Utlisting fra BGP

Spillere fra Nittedal i BGP-lista 2016

Mikroputt

NavnSum*Korsvollsjakken BGP-UGP I 2016RødtvetsjakkenRomerike BGPDragulf eye q BGP aprilDragulf eye q BGP MaiKongsvinger Scootr BGP 2016Dragulf eye q BGP "USA"Dragulf eye q BGP august 2016Dragulf eye q BGP september 2016Korsvollsjakken BGP-UGP II 2016Åpent Oslomesterskap for jenter og damerDragulf eye q BGP oktober 2016KM Akershus 2016KM OsloDragulf eye q BGP november 2016Dragulf eye q BGP desember 2016
Mikael Digernes1475131052014151381110176
Olav Gurihus54512551098
Eilert Leander Samdal355510510
Nils Olav Fjæraa Bredesen2955595
4 spillere

Miniputt

NavnSum*Korsvollsjakken BGP-UGP I 2016RødtvetsjakkenRomerike BGPDragulf eye q BGP aprilDragulf eye q BGP MaiKongsvinger Scootr BGP 2016Dragulf eye q BGP "USA"Dragulf eye q BGP august 2016Dragulf eye q BGP september 2016Korsvollsjakken BGP-UGP II 2016Åpent Oslomesterskap for jenter og damerDragulf eye q BGP oktober 2016KM Akershus 2016KM OsloDragulf eye q BGP november 2016Dragulf eye q BGP desember 2016
Kim Roger Hansen Westrum11719162015101720
Herman Sæthre65981181019
Anders Vetle Samdal585567155510
Aksel Nes53569117510
Sigurd Brattlien47172010
Storm Brattlien31111010
Julie Sømhovd251510
7 spillere

Lilleputt

NavnSum*Korsvollsjakken BGP-UGP I 2016RødtvetsjakkenRomerike BGPDragulf eye q BGP aprilDragulf eye q BGP MaiKongsvinger Scootr BGP 2016Dragulf eye q BGP "USA"Dragulf eye q BGP august 2016Dragulf eye q BGP september 2016Korsvollsjakken BGP-UGP II 2016Åpent Oslomesterskap for jenter og damerDragulf eye q BGP oktober 2016KM Akershus 2016KM OsloDragulf eye q BGP november 2016Dragulf eye q BGP desember 2016
Anders Ivan Stein7316201720
Gard Alexander Syreng231310
2 spillere

Kadett

NavnSum*Korsvollsjakken BGP-UGP I 2016RødtvetsjakkenRomerike BGPDragulf eye q BGP aprilDragulf eye q BGP MaiKongsvinger Scootr BGP 2016Dragulf eye q BGP "USA"Dragulf eye q BGP august 2016Dragulf eye q BGP september 2016Korsvollsjakken BGP-UGP II 2016Åpent Oslomesterskap for jenter og damerDragulf eye q BGP oktober 2016KM Akershus 2016KM OsloDragulf eye q BGP november 2016Dragulf eye q BGP desember 2016
Magnus Sæthre49192010
1 spillere

Ungdom

NavnSum*Korsvollsjakken BGP-UGP I 2016RødtvetsjakkenRomerike BGPDragulf eye q BGP aprilDragulf eye q BGP MaiKongsvinger Scootr BGP 2016Dragulf eye q BGP "USA"Dragulf eye q BGP august 2016Dragulf eye q BGP september 2016Korsvollsjakken BGP-UGP II 2016Åpent Oslomesterskap for jenter og damerDragulf eye q BGP oktober 2016KM Akershus 2016KM OsloDragulf eye q BGP november 2016Dragulf eye q BGP desember 2016
Dag Einar Bjørkevoll Nord1010
1 spillere

Totalt 15 spillere. ,1,jenter/,14, gutter

*Summen av BGP-poeng. I sammendraget teller bare summen av de fem beste resultatene.

Mer informasjon om programmet her. Send kommentarer hit