Klasse Kadett I Kadett har 136 spillere spilt 258 turneringer
Samlet har 1504 spillere spilt 3479 turneringer
Sist oppdatert: Monday 22. January 2024
Søk BGP 2023 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Odin Hessevik-PedersenRustad9920202020199
1Nicolai FrøyshovHamar9920202020195
3Theodor HenriksenKongsvinger9520202018177
4Ingmar KårevikNissedal8820191817147
4Even Huneide HetlandHorten8820202018105
6Fredrik Torarin BergAlta72202017154
7Fredrik Bull HofrenningAlta71201717174
7Daniel O. VollheimGjøvik71201917154
9David KristiansenGrenland69202019104
10Gabriel SkotteVolda Ørsta Slu67202017104
11Linus Valentin BlomquistGrenland61201615104
11Josefine HenriksenKongsvinger61171515144
13Hoang DaoStovner60202010104
14Krystian KsiazekSkien571514101085
15Anton RiddervoldSki53171313104
16Edwin HjorthaugVolda Ørsta Slu511717173
17Abdul H. RazzaqStovner5019121094
17Elias Buschmann RustanHorten502020103
19Theodore Samuel Wakeford SwainCaissas471616153
19Daniel ArvolaVestby472017103
21Henrik ByeHaugerud4617101094
22Kajsa SvanøeNordstrand43201763
23Dhruvan K. V.Kristiansand421713123
0Noah Moe AndersenVeien4020202
0Johannes Djupedal PowerBergens4020202
0Cedrik SannerudMoss3920192
24Christer Røraas HansenGrenland381711103
0Trym GimseSki3819192
0Madelene BråtenDragulf OUSK3819192
25Elias Amadeus BlomquistGrenland371413103
26Kasper Rebbestad KittilsenSkien361313103
0Ole Johannes BuljoAlta3520152
0Erik T. EnghGjøvik3518172
0Aksel SvendsenTønsberg3518172
27Noah Løberg-JacobsenGrenland341410103
0Valentyn OliinykKongsvinger3317162
0Aldric KenarlikdjianJessheim3318152
28Haroon ManzoorStovner3217873
0Mario SørensenGrenland sjakksenter3119122
0Adrian Slette LidBrattås3120112
0Rafe RehmanVålerenga3020102
0Nickolai Grande WienGreveløkka2916132
0Mats Abell FurnesGreveløkka2915142
0Kasper RyghHaugerud2918112
29Matheo SivertsenGrenland28121063
0Peder TorskangerpollSøråshøgda2717102
0Jonathan Skumsnes TorvikSotra2717102
0Adrian ØksholtNissedal2717102
0Felix Andby-IversenHorten2616102
0Øyvind Bjørnevoll TræenBergens2515102
0Yahaya Negash AbdelazizCaissas2514112
0Trygve HellebøOSSU2515102
0Marie NagelsenSotra2515102
0Marcus García-KalhovdOSSU2514112
0Brian Aleksander FarstadÅlesund2515102
30Thea Fjerdingøy VibetoGrenland2410953
0Linus Andre SimonsenNordstrand241952
0Bernard EkelandGrenland221572
0William Alexander OlsenBærum20201
0Vibeke TysseSøråshøgda20201
0Teodor EngelsenSøråshøgda20201
0Raphael StuhaugVolda Ørsta Slu20201
0Pantham KaewpitakkunDragulf OUSK20201
0Mikkel Damtoft SolbakkenAlta20201
0Jacob TollefsenNordstrand20201
0Hans Kristian LønningSøråshøgda20201
0Eirik AustadBrattås20201
0Edvard AgledahlTromsø20201
0Benjamin EikumVolda Ørsta Slu20201
0Artem KhodakSøråshøgda20201
0Alexander Ronan LangstøylVolda Ørsta Slu20201
0Alexander BerntsenHaugalandet20201
0Ajay NagarajahBergens20201
0Adrian Wolstad FarstadAalesunds20201
0Zain Adeel ChaudhrySøråshøgda19191
0Mariuo SørensenGrenland19191
0Kristoffer AschjemFana19191
0Gustav UzielKristiansand19191
0Edvard WildhagenOSSU181082
0Vincent FossheimKristiansand18181
0Jonathan LeineMoss18181
0Maria Sultana AhmadVestli171072
0Vetle Engnestangen JohannessenVeien17171
0Vegard ThusethAalesunds17171
0Teodor FevangTønsberg17171
0Jeremias HinzKristiansand17171
0Ian Gamst HøyenHammerfest17171
0Erik René Tirkkonen Toft1911U17171
0Eric T.K. TranSki sjakk17171
0Adrian AspeslåenLillehammer17171
0Magnus Smeby FjørtoftBærum16161
0Hans Michael SchnellKristiansand16161
0Lavin FarhadVestli151052
0Tobias Sverdrup-NilsenHammerfest15151
0Lars Iver HellebergGreveløkka15151
0Eirik Mork FurstrandAalesunds15151
0Eirik HuseKristiansand15151
0Brage RognesVestby15151
0Andreas ArnesenKongsvinger15151
0Aleksander KarlsenTønsberg15151
0Kristoffer MoeSkien14141
0Liam HåkonsenKristiansand13131
0Jacob OlsenFana13131
0Andor VeggeGreveløkka13131
0Jakob Olai StagHorten12121
0Olav FørdeGjøvik11111
0Håkon SalteHorten11111
0Vitomir VukovojacDragulf AUSK10101
0Vegard Olaussen TuftelandSøråshøgda10101
0Teodor MamelundNordstrand10101
0Simen Solvåg-BørresenSøråshøgda10101
0Peder Marcus AamodtSki10101
0Nikodem MalekBærum10101
0Niklas Matthieu BlanpainDragulf AUSK10101
0Niklas Kjørvik BentsenSarpsborg10101
0Mons Langedal TorsvikSotra10101
0Leander Land-DaniloffBærum10101
0Kirill BelekhovBærum10101
0Jaivardhan JaiswalDragulf AUSK10101
0Gabriel Johan TverliBærum10101
0Filip Lu OpheimSøråshøgda10101
0Eskil Møklebust-LienDragulf OUSK10101
0Emil HalsethHorten10101
0Daniel SkagenBergens10101
0Aram BarzenjeSarpsborg10101
0Aradhya JainBærum10101
0Anna BlauhutFredrikstad FSU10101
0Andreas Jan Van Der MeulenOSSU10101
0Andrea Vikingsen SkogestadSotra10101
0Amadeo Amarilla-TveitaHorten10101
0Adam BarzenjeSarpsborg10101
0Aatmaj RanadeDragulf AUSK10101
0Aarav Aghara1911U10101
0Alnd SaidHorten991
0Elias HellumHaugerud661
0Emil JørgensenHolmestrand551

Valid HTML 4.01!