Klasse Lilleputt I Lilleputt har 227 spillere spilt 545 turneringer
Samlet har 1332 spillere spilt 3091 turneringer
Sist oppdatert: Sunday 30. September 2018
USF-siden BGP 2016 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Isak EllingsenAlta10020202020209
2Karl Anker SlettumKongsberg9720201919196
3Sindre FossumArendal9520202020157
4Theodor KorsgaardNordstrand9320201818179
4Henrik IversenSøråshøgda9320201917176
6Erik Kammersten-BørresenDrammens92202018171713
7Eskil A. GuttormasenAlta9120201717179
8Shjalg NæssMasfjorden8920201816158
8Fredrik Østlie PettersenHamar8920201717156
10Ibragim MadagovGreveløkka8820191717157
11Ingvar LeknesAlta8220171515158
11Torbjørn Krogstad HystadSøråshøgda8220191815105
13Stian Kammersten-BørresenDrammens79171715151513
14Sander GlesnesSotra7720171414127
14Olav BrattetveitBergens7719161615116
14Arvid Feed Jakobsen7720171515106
17Ingvar Torjesen KveimKragerø7520171711107
17Markus Moen EliassenOSSU7516161515136
17Markus EllingsenAlta7517171513135
17Aleksander StolpAsker75202018174
21Gard Rye HøyforsslettBergens7419171513108
22Anders Ivan SteinNittedal73202017164
23Noah Myklebust ChristensenLillehammer72202017154
24Andreas Virkesdal JonsterhaugHordvik7118171511107
24Andreas Broch-AustvollStavanger7118171511105
26Oscar Pielinger AmundsenDrammens6819171111106
26Andreas PriceSøråshøgda6816151512105
28Stian RøstSki65201814134
29Eirik HaugstvedtBergens6418151110108
29Pjotr AndreevNordstrand64201717104
29Johannes StrømbergKristiansand64171717134
32Henny BrendenSki6317131310105
32Thomas SekkingstadSotra63191714134
34Claud Valleria WatinSki611515131355
35Arne Kjelsbøl HuseNordstrand60171716104
36Svend Tobias Ualand5820201084
37Sondre KjelbyMasfjorden57171311975
38Alisha ShehzadSandved552017994
38Sheroni AmarapalaStrømmen552019163
40Thomas Jørdre KvammeBergens53161412114
41Marius Reitzel Brix ChristensenCaissa522017153
42Espen NordbyHamar511310101086
43Ivar HavneråsSøråshøgda502017133
44Jørgen Vamnes SætherSørum481815153
44Ann Regine KvingedalMasfjorden482017113
46Sander FuglesteinSevland472017103
47Markus Alfredsen HessSkadberg4616151054
48Greta SlapelyteAlta451715133
48David ZhangKristiansand452015103
50Vebjørn BerganHamar43111111104
50Ivar G. HatterudGjøvik4313111094
50Kevin ErsdalSandved431716103
53Josefine Lunde HaugsdalMasfjorden421715103
54Marius KarlssonKristiansand411513133
55Sander JoaStavanger402010103
55Andre' Gjestemoen-von HirschSkadberg401812103
0Thomas ThorvaldsenFollo4020202
0Shazil Khan ShehzadSandved4020202
0Karl Ivar LavergrenDrammens4020202
0Julian Aleksander MunkStavanger4020202
57Patrick HareideSotra391510954
0Noam A. VitenbergOslo Barnesjakklubb3920192
0Isak Bugge HansenDrammens3920192
0Gaute Bergan1911U3920192
0Jonatan EspelandBrattås3820182
58Sigurd Lauritzen MolbergHamar37109994
58Deepesh DunnaStavanger371710103
0Henrik KarlsenAlta3720172
60Mathias Le NgocKonnerud36171183
0Snorre KristiansenStavanger3520152
0Nikolai Kjøsnes-KallekleivMasfjorden3520152
61Simon Østvik GroossSøråshøgda341110764
61Ole KarlsenÅsmarka34139754
0Aksel Bu KvaløyStavanger3417172
0Malcolm Alexander OlsenDragulf3317162
63Villiam LøvikSøråshøgda31131083
0Anniken Frønsdal EngedalOSSU3120112
64Fredrik Lytomt JacobsenStavanger30131073
0Torfinn FredriksenKonnerud3015152
0Sebastian M. RuudBærum3016142
0Oskar Feed Jakobsen3020102
65Heine Aasgard TverangerMasfjorden29131063
0Tobias Kruse-LervoldOslo Barnesjakklubb292092
66Sverre HestholmStavanger28111073
0Emil Nickelsen1911U2818102
0Ariza HinaSøråshøgda2818102
67Andreas Nikolay PerssonSkadberg27111063
0Sondre Amundsen BarbølSørum2716112
0Mikkel Li Johansen1911U2717102
68Julian Moland BjørknesSkadberg26111053
0Live Jørgensen SkigelstrandStavanger2613132
0Johannes Hammer BrattliHamar2615112
0Daniel WærnessCIS Fredrikstad252052
69Martha SønnervigSki2410953
0Kittil EikelandKragerø231582
0Inga Hem1911U2313102
0Gard Alexander SyrengNittedal2313102
0Fabi Etore AntonioSørum2313102
0Andreas Thorsen LieKongsvinger2313102
0Petter TeiglandSøråshøgda221482
0Mads Even Hobberstad2212102
0Kittel EikelandKragerø201192
0Frida Kathrine PettersenLarvik201192
0Åsmund KlakeggAverøy20201
0Thirukkumaran JeyachandranSotra20201
0Sondre MelaaOSSU20201
0Sivert RommetveitBergens20201
0Kristians MatrevicsAalesunds20201
0Isak KollenbergHarstad20201
0Frants SneideKristiansund20201
0Elham AbdulraufOSSU20201
0Aqeel AbatherFredrikstad20201
0Afras MansoorSøråshøgda20201
0Teodor KristoffersenStavanger191092
0Oskar BaklidKonnerud191092
0Knut Morten Skrettingland191092
0Gustav HestholmStavanger191182
0Lars BakketunStavanger19191
0Kirill ShchipanovStavanger19191
0William Mellvang-BergOslo Barnesjakklubb181082
0Helene Evjen JohnsenFollo181352
0Axel TunsjøOslo Barnesjakklubb18181
0Halvor DompidalÅsmarka17982
0Daniel FossanStavanger171072
0Vegard EidsheimLarvik17171
0Odin Johannes F. BerthelsenSortland17171
0Mikal Nyland SvendsbyCaissa17171
0Johannes Tollessen RosbergSevland17171
0Johan Nysveenukjent17171
0Dmitry NavrotskiyKlyve17171
0David TskhovrebovChess School of Rogaland17171
0Børge PettersenLarvik17171
0Tobias TransethSøråshøgda151052
0Mikael WærnessCIS Fredrikstad151052
0Sander MjønesKristiansund15151
0Mikkel JansenUkjent15151
0Marius Storm-HansenNordstrand15151
0Jacob MyklandDragulf15151
0Isak AspheimKlyve15151
0Henriette HammervollAlta15151
0Patrick Lorentsen14141
0Lukas Haarr RiisSmeaheia14141
0Liv Elise RingstadVeitvet14141
0Anish Reddy AthmakoorStavanger14141
0Vegard Oksum EidsheimLarvik13131
0Trygve NilsenSevland13131
0Maximilian Bakke ReckmannBærum13131
0Malene FagerlandSevland13131
0Liam BentleyKnappskog13131
0Kristina HendicottSmeaheia13131
0Julie Birkeland HaugsdalMasfjorden13131
0Fredrik Johan OlsenKragerø13131
0Deni Hockic-SaricOslo Barnesjakklubb13131
0Bjartmar NedalAverøy13131
0Sondre Røste-KiseHamar12752
0Viktor Andreas Grønn-JensenKnappskog12121
0Vegard Røttingen Enden1911U12121
0Oliver ToftKnappskog12121
0Nicoline BakkenDrammens12121
0Mats Alte FengestadBergens11652
0Sondre DrolsumModum11111
0Henning HommelKristiansund11111
0David BerntsenHaugalandet11111
0Dario CidilkoHammerfest11111
0Anette Haglund IversenSki11111
0Anastasia MonakhHammerfest11111
0Victor NæssvikVålerenga10101
0Vetle VelleSøråshøgda10101
0Vanessa LofsbergVestfossen10101
0Tuva Hauge NilsenSkadberg10101
0Thyra KvendsethNordstrand10101
0Sofie LøfaldliSandnes10101
0Silas KlavenessCaissa10101
0Sebastian Rekdal HenriksenVestfossen10101
0Paul Gustav LofsbergVestfossen10101
0Nicholas SundeSøråshøgda10101
0Marte Solberg AgaKonnerud10101
0Liam Jansson RønnestadSøråshøgda10101
0Lea Kalenga10101
0Julie WidveyHaugalandet10101
0John Jun KjerstadAalesunds10101
0Johannes StavlandBergens10101
0Jens Olav MyroTyristrand10101
0Ingrid SkaslienVålerenga10101
0Erik LåhneStavanger10101
0Embla Ekeland GrønnOSSU10101
0David NesseSmeaheia10101
0Bjørn Oddvar MastadKongsvinger10101
0Benjamin HellemRandaberg10101
0Avnit-Simon Singh AnandHaugerud10101
0Arun Cithu VijayStavanger10101
0Andreas Skrede HauskenAalesunds10101
0Amir AlikabiKristiansund10101
0Suad Abdiali991
0Olav TotlandVoss991
0Jonas B. NilsenSøråshøgda991
0Johannes AndersenTønsberg991
0Fredrik Johan Aa. OlsenKragerø991
0Dani SelnesAverøy991
0Astrid Elisabeth SandbergKongsvinger991
0Mona-Helene SandvikenRena881
0Håkon Seilen NilsenHaukås881
0Halvor Opdal BlomholdtKonnerud881
0Emanuel OlsbøCaissa881
0Ola Wathne ThingbøStavanger771
0Mona SandvikenRena771
0Magnus StendeVestli771
0Kristian HøvåsKonnerud771
0Erlend Sandvik ReinemoLarvik771
0Aksel HovlandBergens771
0Vegard Hansen LutsiSmeaheia661
0Olav FlatråkerGjøvik661
0Odin Hjellbakk WestbyVestli661
0Oda BergvoldKonnerud661
0Juliander H LarsenCaissa661
0Ethan SollyStavanger661
0Erlend FjerdingstadKonnerud661
0David WallevikBergens661
0Aron ThomassenHamar661
0Nicolay Tran ThorsrudVestli551
0Matz Roan Hendriks Rena551
0Kristian Løland TorjusenStavanger551
0Kasper Haga-BruåsdalBergens551
0Fredrik Granberg JensenÅsmarka551
0Ferdinand UrkeCIS Fredrikstad551
0Elias SkoglundGreveløkka551
0Ea Tolgensbakk VedeldRødtvet551

Valid HTML 4.01!