Klasse Lilleputt I Lilleputt har 208 spillere spilt 619 turneringer
Samlet har 1156 spillere spilt 2941 turneringer
Sist oppdatert: Sunday 22. December 2019
USF-siden BGP 2007 Turneringer Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Eivind Sæteren BerntsenNordstrand100202020202017
1Ole Emil FrisvoldBergens100202020202010
1Tor Botheim1911U10020202020209
4Simon BaraneLye99202020201910
5Aryan TariAsker98202020191911
6Andreas L RoslandLye97202020191812
7Jathavan SuntharalingamOSSU9620202018186
8Erlend PiløRidabu9420202017176
8Niklas SavioKjørbekkhøgda9420202017175
10Vegard ØveråsSandved9320191918178
11Fredrik Beer JacobsenStavanger92201919171711
12Jørgen HoelBergens9120201717179
13Odd Martin Guttulsrud1911U8820201919105
14Petter Martin HestvikNordstrand81201715151414
14Knut AbrahamsenNordstrand8117171716148
16Pål Andreas HansenVerdal80202020204
17Erik Johannes AukeKonnerud79181715151410
17Ole Vignisson AaseKvaleberg7920161515137
17Joakim Skjelb Misund1911U7919171716105
20Ragnar BråsteinSandved7416161514138
20Trym Daniel RødvikRidabu7416151515137
22Erlend B KyrjebøStavanger7318161514107
22Markus B MoripenNordstrand7319161513105
24Andreas Kanages AndaStavanger7017141313137
25Holger K ThordalSandved692017141175
26Martin E BrodshaugSetskog68171513121112
26Thomas Erling Lone1911U682018121175
28Torgeir Kjøita1911U67201915134
29Johannes Bjørnstad TyrihjellVålerenga6416141311105
30Øyvind Stokkenes EliassenÅsane6317151110106
31Thomas RørvikKjørbekkhøgda621615131175
32Benedicte OlsenKjørbekkhøgda611515131085
33Fredrik Lange Berge1911U591913111065
34Sindre BrobakkenRidabu58171310997
34Stian JohansenMoss582020183
36Morten GrimenBergens57151510986
36Joachim NilsenBergens5713131110105
38Joachim ÅgotnesÅsane55151310986
39Karoline O HatletvedFrøyland541312121075
39Jan Christian FürstModum54201410555
41Simen AleksandersenSevland5117151094
42Kristian HaagaasNordstrand50141310856
42Daniel MyrvangKongsvinger501110101096
42Andreas N. SjøenSevland50201010104
42Sigve HaugsdalMasfjorden502020103
42Shervin Leon-MalouStavanger502020103
42Reidar LierBrattås502015153
48Vegard A RoenSetskog49111110986
48John Andre SundvallVeien49131313104
50Morten SolsbakkSørum472017103
51David Lange1911U461816123
52Erik DragerFana4513109855
53Caroline JacobsenVandaskog44111010767
53Ådne IversenRidabu4413109755
55Eirik HaugeFana43111110655
56Synne Heldal LundeKjørbekkhøgda401111994
56Rolf Arne MyraunetFrosta401515103
56Even Andreas GrøtnesØstensjø401613113
0Anders ThingstadModum4020202
59Henrik AndaSandnes391511854
59Rolf Brage LaftonStrømmen391514103
61Peter Realfsen AndersenBrattås37151393
61Christian EdvardsenBrattås371313113
0Mats EvensenStjørdal3720172
63Nina FærevaagMasfjorden361310854
64Victoria JacobsenVandaskog351096555
64Kari MjølhusFrøyland351210854
0Vincent DæhliCaissa3520152
66Joakim SivertsenFiggjo34151453
0Steffen BergheimKjørbekkhøgda3417172
0Henning Kjøita1911U3417172
67Jonas Engestøl WettreVålerenga33109954
67Bjørn Erik SlåttaKjørbekkhøgda33141093
69Rikard Espedal BøeKjørbekkhøgda32131273
69Ole Andreas WaldeÅsane32151163
69Jon Asgeir TorsvikFiggjo32121193
0Hanne BjornesKristiansand3217152
0Erik SandSteinkjer3120112
0Benjamin HaldorsenBergens3120112
72Maria SchmidtSørum30131073
0Renate Sleire HolmaasMasfjorden3017132
0Raksha RathanØstensjø3018122
0Martin Istad SkogAalesunds3020102
0Markus WöllertBrattås3020102
73Oskar E NygårdTyristrand29111083
0Sigurd StenvikTrondheim2919102
74Per Magnus B KvingeMasfjorden28111073
0Sondre JohansenBrattås2817112
0Ivan TokheimBrattås2815132
75Magnus GudbrandsenNordstrand2710983
75Mads PrøitzFredrikstad27121053
0Jens Hjorth Kjølberg1911U2717102
77Andreas Aa. TverangerMasfjorden26106554
0Ådne NjåFrøyland261882
0Jon Alver LilleengenSMPOAÅU2613132
0Håvard Dybdal LundÅsane261792
0Johan Foss EilertsenNordstrand2414102
78Åvald Sommervold1911U2310763
0Jakob AbrahamsenLillehammer2313102
0Georg BotneCaissa2313102
0Fredrik HatletvedtFiggjo2313102
79Trym ReibergVålerenga2210753
79Silje Malen RoenSetskog2210753
0Ole Fredrik StangelandSandved211472
0Nikolai Åsen MagnussenTyristrand2111102
0Martin KowalskiBrattås2111102
0Hong LeeCaissa2111102
0Anders OlsenVeien2111102
0Adam SundeNordstrand2111102
81Camila RoenSetskog2010553
0Joanne Andersen BoyeSk Springer2010102
0Roald LarssenHarstad20201
0Odin HaagensenSMPOAÅU20201
0Kristian HellebustØrsta20201
0Benjamin M AndersenMoss20201
82Eik Johannes GrødemEngelsvoll199553
0Hallvard SæbøLye191272
0Vegard Sivertsen HolByneset181082
0Ole Jakob GrodåsSteinkjer18992
0Andreas HarestadRandaberg18992
0Tommy BergheimSetskog171072
0Åsmund NeubauerLillehammer17171
0Truls DybvikSMPOAÅU17171
0Ole Marius FløØrsta17171
0Leonard KristiansenSMPOAÅU17171
0Jens FjellheimModum17171
0Daniel ElstadSK Tårn17171
0Ådne T Madsen1911U161062
0Maja IngdalKjørbekkhøgda161062
0Simen HaugenRidabu151052
0Paul O BaltersenNordstrand151052
0Eirik AustråttFiggjo151052
0Asbjørn KongsnesStrømmen151052
0Tommy Mauger ErvikØrsta15151
0Thomas FrognerÅvangen15151
0Sebastian MøltorpKristiansand15151
0Michael S KvamSk Springer15151
0Kristoffer EriksenHokksund15151
0Jørgen Sørbøl1911U15151
0Fredrik AgdesteinSteinkjer15151
0Daniel ÅsenVeien15151
0Thomas Oftedahl NæssNordstrand13852
0Svanhild Hansen UretaVandaskog13852
0Bendic UtvågFiggjo13852
0Kristoffer Stoa GundersenKragerø13131
0Cesar Andres MaureriaKristiansand13131
0Benedikte BirkelandSevland13131
0Andreas JansenBergens13131
0Arthur StokkelandEngelsvoll12662
0Lars Martin EkBærum12121
0Kristian I. ThordalStangeland12121
0Daniel BjørnøElverum12121
0Roar HaukåsKongsvinger11652
0Aleksander PettersenSetskog11652
0Odin Jarubi HågensenSMPOAÅU11111
0Lotte SørensenKjørbekkhøgda11111
0Knut Ivar GreistadFrosta11111
0Aage Anker JohansenSk Springer11111
0Philip Holt SeelandOSSU10101
0Oddgeir Hidle GeddeSetskog10101
0Oda TjetlandSandved10101
0Markus BroseTromsø10101
0Leopold Moltubakk1911U10101
0Lasse BergvollHarstad10101
0Lars Marius MikalsenAlta10101
0Kristian H. JensenNamsos10101
0Kennet NilsenAlta10101
0Karl Håkon HegnaHarstad10101
0Jørgen HersveCaissa10101
0Jørgen H GrødemKampen pBU10101
0Jon Erik SellandFiggjo10101
0Joachim HobergH1, Halden10101
0Jan VaitHarstad10101
0Inge OlsenH1, Halden10101
0Henrik Horne IversenÅsane10101
0Emil BeddariKampen pBU10101
0Eirik MoltuSarpsborg10101
0Daniel DybvigH1, Halden10101
0Anette StrømmenVandaskog10101
0Toni VucicSk Springer991
0Sigrid Tveit MjangerMasfjorden991
0Kjetil Flå GjertsvolHorg991
0Kim Roger OliversenVerdal991
0Thomas TherkelsenBrattås881
0Oliver AmlandSevland881
0Mathias SlettnesLillehammer881
0Håkon WeisethHorg881
0Audun HaddalBergens881
0Adrian RabbenBrattås881
0Stein Tore HaavikSevland771
0Ole Martin T. AndvikMasfjorden771
0Caroline B SørensenMasfjorden771
0Martin BøKleppe661
0Louise JacobsenVandaskog661
0Edward SvenningHølen661
0Trine EidissenFrøyland551
0Stian Aleksander SætrangNordstrand551
0Sigrid S OlsenFrøyland551
0Ole Andreas B GaltvVarhaug551
0Morgan KarlsenSevland551
0Marius SeringstadFiggjo551
0Joakim HaugerNittedal551
0Jack Magne JohannsonFrøyland551
0Ingvild ForthunMasfjorden551
0Bjørn FuglestadFiggjo551
0Andre` PaulsrudStrømmen551
0Andre BjerrumRidabu551
0Alexander SalteFrøyland551

Valid HTML 4.01!