergens14141
0Håkon BogasonRødtvet14141
0Finn Elias HanebergHamar14141
0Trym Helseth KristiansenÅsmarka13852
0Vetle StørenStavanger13131
0Vegard EidsheimLarvik13131
0Steinar Ruud HaltbakkAure13131
0Oliver SlettenHammerfest13131
0Ole Jakob SundeHordvik13131
0Mats Sollibråten HeimdalFryal13131
0Martin KjørsvikAure13131
0Gustav AxelsenKristiansand13131
0Erlend KongshaugAverøy13131
0Tomas Hagerup KacelnikSki12121
0Mikkel JansenUkjent12121
0Filip G. KjøleAsker12121
0Veitle Idar SlinningBærum11111
0Simen SenumstadHamar11111
0Fredrick OlsenHammerfest11111
0Emilie Lazareva1911U11111
0Ananya RautelaRødtvet11111
0Syverin JohansenHamar10552
0Mads BybergJæren10552
0Thirukkumaran JeyachandranSotra10101
0Tage SkredlundCaissas10101
0Stian HoklingSSKU10101
0Sondre Røste-KiseHamar10101
0Sofie M. NettelandSotra10101
0Sigurd Lauritzen MolbergHamar10101
0Rodrigo Cabello LopezStavanger10101
0Philip KristiansenUkjent10101
0Ole Jørgen BøhnTyristrand10101
0Noam A. VitenbergOslo Barnesjakklubb10101
0Neil SharmaOSSU10101
0Max Dahl1911U10101
0Mats RogdeStavanger10101
0Liam Jansson RønnestadSøråshøgda10101
0Leopold Lodur-Lion HeartASKO10101
0Lars BentzenHaugerud10101
0Knut Morten Skrettingland10101
0Jens Olav MyroTyristrand10101
0Jacob MyklandDragulf10101
0Håkon Vikane LandsverkStavanger10101
0Håkon ToresenSøråshøgda10101
0Heine N. JohannessenHaukås10101
0Fredrik Nyborg SørensenStavanger10101
0David NesseSmeaheia10101
0Daniel FossanStavanger10101
0Arne GiljeStavanger10101
0Tormod Holberg AasenMoss991
0Sverre LyeSmeaheia991
0Sara RiveroJæren991
0Nils Fredrik GudemLarvik991
0Jed ArntzenVestfossen991
0Jakob BellRødtvet991
0Håkon StørenStavanger991
0Brian Barron HafsøHorten991
0Bjørnar Jesnes BuraasÅsmarka991
0Andrea Meurer-LundeBergens991
0Simon VågstølBergens881
0Shad NiazCaissa881
0Marius JorangerAskøy881
0Linéa SnipstadFryal881
0Johannes Hammer BrattliHamar881
0Heine LeirdalFana881
0Noah Jacobsen HåndstadSørum771
0Hristo MiloshevJæren771
0Fabian HolmenVestfossen771
0Daniel Kasper Stedberg LøfstedtFana771
0Celine Aguete HauglandBergens771
0Are Borgar LandsvikSmeaheia771
0Sebastian PedersenSki661
0Martin Hyland MediåsGjøvik661
0William Nybakke Fryal551
0Ulrik SlyngstadliNittedal551
0Therese Ellisabeth HansenFryal551
0Noah MeinkøhnJæren551
0Nikita Olsen551
0Morten-Olav TangnæsHamar551
0Martin Nese JohnsenJæren551
0Kaia Raa JägerFryal551
0Fabian Vrangen MagnussonFredrikstad551
0Elias Eltvik ThomassenNes551
0Einar Nese JohnsenJæren551

Valid HTML 4.01!