Klasse Ungdom I Ungdom har 41 spillere spilt 52 turneringer
Samlet har 1332 spillere spilt 3091 turneringer
Sist oppdatert: Sunday 30. September 2018
USF-siden BGP 2016 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Jørgen BrobakkenRidabu602020203
2Afras MansoorSøråshøgda582020183
3Hallvard Haug FlatebøSevland572020173
4Kjetil AndåsMasfjorden532020133
5Andreas WetzelGjøvik511717173
0Anders Nilsson AureDrammens4020202
0Sondre BratlandMoss20201
0Shazil Khan ShehzadSandved20201
0Sara NæssVålerenga20201
0Petter Isaksenthe raven20201
0Mattis MikelsenAsker20201
0Mathias Pavely Nødtvedt Horten20201
0Jon Håkon Aa OlsenKragerø20201
0Ingrid Andrea GreibrokkAlta20201
0Henrik KristoffersenAlta20201
0Cornelius KvendsethNordstrand20201
0Benjamin HaldorsenBergens20201
0Audun HoemKristiansund20201
0Amalie Isabel MerkesvikBergens20201
0Alseit KizatbayStavanger20201
0Mikael TakleVadsø19191
0Mathias Mokleiv SætreBergens19191
0Sondre MerkesvikBergens17171
0Per Tore PedersenSevland17171
0Simen SørensenSevland15151
0Sigve HøllelandMasfjorden15151
0Jon Even PehrsonGjøvik15151
0Krister SmelværFana13131
0Henning BuskumGjøvik13131
0Vebjørn MaanumNTG10101
0Petter Andreas WadstensvikKristiansund10101
0Martin SaltvedtStavanger10101
0Marte B KyrkjebøStavanger10101
0Knut AbrahamsenNordstrand10101
0Kazim YilmasHokksund10101
0Jonas H RasmussenBergens10101
0Iver HalseKristiansund10101
0Håvard Aarvik-HansenDrammens10101
0Hanna B KyrkjebøStavanger10101
0Dag Einar Bjørkevoll NordNittedal10101
0Bjørn Robert UnhjemMolde10101

Valid HTML 4.01!