Jentelista Antall jenter i BGP: 148
Dette er 12 prosent av alle.
Sist oppdatert: Sunday 22. December 2019

USF-siden BGP 2007 Turneringer Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista

Klasse Miniputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
11Erle Andrea M HansenKristiansand9020202017135
20Oda TjetlandSandved8119181717105
32Jarani SuntharalingamOSSU7120161510106
49Henriette LienFredrikstad58151111111011
54Elida Brekke1911U5517131010511
56Maren RosøSandane5420131384
58Alise HaukenesRidabu5313101010106
61Caroline Beer JacobsenStavanger50161110767
66Aurora SæterøyFredrikstad472097658
75Mia SæterøyFredrikstad4111108758
75Edel Johanne MyraunetFrosta411710774
90Astrid Botheim1911U3610876510
100Hanna B KyrkjebøStavanger321066557
101Marte B KyrkjebøStavanger301055557
101Andrea SalomonNordstrand301055557
101Malin ImsrudCaissa301055556
101Anne Margrete MyraunetFrosta26111053
101Aileen FürstModum26111053
101Anniken Norås HessSandved25105554
101Anne Louise SandgrenStavanger25105554
101Alice AndreassenFiggjo25105554
0Mina NygårdVeien2010553
0Maren ØieLassa2010553
0Frigg Sommervoll1911U2010553
0Elin MøllSandane191092
0Marie NensethBrattås188553
0Tina SvendsenKjørbekkhøgda155553
0Sofie Beer WeggeLye155553
0Ida RødvikRidabu155553
0Veslemøy WaageKampen pBU151052
0Sofie Sæther1911U151052
0Signy NyborgSetskog151052
0Marthe L RasmussenVandaskog151052
0Louise Røyri1911U151052
0Linda Marie HolenSørum151052
0Kristin ØieStavanger151052
0Ingvild HjørnevikLye151052
0Anita AndåsMasfjorden14952
0Louise SteinkjelleSevland13852
0Ester V BjornesHokksund12662
0Siri Larsdatter HusøyLørenskog10552
0Rebecca Vereide KrokenSandane10552
0Milla Prøitz1911U10552
0Margrethe GrodåsSteinkjer10552
0Live Marie LimaStavanger10552
0Kristine AmdahlLye10552
0Hedda Mathilde Sæther LangvikOSSU10552
0Hedda Kleven BergNTG10552
0Hannah LiaHokksund10552
0Elena SergejeffLørenskog10552
0Anne Margrethe AasenVeien10552
0Nathalie TveterMoss10101
0Merethe GrudeStavanger10101
0Line-Anette ChristiansenCaissa10101
0Iris HolenFrøyland10101
0Emilie F TauleBergens10101
0Elisabeth Istad SkogAalesunds10101
0Veronica S. StormVandaskog991
0Maud RødsmoenOSSU991
0Ida Sabina Iversen ShavandSteinkjer991
0Nora UrnesVandaskog881
0May Helene MobekkEngelsvoll881
0Celia H. UretaVandaskog771
0Henriette SteinkjellåSevland661
0Victoria SkovholtStrømmen551
0Victoria AgdesteinSteinkjer551
0Thea WøienOSSU551
0Tale TvedtOSSU551
0Stina Clausen FrøvikKragerø551
0Ronja Linnea Bævre EkNTG551
0Nora Johnsen1911U551
0Melda ZeybekStrømmen551
0Martine MorkSteinkjer551
0Marte NensethBrattås551
0Marta R Enden1911U551
0Marlene S ØstebøStavanger551
0Marianne Lybeck HansenKristiansand551
0Maria Tveite1911U551
0Margrete BuranOSSU551
0Maja W. TretterudNordstrand551
0Mai Helene NordahlRødtvet551
0Live PiløRidabu551
0Lene PallesenLassa551
0Kårhild H. NordstadBergens551
0Kristine HaugsværMasfjorden551
0Jannicke BjørkholtaKragerø551
0Ingvild Brekke FløttenModum551
0Helene FonnesNTG551
0Hege HamraSandved551
0Hedda K GhaderiByåsen551
0Hanne Nilsen551
0Hanna Waage HjelmelandBergens551
0Hanna PettersenSK Dronning551
0Emilie HemsettKristiansand551
0Ellen AabolMoss551
0Elise Mohr-SkoganVålerenga551
0Elaine WongStavanger551
0Christiane MoenOSSU551
0Celine RyeKongsvinger551
0Cassandra BreilandEngelsvoll551
0Caroline PettersenHokksund551
0Camilla Jørdre KvammeBergens551
0Bettina GiljeStrømmen551
0Aurora KamnesØstensjø551
0Anne AabolMoss551

Klasse Lilleputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
32Benedicte OlsenKjørbekkhøgda611515131085
39Karoline O HatletvedFrøyland541312121075
53Caroline JacobsenVandaskog44111010767
56Synne Heldal LundeKjørbekkhøgda401111994
63Nina FærevaagMasfjorden361310854
64Victoria JacobsenVandaskog351096555
64Kari MjølhusFrøyland351210854
0Hanne BjornesKristiansand3217152
72Maria SchmidtSørum30131073
0Renate Sleire HolmaasMasfjorden3017132
0Raksha RathanØstensjø3018122
79Silje Malen RoenSetskog2210753
81Camila RoenSetskog2010553
0Joanne Andersen BoyeSk Springer2010102
0Maja IngdalKjørbekkhøgda161062
0Svanhild Hansen UretaVandaskog13852
0Benedikte BirkelandSevland13131
0Lotte SørensenKjørbekkhøgda11111
0Oda TjetlandSandved10101
0Anette StrømmenVandaskog10101
0Sigrid Tveit MjangerMasfjorden991
0Caroline B SørensenMasfjorden771
0Louise JacobsenVandaskog661
0Trine EidissenFrøyland551
0Sigrid S OlsenFrøyland551
0Ingvild ForthunMasfjorden551

Klasse Kadett

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
8Katrine TjølsenBergens77202020174
11Lene MidtbøenKjørbekkhøgda6717151411105
12Marte TorsdalBrattås6515131313116
19Silje NyborgSetskog57181514104
33Lisbeth HaugsværMasfjorden452015103
34Evy FærevaagMasfjorden441717103
36Maren StangelandSandved391910103
37Anita AndreassenStavanger37141493
0Kaja LundLillehammer3120112
0Marianne Wold Haug1911U3020102
0Marianne HolenSørum3020102
0Ingrid StrandModum2717102
0Elin TotlandMasfjorden2717102
0Sara DybvikSMPOAÅU20201

Klasse Ungdom

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
3Anita BrattbakkÅsane8620171717156
0Line HolenSørum3920192
0Karianne GrunnsundKjørbekkhøgda13131

Valid HTML 4.01!