BGP-poeng fra turneringen

BGP-poeng blir tildelt etter skala 20-17-15-13-11-10-9-8-7-6 og fem til resten ved mindre enn 50 deltagere i en turnering.
Med mer enn 50 deltagere blir skalaen 20-19-18-17-16-15-14-13-12-11-10-9-8-7-6 og 5 til resten.
I Kretsmesterskap gis det 20 til klassevinneren (i NM klassene) og 10 til resten.

BGP poeng fra turneringen (om de alt er registrert):
Merk at du har rask tilgang til oversikt over alle BGP-poeng for inneværende og tidligere sesonger fra lenkene nedenfor:
Korsvollsjakken BGP-UGP I 2013 BGP poeng registrert: ja

Utlisting av BGP-poeng

Korsvollsjakken BGP-UGP I 2013

KlasseNavnKlubbBGP-poeng
KadettDag Einar Bjørkevoll NordNittedal20
KadettMarius SanbækSørum19
KadettHåkon WatneOSSU18
LilleputtAndreas G. TryggestadNordstrand20
LilleputtEivind Olav Risting1911U19
LilleputtAugust Berntsen-Øybø1911U18
LilleputtDaniel NordquelleNordstrand17
LilleputtSigurd K. HuseNordstrand16
LilleputtLars Opheim BarmenVålerenga15
LilleputtStian Jørstad Sulebak1911U14
LilleputtOlav Nymo1911U13
LilleputtAleksander Lindbøl1911U12
LilleputtEirik S. EnersenBærum11
LilleputtMagnus H. SteenslandBærum10
LilleputtEgil Petter BuddeOSSU9
MiniputtThyra KvendsethNordstrand20
MiniputtTobias Lang NilsenMoss19
MiniputtArman LangeVålerenga18
MiniputtIngrid SkaslienVålerenga17
MiniputtWilliam Sandberg OlsenMoss16
MiniputtBjørn RobertsenCaissa15
MiniputtIsak SjøbergNordstrand14
MiniputtAugust Kristiansen KløfsrudMoss13
MiniputtEmil Gether-RønningVålerenga12
MiniputtJacob Hanstad1911U11
MiniputtKristian Natvig1911U10
MiniputtTeodor Mo Hjelseth1911U9
MiniputtRichard B. Tøndel1911U8
MiniputtMaximilian L. LystadVålerenga7
MiniputtSondre PiiksiMoss6
MiniputtLudvig W. Røsholt1911U5
MiniputtKasper T Skjølås1911U5
MiniputtMartin Risting1911U5
MiniputtPatrick Aleksander Maher1911U5
MiniputtArne Kjelsbøl HuseNordstrand5
MiniputtKristian Berg Tveter1911U5
MiniputtSander Aae Skotheim1911U5
MiniputtJonas HenriksenLørenskog5
MiniputtHåvard Ørnhøi-Falnes1911U5
MiniputtOsmund Sandnes LaurvikVålerenga5
MiniputtMagnus Bautz-Holter1911U5
MikroputtTim WanvikNTG20
MikroputtLinnea G. TryggestadNordstrand19
MikroputtMarius GøbelNordstrand18
MikroputtSverre Indrebø Gjønnæss1911U17
MikroputtJacob Gangum Tonby1911U16
MikroputtOle-Christian B. KranOSSU15
MikroputtEran MuraliNordstrand14
MikroputtGard Alexander SyrengNittedal13
MikroputtDavid L. VangenOSSU12
MikroputtJonas Egli1911U11
MikroputtAnders Ivan SteinNittedal10
MikroputtOlve HaglandVålerenga9
MikroputtHalvor LeiraNordstrand8
MikroputtVemund B. VilnoVålerenga7
MikroputtMikkel Li Johansen1911U6
MikroputtMarcus M. MeansNTG6
MikroputtIsac Lindefjeld1911U5
MikroputtEmil Nickelsen1911U5
MikroputtMaja Mo Hjelseth1911U5
MikroputtVictor NæssvikVålerenga5
MikroputtMathias Ji Hong1911U5
MikroputtInga Hem1911U5
MikroputtAltin KrasniqiBærum5
MikroputtChristian TorrisenVålerenga5
MikroputtFredrik Altberg-AbelsenCaissa5
MikroputtStian Altberg-AbelsenCaissa5
MikroputtSigurd Wahl Kallum1911U5
MikroputtSolveig Hem1911U5
MikroputtElisabeth ColemanOSSU5
MikroputtChristoffer Waldum1911U5
MikroputtAnn Edith Schei LorchVålerenga5
MikroputtMagnus K. Mehl1911U5
MikroputtJonas M. MellgrenBærum5
MikroputtFredrick Gundersen Kjørstad1911U5
MikroputtFredrik Berg Buxrud1911U5
MikroputtHenrik Røstad1911U5
MikroputtOliver F. Bautz-Holter1911U5
MikroputtEmil GuntvedtVålerenga5
MikroputtKarl Ivar LavergrenDrammens5
MikroputtHanna Nickelsen1911U5
MikroputtLeonard Linge LystadVålerenga5
MikroputtAsk AmundsenSørum5
MikroputtSilje MathisenMoss5
MikroputtElsa Maher1911U5
MikroputtGina Sophie FellusVålerenga5
MikroputtElias Fredrik BuddeVålerenga5
MikroputtTove GiffordVålerenga5
MikroputtPaul AanerudDragulf Oslo5
MikroputtMattis MolandDragulf Oslo5
MikroputtMark ZacharovDrammens5
MikroputtSumithiran MahendranStjernen5
MikroputtHerman Fleime1911U5
MikroputtCaroline ThranaOSSU5
MikroputtMats-Emil R. FriumNordstrand5