BGP-poeng fra turneringen

BGP-poeng blir tildelt etter skala 20-17-15-13-11-10-9-8-7-6 og fem til resten ved mindre enn 50 deltagere i en turnering.
Med mer enn 50 deltagere blir skalaen 20-19-18-17-16-15-14-13-12-11-10-9-8-7-6 og 5 til resten.
I Kretsmesterskap gis det 20 til klassevinneren (i NM klassene) og 10 til resten.

BGP poeng fra turneringen (om de alt er registrert):
Merk at du har rask tilgang til oversikt over alle BGP-poeng for inneværende og tidligere sesonger fra lenkene nedenfor:
GSS vår BGP BGP poeng registrert: ja

Utlisting av BGP-poeng

GSS vår BGP

KlasseNavnKlubbBGP-poeng
UngdomAmund Pihl StrandKristiansund20
UngdomJonatan EspelandBrattås19
UngdomSverke Linga ØfeldtMosjøen18
UngdomTobias Lang NilsenGrenland17
UngdomMikkel KvisberglienKlyve16
KadettEirik Strøm AustadBrattås20
KadettEvsuld MyagmarsurenTromsø19
KadettNicolai ØstensenKlyve18
KadettEirik Ostrø BøgebergGrenland USK17
KadettDavid KristiansenGrenland USK16
KadettAnders Grue StamlandGrenland Sjakksenter USK15
KadettElias Buschmann RustanCaissa 14
KadettAdrian Slette LidBrattås13
KadettIsak SolbergHorten12
KadettFelix Andby-IversenHorten11
KadettRyan MeiNissedal USK10
KadettElias Amadeus BlomquistGrenland USK9
KadettAdrian ØksholtNissedal USK8
LilleputtEven Huneide HetlandHorten20
LilleputtJørgen FrøislandHorten19
LilleputtLinus Valentin BlomquistGrenland Sjakksenter USK18
LilleputtChrister Røraas HansenGrenland Sjakksenter17
LilleputtAnnar Dunderovic SøntvedtKlyve16
LilleputtVetle Rørvik LølandGrenland USK15
LilleputtOleander AndersenLarvik14
LilleputtJonas Kastet DahleGrenland sjakksenter13
LilleputtIlia KukankovGrenland USK12
LilleputtJonas Weholt LilløyGrenland Sjakksenter USK11
LilleputtElias Mohn AntonsenGrenland USK10
LilleputtSigurd KvisberglienKlyve9
LilleputtHamza ElmraniHorten8
LilleputtIngmar KårevikNissedal USK7
LilleputtSivert HennøHorten6
LilleputtAnton Nilsen NødtvedtHorten5
LilleputtBjønne BakkenNissedal USK5
MiniputtSondre Olsen LinkjendalKragerø20
MiniputtKristian FrøislandHorten19
MiniputtTankred Ims SorboGrenland Sjakksenter USK18
MiniputtFedor KukankovGrenland USK17
MiniputtTuva Benedicte BlomquistGrenland USK16
MiniputtHeidi SolbergNissedal USK15
MiniputtSindre Titlestad ByeGrenland USK14
MiniputtSebastian MeyerNissedal USK13
MikroputtNoah Jullum AmundsenGrenland USK20
MikroputtFridtjof RavloGrenland Sjakksenter USK19
MikroputtUlrik Eikeland TveitGrenland Sjakksenter USK18
MikroputtZofia BialeckaDragulf AUSK17
MikroputtThomas Fjerdingøy SchilbredGrenland USK16
MikroputtMikkjel Lofthus FlügelSkien SKU15
MikroputtMarius MelåsGrenland USK14
MikroputtTyson Quang Hy NguyenGrenland USK13
MikroputtTorbjørn GautefaldNissedal USK12
MikroputtTrym BjørnsenGrenland USK11
MikroputtVuk RaskovicGrenland USK10
MikroputtStine Olsen LinkjendalGrenland USK9
MikroputtMayank ChowreddyGrenland USK8
MikroputtTarjei Trontveit VikNissedal USK7