Klasse Mikroputt I Mikroputt har 793 spillere spilt 1746 turneringer
Samlet har 1600 spillere spilt 3593 turneringer
Sist oppdatert: Monday 01. January 2018
USF-siden BGP 2017 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Aaron HavelandKongsvinger100202020202015
1Magnus TyldenKristiansund10020202020209
1Alexander AasenHaukås10020202020207
4Mikael DigernesNittedal99202020201913
5Nicolai ØstensenKlyve97202020201712
6Yngve Mæhle RekdalNordstrand9620202019175
7Håvard HaugOslo Barnesjakklubb95202020201511
8Eirik Eikeland FurulundNordstrand94202018181819
8Leo Oliver LudvigsenAlta9420202017179
8Haldor GreibrokkAlta9420202017179
11Felix TunsjøOslo Barnesjakklubb93201919181712
12Anna Ovidia Young Sotra9220191818177
13Olav Holden Viem1911U90201917171711
13Vebjørn Celius StrømmeHammerfest9020202017136
15Isak BrattgjerdOslo Barnesjakklubb8820181817158
16Knut Holden Viem1911U86202018181011
17Emil Støen MoellHorten85201717161518
17Håkon SalteJæren8520171717146
19Vegard FjørtoftVeien8120171615137
19Magne AarflotVolda Ørsta8117171715157
19Viljar SæterKristiansund8117171715156
19Stefan Ellingsen KanuckVeien8118171717125
23Teodor EngelsenBergens8019181716105
23Kristoffer SolheimSøråshøgda8020191615105
25Vetle Bjørge StrandFredrikstad7920171715107
25Stian JåvikBergens7918161515156
27Bobo Solan HedinDragulf772020151398
27Martin FiskaaenStavanger7718171715106
29Felix Kristoffer OvesenKristiansund7620171513116
30Jørgen FrøislandHorten73191515131114
30Thomas Hansen JuvikJæren7319171511118
30Villum KierulfKonnerud7317171513117
33Titas MalaiskaStavanger7219161512105
34Lars B DueOslo Barnesjakklubb71191413131213
35Frederik NordahlBærum7017151413118
36Nikolai KrämerSmeaheia691918131098
37Rafe RehmanVålerenga6517161111107
37Iben August FursetMolde65202015104
39Oskar SteensenOslo Barnesjakklubb6415151311106
40Halldor Olaves GryttenSmeaheia6216151110108
40Even N. JohannessenHaukås622017101057
40Alina ShehzadSandved6216141111107
40Tuva Sægrov ØygardSandane622013131155
40Kha Chang VoBærum621813121095
45Marius Hjemsæter Skjelbred1911U611913121078
45Emilian RovenKristiansund61201513134
47Arian Amundsen BorgaasMoss601613121097
47Oskar ØstenhedenGreveløkka6015121211106
47Magnus Lid HagenSotra601717111056
47Aksel BræinMolde60201713104
47William Alexander OlsenBærum602020203
47Sander TrettvikLarvik602020203
53Adrian Lohne NæssAskøy59191713104
54Oline Sundby WaageSotra58191510956
54Mats Dalager JarpKristiansund5813131111106
54Alexander IzmailovHammerfest58151515134
57Theodor HenriksenKongsvinger571614111068
58Øyvind FagerlundSmeaheia55191210956
59Leo Alexander MyrnesStavanger53191110856
59Leander PettersenAskøy53201110755
61Mikkel Domtoft SolbakkenAlta52171311114
61Kaj PanufnikKristiansand521817173
63Brede RathRødtvet5116151374
63Lars Ystad-DeglumGreveløkka512016153
65Leonard Horsfjord GlomnesOslo Barnesjakklubb501310101076
66Marius Bergen-SolvangStjernen4920109555
66Kristian SæleDragulf492019103
68Mathias SalthammerSki4816108869
68Kristian VikenHamar48131110955
68Herman Tonning GrønlidSmeaheia48141210665
68Elias Buschmann RustanCaissa 481915143
72Melissa MustataKristiansund471599775
73Jonas Bjørgan NarmoDragulf4617145557
74Ingrid AnfindsenSmeaheia45141110557
74Mihail VeremjovSmeaheia451814133
76Adam SelvikBergens44101010867
77Isak Nøkleby-HåskjoldSki4314136556
77Nils Olav Fjæraa BredesenNittedal4318105555
77Phillip DiepRødtvet4313131254
77Ludvig Taradsen GuddalRødtvet431814654
77Filipp AndreevNordstrand4315131054
77Marton MoiStavanger432013103
77Erlend Brevik GrøtheKristiansund431713133
84Victor Lindstad Nordstrand4211108859
84Bella Marie YoungSotra4213109557
84Andreas AnfindsenSmeaheia42101010757
84Johan Engelien AndresenFryal42111110555
84Sondre LarsenStavanger4215121054
84Jonas SolbakkenHamar421510984
84Christopher BreilandJæren4213101094
91Tim SagenDragulf411786556
91Felix Rafael DalnokiDragulf4114125556
91Daniel SivertsenKristiansund411198766
91Oskar Zhang SkjønbergFryal411795555
91Johannes K MortensenBergens411414133
96Even Huneide HetlandHorten4013121054
96Liam YouDrammens40181393
0Atle HaukåsVolda Ørsta4020202
98Markus H. BodvarssonMoss3911101084
98Nicolai FrøyshovHamar391514103
100Rasmus L. VinogradovBergens3810107655
100Benjamin MassonHordvik38169854
100Storm NarvesenSmeaheia381810103
101Ida OlsenKlyve37139874
101Mina Nygaard ÅsnesSøråshøgda37171373
0Lykke-Merlot HelliesenCaissa3720172
101Eirik Bjørge StrandFredrikstad361097556
101Tiago KarlsenNordstrand3610106555
101Viktoria Magdalena Weronika VarøyAskøy361210864
101Anna OvesenKristiansund361111864
101Lukas KvaløHordvik361412103
101Daniel Andreas MuotkaAlta36151383
101Sigurd Løken Braaten1911U351087557
101Nikolay den RooverOslo Barnesjakklubb35997556
101Levi Eldøy SalteJæren351110774
101Benedicte Løland Fleime1911U351510554
101Alexander Byhring ØlnesRødtvet3510101054
101Filip Bjaanes LemvikSmeaheia35201053
101Emilie Esther Vitenberg1911U35201053
0Sivert Schanche TørfossTromsø3520152
0Bjørn BrekkeTromsø3520152
101Aksel GrananOslo Barnesjakklubb341095557
101Arild BouquetRødtvet341410554
101Jakob DaleSotra331010854
101Haakon Mikelsen- NesseRødtvet33109864
101Haakon Grunt KrekenNordstrand33181053
101Fedor RudshinSmeaheia33151083
101Sander Nilsen SøråsVålerenga321075555
0Sivert GloppestadSandane3217152
101Martin Zhang SkjønbergFryal31975555
101Tobias OlsenKlyve311110554
101Luckas Martinius GrasåsenKragerø31118754
101Symre Mathea GryttenSmeaheia301055556
101William HusremFollo301055555
101Niklas Matthieu BlanpainDragulf301055555
101Simon Hörnlund GustafssonStavanger30151053
101Oscar IrgensBergens30131253
101Albert Elias LarsenDragulf3017853
0Tias TeumHamar3017132
0Sharam SheresadAlta3015152
0Alexander HammervollAlta3017132
101Edvard FrøylandDragulf29865556
101Olav GurihusNittedal28855557
101Kevin Tuan NguyenHorten2811983
101Felix WølnerSmeaheia28131053
0Patrick Hauge Morch-OlsenKristiansund2817112
0Louis Khoo-ThweOslo Barnesjakklubb2818102
0Alla RodinaSmeaheia282082
0Marius Kirkholm SkauenKragerø2716112
0Eliah FrøsøyeMolde2717102
101Mathea NærheimSmeaheia26106554
101Victor Chammas MangerudNordstrand26111053
101Oda Larsson HaugsdalSøråshøgda2610883
101Ingrid Vik Ugland1911U26111053
0Per Angelo ArsuaSøråshøgda2615112
0Mathias SkredeSmeaheia2616102
101Morten Andreas Riseth FlemmosDragulf25555555
101Leon Alexander DalnokiOslo Barnesjakklubb25555555
101Ahaan Ashwin KumarOslo Barnesjakklubb25555555
101Jakob DiepRødtvet25105554
101Ethan SollyStavanger25105554
101Elias SlettemarkRødtvet25105554
101August BrattgjerdOslo Barnesjakklubb25105554
101Hjalmar Humberset LotheSandane2510873
0Sander DuesundSotra2515102
0Live LandsvikSmeaheia251782
0Dinis Alfonso AndradeSøråshøgda251872
0Christian WilhelmsenAlta251782
0Bendik MadsenSøråshøgda2514112
0Vemund RaustølSki2495554
0Hector Chammas MangerudNordstrand2410953
0Martin Nygaard ÅsnesSøråshøgda2412122
0Danail AndreevVolda Ørsta2413112
0Andre Hovland ThiesenRødtvet2385554
0Robin strandenes RustenGreveløkka2310763
0Joakim Westvang1911U2310853
0Arav DhimanStavanger2310853
0Oddve Emanuel MarthinussenSevland2313102
0Nikolay RozhkoSmeaheia2313102
0Jazzmin DyrnesKristiansund231582
0Jakob Sande HaugsetSandane231582
0Hans Michael SchnellKristiansand231582
0Anna BlauhutSarpsborg2313102
0Emilie StolpDragulf2275554
0Morten Wahlberg HansenGreveløkka2210753
0Johan Fuskeland KroFredrikstad2210753
0Johan HjorthaugCaissa221752
0Adam HosethKristiansund221392
0Halvor OlsenSøråshøgda2165554
0Nikolay ShantsevOslo Barnesjakklubb2110653
0Knut Ourom1911U2110653
0Erik AlbumNordstrand2110653
0Anders FinnstunGreveløkka2110653
0Alfred BøeFana2111553
0Adam KaldestadDragulf2111553
0Oscar Holta-LysellHorten211652
0Noa BrakestadSmeaheia211652
0Andreas Borgund VesethHordvik2111102
0Veera Havelandkongsvinger2055554
0Nellie Knoph NordløvCaissa2055554
0Matheo Emilian KjøniksenMoss2055554
0Julian WithHordvik2055554
0Gustav Anton VolkmerDragulf2055554
0Emil Snorre VolkmerDragulf2055554
0Arian SajjadiDragulf2055554
0Sebastian KristiansenBergens2010553
0Phillip Greve-Isdahl FlaaOslo Barnesjakklubb2010553
0Orion Gustav IbsenOslo Barnesjakklubb2010553
0Ole Hanekamp1911U2010553
0Matilde RathRødtvet2010553
0Ilana Tamar Vitenberg1911U2010553
0Eva Louise Unes VaatenKonnerud2010553
0Bjørnar Woldstad HeigreStavanger2010553
0Bastian Tenfjord EngelsenSøråshøgda2010553
0Alemayehu Tadalla Weriku1911U2010553
0Phillip Myrset SchjølbergKristiansund2010102
0Henrik Mellbye DahlboSki2010102
0Eilert Leander SamdalNittedal201552
0William KhazenUSA20201
0Vebjørn Abrahamsen Wikalta20201
0Rune MæstadSmeaheia20201
0Julian Lothe RingenSøråshøgda20201
0Codrin BerceaHaugalandet20201
0Arjun Vijay CithuStavanger20201
0Amund Fjeldvær---20201
0Alfred Keilen ThomsenVolda Ørsta20201
0Georg Standal FlatenKragerø199553
0Violetta IzmailovaHammerfest191182
0Sebastian Carlsen PedersenAlta191092
0Oliver Rekdal HenriksenVestfossen191092
0Gard RobertsenCaissa191092
0Emil AndreassenÅsmarka191092
0Edvard AgledahlTromsø191092
0Linnea Sunde KobberdalNordstrand181082
0David Hake KabadaCaissa181352
0Hunter Alexander DjuveStavanger18181
0Johannes Djupedal PowerBergens176653
0Nicolas HeimdalNord-Odal171072
0Eirik Gagnum Tonby1911U171072
0Annar Dunderovic SøntvedtKlyve171252
0Anirudh KoteeswaranStavanger171072
0Tobias Hatlevik HultJæren17171
0Sunniva Horsfjord GlomnesOslo Barnesjakklubb17171
0Odd Erling Norheim---17171
0Magnus JacobsenHarstad17171
0Arn Magnus LyngværTrondheim17171
0Nils Christoffer SandTranby166553
0Mads Rosengren Moss166553
0Oskar Borg TegleStavanger161062
0Nora Nygaard ÅsnesSøråshøgda161152
0Morgan Rosenborg-JohnsenKonnerud161152
0Leo Conradi Amundsen-SteneSki161152
0Lorentz Lomheim OlsenSøråshøgda16161
0Yrjar VederhusDragulf155553
0Simon EllingsenOslo Barnesjakklubb155553
0Sigurd VevleSøråshøgda155553
0Ruben BergBergens155553
0Per Håkon Skuggerud DahlHamar155553
0Oscar MelbyeSki155553
0Olav GabrielsenOSSU155553
0Herman Pamer-KarlsenDragulf155553
0Henrik NergårdHordvik155553
0Christine NordahlBærum155553
0Christian GjertsenKonnerud155553
0Bård Vangdal-JensenBergens155553
0Aksel Bakke WahlKonnerud155553
0Theo StorhaugStavanger151052
0Sophia KarlsenNordstrand151052
0Sondre Bergsåker SolaStavanger151052
0Sofie Kjærnes KristensenMoss151052
0Simon Farstad-HareideNordstrand151052
0Samatar-M. Musse1911U151052
0Peder A. K. HolmNordstrand151052
0Mats Hypher Haartveit1911U151052
0Markus Finstad SkeieKampen pbU151052
0Magnus SæleOSSU151052
0Linea TheodorsenFredrikstad151052
0Kristian Magnus Mook-Kleven1911U151052
0Kjetil HoslemoJæren151052
0Kiyan MovassiGreveløkka151052
0Jonas BødvarssonMoss151052
0Jakub Maksymilian WalaszekNordstrand151052
0Hayam Lharchichi RouichkaLaksevåg151052
0Eskil JohansenAlta151052
0Erik Storm Stave-Johansen1911U151052
0Erik Røyneberg ReinertsenSmeaheia151052
0Eeoné PhamNordstrand151052
0Casper Bjørvik LillebøSotra151052
0Benjamin Bjørvik LillebøSotra151052
0Aslak MyhrvoldNordstrand151052
0Ashwath Anandathirthan Stavanger151052
0Amar JukovicHaugerud151052
0Albert LerschFredrikstad151052
0Adrian Elias NilsenKonnerud151052
0Viljar Olsen StenbergKristiansand15151
0Tarek AlkhatibAverøya15151
0Odin LysakerBrattås15151
0Marius DallandTønsberg15151
0Jon Magnus VågeHaugaland15151
0Johan Fjeldvær---15151
0Edvin SæbøHamar15151
0Adam Park PettersenHorten15151
0William Svendsen-DahlstrømSki14952
0Vegard Steen SundHaukås14952
0Mikkel Magnæs AassOslo Barnesjakklubb14952
0Fredrik BjørgumCaissa14862
0Elias JolicorpsMøhlenpris14952
0Isak SlotterøyHamar14141
0Tobias Stub DrevdalSki13852
0Melissa SuleymaniFryal13852
0Johnson ShiStjernen13852
0William Hellumssønn NygårdHammerfest13131
0Vegard Norman PaulsenTromsø13131
0Sander StaknesKristiansund13131
0Martin Ledel HenjumGreveløkka13131
0Jonathan RødBergens13131
0Ian Pettersen SkårvikAlta13131
0Erik Larsen---13131
0Daniel O. VollheimFryal13131
0Cornelius SkrysethHennemarka SK13131
0Ameena KhanOslo Barnesjakklubb13131
0Theodor HålandJæren12752
0Solan BrevickKonnerud12752
0Sigurd Standal FlatenKragerø12752
0Jeppe MadsenSøråshøgda12752
0Gabriel Bakke HjeldeMoss12752
0Storm Alex Stensrud BolsøySørum12121
0Conrad MorsdalSmeaheia12121
0Victor Sture-HansenOSSU11652
0Thorbjørn Solheim StrømmenSøråshøgda11652
0Theo Thorstensen(Ådnamarka)11652
0Runar SolheimJæren11652
0Noe´Baziele Yanga MidouxDragulf11652
0Niklas Kjørvik BentsenSarpsborg11652
0William EspnesFrøya11111
0Sondre ØksnesSøråshøgda11111
0Lukas NæssHammerfest11111
0Leon Christoffer ForbergLarvik11111
0Karstein Knudseth-MichaelsenFrei11111
0Julian BjørnfeldAlta11111
0Ivar Nikolaj ThorsenTromsø11111
0Ilyas MuseTromsø11111
0Ben George KvingedalMasfjorden11111
0Ada Tomine Helgheim LangloSandane11111
0William NilsenSøråshøgda10552
0Vegard Mjelva SaatvedtBergens10552
0Tord Johannes UtvikDragulf10552
0Solveig BjordalSøråshøgda10552
0Silje Kveseth IngebretsenRødtvet10552
0Sigurd Olai LilandSøråshøgda10552
0Sigurd MellebyOslo Barnesjakklubb10552
0Samuel SivertsenBergens10552
0Samuel RoweFollo10552
0Philip Skjerve SeierstadDragulf10552
0Perikles Le BozecBergens10552
0Olav Sundby WaageSotra10552
0Noé Bazilele Yanga MidouxDragulf10552
0Noel PalmesenSøråshøgda10552
0Naomi TekluSkadberg10552
0Moritz VolkmerDragulf10552
0Mathilde RathRødtvet10552
0Maria Schrøder FarmenCaissa10552
0Mari Kveseth IngebretsenRødtvet10552
0Magnus Sørli Trønningsdal1911U10552
0Magnus L-A SandveNordstrand10552
0Kasper Klinge IdlandSandved10552
0Kaleb TekluSkadberg10552
0Jørgen GjelsvikVålerenga10552
0Julian Litland-PedersenSøråshøgda10552
0Frida MathisenMoss10552
0Felix Wiger-NordåsSøråshøgda10552
0Emilian L. B. BjugnBærum10552
0Emil SkjoldDragulf10552
0Emil Gravdal FrantzenSøråshøgda10552
0Emil Bakiev YndesdalDragulf10552
0Embrik NordsetNittedal10552
0Elise Træland(Ådnamarka)10552
0David Slotterøy Johnsen1911U10552
0Brage Aase TorjusenFredrikstad10552
0Benjamin Bist1911U10552
0Bendik VegstøNittedal10552
0Aslak Holm HuseSøråshøgda10552
0Artyom RodinSmeaheia10552
0Alexis GveinOslo Barnesjakklubb10552
0Adam Holen MartinsenOslo Barnesjakklubb10552
0Åsmund Gjone-SandnesNordstrand10101
0Ådne Øktedalen1911U10101
0William SimensenSki10101
0William Oscar Svare1911U10101
0William NordbergKampen pBU10101
0Vetle Oslund Nerstad Veien10101
0Vemund Førisdal1911U10101
0Vegard KvalbeinSmeaheia10101
0Tomasz PurcNordstrand10101
0Theodor WestbySki10101
0Tala Sofie Garborg10101
0Svein Kristian ErvikFrøya10101
0Sturla Skinlo SørensenSandane10101
0Sondre Sørebø1911U10101
0Simon SteinslandNordstrand10101
0Scott Steinsland1911U10101
0Sander Eriksen Sundsfjord1911U10101
0Ruben Rugland10101
0Robel Teame Kiros1911U10101
0Rakel HosethKristiansund10101
0Phillip Solberg Flo1911U10101
0Oskar HildarsonKampen pBU10101
0Oscar Bru FlensborgGreveløkka10101
0Olav Holmøy Sevaldson1911U10101
0Nikolai Nyborg SørensenStavanger10101
0Nicolai BangVeien10101
0Milander Sæther Myrvang Fryal10101
0Mikael Undbekken-MyrvollNes10101
0Maxime GuizelinOslo Barnesjakklubb10101
0Martin FuglesangOslo Barnesjakklubb10101
0Marius Våge Bogerud1911U10101
0Marius Sæthre Berg1911U10101
0Magnus P. UtheimOslo Barnesjakklubb10101
0Magnus Lund ØsterhagenVålerenga10101
0Magnus Andresen1911U10101
0Mads MortensenKristiansand10101
0Lykke Barth SahlStjernen10101
0Lucas HegelstadSmeaheia10101
0Love Maxim Engedal SharmaOSSU10101
0Leandro Caruso Michel1911U10101
0Lars Nygaard JohannesenNordstrand10101
0Lars Eskil DalenFredrikstad10101
0Kristoffer Bjørnerud KristiansenGreveløkka10101
0Konrad Kramer Bolstad1911U10101
0Kerim SeceragocHaugerud10101
0Jørgen Lund DalenBSU10101
0Jone LanghelleMasfjorden10101
0Jonas YksnøyKonnerud10101
0Johannes A. Wroldsen1911U10101
0Johan Fodstad Anjer1911U10101
0Ilias Hafsaas TsakosVolda Ørsta10101
0Ida Berge Gjellestad1911U10101
0Henrik ThoresenTønsberg10101
0Henriette Victoria Stave-Johansen1911U10101
0Filip Syse Ulfsnes1911U10101
0Felix MkrtchyanNes10101
0Even Østby-DeglumGreveløkka10101
0Erik Skjellevik Innselset1911U10101
0Erik Hals AmsrudMolde10101
0Erik Aleksander Solbakken1911U10101
0Eirik Østby-DeglumGreveløkka10101
0Eik Vendelbjerg-HernæsOslo Barnesjakklubb10101
0David Abelsen Ikdal1911U10101
0Daniel Grønvold NordbyKampen pBU10101
0Daniel Andreas HøydalsvikVolda Ørsta10101
0Christopher SandvikHaugalandet10101
0Christoffer Solberg Flo1911U10101
0Christian N. Brinch1911U10101
0Christian GullhaugNordstrand10101
0Christian Berge Gjellestad1911U10101
0Birk Tuft Østby1911U10101
0Birk JørgensenKongsvinger10101
0Aslak Bjørnebekk Lodin1911U10101
0Ane Maardalen ThorbjørnsenLaksevåg10101
0Andreas Sanducu1911U10101
0Andreas Dahl EnoksenStavanger10101
0Andreas Bjoner SikkelandNordstrand10101
0Amund Saugestad1911U10101
0Alexander Sajgal1911U10101
0Alexander MelcherNordstrand10101
0Albert Knoph Olsen1911U10101
0Aksel Syse Ulfsnes1911U10101
0Aksel Lund ØsterhagenVålerenga10101
0Aksel Johannes Sætnan Valio1911U10101
0Aksel Bu KvaløyStavanger10101
0Adam Chrifi-AlaouiNordstrand10101
0Abdallah AmadovNes10101
0Ulrik Bakketun NygårdSandane991
0Tobias B. HelgøMasfjorden991
0Raphael StuhaugVolda Ørsta991
0Peder MoGjøvik991
0Magnus Laurents LarsenHammerfest991
0Leon Saman JohansenKristiansund991
0Lars Bjørkeli BernathSøråshøgda991
0Kristian B. AndersenKristiansund991
0Inger Merete Hætta-NilsenAlta991
0Eva Hjertø UchermannNordstrand991
0Eivind ArntsenKristiansand991
0Ask ThorvaldsenKlyve991
0Andrine EidesenStavanger991
0Alex Hjertås---991
0Ruben Ølstøren Kvilvang---881
0Petter SandvikCaissa881
0Mio Sevaldsen TaknæsKristiansund881
0Lars Manfred Nordland Kvinge TvedtMasfjorden881
0Johannes Konglevoll MortensenSøråshøgda881
0Felix Rong De Pan1911U881
0Eirik SollidSandane881
0Eirik Laforce HaldenGreveløkka881
0Christoffer UndrumRakkestad881
0Aleksander OrstadJæren881
0Vanessa MoysovaHammerfest771
0Theodor RollKristiansand771
0Madelein Strand AndvikMasfjorden771
0Kristen JohansenAlta771
0Evina Dos Santos Johnsen1911U771
0Edvard Schram Hoel Bjørnæs771
0Christoffer MyrsethSotra771
0Alexander KorobeinikFrøya771
0Sverre MyrsethFrøya661
0Sunniva PedersenAlta661
0Silje SandbergKongsvinger661
0Selma LahlumNordstrand661
0Samuel Sandnes Nyhus(Bergen sentrum)661
0Rohan JohnpillaiUllr661
0Niklas EkrenMasfjorden661
0Marius SkjævelandStavanger661
0Jakob Sletteng UlvikSki661
0Jakob SimensenSki661
0Elias IglebækKristiansand661
0Elias IbrahimKragerø661
0Edward ThoresenÅsmarka661
0Daniel Bjåstad FremmegårdSpydeberg661
0Andrej DosicHammerfest661
0Zain Adeel Chaudhry(Klubbløs)551
0Yusef RazaHallermoen551
0William SalomonsenSki551
0William Nymo BorgNordstrand551
0Walter Sandbech NordbøModum551
0Vladyslav KryshtalSki551
0Viljar SandeStavanger551
0Vilja BjørkendalKristiansand551
0Vilde SlettemarkRødtvet551
0Vetle Killie KristiansenVålerenga551
0Vea RajalaDragulf551
0Ulrik VestergårdNordstrand551
0Ulrik Lian-GuttormsenSki551
0Trym Skari-KristoffersenSki551
0Trym NetlandBergens551
0Truls Breivik 551
0Torstein Røseid1911U551
0Torstein ArnesenBergens551
0Torjus MellingenBergens551
0Tor Løseth WestgaardBergens551
0Tom Didrik Arntsen JakobsenKragerø551
0Tobias TøraKristiansand551
0Tobias Holgersen SteensenBergens551
0Tobias BoazMoss551
0Tobias AgaSøråshøgda551
0Tobias Breistein FuglestadVålerenga551
0Tiril MatreMasfjorden551
0Tinius Hjertø-AaraasLarvik551
0Tinius ArntsenSøråshøgda551
0Thorstein OlstadFollo551
0Thomas Nissen Hellerud1911U551
0Thomas GrepperudSarpsborg551
0Theodor Gaupås OhmaBergens551
0Theodor SørensenModum551
0Theo-Kristoffer GangstøLaksevåg551
0Theo Lurås KortNordstrand551
0Thai William DangSki551
0Ted BostrømKonnerud551
0Tanisha DoshiSmeaheia551
0Tage NamløsKlyve551
0Sverre SømmeSkadberg551
0Storm Henrik Evje-EikrehagenBærum551
0Storm A. Mo1911U551
0Sondre LarsenStavanger551
0Sondre Gamborg-heggenBSU551
0Sonam KvamsdalFana551
0Sofie HjønnevågStjernen551
0Sivert VestliVålerenga551
0Sivert EspelandJæren551
0Simon Kjølle SletteGreveløkka551
0Silja BoreSkadberg551
0Sigurd Smith Ulseth Oslo Barnesjakklubb551
0Sigurd H. TveitSøråshøgda551
0Signar KvalbeinFollo551
0Selma HerouOslo Barnesjakklubb551
0Selin Soultanpour-NaminStavanger551
0Sara KvamsdalMasfjorden551
0Sara Fosseng-HeidarTøyen551
0Sander MarthinsenHorten551
0Sander Bergsåker AspøyStavanger551
0Samuel BoazMoss551
0Ruben Canas-GonzaloBergens551
0Roman NodSmeaheia551
0Rasmus Bo BeddellBergens551
0Rakhimzhan Khamitov551
0Raimbek Khamitov551
0Philip Leopold Henriksen Oslo Barnesjakklubb551
0Petter WaageFana551
0Petter RustanTranby551
0Peter Ræder(Haukeland)551
0Pernille BjerkesetKonnerud551
0Per Erik Rød KnudsenBrattås551
0Peder Ølstøren Kvilvang---551
0Peder Mjåland SkaarBergens551
0Patrik DahlNordstrand551
0Oskar Tveranger NyheimVestfossen551
0Oskar ThueSøråshøgda551
0Oskar SolbergDragulf551
0Oskar Lundgrenn-BråthenModum551
0Oscar ØdegaardKragerø551
0Orri WiikSøråshøgda551
0Oliwier GawronskiHamar551
0Oliver Lande MidtgårdSkadberg551
0Ole Sannes BornStavanger551
0Ole Christoffer RøstumSøråshøgda551
0Olaf SkaslienVålerenga551
0Oda Elisabeth KlaussenSandved551
0Nora ØstenhedenGreveløkka551
0Noah Greiff-AndersenNordstrand551
0Nicolai Leander OlsenSarpsborg551
0Nicholas WirumCaissa551
0Morten HalmøyVålerenga551
0Morris Eaton-ParnasStavanger551
0Mira Tørresdal EikangerSkadberg551
0Mikkel Uglum Bjune1911U551
0Mikkel SaugerudGreveløkka551
0Mikkel NesvaagHamar551
0Mikhail StepanovDragulf551
0Michal PedersenSotra551
0Michael Elias Nygaard-EriksenKongsvinger551
0Mia Esmeralda ElsaasHordvik551
0Maximilian Strand-BergesenDragulf551
0Matilde Dornish-NielsenOslo Barnesjakklubb551
0Matilda Rosenborg-JohnsenKonnerud551
0Matias Hagerup KacelnikSki551
0Mathias SkoftelandLaksevåg551
0Mathias RelboNordstrand551
0Mathias RaaeVålerenga551
0Mathias Dalset Steineger1911U551
0Mathea Moen AarøRødtvet551
0Mateo FosseSkadberg551
0Mateja KrbacevicBergens551
0Martin AaseSøråshøgda551
0Martin VågstølBergens551
0Marte SteinbruSki551
0Markus TorsvikFana551
0Mark Starchenko VollSkadberg551
0Marianne Bjørnes551
0Margrete SøvikStavanger551
0Marcus AurbakkenKongsvinger551
0Maksims Roscins551
0Magnus Åkre LarsenHorten551
0Magnus NordliKonnerud551
0Magnus Cornelius SkrettingStavanger551
0Magnus Adrian Engene551
0Lukas Kvalvik---551
0Ludvik Eikeland BjørkeloSøråshøgda551
0Lucas Konglevoll SundtNordstrand551
0Lucas GröningBergens551
0Luca Hovden(Bergen sentrum)551
0Liwayway HeikkiläOslo Barnesjakklubb551
0Linan XuStavanger551
0Leo Blundell1911U551
0Leen Kalaji1911U551
0Leander SkjævelandJæren551
0Lauren KhazenUSA551
0Ksavery Andre PaprockiBergens551
0Kristoffer Lein-OulieSki551
0Kristian Petrus Førrisdahl JohansenSarp551
0Kim Leon Nyebak FauskeSøråshøgda551
0Kiana Parvizi Bærum551
0Katlyn Svetlana Coker551
0Katarina Sandholm-Lærum1911U551
0Kasun SiriwardaneStavanger551
0Kari Moen Simmenes?551
0Kannan Le-RouxMøhlenpris551
0Jørgen Hellenes JenssenKonnerud551
0Jørgen HalmøyVålerenga551
0Julian Evander KjøniksenMoss551
0Julia Thorstensen Hordvik551
0Julia Thorstensen(Ådnamarka)551
0Jonathan Kurt Helge AnderssonHaukås551
0Jonas WallaceDragulf551
0Jonas JørgensenKonnerud551
0Jonas Fjelde LarsenJæren551
0Jon Storheim Hellum1911U551
0John-Erik HausbergSotra551
0Johannes NomeOslo Barnesjakklubb551
0Jens Emil NordmarkJæren551
0Jenny Sofie Kvinge HjelmtveitMasfjorden551
0Jaroslav MakarovSmeaheia551
0Jakop DiepRødtvet551
0Jakob Wilhelm Bræin-Grau551
0Jakob Olaussen RuudSki551
0Jakob LøvmoCaissa551
0Jacob WallaceDragulf551
0Iver FykerudBærum551
0Isak Hatteland551
0Irina D. Barjitski551
0Ingrid Johanne Årdal1911U551
0Ingeborg EikreOslo Barnesjakklubb551
0Ida Voldner FjeldstadKampen pbU551
0Iben Sofie Riseth FlemmosDragulf551
0Håvard FossdalSøråshøgda551
0Håkon HeggøyLaksevåg551
0Håkon Ervik---551
0Hrolfur LoftssonBergens551
0Herman LangseterSki551
0Herman Bø StaalesenStavanger551
0Herman Aarset BjerknesOslo Barnesjakklubb551
0Henrik VestbøStavanger551
0Henrik Schram Hoel Bjørnæs551
0Henrik Haugmoen IngebrigtsenOslo Barnesjakklubb551
0Henri BoreSkadberg551
0Hedda Jansson RønnestadSøråshøgda551
0Harald Paulsen GrøndalSkadberg551
0Hans IversenNordstrand551
0Haakon KølbelFredrikstad551
0Gustav Strand GulsrudDragulf551
0Fredrik Holm SkjævelandKonnerud551
0Fredrik BlikomDragulf551
0Finn BallackFrøya551
0Filip JacewicsStavanger551
0Filip HagaJæren551
0Fabian Riise PedersenVestfossen551
0Eyvind Bøgh HellandSki551
0Eyosias TsegawSki551
0Eskil Falnes WedøeSandved551
0Eskil DalenFredrikstad551
0Eskil Agledal Otterstad1911U551
0Erlend Oldervik PedersenBergens551
0Erlend Mæhle HauglandSøråshøgda551
0Erlend Mæhle HauglandSøråshøgda551
0Erik Thuen HøgheimSøråshøgda551
0Erik Mæhla HoelUllr551
0Eric Mathias Nygaard-EriksenKongsvinger551
0Emir GulcanRødtvet551
0Emil WangOSSU551
0Emil Vold1911U551
0Emil Rostad GrendalSki551
0Emil EsmaelyStavanger551
0Emil Bostad Bjørkli551
0Emil André Haveland MollandMasfjorden551
0Emely Coker551
0Ella Nes551
0Elio FosseSkadberg551
0Elias Ramampiaro Egholm Stavanger551
0Elias Pedersen551
0Elias Næss HemVålerenga551
0Eivind Hagalid RavnåsSandved551
0Eirik StrømmeStavanger551
0Eirik RakkestadVestfossen551
0Eirik Berg HareideSøråshøgda551
0Darin HiroriSøråshøgda551
0Darian HiroriSøråshøgda551
0Daniel KjelleKonnerud551
0Daniel Brakstad Kang(Klubbløs)551
0Dana MickevicusSmeaheia551
0Casper K. HansenNordstrand551
0Calvin GormanKonnerud551
0Brage HumerfeltHaukeland551
0Bjørnar Røyneberg ReinertsenSmeaheia551
0Birk RøkkeHordvik551
0Birger Frigstad AarbøBergens551
0Benjamin Steen HansenSotra551
0Benjamin Nesheim Køber1911U551
0Benjamin Pedersen IteshiRødtvet551
0Benedicte Bui-XuanBergens551
0Bendik HaugeDragulf551
0Bastian BjørkelundJæren551
0Baran AlturkStavanger551
0Axel BorgDragulf551
0Aurora Walsh KnarvikStavanger551
0Aune Holevik AreklettSøråshøgda551
0August Myklebust Leopolder1911U551
0Atle Nikolai Norheim---551
0Ask SkorstadRødtvet551
0Ask S. Karlsen551
0Ask HannestadVålerenga551
0Aron MorsdalSmeaheia551
0Anton Kværne Bjørgan1911U551
0Andreas TyslandRødtvet551
0Andreas H. TveitSøråshøgda551
0Andreas Grundseth KristiansenHamar551
0Andreas EliassenSøråshøgda551
0Andreas BergeJæren551
0Andre MolifeOslo Barnesjakklubb551
0Anders Kvarme ReinertsenSøråshøgda551
0Anastasiya OstaninaOs sjakk551
0Alvin BjørkelundJæren551
0Ali KizatbayStavanger551
0Alexander Nissen LendaDragulf551
0Alexander EriksenKonnerud551
0Alexander Almedal 551
0Alexander Allport FossumOslo Barnesjakklubb551
0Aleksei Semjonov551
0Aleksander PedersenOslo Barnesjakklubb551
0Aleksander ClaudeyMøhlenpris551
0Aksel Ruud SørensenOslo Barnesjakklubb551
0Agnes Heen LangvikTøyen551
0Agnar SaurenKonnerud551
0Adrian SteffensenKristiansand551
0Adam MatlakHamar551
0Abdullahi Jabril IsaDragulf551

Valid HTML 4.01!