De 10 beste alle klasser Sist oppdatert:
Tuesday 10. March 2020

USF-siden BGP 2020 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista

Klasse Mikroputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Amandus Innset-EkkjeFollo572019183
2Ruben WilhemsenAlta502017133
3Sindre KvedalenSki43209954
3Amund KolstadAlta SKU431515133
0Henrik Daniloff EmblemsvågAlta SKU4020202
5Tristan Mathias Holth BrækkeNordstrand36161373
5David Myrseth NilsenVålerenga36171273
0Olav Faye HelvikNordstrand3518172
0David ÅkvikAlta3217152
0Vemund M. FalkumDragulf Oslo3015152

Klasse Miniputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Vegard NilsenAlta572020173
2Adrian Jeppsson BergNordstrand491717153
3Victor Lindstad Nordstrand41191573
4Johnson ShiStjernen4020202
5Amalie Linnea HeiboDragulf Akershus37151483
6Oda Kofoed SkramstadBærum3317162
7Kevin Tuan NguyenDragulf Oslo2513122
8Aron EberlinJessheim SKU2313102
9Sverre Hansen-StavnheimSki228773
10Emthe SolskinnsbakkStjernen2111102

Klasse Lilleputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Leander SveaAlta SKU522017153
2Tord Albrigtsen Dragulf Akershus3920192
3Odin Berg RomsdalAlta3720172
4Thomas Hansen JuvikStavanger20201
4Teodor EngelsenSøråshøgda20201
4Nikolai Ottesen EspenesSunnfjord sjakklubb20201
4Matheo FrøsøyeMolde20201
4Martin LimkjærFollo20201
4Gunnar Ivan HeiboDragulf Akershus20201
4Florian ElsethDragulf Akershus20201

Klasse Kadett

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Eirik Sander VikenHvalstad3920192
2Eirik Pedersen ØdegaardAlta3520152
3Vinjar HammariAlta20201
3Thorbjørn MyhrvoldDragulf AUSK20201
3Leo Moen EidetMolde20201
3Jonas Sæterlid HellaSotra20201
3Ibragim MadagovGreveløkka20201
3Daniel KjeldsenStavanger20201
9Vebjørn Holm-GjerdeHamar19191
10Marius GunnerødDragulf AUSK18181

Klasse Ungdom

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Ousama Abou-AlhawaAlta SKU4020202
101Ingvar LeknesAlta3720172
Peder Andreas BakkeSandane20201

Valid HTML 4.01!