Klasse Miniputt I Miniputt har 362 spillere spilt 915 turneringer
Samlet har 1600 spillere spilt 3593 turneringer
Sist oppdatert: Monday 01. January 2018
USF-siden BGP 2017 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Livia LindstadNordstrand100202020202013
1Gunnar Brandshaug DaleBærum100202020202012
1Heine N. JohannessenHaukås10020202020209
1Sofie Kristine RatamaAlta10020202020208
1Sverre LyeSmeaheia10020202020206
1Johannes TyldenKristiansund10020202020206
7Odin Andreas H NilsenAlta9720202020178
8Viktor Nygaard LøvåsenVålerenga9620202020166
9Oskar NordKampen94202019181711
9Olav August D. TønnessenVolda Ørsta9420202017177
11Jonas Kleppe BorlaugSotra9220201917167
11Lars Håvard Skuggerud DahlHamar9220201918156
13Theo N. JohannessenHaukås9020191817168
13Emil Christopher WilbergKongsvinger9020191717177
15Peder Marcus AamodtSki8920201816159
15Olav TrannumKristiansand8920202015147
15Eirik AustadBrattås8920201717156
18Olai Dyrhaug EriksenBergens8620191715155
19Sindre Lyngsaunet Ytrestøyl Kristiansund8520201715136
19Sigurd RommetveitHammerfest8520201715136
19Hermann VassbotnMolde8520201717116
22Viljar Bergh SkeideKristiansund8317171717158
23Matheo FrøsøyeMolde8220201715105
23Kasper Kleppe TungeStavanger8220181816105
25Sondre HoleDragulf7918171714139
25Balder SalteKlubbløs7920181714105
27Eugenio CostaOSSU7620181711106
27Amadeus Hestvik EvenshaugBærum76202018184
29Ailo Bang SkarvikAlta7515151515157
30Timian Martinius Månsson SolaasNordstrand7420161612106
30Aksel Hellerud1911U7417171515106
32Albert Vogt-Østli1911U7320151313128
33Sivert Olai ØyeGjøvik7219171312116
33Olav DreyerStavanger7218171611105
35Jacek Stefan KotkowskiKristiansund71171513131310
35Alexander Leikis SlettumOSSU 7120181111116
37Even GillestadKristiansund69171515111110
37Areeb MansoorSøråshøgda691918161065
39Marius AndersenSøråshøgda68202018104
40Bjørn Mydland Tønsberg6715151313116
41Daniel KjeldsenStavanger661716141095
42Elma SelvikBergens6515151411108
42Kristjan Rafael VinogradovBergens6516151311105
44Arne EikreOSSU6417161110108
45Anton SougNordstrand63171412101010
45Josefine HenriksenKongsvinger6314141312108
47Ida Marie Hjemsæter Skjelbred1911U6213131313106
47Aksel NesNittedal6214131312105
49Eirik Pedersen ØdegaardAlta6113131311117
50Einar GrueKampen PBU6015131111108
50Ksenija KorobeinikovaStavanger6015151010105
52Andreas EikremKristiansund5915131110105
52Linnea LarreOslo Barnesjakklubb59171715104
54Linus BorgundHordvik57171310985
54Elise AarflotVolda Ørsta57201710104
56Noah August Nes SmelandKristiansand56151513134
57Johannes AanesFrei551313101095
57Sigurd Sagland-JensenSmeaheia55171513104
59Hy Chang VoDragulf541918173
60Sivert IhlenLarvik531917173
61Håvard FærdenSki52161010977
61Jonas Sæterlid HellaSotra521512101056
61Henrik Haltbakk SolbjørFrei52131310975
61Sigurd Rud FinnstunGreveløkka52151413104
65Cay Daniel LangeidNord-Odal5111101010107
65Sivert Halkjelsvik FolkestadVolda Ørsta51151313104
67Seline Kvalheim-TømmerstølVolda Ørsta50111110995
67Ola OlsenSøråshøgda5016131294
69Susanne WiggenAlta48131311114
69Camilla Broch- AustvollStavanger48151211104
69Anders LinjordStavanger481919103
72Magnus Harald D. VarøyAskøy4718111084
72Eivind BjordalSøråshøgda4714141184
72Thomas Kirkholm SkauenKragerø471715153
75Filip Espe Li-Johansen1911U46141010755
75Elias Fredrik BuddeVålerenga4616111094
75Adam Wasa-SchraderNordstrand461818103
78Herman SæthreNittedal452015103
79Selma Marie Ursin af SandebergKampen4318101054
79Jonas Sunde KobberdalNordstrand431710974
79Xian LiVolda Ørsta431715113
82August HansenFrei4213111084
82Amelia NordquelleNordstrand422012103
84Kristian Andre MittetFrei401098765
84Rosemari EikremVolda Ørsta401515103
84Daniels KlintsSki401713103
0Joakim AasenHaukås4020202
0Axel TunsjøOslo Barnesjakklubb4020202
0William Alexander OlsenBærum3920192
87Ask FjeldstadKampen381098655
87Erlend SommerheinDragulf38191093
87Erik ØstbøStavanger381612103
0Robin PedersenTønsberg3819192
0Simen Kjærnes KristensenMoss3720172
90Sofie Øy-LarsenSki361010974
90Gabriela Lunde HaugsdalMasfjorden361511103
90Even RebneDragulf36171453
93Elida SundeHordvik3510105555
93Sjur H. SæthreSotra351312103
93Kasper LarsenMasfjorden35151373
0Vidar BjørnåsArendal3520152
0Magnus FjortoftVeien3520152
0Ervin Kavara BergSortland3518172
0Eivind Grunt KrekenNordstrand3520152
96Ola DirdalStavanger341311103
0Endre HegreJæren3418162
0Nicolai Leander OlsenSarpsborg3317162
0Ola DåsneHamar3217152
0Louis Khoo-ThweOslo Barnesjakklubb3220122
0Jone MæstadSmeaheia3217152
0Isac R. VågenBergens3219132
0Herman Skog HansenKristiansund3217152
97Felix Myrstad BergDragulf31138554
97Nils Fuskeland KroFredrikstad31151063
99William Giske NewthKampen301010554
99Luke PinneyNordstrand301010554
99Ben Samuel Groth SkaarSarpsborg30141153
101Ask Maardalen ThorbjørnsenBergens29111083
101Alfred Skjerve SeierstadDragulf2919553
0Theodore HallenbergNordstrand2919102
101Nikolai BrandtunHaukås28121063
0Edvin Rasmussen-BakkeNord-Odal2815132
0Andrija ZekicOSSU282082
101Fredrik Altberg-AbelsenCaissa2710983
101Markus Rønningen MosliKampen PBU26106554
101Alexandra IrgensBergens26115554
101Shemorin AmarapalaStrømmen26111053
101Andreas NordlandMasfjorden26111053
0Timur GusarovNordstrand261792
0Tias MarthiniussenKonnerud2616102
0Henrik SvelaSmeaheia2615112
101Lukas Højgaard Bache-AndreassenFollo2512853
101Badr LharchichiBergens25101053
0Sivert HaukåsMoss2515102
0Sverre Blikset AasarmoenFryal2410953
0Jostein GrasåsenKragerø2410773
0Sofie KaldestadDragulf2311753
0Thomas SønnervigSki231582
0Magnus Årdal1911U2313102
0Magnus Hennøy VikeslandBergens2313102
0Alexander Tandberg Greveløkka2313102
0David MousaviStavanger2212102
0Martin Bleken EmilsenFryal2111553
0Daniel EbbesvikSotra2110653
0Sander TønnesenOslo Barnesjakklubb211652
0Elias WilhelmsenKongsberg211562
0Elias SaeediGreveløkka2111102
0Eivind HagenGreveløkka2111102
0August GloppestadSandane2111102
0Mark SpitzerBergens2010553
0Eskil André PaulshusNordstrand2010553
0William LerschFredrikstad2010102
0Mikkel Mellem Ulleberg1911U2010102
0Magnus Wold FoldalMolde2010102
0Shazil Khan ShehzadSandved20201
0Kristian Alexander BangVeien20201
0Julian Lothe RingenSøråshøgda20201
0Dina AmundsenHarstad20201
0Aleksander Skrede HauskenAalesunds20201
0Halvard LangelandBærum198653
0Sverre SkillestadSki191092
0Felix Haugseng FossheimSøråshøgda191092
0Elias Bolseth FjeldstadGjøvik191092
0Audun Lund-Andersen SandveNordstrand191092
0Rune MæstadSmeaheia19191
0Oscar Tjømøe BekkelundDrammens19191
0Andrew HendicottSmeaheia19191
0Ludvik Storheim SannarnesSotra181082
0Felix BrækkeSki181352
0David L. VangenBærum18181
0Sumithiran MahendranStjernen171072
0Oliver RindenSki171072
0Odin KalvikFollo171252
0Oskar SteensenOslo Barnesjakklubb17171
0Mathias RemmanTromsø17171
0Martin Seilen NilsenHaukås17171
0Lucas Martinius BjørndalHaugaland17171
0Leonard ArsuaSøråshøgda17171
0Kaspian August BaugeStavanger17171
0Jonatan HardebergGjøvik17171
0Harald EkornåsvågKristiansand17171
0David Oslund GrannegårdRingerike17171
0Birk VollstadTromsø17171
0Ana DosicHammerfest17171
0Onni KursulaBergens161062
0Truls Rygh HjortdalAlta16161
0Sebastian Skaane BorgeTønsberg16161
0Elias Bruun GravdaHamar16161
0Daniel BergBergens155553
0Viktor Vik Ugland1911U151052
0Tianhao LiVeitvet151052
0Solveig Hem1911U151052
0Minh Khoi LyVeitvet151052
0Martin Tonby1911U151052
0Kristoffer J JohansenMasfjorden151052
0Kian Lea HeggernesHaugerud151052
0Aaron Pham LuongNordstrand151052
0Sivert ÅseHammerfest15151
0Per Leonard ArsuaSøråshøgda15151
0Kristoffer Holm SkjævelandKonnerud15151
0Isak BøhnKonnerud15151
0Emilie Kvien15151
0Benjamin BratliMolde15151
0Andreas SandvikHaugalandet15151
0Andreas OlderbakkSøråshøgda15151
0Alexander NormannKristiansund15151
0Alexander ForbergLarvik15151
0Portmar IngesonBergens14952
0Odin ObstfelderSøråshøgda14952
0Katrine LogsteinSmeaheia14141
0Johannes Gravseth MyhreOslo Barnesjakklubb14141
0Håvard TorkildsenHaukås14141
0Emilija VlkuBergens14141
0Benjamin BergeJæren14141
0Tommy TranKristiansand13131
0Teodor EggenCaissa13131
0Simon HansenHammerfest13131
0Sebastian Steen AschimMoss13131
0Oliver KnarudAkkerhaugen Sjakklubb13131
0Malene OshaugMolde13131
0Linnea Brekke NesVolda Ørsta13131
0Erling StangelandStavanger13131
0Arjun Vijay CithuStavanger13131
0Andreas Svendsen FischerStavanger13131
0Magnus ElvebråtenSki12662
0Johan Kristian StorebøOs sjakk12121
0Felix MidtskogCaissa12121
0Madina KahnRødtvet11652
0Johannes Nitter Elvsborg1911U11652
0Theo Nicolai RefsnesKonnerud11111
0Marcus LeistadHammerfest11111
0Kristina FrislidVolda Ørsta11111
0Kine BybergJæren11111
0Julian Heggedal BrandenSki11111
0Jonas JohansenKristiansand11111
0Emilian HaugenLarvik11111
0Atil Bakiev YndesdalDragulf11111
0Anna Maria TangnæsHamar11111
0Adrian EnoksenKlyve11111
0Liam Hogstad SommerDragulf10552
0Farin ManiaBergens10552
0Vetle Frydenlund Norling1911U10101
0Vegar BøhnTyristrand10101
0Theodor LofaldliStavanger10101
0Tarjei HaugvaldstadStavanger10101
0Sergey EliseevSmeaheia10101
0Paul AanerudOslo Barnesjakklubb10101
0Ola Lomeland WaldowStavanger10101
0Max Skjerpen Huseby1911U10101
0Matthew Jony HoldanHaugerud10101
0Maja Dalager JarpKristiansund10101
0Ludvig Knoph Olsen1911U10101
0Leander Schultz LianOslo Barnesjakklubb10101
0Kristoffer Lein-OulieSki10101
0Kristian Hammer SkjeretBergens10101
0Julian Leo HerheimLassa10101
0Jonas Hansen HaugsværStavanger10101
0Johannes Bendik Bringeland Bye-JohnsenSteinerskolen10101
0Jo Frønsdal EngedalOSSU10101
0Isak EkdalKristiansund10101
0Harald Kittel Lytomt JacobsenStavanger10101
0Hagi AlbakovNordstrand10101
0Fredrik RøstbergMolde10101
0Fredrik AasenHaukås10101
0Erik Severin ScheibeTønsberg10101
0Elias GomnæsVeien10101
0David BakketunStavanger10101
0Cornelius SannerudMoss10101
0Cedrik SannerudMoss10101
0Arun Cithu VijayStavanger10101
0Aron Kvien10101
0Amogh ManralStavanger10101
0Adrian StabekkVestfossen10101
0Adam AlbakovNordstrand10101
0Sebastian Wright StakstonCaissa991
0Natalie NilsenAlta991
0Magnus HombersetVolda Ørsta991
0Ludvik Rasmussen-BakkeNord-Odal991
0Ludvig SpikkelandSmeaheia991
0Ken Henrik KvingedalMasfjorden991
0Jakob KøhnFollo991
0Herman NygårdCaissas991
0Camilla SekkingstadSotra991
0Aron EliassenÅsmarka991
0Adrian JohansenGreveløkka991
0Victor Leander FauskeSøråshøgda881
0Sunniva Horsfjord GlomnesOslo Barnesjakklubb881
0Simon EngebretsenBergens881
0Olav Storebø MidthunRandaberg881
0Olai NæssTønsberg881
0Natalie Johansen YdstebøVolda Ørsta881
0Maiken Sevaldsen TaknæsKristiansund881
0Lukas Oliver Granum CastellanosSørum881
0Lukas HjertvikStavanger881
0Kristian SæleDragulf881
0Jakob SaugerudGreveløkka881
0Henrik DalumÅsmarka881
0Felix SolbergDrammens881
0Annelie NedalAverøy881
0Ole Sørheim-VikeneBergens771
0Martin MouawadHamar771
0Mari BrendenSki771
0Jonah Askeland SøviknesOs sjakk771
0Jakub LazikowskiHordvik771
0Erik von Nessen PrytzGjøvik771
0Erik HelgelandStavanger771
0Bogumil SjøstedtAlta771
0Trym Langvasslien Fryal661
0Julian MarthinsenHorten661
0Edward Rege RønningStavanger661
0Andrea GuttormsenAlta661
0Andre HaugnesAverøy661
0Alrik BøeBergens661
0Tobias Emil Solsvik Fjell551
0Theo SolsvikSotra551
0Sindre Wiese HeimarkAskøy551
0Sebastian BellNordstrand551
0Sara Mathilde EliassenSmeaheia551
0Samuel TorsvikFana551
0Philip Leopold Henriksen Oslo Barnesjakklubb551
0Oscar WallaceDragulf551
0Oscar IrgensBergens551
0Oliver WestvangOslo Barnesjakklubb551
0Oliver SkaalandAskøy551
0Nicholas Paulen HarrisonFana551
0Molly WhitingRødtvet551
0Mohamed Fateh Kalaji1911U551
0Miro Marcussen YoonKampen pbU551
0Milosz ChuolzikOslo Barnesjakklubb551
0Mille GulbrandsenDragulf551
0Mateusz PanekAskøy551
0Martin Henden1911U551
0Linus Rasmussen-HellebustVålerenga551
0Kristoffer BergsteinFana551
0Julius Jetne EdelmannBergens551
0Julie-Constanse GangstøLaksevåg551
0Johannes K MortensenBergens551
0Johan Alsvik KnarudDragulf551
0Jenny BogadottirRødtvet551
0Jakob Holgersen SteensenBergens551
0Ina Marie Thuen FolkvordStavanger551
0Håvard Nøttestad(Klubbløs)551
0Håvard Gildestad Tveit Fana551
0Hashim JamaBergens551
0Hans-Martin AnderslandOs sjakk551
0Gunbileg MunkhboyorOslo Barnesjakklubb551
0Gabriel InnerdalSotra551
0Felix StavnesAsker551
0Felix ArntsenSøråshøgda551
0Eskil Andsnes VestbøKampen PBU551
0Elvin ThoresenÅsmarka551
0Eilif KennedyKampen PBU551
0Dennis MellingenSotra551
0Daniel JohansenNes551
0Dani BookaeyHaugerud551
0Cathrine MobækNes551
0Amund Halaas Irion1911U551
0Amalie HovstadOslo Barnesjakklubb551
0Alieu BahBergens551
0Alfred Bostad Bjørkli551
0Alexander BjørklundVeitvet551
0Adam AlmeBærum551

Valid HTML 4.01!