Ungdom (17 - 25 Śr)

Komplett med alle turneringer i 1999

[USF-hovedside| BGP-siden| Disse er med...| Miniputt| Lilleputt| Kadett| Ungdom| De 10 beste]


0NavnKlubbSumPOENG+Antall
1Kristian SørensenFana88201717171727
2Bertil SvendsenKragerø7814201517125
3Torill HagesætherHauge68171717174
4Tor K. LarsenBergens59171414144
5Thomas NylandMolde58171212174
6Kjetil Aleksander LieBrattås571720203
7Espen LieBrattås491520143
8Stig MartinsenCaissa4512109144
9Ole Andre LieBrattås421312173
10Ole Geir MidttveitSotra381412123
Rune Rugland FalaoTyristrand3417172
Ken I. HeimredBrattås311110103
Odd NordahlBærum3114172
Thomas BrynMolde2814142
Afshin AlikhaniSotra2715122
Lars Magnus HvattumMolde2717102
Stian LensebakkenNord Odal2717102
Joachim Berg-JensenBrattås201192
Ivar M. GlesnesSotra199102
Håkon HoelMolde17171
Nikolas A. MellemVåler17171
Odd Arne ElstadDrammen17171
Sjur FerkingstadSevland17171
Astrid Lie14141
Henrik AamodtHaugsbygd14141
Jan Henrik YtterborgNord Odal14141
Karl Ove StandalØrsta14141
Kay-Ove FjeldstadSotra13131
Vigleik AngeltveitBrattås13131
Linda PetersenTyristrand12121
Olav MoeVåler12121
Per B. BrattbergØrsta12121
Jan Tore HatlandSotra11111
Anders R. MadsenTyristrand10101
Steffen GrøhnSotra10101
Tallak BreivikBrattås10101
Asgeir NupenØrsta10101
Morten AndersenModum991
Per Inge HerigstadMolde991


Sist oppdatert: 06.01.2000

Kommentarer til: Hans-Inge Kongevold (BGP-ansvarlig USF)

E-Mail Address: ikongevo@online.no

[USF-hovedside| Disse er med...| BGP-siden| Miniputt| Lilleputt| Kadett| Ungdom| De 10 beste| TOPPEN]