Klasse Kadett I Kadett har 102 spillere spilt 251 turneringer
Samlet har 1156 spillere spilt 2941 turneringer
Sist oppdatert: Sunday 22. December 2019
USF-siden BGP 2007 Turneringer Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Timmie NygaardCaissa10020202020206
1Tor Botheim1911U10020202020205
3Magnus Nordby GjøsteinAsker96201919191910
4Andreas StøleSandved9320201818179
5Erik HeesbråtenNord-Odal9220202017155
6Holger StøleSandved8819181717179
7Magnus AartunStavanger8620181616168
8Katrine TjølsenBergens77202020174
9Christian RoenSetskog6817151313105
9Harald SannerudNord-Odal68202015134
11Lene MidtbøenKjørbekkhøgda6717151411105
12Marte TorsdalBrattås6515131313116
13Simen NyborgSetskog64201717104
14Ole Jakob HegelundTrondheim61171717104
15Vegar Koi GandrudVeien602020203
15Sondre Waage TofteStavanger602020203
15Per Aslak MyraunetFrosta602020203
18Anders NesModum58171615104
19Silje NyborgSetskog57181514104
19Daniel SandvikÅsane57171713104
19Pavel SytovKristiansand572020173
19Asbjørn O SteinskogStavanger572019183
23Joachim B Nilsen1911U552020153
24Hans Joachim AadlandFana54201311104
24Kim Frode I JohansenSetskog542018163
26Jon Bjarne BøSandved5017151084
26Steffen AndersenArendal502017133
26Magnus LynghaugRisør502017133
26Jo Kristian LøbergOSSU502020103
30Petter GjertsenArendal481817133
30Lasse Østebø LøvikStavanger481919103
32Sebastian EkebergLørenskog471918103
33Lisbeth HaugsværMasfjorden452015103
34Evy FærevaagMasfjorden441717103
35Sigurd KittelsenElverum431715113
0Elias DemacBergens4020202
36Maren StangelandSandved391910103
0Espen Peder BaastøNordstrand3920192
0Andreas StrandModum3920192
37Anita AndreassenStavanger37141493
0Kristoffer MadlandÅlgård3720172
0Charlie QualmannCaissa3720172
38Lars Chr. RosslandLye361313103
0Kjartan Å FintlandStavanger3520152
0Even ThingstadModum3518172
0Niklas SavioKjørbekkhøgda3419152
0Markus MolandCaissa3320132
0Alexander KM KaardalMasfjorden3217152
0Kaja LundLillehammer3120112
0Odin KartumStjørdal3020102
0Marianne Wold Haug1911U3020102
0Marianne HolenSørum3020102
0Jon Kristian HaarrÅlgård3020102
0Henrik Tufte LienHaugsbygd3020102
0Andreas K HindenesMasfjorden3020102
0Ingrid StrandModum2717102
0Elin TotlandMasfjorden2717102
0Anders HobberBrattås2717102
0Erik Johannes AukeKonnerud2613132
0Bjarne NettumKjørbekkhøgda2616102
0Kjell Olav HuthRisør2313102
0Marius Skjefstad LodeStavanger2212102
0Alexander KårdalMasfjorden2111102
0Einar ØsterhagenLillehammer2010102
0Steinar BjerklundAlta20201
0Sara DybvikSMPOAÅU20201
0Jostein MunzNordstrand20201
0Johann HestvikAlta20201
0Erlend HalvorsenSarpsborg20201
0Erik EvebøSandane20201
0Andreas HolskilSk Springer20201
0Øyvind StangelandFiggjo19191
0Jens P G PedersenStrømmen18181
0Vebjørn HaugsdalMasfjorden17171
0Sveinung LindLillehammer17171
0Robin Nikolai GrubenNord-Odal17171
0Jonas ErbeSmpoaåu17171
0Joakim ØlnesSandane17171
0Stian ThorvaldsenLye16161
0Asbjørn HjørnevikLye16161
0Øystein Aa SkageBergens15151
0Sondre Fuhre OrstenModum15151
0Snorre NorderudNord-Odal15151
0Persijn KwekkeboomLørenskog15151
0Oliver HoltenSk Springer15151
0Inge Nikolay MarcussenKristiansand15151
0Daniel FikstvedtStavanger15151
0Andreas JensenDrammens15151
0Nikolai EspelandÅlgård14141
0Peter QuarcooHanstad13131
0Morten KvalværSk Springer13131
0Sverre AksetøySk Dronning11111
0Snorre SkrogstadNord-Odal10101
0Sigurd DaniloffAlta10101
0Rudi RafaelsenHarstad10101
0Nicolai GetzOSSU10101
0Martin LieSarpsborg10101
0Lars Furu Kjelsaas1911U10101
0George Mushore1911U10101
0Espen HognalandStavanger10101
0Endre Larsplass1911U10101
0Ole Kristian SæbøVarhaug771

Valid HTML 4.01!