BGP-poeng fra turneringen

BGP-poeng blir tildelt etter skala 20-17-15-13-11-10-9-8-7-6 og fem til resten ved mindre enn 50 deltagere i en turnering.
Med mer enn 50 deltagere blir skalaen 20-19-18-17-16-15-14-13-12-11-10-9-8-7-6 og 5 til resten.
I Kretsmesterskap gis det 20 til klassevinneren (i NM klassene) og 10 til resten.

BGP poeng fra turneringen (om de alt er registrert):
Merk at du har rask tilgang til oversikt over alle BGP-poeng for inneværende og tidligere sesonger fra lenkene nedenfor:
KM Rogaland BGP poeng registrert: ja

Utlisting av BGP-poeng

KM Rogaland

KlasseNavnKlubbBGP-poeng
UngdomFredrik Beer JacobsenStavanger20
UngdomHallvard Haug FlatebøSevland10
UngdomAndreas FossanStavanger10
UngdomHåkon Abeland MyrheimSmeaheia10
UngdomAlexander Tjora LillelandStavanger10
UngdomSimen SørensenSevland10
UngdomRoar Sola10
KadettAbyl KizatbayStavanger20
KadettAleksander FlæsenStavanger10
KadettHåkon Hembre HelgøySandved10
KadettSverre SkjølingstadStavanger10
KadettDavid Jess LinjordStavanger10
KadettFelix CiobanuSandved10
KadettMats NærheimSmeaheia10
KadettDmitry RudshinSandved10
KadettJerlow Lytomt JacobsenStavanger10
KadettFartein SveindalSevland10
KadettKristian OordStavanger10
KadettIvar Bjørnsen Hauge SundSevland10
KadettMagnar Torp NielsenSjakkMatt United10
KadettFredrik Lytomt JacobsenStavanger10
KadettSofie LøfaldliSandnes10
KadettOskar Feed Jakobsen10
KadettArvid Feed Jakobsen10
KadettSander JoaStavanger10
KadettMads Even Hobberstad10
LilleputtSander FuglesteinSevland20
LilleputtSnorre KristiansenStavanger10
LilleputtDavid NesseSmeaheia10
LilleputtLive Jørgensen SkigelstrandStavanger10
LilleputtAndre' Gjestemoen-von HirschSkadberg10
LilleputtKevin ErsdalSandved10
LilleputtTeodor KristoffersenStavanger10
LilleputtAndreas Broch-AustvollStavanger10
LilleputtDaniel FossanStavanger10
LilleputtSvend Tobias Ualand10
LilleputtAlisha ShehzadSandved10
LilleputtLars DreyerJæren10
LilleputtHemant AnilkumarStavanger10
LilleputtHåkon Vikane LandsverkStavanger10
LilleputtStian HoklingSSKU10
LilleputtKirill ShchipanovStavanger10
LilleputtGustav HestholmStavanger10
LilleputtSigurd LyeSmeaheia10
LilleputtAlexander SkredeSmeaheia10
LilleputtFredrik Nyborg SørensenStavanger10
LilleputtArne GiljeStavanger10
LilleputtAsle Kydland10
LilleputtOlav Holten FiskaaenStavanger10
LilleputtJohannes PundsnesStavanger10
LilleputtMats RogdeStavanger10
LilleputtIvroy NimkiSmeaheia10
LilleputtVegard Vaula BråtenStavanger10
LilleputtRodrigo Cabello LopezStavanger10
LilleputtArnold Johan Helgevold Skretting10
LilleputtAnna Maria RudshinaStavanger10
MiniputtSigurd RommetveitStavanger20
MiniputtSverre LyeSmeaheia20
MiniputtShazil Khan ShehzadSandved20
MiniputtAnders LinjordStavanger10
MiniputtSigurd Sagland-JensenSmeaheia10
MiniputtKasper Kleppe TungeStavanger10
MiniputtDaniel KjeldsenStavanger10
MiniputtDavid MousaviStavanger10
MiniputtArun Cithu VijayStavanger10
MiniputtJonas Hansen HaugsværStavanger10
MiniputtDavid BakketunStavanger10
MiniputtHarald Kittel Lytomt JacobsenStavanger10
MiniputtAmogh ManralStavanger10
MiniputtKsenija KorobeinikovaStavanger10
MiniputtOla Lomeland WaldowStavanger10
MiniputtTheodor LofaldliStavanger10
MiniputtBalder SalteKlubbløs10
MiniputtOlav DreyerStavanger10
MiniputtOla DirdalStavanger10
MiniputtCamilla Broch- AustvollStavanger10
MiniputtErik ØstbøStavanger10
MiniputtJulian Leo HerheimLassa10
MiniputtSergey EliseevSmeaheia10
MikroputtArjun Vijay CithuStavanger20
MikroputtAksel Bu KvaløyStavanger10
MikroputtHåkon SalteJæren10
MikroputtAlina ShehzadSandved10
MikroputtMartin FiskaaenStavanger10
MikroputtHerman Tonning GrønlidSmeaheia10
MikroputtMathias SkredeSmeaheia10
MikroputtMarton MoiStavanger10
MikroputtChristopher BreilandJæren10
MikroputtOddve Emanuel MarthinussenSevland10
MikroputtSondre LarsenStavanger10
MikroputtLeo Alexander MyrnesStavanger10
MikroputtAndreas AnfindsenSmeaheia10
MikroputtNikolai KrämerSmeaheia10
MikroputtThomas Hansen JuvikStavanger10
MikroputtErik Røyneberg ReinertsenSmeaheia10
MikroputtFelix WølnerSmeaheia10
MikroputtTheo StorhaugStavanger10
MikroputtTitas MalaiskaStavanger10
MikroputtHalldor Olaves GryttenSmeaheia10
MikroputtVegard KvalbeinSmeaheia10
MikroputtSimon Hörnlund GustafssonStavanger10
MikroputtArav DhimanStavanger10
MikroputtStorm NarvesenSmeaheia10
MikroputtØyvind FagerlundSmeaheia10
MikroputtAnirudh KoteeswaranStavanger10
MikroputtNikolai Nyborg SørensenStavanger10
MikroputtFilip Bjaanes LemvikSmeaheia10
MikroputtFedor RudshinSmeaheia10
MikroputtRuben Rugland10
MikroputtSondre Bergsåker SolaStavanger10
MikroputtAndreas Dahl EnoksenStavanger10
MikroputtIngrid AnfindsenSmeaheia10
MikroputtEthan SollyStavanger10
MikroputtSymre Mathea GryttenSmeaheia10
MikroputtMathea NærheimSmeaheia10
MikroputtOskar Borg TegleStavanger10
MikroputtLevi Eldøy SalteJæren10
MikroputtLucas HegelstadSmeaheia10
MikroputtKjetil HoslemoJæren10
MikroputtAshwath Anandathirthan Stavanger10
MikroputtBjørnar Woldstad HeigreStavanger10
MikroputtTala Sofie Garborg10