Laget: 27. februar 2020 18:00

28.2.-1.3. Jente-NM Søråshøgda
Info: e-post ole.valaker@gmail.com
29.2. Volda BGP 1 2020 BGP Volda Ørsta Sjakklags Ungdom
Info: Ståle Refsnes, tlf 99649988p, tlf 99649988j, 99649988m
7.3. Alta bgp mars 2020 BGP Alta SKU
Info: Sindre Kristoffer Ratama
7.3. Stavanger Vår BGP 2020 BGP Stavanger SKU
Info: Erlend Kyrkjebø, tlf 94843135p
14.3. Dragulf BGP Mr. Flodhest BGP Dragulf
Info: Olga Dolzhykova
15.3. Konnerud vårBGP 2020 BGP Konnerud sjakk-klubb ungdom
Info: Roger Løvaas, 91168943m
21.3. Follosjakken BGP 16 BGP Ski sjakk
Info: Torbjørn Brenden, 97789562m
22.3. BGP Veiensjakken BGP Veien Skolesjakklubb
Info: Anja Oslund, 90822648m
28.3.-29.3. Oslomesterskapet for skolelag OSU
Info: Arne-Birger Lund e-post oslomesterskap@gmail.com
28.3.-29.3. Anbefalt helg KM for skolelag USF
Info:
29.3. Bergen Kursavslutnings-BGP/UGP mars BGP Bergens Schakklubs Ungdom
Info: Eirik T. Gullaksen, 98069851m
17.4.-19.4. NM for skolelag Molde SKU
Info: Turneringsleder: Tom Eriksen
18.4. Dragulf BGP Mr. Ugle BGP Dragulf
Info: Olga Dolzhykova
2.5. Volda BGP 2 2020 BGP Volda Ørsta Sjakklags Ungdom
Info: Ståle Refsnes, tlf 99649988p, tlf 99649988j, 99649988m
9.5. Korsvollsjakken BGP-I 2020 BGP 1911U
Info: Johs. R. Kjeken, 90505071m
16.5. Dragulf BGP Mr. Kanin BGP Dragulf
Info: Olga Dolzhykova
24.5. Sjakkfest BGP BGP USF
Info: Harald Christian Sagevik
13.6. Åpent Dragulfmesterskap 2020 Dragulf USK
Info: Olga Dolzhykova e-post olga@stormester.no
14.6. BGP Hadeland Glassverk BGP Jevnaker barne og ungdomsjakklubb
Info: Daniel Fjørtoft, tlf 45884219p
26.6. Dragulf BGP Mr. Kamel BGP Dragulf
Info: Olga Dolzhykova
3.7.-11.7. Landsturneringen 2020 Hell SK
Info: En ukes sjakkfestival med sjakk-NM, NM i lynsjakk m.m.
7.9.-20.9. World Youth Chess Championship FIDE
Info: U14, U16 og U18 Mamaia, Romania
17.10.-18.10. Anbefalt helg KM for ungdom Kretsene
Info:
12.11.-22.11. European Youth Chess Championship ECU
Info: U12, U14, U16 og U18 Antalya, Turkey

Søknadskjema for BGP-turneringer