Utlisting fra BGP

Spillere fra Nittedal i BGP-lista 2015

Mikroputt

NavnSum*Dragulf BGP januar 2015Stomperudsjakken 2015Hamar BGP/UGP 2015Dragulf BGP februar 2015Vålerenga BGP/UGPNSKU BGP-UGP 2015Rødtvetsjakken 2015Kongsvinger BGPKorsvollsjakken BGP-UGP I 2015Dragulf BGP mai 2015Drammen torgsjakk BGP 2015Gjøvik barnas grand prix 2015Dragulf BGP juni 2015Løkkeparken BGP august 2015Dragulf BGP september 2015KM Oslo individuelt 2015KM HedmarkKM Akershus for Barn og Ungdom 2015Dragulf BGP november 2015Korsvollsjakken BGP-UGP II 2015Åsmarka BGP/UGP 2015Åpent Oslomesterskap for jenterDragulf BGP desember 2015Hamar BGP/UGP 2 2015
Aksel Nes34101410
Herman Sæthre3015105
Ole Martin Søbstad55
3 spillere

Miniputt

NavnSum*Dragulf BGP januar 2015Stomperudsjakken 2015Hamar BGP/UGP 2015Dragulf BGP februar 2015Vålerenga BGP/UGPNSKU BGP-UGP 2015Rødtvetsjakken 2015Kongsvinger BGPKorsvollsjakken BGP-UGP I 2015Dragulf BGP mai 2015Drammen torgsjakk BGP 2015Gjøvik barnas grand prix 2015Dragulf BGP juni 2015Løkkeparken BGP august 2015Dragulf BGP september 2015KM Oslo individuelt 2015KM HedmarkKM Akershus for Barn og Ungdom 2015Dragulf BGP november 2015Korsvollsjakken BGP-UGP II 2015Åsmarka BGP/UGP 2015Åpent Oslomesterskap for jenterDragulf BGP desember 2015Hamar BGP/UGP 2 2015
Jørgen Vamnes Sæther17981014915513175122010141017
Anders Ivan Stein10010191095102017
Gard Alexander Syreng8320112061016
Sigurd Brattlien8058109101919
Julie Sømhovd6851511101017
Storm Brattlien60578101614
6 spillere

Lilleputt

NavnSum*Dragulf BGP januar 2015Stomperudsjakken 2015Hamar BGP/UGP 2015Dragulf BGP februar 2015Vålerenga BGP/UGPNSKU BGP-UGP 2015Rødtvetsjakken 2015Kongsvinger BGPKorsvollsjakken BGP-UGP I 2015Dragulf BGP mai 2015Drammen torgsjakk BGP 2015Gjøvik barnas grand prix 2015Dragulf BGP juni 2015Løkkeparken BGP august 2015Dragulf BGP september 2015KM Oslo individuelt 2015KM HedmarkKM Akershus for Barn og Ungdom 2015Dragulf BGP november 2015Korsvollsjakken BGP-UGP II 2015Åsmarka BGP/UGP 2015Åpent Oslomesterskap for jenterDragulf BGP desember 2015Hamar BGP/UGP 2 2015
Magnus Sæthre281810
Storm Brattlien88
2 spillere

Kadett

NavnSum*Dragulf BGP januar 2015Stomperudsjakken 2015Hamar BGP/UGP 2015Dragulf BGP februar 2015Vålerenga BGP/UGPNSKU BGP-UGP 2015Rødtvetsjakken 2015Kongsvinger BGPKorsvollsjakken BGP-UGP I 2015Dragulf BGP mai 2015Drammen torgsjakk BGP 2015Gjøvik barnas grand prix 2015Dragulf BGP juni 2015Løkkeparken BGP august 2015Dragulf BGP september 2015KM Oslo individuelt 2015KM HedmarkKM Akershus for Barn og Ungdom 2015Dragulf BGP november 2015Korsvollsjakken BGP-UGP II 2015Åsmarka BGP/UGP 2015Åpent Oslomesterskap for jenterDragulf BGP desember 2015Hamar BGP/UGP 2 2015
Dag Einar Bjørkevoll Nord2020
1 spillere

Totalt 12 spillere. ,1,jenter/,11, gutter

*Summen av BGP-poeng. I sammendraget teller bare summen av de fem beste resultatene.

Mer informasjon om programmet her. Send kommentarer hit