Klasse Ungdom I Ungdom har 31 spillere spilt 57 turneringer
Samlet har 1156 spillere spilt 2941 turneringer
Sist oppdatert: Sunday 22. December 2019
USF-siden BGP 2007 Turneringer Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Vidar EdvardsenStavanger10020202020206
1Timmie NygaardCaissa10020202020205
3Anita BrattbakkÅsane8620171717156
4Per A HagenVerdal602020203
5Erlend R BlomFana57201710104
0Marius JohanssonMasfjorden4020202
0Kjetil StokkeBergens4020202
0Håkon StrandStavanger4020202
0Line HolenSørum3920192
0Dennis NygaardKjørbekkhøgda3619172
0Chris Willy GrunnsundKlyve3318152
0Persijn KwekkeboomLørenskog3020102
0Sigvat StensholtBergens20201
0Oddbjørn ChristensenTønsberg20201
0Nikolai FominBergens20201
0Nicholas CardingKragerø20201
0Jonatan M AndersenBergens20201
0Johnny SchmidtSørum20201
0Inge Sandstad SkrondalOSSU20201
0Espen Arild JensenTrondheim20201
0Daniel SchmidtSørum18181
0Sindre HauglandBergens17171
0Martin T JohannessenKragerø17171
0Atle LarsenStavanger17171
0Joar Gullestad PettersenStavanger15151
0Karianne GrunnsundKjørbekkhøgda13131
0Robert TorpSetskog10101
0Ray Jia Qi Xue1911U10101
0Kjell Martin JohanesenLarvik10101
0Daniel J KovachevOSSU10101
0Daniel HersvikBergens10101

Valid HTML 4.01!