Laget: 28. januar 2020 07:51

1.2. Alta bgp februar 2020 BGP Alta SKU
Info: Sindre Kristoffer Ratama
1.2. Follosjakken BGP 15 BGP Ski sjakk
Info: Torbjørn Brenden, 97789562m
1.2. Molde Februar BGP BGP Molde SKU
Info: Tor W. W. Hoem
4.2. Supertirsdag Barnas Grand Prix BGP Søråshøgda
Info: Ole Valaker, tlf 92215799p
13.2.-17.2. Nordisk for ungdom 2020 Dansk Skak Union
Info: Reiseleder Pål Nordquelle
14.2.-16.2. NM for ungdomslag Konnerud SKU
Info: Turneringsleder: FA Roger Løvaas
17.2.-21.2. Sjakkleir for barn og ungdom i vinterferien Dragulf USK
Info: Olga Dolzhykova, e-post olga@stormester.no
21.2. Dragulf BGP Mr. Gorilla BGP Dragulf
Info: Olga Dolzhykova
28.2.-1.3. Jente-NM Søråshøgda
Info: e-post ole.valaker@gmail.com
7.3. Alta bgp mars 2020 BGP Alta SKU
Info: Sindre Kristoffer Ratama
7.3. Stavanger Vår BGP 2020 BGP Stavanger SKU
Info: Erlend Kyrkjebø, tlf 94843135p
14.3. Dragulf BGP Mr. Flodhest BGP Dragulf
Info: Olga Dolzhykova
21.3. Follosjakken BGP 16 BGP Ski sjakk
Info: Torbjørn Brenden, 97789562m
28.3.-29.3. Oslomesterskapet for skolelag OSU
Info: Arne-Birger Lund e-post oslomesterskap@gmail.com
28.3.-29.3. Anbefalt helg KM for skolelag USF
Info:
17.4.-19.4. NM for skolelag Molde SKU
Info: Turneringsleder: Tom Eriksen
18.4. Dragulf BGP Mr. Ugle BGP Dragulf
Info: Olga Dolzhykova
9.5. Korsvollsjakken BGP-I 2020 BGP 1911U
Info: Johs. R. Kjeken, 90505071m
16.5. Dragulf BGP Mr. Kanin BGP Dragulf
Info: Olga Dolzhykova
24.5. Sjakkfest BGP BGP USF
Info: Harald Christian Sagevik
13.6. Åpent Dragulfmesterskap 2020 Dragulf USK
Info: Olga Dolzhykova e-post olga@stormester.no
26.6. Dragulf BGP Mr. Kamel BGP Dragulf
Info: Olga Dolzhykova
3.7.-11.7. Landsturneringen 2020 Hell SK
Info: En ukes sjakkfestival med sjakk-NM, NM i lynsjakk m.m.
7.9.-20.9. World Youth Chess Championship FIDE
Info: U14, U16 og U18 Mamaia, Romania
17.10.-18.10. Anbefalt helg KM for ungdom Kretsene
Info:
12.11.-22.11. European Youth Chess Championship ECU
Info: U12, U14, U16 og U18 Antalya, Turkey

Søknadskjema for BGP-turneringer