Utlisting fra BGP

Spillere fra Nittedal i BGP-lista 2017

Mikroputt

NavnSum*Follosjakken BGP IVDragulf eye q BGP februar 2017Korsvollsjakken BGP-UGP I 2017Rødtvetsjakken 2017Dragulf eye q BGP april 2017Gjøvik Barnas Grand Prix Scootr CupNittedalsjakken 2017Dragulf eye q BGP mai 2017Follosjakken BGP VDragulf eye q BGP juni 2017Dragulf eye q BGP august 2017 Follosjakken BGP VIDragulf eye q BGP septemberDragulf eye q bgp oktoberKM Oslo 2017KM Akershus 2017Åpent Oslomesterskap for jenter og damer
Mikael Digernes22319112016162017171319152020
Nils Olav Fjæraa Bredesen435518105
Olav Gurihus385555558
Eilert Leander Samdal20155
Embrik Nordset1055
Bendik Vegstø1055
6 spillere

Miniputt

NavnSum*Follosjakken BGP IVDragulf eye q BGP februar 2017Korsvollsjakken BGP-UGP I 2017Rødtvetsjakken 2017Dragulf eye q BGP april 2017Gjøvik Barnas Grand Prix Scootr CupNittedalsjakken 2017Dragulf eye q BGP mai 2017Follosjakken BGP VDragulf eye q BGP juni 2017Dragulf eye q BGP august 2017 Follosjakken BGP VIDragulf eye q BGP septemberDragulf eye q bgp oktoberKM Oslo 2017KM Akershus 2017Åpent Oslomesterskap for jenter og damer
Aksel Nes621413131210
Herman Sæthre45201510
2 spillere

Lilleputt

NavnSum*Follosjakken BGP IVDragulf eye q BGP februar 2017Korsvollsjakken BGP-UGP I 2017Rødtvetsjakken 2017Dragulf eye q BGP april 2017Gjøvik Barnas Grand Prix Scootr CupNittedalsjakken 2017Dragulf eye q BGP mai 2017Follosjakken BGP VDragulf eye q BGP juni 2017Dragulf eye q BGP august 2017 Follosjakken BGP VIDragulf eye q BGP septemberDragulf eye q bgp oktoberKM Oslo 2017KM Akershus 2017Åpent Oslomesterskap for jenter og damer
Kim Roger Hansen Westrum13320191918172020
Anders Vetle Samdal7012576171310
Julie Sømhovd511771017
Anders Ivan Stein48201810
Sigurd Brattlien40151510
Storm Brattlien3314910
Gard Alexander Syreng33101310
Marie Finkenhavn2955109
Ulrik Slyngstadli55
9 spillere

Kadett

NavnSum*Follosjakken BGP IVDragulf eye q BGP februar 2017Korsvollsjakken BGP-UGP I 2017Rødtvetsjakken 2017Dragulf eye q BGP april 2017Gjøvik Barnas Grand Prix Scootr CupNittedalsjakken 2017Dragulf eye q BGP mai 2017Follosjakken BGP VDragulf eye q BGP juni 2017Dragulf eye q BGP august 2017 Follosjakken BGP VIDragulf eye q BGP septemberDragulf eye q bgp oktoberKM Oslo 2017KM Akershus 2017Åpent Oslomesterskap for jenter og damer
Magnus Sæthre302010
1 spillere

Ungdom

NavnSum*Follosjakken BGP IVDragulf eye q BGP februar 2017Korsvollsjakken BGP-UGP I 2017Rødtvetsjakken 2017Dragulf eye q BGP april 2017Gjøvik Barnas Grand Prix Scootr CupNittedalsjakken 2017Dragulf eye q BGP mai 2017Follosjakken BGP VDragulf eye q BGP juni 2017Dragulf eye q BGP august 2017 Follosjakken BGP VIDragulf eye q BGP septemberDragulf eye q bgp oktoberKM Oslo 2017KM Akershus 2017Åpent Oslomesterskap for jenter og damer
Dag Einar Bjørkevoll Nord402020
1 spillere

Totalt 19 spillere. ,2,jenter/,17, gutter

*Summen av BGP-poeng. I sammendraget teller bare summen av de fem beste resultatene.

Mer informasjon om programmet her. Send kommentarer hit