Klasse Miniputt I Miniputt har 95 spillere spilt 111 turneringer
Samlet har 326 spillere spilt 389 turneringer
Sist oppdatert: Tuesday 10. March 2020
USF-siden BGP 2020 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Vegard NilsenAlta572020173
2Adrian Jeppsson BergNordstrand491717153
3Victor Lindstad Nordstrand41191573
4Johnson ShiStjernen4020202
5Amalie Linnea HeiboDragulf Akershus37151483
6Oda Kofoed SkramstadBærum3317162
7Kevin Tuan NguyenDragulf Oslo2513122
8Aron EberlinJessheim SKU2313102
9Sverre Hansen-StavnheimSki228773
10Emthe SolskinnsbakkStjernen2111102
11Teo Kimura VatnSjakk-Orkene20201
11Niklas PettersenAlta SKU20201
11Nicolai FrøyshovHamar20201
11Håvard HovlidVolda Ørsta20201
11David Mindestrømmen SimonsenSkadberg20201
11Arian Amundsen BorgaasMoss20201
11Alexander AasenHaukås20201
18Victor StratBærum19191
18Lars Ystad-DeglumGreveløkka19191
20Nicolas Haugen KrogvoldGreveløkka18181
20Leo BergerBærum18181
20Emil AarsvoldOSSU18181
23Tarjei Midtsund LysterMolde17171
23Silje MarthinussenHaukås17171
23Raphael StuhaugVolda Ørsta17171
23Halldor Olaves GryttenSmeaheia17171
23Aksel Cornelius BjorlandSandved17171
28Rebekka Eckbo-AglenElverum16161
28Felix DarelidGroruddalen16161
30Sofie Sæterlid HellaSotra15151
30Nikolay den RooverBærum15151
30Leo Alexander MyrnesStavanger15151
30Håkon Ytre-Hauge SandbergVolda Ørsta SKU15151
30David Mircea RusMolde Sjakklubb Ungdom15151
30Caspian Suhr ThomassenAlta SKU15151
36Christian GunnerødDragulf AUSK14141
36Anders FinnstunGreveløkka14141
38Nicholas Mo SandøyDirekte13131
38Jonathan Dyb-MalmeMolde13131
38John Obelix Lie SandvikHamar13131
38Halvor OlsenSøråshøgda13131
38David KrøgerStavanger13131
38Arve W. AskheimNordstrand 13131
44Noah L. FrøysethGreveløkka12121
44Linnea Reinfjord LindholmDragulf USK12121
46Tor Arne EgeJæren11111
46Selma MekhlifGreveløkka11111
46Mikkel Magnæs AassDragulf Oslo11111
46Magnus Kvinge OlsenSøråshøgda11111
46Jørgen FrøislandHorten11111
46Ivar NybøVolda Ørsta Slu11111
52Finn Øen GythfeldtOSSU10552
52René Alejandro MyhreHolmestrand10101
52Oskar Haugen Strømme10101
52Caisa AalbergGreveløkka10101
52Bella Marie YoungSotra10101
57Simen LanghelleSøråshøgda991
57Philip HenriksenDragulf OUSK991
57Joakim Fuglseth VestreHamar991
57Georg Lindbæck AstrupSki991
57Eliott Bertrand Biran991
57Benjamin EikumDragulf AUSK991
63Tor Henning Knoph HellandSandved881
63Sverre RommetveitSøråshøgda881
63Mathias Einang LørupDragulf OUSK881
63Caspian AalbergGreveløkka881
67Kevin-Olai HansrudNord-Odal771
67Harjas Singh MongaStavanger771
67Alfred BøeSøråshøgda771
70Simen Solvåg-BørresenBergens661
70Sigurd MellebyDragulf Oslo661
70John Thomas AfumbomSki Sjakk661
70Einar B NarvestadStavanger661
70Audun CarlinBærum661
75William VesaliDragulf Oslo551
75William GunnarsenMoss551
75Tobias ForgaardDragulf OUSK551
75Sven Christian TangenStavanger551
75Sindre HauglandBergens551
75Nicklas Granholt StavelinSki551
75Mats LiseterSki551
75Matilde Dornish-NielsenDragulf Oslo551
75Mathilde AgdesteinSøråshøgda551
75Magnus Parr551
75Magnus Aune-Martinsen551
75Julie GuvaagMoss551
75Indira Choudury551
75Harald Axel BoeDragulf OUSK551
75Fredrik Wick-NilsenStavanger551
75Elias JamtliOSSU551
75Edvard BaroneSøråshøgda551
75Christian HanevoldDragulf Akershus551
75Asbjorn Husstad-NedbergNordstrand551
75Aksel TollefsenNordstrand551
75Agnar Husstad-NedbergNordstrand551

Valid HTML 4.01!