Klasse Kadett I Kadett har 85 spillere spilt 109 turneringer
Samlet har 689 spillere spilt 1090 turneringer
Sist oppdatert: Sunday 23. January 2022
USF-siden BGP 2021 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Elias SaeediGreveløkka67201717134
2Olav TrannumKristiansand572020173
3Josefine HenriksenKongsvinger56171513114
4Aditya SharmaBærum552020153
5Abdulrahman AlahmadKongsvinger411713113
0Eva Adele Skum4020202
0Ponnammal RamsubmaranianBærum3720172
0Ledion BerishaHamar3720172
0Amadeus S. SveggenKristiansund3720172
0Victor Leander FauskeSøråshøgda3520152
0William Schaap GilbuBærum3320132
0Magnus van Schie-SundsbackGreveløkka3015152
0Håkon StørenStavanger3020102
0Vetle StørenStavanger2919102
0Kristian Nygård-ForbergSotra2717102
0Felix Haugseng FossheimSøråshøgda2717102
0Lars Iver HellebergGreveløkka2313102
0Theo N. JohannessenHaukås20201
0Sverre LyeSmeaheia20201
0Shazil Khan ShehzadSandved20201
0Sander Ganz FlåttenSande20201
0Saad ElmiBærum20201
0Peder Marcus AamodtSki20201
0Nicolai ØstensenKlyve20201
0Magnus Wold FoldalMolde20201
0Jonas Kleppe BorlaugSotra20201
0Harald EkornåsvågKristiansand20201
0Gabriel SkotteVolda Ørsta Slu20201
0Eivind Grunt KrekenNordstrand20201
0Eivind BjordalSøråshøgda20201
0Eirik Strøm AustadBrattås20201
0Danilo KarabasevicGreveløkka20201
0Anders Grue StamlandGrenland Sjakksenter USK20201
0Alexander Økern-KlevmoHalden sjakklubb20201
0Andreas Røberg BeitnesNordstrand19191
0Amogh ManralStavanger18181
0Adam Wasa-SchraderNordstrand18181
0Xavier AdamsStavanger Sku17171
0Josefin Piepiorka SvenssonHurum17171
0Armin GalesicHaugerud17171
0Brynjar BakkeNordstrand16161
0Athithi AdiyamanStavanger Sku16161
0Teodor RetvikNordstrand15151
0Jonatan HardebergGjøvik15151
0Filip WasylczukKristiansand15151
0Emil Christopher WilbergKongsvinger15151
0Aksel Løvholt1911U14141
0Timian Martinius Månsson SolaasNordstrand13131
0Sivert Olai ØyeGjøvik13131
0Olav August D. TønnessenVolda Ørsta13131
0Isac R. VågenBergens13131
0Elma Selvik1911U12121
0Viljar August W GuttormsenKongsvinger11111
0Sean-Kevin Skar PedersenBergens11111
0Ask FjeldstadKampen pBU11111
0Asbjørn LieGreveløkka11111
0Aron Fosseli MørkestølKristiansand11111
0William Nilsen10101
0Thomas Kirkholm SkauenKragerø10101
0Sigurd LyeSmeaheia10101
0Sergey EliseevSmeaheia10101
0Sander Storbakken OlsenSevland10101
0Rafael A.G. ThorkildsenFUS10101
0Onni KursulaBergens10101
0Olai Dyrhaug EriksenBergens10101
0Matias VidelaGrenland Sjakksenter USK10101
0Marte Myklebust NyléhnSøråshøgda10101
0Marcus KristiansenGrenland Sjakksenter Ungd10101
0Lukas Dominik GåslandSmeaheia10101
0Linus BorgundHordvik10101
0Kristoffer BergsteinFana10101
0Jacek Stefan KotkowskiKristiansund10101
0Gustav HestholmStavanger10101
0Gardar BjørnstadDragulf Akershus10101
0Frederik Redigh SticklerOSSU10101
0Felix Andby-IversenHorten10101
0Farin ManiaBergens10101
0Evsuld MyagmarsurenTromsø10101
0Even GillestadKristiansund10101
0Elias K. Lystad HagenKristiansund10101
0Elias Buschmann RustanCaissa 10101
0Daniel KjeldsenStavanger10101
0Adrian ArtemjevsTønsberg SKU10101
0Arne EikreOSSU991
0Andreas Jan Van Der MeulenOSSU881

Valid HTML 4.01!